لیست بهترین شرکت های تبلیغاتی ایران (1402)

شرکت تبلیغاتی آراد، آژانس تبلیغات محیطی که با بیش از 1500 رسانه محیطی فعال در سراسر کشور آماده ارائه کمپین های تبلیغات محیطی از جمله اجاره بیلبورد به کسب و کارها و برندهای مختلف می‌باشد. شرکت تبلیغات محیطی اراد با چندین سال سابقه تبلیغات موفق به شما این فرصت را خواهد داد که کسب و کار خود را با تبلیغات محیطی و شرایط استثنائی و اجاره انواع بیلبورد بدون واسطه (رزرو بیلبورد) به سوی بیشتر دیده شدن و برندینگ محصولات و خدمات خود حرکت سوق دهید .

شرکت تبلیغاتی آراد

اصلی ترین بخش از هر رسانه اجتماعی، مشتریان آن هستند.
شرکت تبلیغاتی

به دنبال یک شرکت تبلیغاتی برتر هستید؟

شرکت های تبلیغاتی هر چه سرشناس باشند، مصرف کنندگان بیشتربه آن‌ها اعتماد می‌کنند. به همین دلیل است که ما این لیست و وظایف بهترین شرکت های تبلیغاتی و بازاریابی را برای شما ایجاد کرده ایم تا خودتان بررسی کنید و بهترین و مناسب‌ترین شرکت تبلیغاتی را برای کسب و کار خود بیابید.

جهت دریافت نتیجه مطلوب، در رابطه با کمپین تبلیغاتی‌ و رزرو بیلبورد در سراسر کشو، با مشاوران مجرب هلدینگ آراد در ارتباط باشید.

شرکت تبلیغاتی به شما در جهت رشد و توسعه کسب و کار کمک میکند. بر اساس آمار در آینده ای نه چندان دور بیش از 80% کسب و کارهایی که از تبلیغات استفاده نمی‌کنند در فروش خود دچار مشکل شده و محکوم به حذف شدن از رقابت می‌باشند. کسب و کار شما منحصر به فرد است و برای رسیدن به مشتریان هدف خود به متخصصین شرکت های تبلیغاتی نیازمندید. در اینجا لیست بهترین شرکت های تبلیغاتی ایرانی (1401)-(1400) را برای شما جمع آوری کرده ایم. لیست بهترین شرکت های تبلیغاتی ایرانی(1400) به شما صاحب کسب و کار ها این امکان را میدهد که در انتخاب خود دقت کرده و تبلیغات کسب و کار خود را بیهوده به دست افراد سودجو نسپارید. ارزش تبلیغات برای کسب و کار شما مانند سرمایه گذاری بلند مدت و برندسازی و ماندگاری در ذهن مخاطبین و از شیوه های نوین تبلیغات محیطی می‌باشد.
شرکت تبلیغاتی
شرکت تبلیغاتی آراد با بیش ار 1500 رسانه فعال در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به سازمان شما می‌باشد.
برای چرخاندن چرخ یک تجارت، به چیزی بیشتر از سرمایه نیاز است. در حقیقت سه عامل پویایی، خلاقیت و تبلیغات هستند که چرخ های یک تجارت را می‌گردانند.

لیست بهترین شرکت های تبلیغاتی جهان (1401)

شرکت تبلیغاتی باید به طور مداوم در حال رشد با علم روز باشد؛ بنابراین، به روز نگه داشتن کانون تبلیغاتی با آخرین متد روز دنیا از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت تبلیغاتی دائماً باید خود را به روز نگه دارد و دانش تبلیغاتی خود را با ترکیبی از تجربیاتش به کسب و کار های مرده روحی تازه ببخشد. لطفاً به خاطر داشته باشید که مجری تبلیغاتی از هیچ وب‌ سایت و مرجعی که ممکن است در مقالات خود به آن اشاره کنیم وابسته نیست. بنابراین قضاوت خود را به خوبی انجام دهید. اگر سؤال یا پیشنهادی دارید، لطفاً از طریق تماس با ما، آنها را با ما در میان بگذارید تا به بهترین نحو به شما مشاوره دهیم و در راستای کسب و کارتان با بهترین چشم انداز و اصولی ترین شعار تبلیغاتی ؛ شما را به صورت حرفه ای در بازار کسب و کارتان همراهی کنیم.
بهترین شرکت تبلیغاتی
شرکت تبلیغاتی آراد با بیش ار 1500 رسانه فعال در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به شرکت شما می‌باشد.
“اگر محصول به فروش نمی رود؛ به حد کافی خلاق نیستید. پس برای فروش موفق هر محصولی می بایست اوج خلاقیت خود را در آن کار بگمارید تا بتوانید به فروشی موفق دست یابید و از طریق آن به سود زیادی دست پیدا کنید.” دیوید آگیلوی
تماس با ما

شرکت تبلیغاتی چیست؟

اگر بخواهیم با بیان ساده وظایف شرکت تبلیغاتی را توضیح دهیم با یک مثال می‌توان گفت کار خیاط جمع آوری مواد اولیه ازجمله پارچه، نخ های همسان، بریدن پارچه ها به شکل های دلخواه، و در نهایت دوخت پارچه و تحویل آن به مشتری است. شرکت تبلیغاتی درست مثل یک خیاط است. تبلیغات را ایجاد می کند، برنامه ریزی می کند که چگونه، کی و کجا باید تحویل داده شود و آن را به مشتری تحویل می دهد. افراد متخصص در شرکت های تبلیغاتی عمدتاً به هیچ سازمانی وابسته نیستند و کاملا مستقل فعالیت میکنند. این نمایندگی ها تمام تلاش خود را برای فروش محصول مشتریان به کار می گیرند. آنها گروهی از افراد متخصص با دانش تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ را در زمینه های خاص خود دارند، بنابراین شرکت های تبلیغاتی به سازمان ها کمک می کنند تا به روشی آسان و ساده به مشتری هدف خود برسند و دنج ترین گوشه بازار خود را در دست بگیرند. اولین شرکت تبلیغاتی توسط ویلیام تیلور در سال 1786 تاسیس شده بود و پس از آن جیمز “جم” وایت در سال 1800 در لندن و رینل و پسرش در سال 1812 شرکت تبلیغاتی خود را تاسیس کردند.

نقش بهترین شرکت های تبلیغاتی؟

ایجاد یک تبلیغ بر اساس اطلاعات جمع آوری شده در مورد محصول انجام تحقیق در مورد شرکت و محصول و واکنش مشتریان. برنامه ریزی برای نوع رسانه مورد استفاده، زمان و مکان مورد استفاده، و مدت زمان مورد استفاده. گرفتن بازخورد از مشتریان و همچنین مشتریان و سپس تصمیم گیری در مورد خط اقدام بعدی همه شرکت ها می توانند این کار را به تنهایی انجام دهند. آنها می توانند تبلیغات بسازند، آنها را چاپ کنند یا در تلویزیون یا سایر مکان های رسانه ای تبلیغ کنند. آنها همچنین می توانند حساب ها را مدیریت کنند. پس چرا به آژانس های تبلیغاتی نیاز دارند؟ دلایل استخدام آژانس های تبلیغاتی توسط شرکت ها عبارتند از:
 • شرکت های تبلیغاتی در این زمینه افرادی متخصص دارند، آنها تیمی متشکل از افراد مختلف و متخصص در زمینه های مورد نیاز از قبیل کپی رایترهای، مدیران هنری، برنامه ریزان و غیره دارند.
 • شرکت های تبلیغاتی از افراد متخصص خود به بهترین شکل ممکن استفاده میکنند.
 • آنها روی هدف متمرکز میشوند و بسیار حرفه ای عمل میکنند.
 • استخدام آنها تا حدودی منجر به صرفه جویی در هزینه ها میشود.

کلا شش نوع شرکت تبلیغاتی داریم:

 • شرکت های تبلیغاتی یا خدمات کامل
 • نمایندگی تبلیغات دیجیتال
 • آژانس تبلیغات سنتی
 • شرکت تبلیغات رسانه های اجتماعی
 • بوتیک خلاق
 • شرکت های خرید رسانه
بهترین شرکت های تبلیغاتی
شرکت تبلیغاتی آراد با بیش ار 1500 رسانه فعال در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به برند شما میباشد.
“اگر محصول به فروش نمی رود؛ به حد کافی خلاق نیستید. پس برای فروش موفق هر محصولی می بایست اوج خلاقیت خود را در آن کار بگمارید تا بتوانید به فروشی موفق دست یابید و از طریق آن به سود زیادی دست پیدا کنید.” دیوید آگیلوی

1.شرکت های تبلیغاتی یا خدمات کامل:

یک شرکت تبلیغاتی با خدمات کامل دقیقا همان چیزی است که در ذهن ما نقش میبندد: آژانسی که هر کاری را برای مشتری خود انجام می دهد. آنها طیف گسترده ای از خدمات را برای مشتریان خود ارائه می دهند که برای پرداختن به جنبه های بازاریابی و تبلیغات دیجیتال و سنتی یک شرکت به تجزیه و تحلیل بیشتری نیاز است.

2.شرکت تبلیغات دیجیتال:

استفاده از شرکت تبلیغاتی دیجیتال ممکن است گزینه مناسب تری برای شما و کسب و کارتان باشد. در حالی که آژانس های تبلیغات دیجیتال احتمالاً یک یا دو چیز در مورد رسانه های چاپی می دانند، علم و دانش آنها در دنیای دیجیتال نهفته است. این شرکت ها می‌توانند در مورد هر چیزی که روی صفحه نمایش وجود دارد به شما کمک کنند، از جمله:
 • بهینه سازی موتور جستجو (SEO)
 • بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
 • طراحی وب سایت
 • بازاریابی ایمیلی
 • بازاریابی محتوا
در حالی که آژانس‌های خدمات کامل تا حدودی همه چیز را انجام می‌دهند، آژانس‌های تبلیغات دیجیتال واقعاً در همه چیز دیجیتالی پیشرفت می‌کنند، به این معنی که کار لازم نیست فقط در سئو و طراحی وب متوقف شود. طراحان گرافیک، فیلمبرداران، کپی رایترها و عکاسان همگی در این گروه ترکیب شده اند.

3.شرکت تبلیغاتی سنتی:

شرکت های تبلیغاتی سنتی کمتر بر روی تکنیک های جدید و دیجیتال تمرکز دارند و در عوض بر تکنیک های تبلیغات سنتی تمرکز می کنند. برای تصور بهتر از شرکت تبلیغاتی سنتی میتونید به رادیو، روزنامه، تلویزیون، مجلات و حتی تبلیغات بیلبورد فکر کنید.

4.شرکت تبلیغات رسانه های اجتماعی:

حدس زدن این که تمرکز این آژانس ها چیست کاملا کار آسانی است. نقطه عطف شرکت های تبلیغاتی رسانه های اجتماعی، پر از سازندگان محتوا و بهینه سازان تبلیغات، آفرین درست حدس زدید رسانه های اجتماعی مثل:
 • لینکدین
 • توییتر
 • فیسبوک
 • اینستاگرام
 • تلگرام
 • وغیره
از طراحی پروفایل گرفته تا وبلاگ های نوشتاری، ویدیو کلیپ های تبلیغاتی و غیره را آژانس های تبلیغاتی رسانه های اجتماعی تلاش می کنند تا محتوای شما را برای مخاطبان جذاب تر و جذاب تر کنند.

5.بوتیک خلاق شرکت های تبلیغاتی:

بوتیک های خلاق شرکت هایی هستند که در خدمات طراحی خلاق تر و تخصصی تر عمل میکنند. این شرکت ها به این دلیل توسعه یافته‌اند که برخی از کسب و کار ها ترجیح می‌دهند موفقیت خود را زیر نظر داشته باشند و تبلیغات خود را درج کنند، اما استعداد خلاقانه‌ای برای تولید طرح‌های مناسب و کپی کردن برای آنها ندارند.

6.شرکت های تبلیغاتی خرید رسانه:

شرکت های خرید رسانه برعکس یک بوتیک خلاق است. یک شرکت خرید رسانه با شما همکاری می کند تا مطالب تبلیغاتی خلاقانه خود را در بهینه ترین مکان ها، چه چاپی یا دیجیتالی، قرار دهد. این آژانس‌ها یک بازه زمانی را توصیه می‌کنند که در آن باید محصول یا خدمات خود را تبلیغ کنید. شرکت تبلیغاتی که بعضا به آژانس خلاق هم میشناسنش، کسب‌ وکاری است که، به برنامه‌ریزی، و مدیریت تبلیغات و گاهی دیگر اشکال تبلیغات و بازاریابی برای مشتریان خود میپردازد. ممکن است یک آژانس داخلی با دیدگاه بیرونی و تلاشی که برای فروش محصولات یا خدمات مشتری ارائه می‌کند می تواند تبلیغات کلی واستراتژی های بازاریابی و برندسازی را برای مشتریان خود انجام دهد که ممکن است شامل فروش نیز باشد. مشتریان شرکت های تبلیغاتی معمولی شامل مشاغل و شرکت ها، سازمان های غیرانتفاعی و شرکت های خصوصی هستند. ممکن است شرکت هایی برای تولید تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات رادیویی، تبلیغات آنلاین، تبلیغات خارج از خانه، بازاریابی تلفن همراه و تبلیغات ای آر به عنوان بخشی از یک کمپین تبلیغاتی استخدام شوند. شرکت تبلیغاتی هر تبلیغاتی که انجام میدهد نیاز به برنامه عمل دارد که این برنامه عمل با همکاری و حمایت شما از ما شکل میگیرد تا کار به نحو مطلوب و درستی  انجام شود. استراتژی رسانه نقش بسیار مهمی در تبلیغات دارد. نقش استراتژی رسانه یافتن مسیر صحیح با توجه به چشم انداز شما برای انتقال یا رساندن پیام به مشتریان هدف است. چند نفر همه تبلیغات یا پیشنهادات تبلیغاتی را می بینند یا می شنوند یا می خوانند و محصول یا خدمات را می خرند؟ هدف اصلی استراتژی رسانه‌ای نه تنها جذب مشتری برای محصول خود، بلکه ارسال پیام مناسب به افراد مناسب در زمان مناسب است و البته آن پیام باید متقاعدکننده و مرتبط باشد. بنابراین، در اینجا برنامه ریزان سازمان تصمیم می گیرند که از استراتژی رسانه ای استفاده شود، اما بودجه را همیشه در نظر داشته باشند.
معرفی بهترین شرکت تبلیغاتی
شرکت تبلیغاتی آراد با بیش ار 1500 رسانه فعال در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به تجارت شما میباشد.
بهترین تبلیغات، تبلیغات زبانی و مشتری مداری است. شرکت تبلیغات محیطی آراد

هفت استراتژی شرکت های تبلیغاتی:

 1. مشخص کردن اهداف خود.
 2. یافتن مخاطب هدف خود.
 3. مشاهده برند شرکت تبلیغاتی از چشم مشتری (چشم انداز)
 4. محک زدن کمپین های تبلیغاتی خود.
 5. تعیین جدول زمان بندی.
 6. کمک گرفتن از افراد متخصص.
 7. شروع از گزینه های کم هزینه.

1.مشخص کردن اهداف شرکت تبلیغاتی خود:

اولین قدم در ارتقای شرکت تبلیغاتی، ترسیم اهداف خود است تا بتوانید بهترین راه برای رسیدن به آنها را بیابید. مثال، از خودتان سوال کنید که آیا میخواهید دنبال کننده های شبکه های اجتماعی خود را افزایش دهید؟ و آیا امیدوارید بیشتر با جامعه محلی خود ارتباط برقرار کنید؟ آیا می خواهید آگاهی از برندینگ خود را افزایش دهید یا فروش را هنگامی که دقیقاً تصمیم می گیرید که چه چیزی را می خواهید انجام دهید، میتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

2.یافتن مخاطب شرکت تبلیغاتی هدف خود:

خب حالا که یک چشم انداز داریم، زمان آن رسیده است که افراد متخصصی را پیدا کنیم که قرار است در شرکت تبلیغاتی ما ایفای نقش کنند. می توانید با تشکیل یک سناریو از مشتری معمولی خود شروع کنیم. به عنوان مثال، اگر تجهیزات باشگاه می فروشید، منطقیه که فرض کنید مشتری معمولی شما شخصی است که یک باشگاه تناسب اندام دارد یا ورزشکاری است که می خواهد در خانه ورزش کند. هنگامی که یک نمایه اصلی مشتری را تعیین کردید، وقت آن است که عمیق‌تر بروید و ویژگی‌هایی مانند سن، جنسیت، درآمد و موقعیت مکانی را در نظر بگیرید. وقتی یک ایده کلی از اینکه برای چه کسی بازاریابی می کنید دارید، ایجاد مواد بازاریابی موثر بسیار بصری تر می شود.

3.مشاهده برند شرکت تبلیغاتی از چشم مشتری (چشم انداز):

قدم بعدی این است که برندسازی شرکت خود را از منظری بی طرفانه مشاهده کنید. جنبه های زیادی از برندسازی وجود دارد که باید در نظر بگیرید، از لوگو و رنگ های شرکتی گرفته تا محتوایی که در رسانه های اجتماعی منتشر می کنید. هدف شما باید این باشد که شرکت خود را به عنوان یک مرجع در حوزه کاری خود معرفی کنید. با استفاده از همان نمونه شرکت تجهیزات بدنسازی، احتمالاً می خواهید یک لوگوی براق و مدرن داشته باشید که نشان دهد شما تجهیزات پیشرفته ای را ارائه می دهید. همچنین می توانید محتوایی را منتشر کنید که موضوعات مرتبطی را پوشش دهد.

4.محک زدن کمپین های شرکت تبلیغاتی تبلیغاتی خود.

طبیعتا شما نمی توانید به یک کمپین تبلیغاتی تمام عیر متعهد شوید تا زمانی که به آن مطمئن نشده اید و از متخصص بودن تیم تبلیغاتی آنها مطلع نشده اید. می‌توانید با تبلیغ یک پست در رسانه‌های اجتماعی و سپس بررسی تجزیه و تحلیل در چند روز یا هفته آینده شروع کنید. اگر تبلیغ به خوبی انجام نشود، می توانید با جدیت بیشتری آن را تبلیغ کنید. اگر به نتیجه نرسید حداقل مقدار کمی از بودجه خود را خرج کرده اید، بنابراین می توانید آن را اصلاح کنید یا آن را به طور کامل حذف کنید. با استفاده از رسانه‌های اجتماعی آنلاین و پلت‌فرم‌های تبلیغاتی ردیابی تبلیغاتی را آسان تر کرده بنابراین از این ابزارها استفاده کنید.

5.تعیین جدول زمان بندی برای شرکت تبلیغاتی:

در دنیایی که به سرعت در حال حرکت است، زمان بندی همه چیز است. اگر یک رستوران دارید، منوی صبحانه خود را در عصر تبلیغ نمی کنید، در نظر داشته باشید که مخاطب هدف شما چه زمانی بیشتر احتمال دارد که تبلیغ شما را ببیند و همچنین چه زمانی احتمال دارد که بیشتر پاسخ مثبت دهد. اگرچه ممکن است وسوسه انگیز باشد که تبلیغات خود را به محض آماده شدن به دنیا معرفی کنید، سعی کنید برای بهترین لحظه ممکن لحظه شماری کنید و به صورت انفجاری تبلیغات را شروع کنید حتی اگر هفته ها یا حتی ماه ها منظر بمانید. به جامعه مربوطه، رقابت خود، و هر عامل دیگری که می‌تواند بر دیدگاه‌های شما تأثیر بگذارد، توجه کنید و زمانی که زمان‌بندی منطقی شد، تبلیغ خود را منتشر کنید.

6.کمک گرفتن از افراد متخصص در شرکت تبلیغاتی:

در یک کسب و کار کوچک، مالکان تمایل دارند از نفرات کمتری استفاده کنند. این بدان معنا نیست که باید از شما انتظار داشت که وظایف یک بخش بازاریابی را به تنهایی انجام دهید. اگر یک ویرایشگر عکس ماهر نیستید، یکی را استخدام کنید. اگر نمی‌توانید ویدیوهای حرفه‌ای بسازید، کسی را استخدام کنید که بتواند. قرار دادن تبلیغات با کیفیت پایین ارزان تر است، اما برند شما را نیز خدشه دار می کند و به ندرت نتایج موفقیت آمیزی به همراه دارد. وقتی صحبت از تبلیغات می شود این را فراموش نکنید که، کیفیت بر کمیت غلبه می کند.

7.در شرکت تبلیغاتی باید از گزینه های کم هزینه شروع کنید:

لزوماً برای تبلیغ شرکت خود نیاز نیست بودجه سنگین هزینه کنید. مطمئناً، ممکن است نیاز به پرداخت هزینه برای محتوای تبلیغاتی داشته باشید، اما اگر بدانید چگونه می‌توانید شرکت خود را با قیمت ارزان تبلیغ کنید دیگر هزینه اضافی انجام نمیدهید. ما در اینجا به شما چند گزینه عالی برای فرصت های تبلیغاتی تجاری کم هزینه معرفی میکنیم:
 • نمایشگاه های تجاری و سایر رویدادهای شبکه ای
 • نامزدی صحبت کردن
 • رویدادهای جامعه
 • ارجاعات مشتری
 • بررسی آنلاین
 • دهان به دهان
 • تعامل در رسانه های اجتماعی
 • تراکت
 • کارت بازرگانی
 • میزبانی رویدادها
 • برنامه های وفاداری مشتری
 • میلرها
اگر به شرکت خود علاقه دارید، گاهی اوقات بهترین بازاریابی کسب و کار این است که به سادگی وارد آن شوید و این خبر را گسترش دهید. به جای اینکه تمام توجه خود را روی یک استراتژی متمرکز کنید، رویکرد آمیخته بازاریابی را در پیش بگیرید. مخاطبان خود را به صورت آنلاین، حضوری و از طریق رسانه های تبلیغاتی ملموس درگیر کنید. مسابقات برگزار کنید و کوپن بدهید. توجه داشته باشید که کدام کمپین های تبلیغاتی بهترین نتیجه را دارند و آنها را به روش های جدید بازتولید کنید. از اشتباهات خود درس بگیرید و موفقیت های خود را بهبود بخشید.
معرفی بهترین شرکت های تبلیغاتی
شرکت تبلیغاتی آراد با بیش ار 1500 رسانه فعال در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به تجارت شما میباشد.
برای تبلیغات بهتر و بازخورد بیشتر متخصص مربوطه را پیدا کنید. بهترین شرکت های تبلیغاتی
قیمت بیلبورد شرکت تبلیغاتی آژانس تبلیغاتی بیلبورد همدان
تبلیغات جاده ای بیلبورد تهران قیمت بیلبورد در قزوین مجری تبلیغات محیطی
اجاره بیلبورد تبلیغاتی درشیراز اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اهواز اجاره بیلبورد تبلیغاتی در مشهد اجاره بیلبورد در کرج
اجاره بیلبورد تبلیغاتی در قم اجاره بیلبورد در مازندران اجاره بیلبورد در تبریز اجاره بیلبورد در اصفهان

مزایای شرکت تبلیغاتی

شرکت‌ تبلیغاتی، شرکت‌هایی هستند که وظیفه اصلی آن‌ها نه تنها طراحی، ارائه  و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی است ؛ بلکه گوشه دنج کسب و کار شما را شناسایی ومورد هدف قرار میدهد. شناسایی گوشه دنج بازار کار شما و هدف گرفتن مخاطبان کسب و کار باعث میشود که تبلیغات محیطی هدفمند و مسمر ثمر اجرا شود. شرکت تبلیغات با کمک افراد خلاق و متخصص که در کمپین تبلیغاتی خود  فعالیت می‌کنند وظیفه دارد تا نقاط قوت محصولات شمار را شناسایی و به بهترین شکل ممکن مشتریان را روانه بازار کسب و کار شما کند.
 • زاویه دید جدید و خلاقانه
 • مقرون به صرفه بودن همکاری با شرکت های تبلیغاتی
 • زمان خود را صرفه جویی میکنید
 • استفاده از نیرو های متخصص در امور بازاریابی و تبلیغات
 • با مشاغل دیگر ارتباط برقرا میکنید
 • خلاقیت در شرکت تبلیغاتی
 • آمار دقیق تری خواهید داشت
 • گوشه دنج بازار کارتون رو شناسایی میکنید
 • نقاط قوت محصولات در بازار شناسایی میشه
 • نقاط ضعف محصولات در بازار شناسایی میشه
 • نقشه راه برای دوره تبلیغاتی شما
لیست بهترین شرکت های تبلیغاتی
شرکت تبلیغاتی آراد با بیش ار 1500 رسانه فعال در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به تجارت شما میباشد.
“شرکتی که بخاطر صرفه جویی در هزینه ها، تبلیغات خود را متوقف می کند، مانند کسی است که برای صرفه جویی در وقت ساعتش را متوقف کند.” طبق گفته هنری فورد

شرکت تبلیغاتی

زندگی در دنیای بصری در دنیایی که همه یک دوربین پر از خاطرات در جیب خود دارند – در آیفون من 2000 عکس ثابت و 70 فیلم کوتاه از تجربیات زندگی خود دارم؛ به راحتی می توان فهمید که ما اکنون در دنیای بصری ارتباطات زندگی می کنیم. اما همانطور که در مهدکودک آموختیم، ارتباط همیشه به نمایش و گفتن خلاصه نمی شود. برای ایجاد برند مؤثر و تبلیغات این دو باید با هم کار کنند؛ مانند تیم های خلاق نویسنده و کارگردان های هنری. تلویزیون یک رسانه “نمایش” است ولی اگر آگهی‌های تبلیغاتی قدیمی سال های قبل را تماشا کنید، به سرعت متوجه می‌شوید که چقدر منسوخ شده‌اند، نه فقط به دلیل فناوری ویدیویی بلکه به این دلیل که تبلیغات هر روز پیشرفت کرده و با تیمی متخصص وارد این عرصه شده. همانطور که میدانید دنیای تبلیغات آن روزها دنیای نویسنده بود. در یک بررسی پنج ساله از تبلیغات تلویزیونی که چند سال پیش در استرالیا برای یک خودروساز بزرگ ژاپنی آزمایش کردن، متوجه شدن که دید و دقت مخاطب نسبت به بازی کردن و صحبت کردن در تبلیغات تلویزینونی بسار متفاوت است. و متوجه شدن که کلمات در رتبه دوم قرار دارد و باید به صورت نمایشی منظور خود را بیان کنند. . به هر حال، تصاویر، کلید ایجاد یک برند هستند. با این حال، نمیتوان از کلمات استفاده نکرد و کل تمرکزخود را بر روی بصری بودن یک تبلیغ قرار دارداد. برای مثال یک تصویر در روزنامه بدون شرح را در نظر بگیرید، تفسیر آن برای مخاطب دشوار است. از آنجایی که یک عکس ارزش هزار کلمه داراست و هزار معنی بالقوه را در خود جای میدهد که نیاز ما به یک فرد متخصص احساس میشود که با زیرکی تمام از تخصص خود استفاده کند و به کسب و کار ما رونق ببخشد.
لیست معرفی بهترین شرکت های تبلیغاتی
شرکت تبلیغاتی آراد با بیش ار 1500 رسانه فعال در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به صنایع و کسب و کار شما میباشد.
“هدف از تبلیغات فروش است. این همان چیزی است که مشتری به آن می پردازد و اگر این هدف در هر ایده ای که می گیرید ، در هر کلمه ای که می نویسید ، در هر عکسی که می گیرید نفوذ نکند ، شما فردی اشتباهی هستید و باید از تجارت خارج شوید.” ویلیام برنباخ

بازاریابی

آیا کلمه “بازاریابی” را به صورت روزانه می شنوید، اما مطمئن نیستید که واقعا به چه معناست یا چرا یک شرکت به آن نیاز دارد؟ آیا می دانید بازاریابی برای شرکت، محصول یا خدمات شما مهم است، اما مطمئن نیستید که چرا کجاست؟ برای شروع؟ در مورد مفاهیم و ابزارهایی که برای توسعه موفقیت آمیز استراتژی بازاریابی شرکت، محصول یا خدمات خود نیاز دارید، بیاموزید. با درک مصرف کنندگان و تکنیک های اصلی تحقیقات بازار شروع کنید، سپس یاد بگیرید که چگونه به درستی تقسیم بندی کنید و چگونه موقعیت محصول خود را برای موفقیت تعریف کنید. او به تجزیه و تحلیل چهار حوزه مهم بازاریابی، چهار P معروف محصول، قیمت، تبلیغات و مکان ادامه می دهد. در نهایت، یاد بگیرید که چگونه ایده های خود را پیاده سازی کنید و از طریق برنامه بازاریابی با کمپین ها ارتباط برقرار کنید. مجری تبلیغاتی آراد با در نظر گرفتن تمامی موارد و ارائه دانش خود به صورت نا محدود به شما حس خوب سود دهی از فروش محصول را به ارمغان می آورد.
لیست بهترین شرکت های تبلیغاتی (1401)
شرکت تبلیغاتی آراد با بیش ار 1500 رسانه فعال در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به تجارت شما میباشد.
 چیزی که باعث می شود مصرف کننده محصولی را خریداری کند، محتوای تبلیغات است نه شکل ظاهری آن، او همچنین در سخن دیگری بیان میکند که چیزی که در تبلیغات می گویید مهم تر از نحوه ی بیان شما است. دیوید آگلیوی

تبلیغات چیست؟

تبلیغات یک تاکتیک بازاریابی است که شامل پرداخت هزینه برای تبلیغ یک محصول، خدمات یا هدف است. هدف تبلیغات دستیابی به افرادی است که به احتمال زیاد مایل به پرداخت برای محصولات یا خدمات یک شرکت هستند و آنها را به خرید ترغیب می کند.

یافتن مشتری ایده آل شرکت تبلیغاتی خود:

هنگامی که سعی می کنید انواع افرادی را که به احتمال زیاد به کالاها یا خدمات شما نیاز دارند یا می خواهند و مایلند پول نقدی را که به سختی به دست آورده اند خرج کنند، به صفر برسانید، ممکن است به ویژگی های جمعیت شناختی نگاه کنید، مانند:
 • جنسیت
 • سن
 • سطح تحصیلات
 • سطح درآمد
 • کد پستی
با تعریف دقیق تر مشتری هدف شما، بهتر می توانید وسایل تبلیغاتی را انتخاب کنید که با پول کمتری به مشتریان هدف شما دسترسی پیدا کنند. مطمئناً، به عنوان مثال، می‌توانید یک آگهی گران قیمت در وال استریت ژورنال بخرید ، اما اگر بهترین مشتریان شما در حومه شهر زندگی می‌کنند، می‌توانید آگهی‌هایی را در روزنامه‌های محلی در آنجا با قیمتی بسیار کمتر خریداری کنید.

به عنوان یک شرکت تبلیغاتی کجا تبلیغات انجام دهیم:

رسانه های تبلیغاتی سنتی شامل روزنامه ها، مجلات، ایستگاه های تلویزیونی و رادیویی هستند. با این حال، امروزه تبلیغات تقریباً در همه جا و هر مکان درج می شود، از جمله:
 • تابلوهای تبلیغاتی کنار جاده
 • کناره های ساختمان ها
 • وب سایت ها
 • خبرنامه های الکترونیکی
 • چاپ خبرنامه
 • داخل قبض ها
 • بسته بندی محصول
 • جای جای رستوران
 • بولتن های رویداد
 • ویترین فروشگاه
 • کناره های ماشین ها و کامیون ها
 • دیوارهای واگن مترو
 • کیوسک های فرودگاه
 • عرصه های ورزشی
 • ویدئوهای یوتیوب

ایجاد تبلیغات موثر شرکت تبلیغاتی شما:

خود پیام های تبلیغاتی برای ترغیب فرد به خرید کالاها یا خدمات یک شرکت طراحی شده اند. حتی در معاملات بین تجارت، افراد ابتدا باید متقاعد شوند که یک محصول را نسبت به محصول دیگر انتخاب کنند. برای انجام این کار، تبلیغات دارای پنج جزء اصلی است:
 1. عنوان – این پیام کلیدی جلب توجه است. “شیر گرفتی؟” یک تیتر کامل است یا پیشوندی قدیمی، “حواست کجاست؟”
 2. عنوان فرعی – برخی از سرفصل‌های تبلیغاتی مانند زیرنویس یک کتاب نیاز به توضیح دارند.
 3. کپی متن – گوشت پیام تبلیغاتی در بخش اصلی قرار می گیرد که در آن ویژگی ها و مزایای محصول یا خدمات برجسته می شود.
 4. تصویر – مگر اینکه در رادیو تبلیغ کنید، از جمله عکس محصول، یا تصویری که یک مزیت کلیدی را به تصویر می‌کشد، بسیار مهم است.
 5. تماس برای اقدام – در پایان تبلیغ می‌خواهید از مصرف‌کننده دعوت کنید تا گامی در جهت انجام تجارت با شما بردارد، مانند تماس با یک شماره رایگان، بازدید از یک وب‌سایت، ارسال پیامک به یک شماره خاص یا کشیدن پنجره درایو.
در حالی که تبلیغات تنها راهی است که تضمین می کند پیام شما دیده یا شنیده می شود، در مقایسه با سایر روش های بازاریابی گران است. به همین دلیل، در بین شرکت ها و برندهای بزرگ محبوبیت بیشتری نسبت به مشاغل کوچک دارد.
لیست بهترین شرکت های تبلیغاتی ایرانی (1401)
شرکت تبلیغاتی آراد با بیش ار 1500 رسانه فعال در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به تجارت شما میباشد.

بهترین بستر تجارت الکترونیک برای شرکت تبلیغاتی شما چیست؟

در اینجا نحوه ارزیابی گزینه های خود آورده شده است:

راه اندازی یک شرکت تبلیغاتی هیجان انگیز است. شما می توانید نام کسب و کار خود را انتخاب کنید، لوگو و برند خود را ایجاد کنید و وب سایت خود را بسازید. و در حالی که در نظر گرفتن نیازهای خود و مصرف کنندگان خدمات شما در حال حاضر آسان نیست، همچنین مهم است که فکر کنید کسب و کار شما به کجا می رود و به چه ابزار دیگری در آینده نیاز خواهید داشت. امروزه تنها انتخاب بهترین سایت آنلاین کافی نیست. کارآفرینان باهوش به دنبال بهترین پلتفرم تجارت الکترونیک هستند: اکوسیستمی از ابزارهایی که به طور یکپارچه با هم ادغام می شوند و به شما کنترل کامل بر هر جنبه ای از کسب و کارتان و توانایی افزایش مقیاس در حین رشد را می دهند.

پلتفرم یک شرکت تبلیغاتی چیست؟

پلتفرم شرکت تبلیغاتی چیست؟ پلتفرم شرکت تبلیغاتی راهی برای ایجاد و ایجاد یک تجربه آنلاین و فیزیکی و سنتی است که به شما امکان می دهد فروش داشته باشید و سفارشات را انجام دهید – مهم نیست مشتریان شما کجا هستند یا از کجا خرید می کنند. در حالی که اکثر مردم فکر می کنند پلت فرم شرکت تبلیغاتی آنها فقط ابزاری است که به آنها امکان می دهد محصولات را لیست کرده و پرداخت های آنلاین را بپذیرند، یک پلت فرم شرکت تبلیغاتی واقعی بسیار بیشتر از این است. پلت فرم شرکت تبلیغاتی شما باید یک مرکز فرماندهی تجاری کامل باشد که از آنجا همه چیز از موجودی تا بازاریابی را کنترل کنید. این باید به شما امکان دهد پرداخت ها را پردازش کنید، اما همچنین باید به همه ابزارهایی که برای فروش آنلاین نیاز دارید، از جمله (اما نه محدود به) وبسایت خدمات آنلاین خودتان، دسترسی یکپارچه به شما بدهد. چه نوع پلتفرم های شرکت تبلیغاتی وجود دارد؟ برای اینکه وبسایت خدمات آنلاین خود را در دسترس عموم قرار دهید، باید یک راه حل میزبانی داشته باشید. هاستینگ اطلاعات شما را روی یک سرور ذخیره می کند که به کاربران اینترنتی اجازه می دهد از سایت شما بازدید کنند و تمام محتوا را مشاهده کنند. هر وب سایت در جایی میزبانی می شود، به این معنی که فضای سرور اختصاصی از یک ارائه دهنده دارد. برخی از پلتفرم‌های شرکت تبلیغاتی دارای میزبانی داخلی هستند، در حالی که برخی دیگر نیاز به استفاده از میزبانی خود یا میزبانی منبع باز دارند. 1. میزبانی شده است برخی از سازندگان وب سایت یک پلتفرم میزبان ارائه می دهند. در این مورد، نیازی نیست نگران بی نظمی هاست خود یا شخص ثالث و هزینه های اضافی مرتبط باشید. به عنوان مثال، وبسایت خدمات های آنلاین میزبانی وب سایت را در هر طرحی شامل می شود. تمام به روز رسانی های وب سایت خدمات آنلاین به صورت خودکار و بدون دردسر هستند، بنابراین سایت شما همیشه به روز خواهد بود. ساختن بر روی یک پلت فرم شرکت تبلیغاتی میزبانی شده به شما آزادی بیشتری می دهد تا بر روی اداره کسب و کار خود تمرکز کنید – نه در خاموش کردن آتش سوزی های ناشی از خرابی و نیاز به رفع اشکال. 2. خود میزبان پلت‌فرم‌های شرکت تبلیغاتی خود میزبان یا بدون میزبانی، از بازرگانان می‌خواهند از فضای سرور خود استفاده کنند یا برای اجاره فضا از یک ارائه‌دهنده میزبانی هزینه پرداخت کنند. این امر مدیریت مداوم وب سایت را پیچیده می کند، زیرا شما مسئول به روز رسانی، تعمیر و نگهداری و رفع اشکال هستید. این به منابع داخلی زیادی نیاز دارد که در غیر این صورت می توانید آنها را در جای دیگری تخصیص دهید. پلتفرم های خود میزبان معمولا منبع باز هستند و شما از شخص ثالثی برای میزبانی داده های وب سایت خود استفاده می کنید. گزینه های منبع ثالث برای خدمات خود هزینه دریافت می کنند و این هزینه ها به سرعت افزایش می یابد. بسیاری از اوقات، این خدمات میزبانی از ساختارهای قیمت گذاری طبقه بندی شده استفاده می کنند، بنابراین کسانی که در پایین ترین برنامه ها هستند، مانع پشتیبانی مشتری نمی شوند. این می‌تواند شما را در زمان‌های بسیار مهم، مانند افزایش ترافیک پس از پوشش خبری غیرمنتظره، معلق کند.

یک تجربه شرکت تبلیغاتی عالی برای شما چه معنایی دارد؟

وقتی در خرید مقایسه ای شرکت تبلیغاتی عمیق هستید، به راحتی می توانید فراموش کنید که اصلاً چرا یک شرکت تبلیغاتی را انتخاب می کنید. آیا واقعاً نیاز دارید که بهترین شرکت تبلیغاتی را پیدا کنید؟ در پایان روز، بهترین انتخاب برای همه وجود ندارد. در عوض، به دنبال پلتفرم شرکت تبلیغاتیی مناسب باشید که به شما امکان می دهد بهترین تجربه شرکت تبلیغاتی را به مشتریان خود ارائه دهید که خرید آنلاین را آسان می کند. فراتر از بهترین سازنده یک وبسایت آنلاین، به سایر ابزارهای تجاری که این شرکت ها ارائه می دهند فکر کنید. استفاده از یک اکوسیستم یکپارچه، متشکل از وبسایتهای آنلاین، تبلیغات محیطی، بازار یابی ها ی آنلاین و سنتی اغلب مفید است. به عنوان مثال، شرک تبلیغات آراد مجموعه کاملی از ابزارها را جهت تبلیغات کسب و کار شما دارد که به شما در مدیریت هر جنبه ای از کسب و کارتان کمک می کند.

سه راه برای تبلیغات شرکت تبلیغاتی خود در یک شهر کوچک

هیچ چیز مثل یک حس ناب آشنایی که از زندگی در یک شهر کوچک به وجود می آید، نیست. اینجا در شرکت تبلیغات آراد، ما خودمان به یک جامعه نزدیک و متخصص تعلق داریم. به عنوان یک کسب و کار کوچک در یک شهر کوچک، می دانیم که تعلق به آن نوع جامعه که حس خوب آشنایی را ارائه میکند مزایای زیادی دارد. اما با این حال، چالش هایی وجود دارد که صاحبان مشاغل شهرهای کوچک هنگام ایجاد استراتژی های بازاریابی برای مخاطبان روستایی با آن مواجه هستند، که ما در این مقاله به شما توضیح خواهیم داد. یکی از موانع اصلی در شهر های کوچک پراکندگی جمعیت است. مخاطبان هدف شما بسیار اندک هستند، و اغلب با علایق و برنامه های غیرقابل پیش بینی شما را رو به رو میکنند. هدف ما در این مقاله این است که، سه ابزار بازاریابی را در اختیار شما قرار دهیم تا به جعبه ابزار بازاریابی شهرهای کوچک خود اضافه کنید.

تحقیقات بازار

یکی از بهترین استراتژی های بازاریابی در مناطق روستایی انجام تحقیقات بازار است. تحقیقات بازار شما را قادر می سازد تا رفتارها، نکات دردناک و خواسته ها و نیازهای مخاطبان شهر کوچک مورد نظرتون را درک کنید. به این فکر کنید که: ممکن است در ساعات صبح به مخاطبان شهری خود پیامک بزنید زیرا در آن زمان است که بسیاری از کارگران پیامک خود را چک می کنند. اما مخاطبان روستایی شما ممکن است یک شیفت معمولی 9-5 ساعت کار کنند، زیرا مشاغل اداری زیادی برای آنها وجود ندارد. فهمیدن اینکه مخاطبان شما واقعا چه کسانی هستند، چگونه زندگی می کنند، و محصول یا خدمات شما در کجای زندگی آنها قرار می گیرد، برای موفقیت کسب و کار شما امری بسیار حیاتی و مهم است.

نامه حلزون

پیام منحصر به فرد برند خود را مستقیماً با پست به خانه مخاطبان روستایی خود بیاورید. نرخ پاسخ نامه مستقیم در سال 2018 برای خانه های خانگی 9 درصد بوده و بالاترین میزان را از اوایل دهه 2000 داشته! مزیت بازاریابی ایمیل حلزونی این است که روی یک صفحه نمایش قرار نمی گیرد و مخاطب را درگیر خودش میکند، به این خاطر بیشتر ملموس است. کسانی که پاکت نامه شما را باز می کنند یا به کارت پستال شما نگاه می کنند باید از پیام شما پاداش بگیرند به عبارتی دیگر انسان عاشق جایزه بردنه و شما میتوانید از این نقطه ضعف استفاده کنید و از کارت‌پستال‌ها، پیام‌ رسانی شخصی و طراحی جذاب برای بهبود بخش‌های بازاریابی پستی مستقیم خود بهره ببرید.
لیست شرکت های تبلیغاتی ایرانی (1401)
شرکت تبلیغاتی آراد با بیش ار 1500 رسانه فعال در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به تجارت شما میباشد.
پست مستقیم یک راه عالی برای تبلیغ کسب و کار شما در یک شهر کوچک است. شرکت تبلیغاتی
در اینجا چند نکته برای بهینه سازی پیشنهادات پستی شما وجود دارد:
 • کارت و تبلیغات خود راسه بعدی بگیرید! برای متمایز شدن از رقبای خود از پست‌های سه بعدی استفاده کنید. در حالی که این پیشنهادات کمی گرانتر هستند، 250 درصد ROI بیشتر ایجاد می کنند.
 • از مواد محکم و با اقتدار استفاده کنید. شما نمی خواهید تبلیغات شما تا زمانی که به هدف خود برسد فرسوده یا بارانی شود.
 • نامه حلزون را با بازاریابی دیجیتال ترکیب کنید. کمپین های بازاریابی یکپارچه عملکرد بهتری نسبت به کمپین های تک کانالی دارند سعی کنید مخاطبتون را درگیر خودتان کنید.

بازاریابی محلی

ازمحل های پر جمعیتی که مردم در آن بیشتر جمع میشوند استفاده کنید. بخشی از آن شوید تا مردم شما را ازخودشان بدانند و 70 درصد مقاومت ذهنی آنها نسبت به شما شکسته شود. اطمینان حاصل کنید که کسب و کار شما در جامعه کوچک آنها فعال است. چند راه برای انجام این کار عبارتند از:
 • از رویدادها استفاده کنید: یکی از بهترین راه‌ها برای درگیر شدن مردم با برند شما (و معرفی نام خود) با جامعه شهر کوچک خود میزبانی یا شرکت در رویدادهای محلی است! نمایشگاه‌های تجاری محلی، کنفرانس‌ها، جلسات شهری و رویدادهای صنعتی (مانند بازارهای کشاورزان اگر محصولات غذایی می‌فروشید) راه‌های عالی برای ملاقات با مشتریان، مشتریان و مشتریان بالقوه و همچنین ارتباط با صاحبان مشاغل کوچک و کارآفرینان هستند.
 • استفاده از بیلبوردهای سطح شهر : در یک مکان پر ترافیک سرمایه گذاری کنید. مردم مخلوق عادت هستند; اگر مکان مناسبی را انتخاب کنید، تبلیغ شما به طور منظم دیده می شود. از یک استراتژی بازاریابی یکپارچه استفاده کنید و تبلیغ خود و همچنین محتوای مرتبط (مانند ویدیو!) را به صورت آنلاین با کمی زمینه بیشتر ارسال کنید. کسب و کارهای کوچکی که از بازاریابی بیلبورد یکپارچه استفاده می کنند 30 درصد نرخ کلیک بالاتری دریافت میکند .
 • از ارجاعات استفاده کنید: تبلیغات دهان به دهان به ویژه در یک جامعه نزدیک سودآور است. مردم حتی بیشتر به توصیه های دوستان و همسایگان خود اعتماد می کنند. مشتریان فعلی یا گذشته را تشویق کنید تا با دوستان خود در مورد اینکه چقدر عالی هستید صحبت کنند.

به شرکت تبلیغاتی آراد بپیوندید

بخشی از حضور در یک جامعه کمک به همسایگان است. ما خودمان به عنوان یک کسب و کار کوچک، نکات وتاکتیک های بازاریابی در مناطق کوچک و روستایی را به خوبی می دانیم. شرکت تبلیغاتی آراد اینجاست تا به کسب و کارهای کوچک شما کمک کند تا به حداکثر پتانسیل خود در بازار کار دست یابید. امروز با ما تماس بگیرید تا همه نیازهای خود را چه دریک شهر کوچک و چه در یک شهر پرجمعیت برطرف کنید!

چگونه یک شرکت تبلیغاتی بیلبورد راه اندازی کنیم

شرکت های تبلیغاتی بیلبوردی زمین های کوچکی را برای نصب بیلبوردهایی که برای نمایش تبلیغات برای مشتریانشان استفاده می شود، خریداری یا اجاره می کنند. از دیگر انواع تبلیغات محیطی و بیلبورد در فضای باز می توان به تابلوسازی روی نیمکت ها و اتوبوس های عمومی اشاره کرد. این کسب و کارها همچنین تابلوهای تبلیغاتی را از شرکت های دیگر خریداری می کنند و فضای تبلیغاتی را با قیمت بالاتری می فروشند. آن‌ها خدمات اجتماعی ارزشمندی را انجام می‌دهند و صاحبان املاک را قادر می‌سازند تا با اجاره بخشی بلااستفاده از زمین خود درآمد کسب کنند تا فضای تبلیغاتی برای مشاغل کوچک و بزرگ را فراهم کنند. با دنبال کردن این 10 مرحله، یک شرکت تبلیغاتی بیلبورد راه اندازی کنید:
 • برای شرکت تبلیغاتی بیلبورد خود برنامه ریزی کنید
 • شرکت تبلیغاتی بیلبورد خود را به یک شخصیت حقوقی تبدیل کنید(برندینگ)
 • شرکت تبلیغاتی بیلبورد خود را برای پرداخت مالیات ثبت کنید
 • یک حساب بانکی تجاری با کارت اعتباری مخصوص به خودش را باز کنید
 • حسابداری را برای شرکت تبلیغاتی بیلبورد خود تنظیم کنید
 • جواز ها و مجوزهای لازم را برای شرکت تبلیغاتی بیلبورد خود دریافت کنید
 • شرکت تبلیغاتی خود را بیمه کنید
 • یک نام تجاری شرکت تبلیغاتی بیلبوردی برای خود را مشخص کنید
 • وب سایت شرکت تبلیغاتی بیلبورد خود را ایجاد کنید
 • سیستم تلفن کسب و کار مخصوص به خود را راه اندازی کنید
شما یک ایده کسب‌ و کار عالی را پیدا کرده‌اید و اکنون آماده‌اید تا قدم بعدی را به سوی موفقیت خود بردارید.  ما این راهنمای ساده را برای راه اندازی شرکت تبلیغاتی بیلبورد شما گرد آوری کرده ایم که این مراحل تضمین می کند که کسب و کار جدید شما به خوبی برنامه ریزی شده است، به درستی ثبت شده و از نظر قانونی مطابقت دارد.
لیست شرکت ها تبلیغاتی در ایران (1401)
شرکت تبلیغاتی آراد با بیش ار 750 رسانه فعال در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به تجارت شما میباشد.
برای تاسیس بهترین شرکت تبلیغاتی پله پله و با برنامه ریزی دقیق و انجام استراتژی کاربردی پیش بروید. شرکت تبلیغاتی

مرحله 1: برای کسب و کار خود برنامه ریزی کنید

یک برنامه روشن برای موفقیت به عنوان یک کارآفرین بسیار ضروری است. این به شما کمک می کند تا ویژگی های کسب و کار خود را ترسیم کنید و به صورت شماتیک و ملموس برخی ناشناخته ها را کشف کنید. چند موضوع مهم که باید در نظر گرفته شود عبارتند از:
 1. هزینه های راه اندازی و جاری چقدر است؟
 2. بازار هدف شرکت تبلیغاتی شما کیست؟
 3. چقدر می توانید از مشتریان هزینه کنید؟
 4. نام کسب و کار خود را چه خواهید گذاشت؟
خوشبختانه شرکت تبلیغاتی ما تعداد زیادی از این تحقیقات را برای شما انجام داده تا شما به راحتی یک کسب و کار را راه اندازی کنید و به خیلی قابل لمس تر به چشم انداز خود نگاه کنید.

هزینه های مداوم یک شرکت تبلیغاتی بیلبورد چیست؟

هزینه های جاری برای این نوع کسب و کار عبارتند از:
 • هزینه های اجاره یا اجاره ملک
 • بیمه مسئولیت
 • هزینه برق برای روشنایی بیلبورد و تابلوهای تبلیغاتی الکترونیکی
 • نگهداری و تعمیرات
 • هزینه های ساخت و ساز برای نصب بیلبوردهای جدید
 • حمل و نقل به مکان های بالقوه و جلسات با همکاران تجاری

بازار هدف شرکت تبلیغاتی کیست؟

مشتریان صاحبان مشاغلی هستند که می خواهند آگاهی عمومی مردم را از کالاها، خدمات و مکان های خود افزایش دهند. مشتریان همچنین ممکن است مالکانی باشند که به دنبال کسب سود با اجازه دادن به نمایش تبلیغات در ملک خود با اجاره بخشی از آن به شرکت تبلیغاتی شما هستند.

چگونه یک شرکت تبلیغاتی بیلبورد درآمد کسب می کند؟

یک شرکت تبلیغاتی بیلبوردی با فروش فضای تبلیغاتی خود در فضای باز، روی بیلبوردها، نیمکت ها و یا وسایل نقلیه درآمد کسب می کند. بسیاری نیز با فروش اجاره نامه و مجوزهای خود به رقبا برای کسب سود، درآمد کسب می کنند. بسته به موقعیت مکانی، میزان دید و میزان ترافیک دریافتی، قیمت ها می تواند متغیر باشد.

شرکت تبلیغاتی چقدر می توانید از مشتریان خود هزینه کنید؟

مبلغی که می توانید از مشتریان دریافت کنید به عوامل مختلفی از جمله مکان و نوع بیلبورد بستگی دارد. بیلبوردهای تبلیغاتی در مناطقی با ترافیک بیشتر نسبت به مناطقی که دید کمتری دارند هزینه و تقاضای بیشتری دارند. قیمت ها نیز تا حدی بر اساس مدت قرارداد و نوع تبلیغات شما با شرکت تعیین می شود.

یک شرکت تبلیغاتی بیلبورد چقدر می تواند سود داشته باشد؟

به دلیل مشکل با مدیریت کسب و کار و جلو گیری از لو رفتن آمار و ارقام شرکت های تبلیغاتی، ما مثال خود را در کشور آمریکا پیاده سازی میکنیم: برای چهار شرکت برتر تبلیغات بیلبورد در امریکا، میانگین درآمد سالانه صنعت در سال 2015، 3.69 میلیارد دلار بوده.

سود تولید شده توسط شرکت های بیلبورد می تواند تا 50% قبل از استهلاک، مالیات، به بهره برسد. معمولاً بین 7 تا 10 سال طول می کشد تا هزینه اولیه خرید زمین و ساخت بیلبورد پرداخت شود. پس از انجام این کار، سود به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

چگونه می توانید شرکت تبلیغاتی خود را سودآورتر کنید؟

ایجاد و پیروی از یک طرح تجاری خوب یکی از بهترین راه ها برای سودآوری بیشتر کسب و کار شماست. این طرح باید شامل گسترش باشد زیرا بسیاری از شرکت های تبلیغاتی قبل از اینکه با یک تجارت جدید موافقت کنند به حداقل مقدار بیلبورد نیاز دارند. راه دیگر برای افزایش سود، طراحی بیلبوردها به جای استخدام شرکت دیگری برای پیاده سازی آن بخش از فرآیند است.

نام شرکت تبلیغاتی خود را چه خواهید گذاشت؟

انتخاب نام مناسب امری بسیار مهم و چالش برانگیز است. اگر قبلاً نامی در ذهن ندارید، از راهنمای نحوه نام‌گذاری کسب‌ و کاردر اینترنت دیدن کنید یا در مورد طوفان فکری یک نام با تولید کننده نام شرکت تبلیغاتی بیلبورد ما کمک بگیرید. اگر یک شرکت انفرادی دارید، ممکن است بخواهید با نام تجاری دیگری غیر از نام خودتان فعالیت کنید. هنگام ثبت نام کسب و کار ، توصیه می کنیم برای بررسی نام کسب و کار خود تحقیق کنید:
 • سوابق تجاری استان شما
 • سوابق علامت تجاری شهرستان و یا استان خود را چک کنید
 • پلتفرم های رسانه های اجتماعی را برسی کنید
 • در دسترس بودن دامنه وب را در اولیویت قرار دهید
بسیار مهم است که نام دامنه خود را قبل از اینکه شخص دیگری ایمن کند. شما ایمن سازی کنید.

مرحله 2: شرکت تبلیغاتی خود را به یک شخصیت حقوقی تبدیل کنید

متداول ترین انواع ساختار تجاری عبارتند از: مالکیت انحصاری ، مشارکت ، شرکت با مسئولیت محدود ، تهاتر و شرکت. ایجاد یک نهاد تجاری قانونی مانند  شرکت تبلیغاتی از شما محافظت می کند که در صورت شکایت از شرکت تبلیغاتی بیلبورد شما، مسئولیت شخصی نداشته باشید.

مرحله 3: ثبت نام شرکت تبلیغاتی برای مالیات

قبل از اینکه بتوانید برای کسب و کار باز شوید، باید برای انواع مالیات های استان و کشور ثبت نام کنید.

مالیات شرکت یا مشاغل کوچک

مالیات شرکت تبلیغاتی ویا هر کسب و کار دیگه ای بسته به اینکه کدام ساختار تجاری را انتخاب می کنید متفاوت اس و ممکن است گزینه های متفاوتی برای نحوه مالیات کسب و کار خود داشته باشید.
شرکت های تبلیغاتی
شرکت تبلیغاتی آراد با بیش ار 1500 رسانه فعال در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به تجارت شما میباشد.
مشاغل کوچک هم میتوانند با استفاده از تبلیغات محیطی رشد کنند. شرکت تبلیغاتی

مرحله 4: یک حساب بانکی تجاری و کارت اعتباری مخصوص به شرکت تبلیغاتی خود باز کنید

استفاده از حساب‌های بانکی و اعتباری اختصاصی برای حفاظت از دارایی‌های شخصی و یا کسب و کار شما ضروری است. هنگامی که حساب های شخصی و تجاری شما با هم ترکیب می شوند، دارایی های شخصی شما (خانه، ماشین و سایر اشیاء با ارزش) در صورت شکایت از تجارت شما در معرض خطر قرار می گیرند. در قانون تجارت، به این کار به عنوان سوراخ کردن حجاب شرکتی یاد می شود. علاوه بر این، یادگیری نحوه ایجاد اعتبار تجاری می تواند به شما کمک کند کارت های اعتباری و سایر منابع مالی را به نام کسب و کار خود (به جای شما)، نرخ های بهره بهتر، خطوط اعتباری بالاتر و موارد دیگر دریافت کنید.

یک حساب بانکی تجاری باز کنید

 • این دارایی های شخصی شما را از دارایی های شرکت شما جدا می کند، که برای حفاظت از دارایی های شخصی ضروری است.
 • همچنین پرونده حسابداری و مالیات را آسان تر می کند.

کارت اعتباری تجاری بگیرید

 • این به شما کمک می کند تا با قرار دادن هزینه های کسب و کار خود در یک مکان، هزینه های شخصی و تجاری را جدا کنید.
 • همچنین تاریخچه اعتباری شرکت شما را ایجاد می کند، که می تواند برای جمع آوری پول و سرمایه گذاری در آینده مفید باشد.

مرحله 5: برای شرکت تبلیغاتی خود حسابداری تجاری را راه اندازی کنید

ثبت مخارج مختلف و منابع درآمد برای درک عملکرد مالی کسب و کار شما بیشتر از آنچه که فکر کنید مهم است. نگه داشتن حساب های دقیق و دقیق نیز پرونده مالیاتی سالانه شما را بسیار ساده می کند.

مرحله 6: برای شرکت تبلیغاتی خود مجوزها و مجوزهای لازم را دریافت کنید

عدم دریافت مجوزها و مجوزهای لازم می تواند منجر به جریمه های سنگین شود یا حتی باعث تعطیلی کسب و کار شما شود.
بهترین شرکت تبلیغاتی
شرکت تبلیغاتی آراد با بیش ار 1500 رسانه فعال در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به تجارت شما میباشد.
بدون مجوز های لازم برای شرکت تبلیغاتی شما مانند یک ماشین بدون سوخت هستید. شرکت تبلیغاتی

7: برای شرکت تبلیغاتی خود بیمه تجاری بگیرید

مجوزها و کسب و کار شما به بیمه نیاز دارد تا ایمن و قانونی فعالیت کند. بیمه کسب و کار از نظر رفاهی مالی شرکت شما در صورت خسارت تحت پوشش محافظت می کند.

انواع مختلفی از بیمه نامه برای انواع مختلف کسب و کار با ریسک های مختلف ایجاد می شود. اگر از انواع خطراتی که کسب و کار شما ممکن است با آن مواجه شود مطمئن نیستید، با بیمه مسئولیت عمومی شروع کنید. این رایج ترین پوششی است که کسب و کارهای کوچک به آن نیاز دارند، بنابراین مکانی عالی برای شروع کسب و کار شما است.

مرحله 8: نام تجاری شرکت تبلیغاتی خود را تعریف کنید

نام تجاری شرکت تبلیغاتی شما همان چیزی است که شرکت شما در آن ایستاده است و شرکت شما را توصیف و تعریف میکند. همچنین اینکه چگونه کسب و کار شما توسط عموم درک می شود به همین جهت بایت نامی حرفه ای و ملموس انتخاب کنید. یک برند قوی به کسب و کار شما کمک می کند تا از رقبا متمایز شوید و شرکت خود را بالا تر از همه ببینید.
لیست شرکت های تبلیغاتی (1401)
شرکت تبلیغاتی آراد با بیش ار 1500 رسانه فعال در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به تجارت شما میباشد.
انتخاب نام تجاری مناسب برای شرکت تبلیغاتی خود مانند انتخاب نام کودکتان مهم و حیاتی است. شرکت تبلیغاتی

نحوه تبلیغ و بازاریابی یک شرکت تبلیغاتی بیلبورد

یکی از بهترین راه‌ها برای ارتقای شرکت تبلیغاتی بیلبورد خود، مطلع شدن از پیشرفت‌های جدید در صنعت و روش‌های خلاقانه‌ای است که رقبا از آنها استفاده می‌کنند. ایجاد یک وبلاگ در وب سایت شما که نمایه ای از یک کسب و کار محلی متفاوت را در هر ماه نشان دهد، راه خوبی برای نشان دادن دانش و تعهد شما به جامعه است. تبلیغ کنندگان دوست دارند از تعطیلات استفاده کنند تا به مشتریان خود تبلیغات و پس انداز فروش عالی ارائه دهند. ارسال پیشنهادهای تبلیغاتی قبل از تعطیلات از خود راه خوبی برای حفظ ارتباط مداوم با مشتریان فعلی و همچنین ایجاد روابط تجاری جدید است.

چگونه مشتریان شرکت تبلیغاتی خود را به عقب برگردانیم

بازدید از اتاق بازرگانی محلی شما راه خوبی برای ملاقات با صاحبان مشاغلی است که می توانند از مزایای تبلیغات بیلبورد بهره مند شوند. حضور در رویدادهای اجتماعی و حمایت مالی از آن ها دو مورد از این موارد است. هنگام جستجو برای مشتریان جدید، داشتن نمونه کارها که بهترین کار شما را نشان می دهد و همچنین آماری که ارتباط بین تبلیغات بیلبورد در یک مکان خاص و در نتیجه افزایش ارقام فروش را نشان می دهد بسیار مهم است. ایجاد یک برنامه وفاداری که برای قراردادهای بلندمدت پس انداز می کند، راهی عالی برای اطمینان از جریان ثابت درآمد در حین پرورش چشم اندازهای جدید است.
شرکت های تبلیغاتی
شرکت تبلیغاتی آراد با بیش ار 1500 رسانه فعال در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به تجارت شما میباشد.
آموزش دادن نیروی خود برای ارتباط با مشتری بسیار مفید و مهم است. شرکت تبلیغاتی

مرحله 9: وب سایت شرکت تبلیغاتی خود را ایجاد کنید

بعد از تعریف برند خود و ایجاد لوگو قدم بعدی ایجاد یک وب سایت برای کسب و کار شماست . در حالی که ایجاد یک وب سایت یک مرحله ضروری است، برخی ممکن است نگران باشند که از دسترس آنها خارج باشد زیرا آنها هیچ تجربه ای در ساخت وب سایت ندارند. فناوری وب در چند سال گذشته شاهد پیشرفت های عظیمی بوده است که زندگی صاحبان مشاغل کوچک را بسیار ساده تر می کند. در اینجا دلایل اصلی وجود دارد که چرا نباید ساخت وب سایت خود را به تاخیر بیندازید:
 • تمام مشاغل قانونی دارای وب سایت هستند – نقطه پایان. اندازه یا صنعت کسب و کار شما برای آنلاین کردن کسب و کار شما مهم نیست.
 • حساب‌های رسانه‌های اجتماعی مانند صفحات فیس‌بوک یا نمایه‌های تجاری لینکدین و یا اینستاگرام جایگزینی برای وب‌سایت تجاری شما نیستند.
 • ابزارهای سازنده وب سایت مانند وردپرس ایجاد یک وب سایت اساسی را بسیار ساده کرده است. برای ایجاد وب سایتی که بتوانید به آن افتخار کنید نیازی به استخدام یک توسعه دهنده یا طراح وب ندارید.
با استفاده از مشاوره های شرکت ساخت سایت ، این فرآیند ساده و بدون دردسر خواهد بود.
شرکت تبلیغاتی
شرکت تبلیغاتی آراد با بیش ار 1500 رسانه فعال در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به تجارت شما میباشد.
ساخت یک وب سایت برای هر کسب و کار امری ضروری و بسیار کارآمد میباشد. شرکت تبلیغاتی

مرحله 10: سیستم تلفن شرکت تبلیغاتی خود را راه اندازی کنید

راه‌اندازی تلفن برای کسب‌وکارتان یکی از بهترین راه‌ها برای کمک به جدایی و خصوصی ماندن زندگی شخصی و کسب‌ و کارتان است.  برای یک تجارت موفق باید زندگی شخصی را از تجارت خود جدا کندی و این تنها مزیت نیست بلکه. همچنین به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را خودکار تر کنید، به کسب و کار شما مشروعیت و اقتدار می بخشد، و پیدا کردن و تماس با شما را برای مشتریان بالقوه آسان تر خواهد کرد.
بهترین شرکت های تبلیغاتی
شرکت تبلیغاتی آراد با بیش ار 1500 رسانه فعال در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به تجارت شما میباشد.

در طول یک روز معمولی در یک شرکت تبلیغاتی بیلبورد چه اتفاقی می افتد؟

 • ملاقات با صاحبان مشاغل، توسعه دهندگان املاک و مستغلات، طراحان گرافیک و تبلیغ کنندگان
 • تحقیق در مورد قوانین منطقه بندی محلی برای تعیین بهترین سایت های بالقوه
 • اندازه گیری زمین و فضای بیلبورد
 • مذاکره قراردادهای کاربری زمین و قیمت برای تبلیغات
 • نظارت بر ساخت ایمن بیلبوردهای معمولی و الکترونیکی
 • انجام بازرسی، انجام تعمیرات و تعمیرات لازم
 • حسابداری و حسابداری

چه مهارت ها و تجربیاتی وجود دارد که به شما در ایجاد یک شرکت تبلیغاتی موفق در بیلبورد کمک می کند؟

 • مهارت های ارتباطی و بین فردی برای ایجاد روابط تجاری قوی و مذاکره در قراردادهای لیزینگ و قیمت های تبلیغاتی
 • مهارت های حسابداری برای بودجه بندی، حساب های دریافتنی و حساب های پرداختنی
 • مهارت های کامپیوتری برای نگهداری یک وب سایت با اطلاعات مربوط به خدمات و مکان های شما. کلاس هایی برای یادگیری این مهارت ها وجود دارد.
 • مهارت های طراحی گرافیک برای ایجاد تبلیغات بیلبورد سفارشی برای مشتریان. این مهارت ها را می توان از طریق کلاس ها نیز به دست آورد.

پتانسیل رشد یک شرکت تبلیغاتی بیلبورد چقدر است؟

تبلیغات بیلبورد یک صنعت در حال رشد و توسعه است و فرصت های انتخاب خوبی در اختیار مشتری ها ی بلقوه قرار میدهد. برخی از آنها آموزش گسترده، راهنمایی و پشتیبانی مداوم ارائه می دهند که میتواند بسیار مفید واقع شود.

یک مربی کسب و کار پیدا کنید

یکی از بزرگترین منابعی که یک کارآفرین می تواند داشته باشد، راهنمایی یک مربی کسب و کار با کیفیت است. همانطور که شروع به برنامه ریزی کسب و کار خود می کنید به فکر یک مربی کسب و کار خوب باشید و با یک منبع تجاری رایگان در نزدیکی خود ارتباط برقرار کنید تا کمک مورد نیاز خود را دریافت کنید. وجود یک شبکه پشتیبانی در زمان‌های سخت، عامل اصلی موفقیت برای صاحبان مشاغل جدید است.
از دیگر صاحبان مشاغل بیاموزید
آیا می خواهید در مورد راه اندازی یک کسب و کار از خود کارآفرینان اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ از سری بنیانگذاران استارتاپ و کسب و کار های دیگر دیدن کنید تا بینش کارآفرینی، درس ها و توصیه های خود بنیانگذاران را به دست آورید.
بزرگترین شرکت تبلیغاتی
شرکت تبلیغاتی آراد با بیش ار 750 رسانه فعال در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به تجارت شما میباشد
کلید بهترین شیوه تبلیغات برای کسب و کار ها به دست شرکت های بزرگ تبلیغاتی است. شرکت تبلیغاتی

چگونه و چه زمانی یک تیم بسازیم

مهم است که قبل از شروع کسب و کار خود یک تیم بسازید. تیم اولیه شما متشکل از سرمایه داران، مقامات شهری و استانی، صاحبان املاک، صاحبان مشاغل و آژانس های تبلیغاتی خواهد بود. برخی از مشاغل تبلیغاتی بیلبورد، طراحان گرافیک را نیز در تیم خود دارند تا کار خود را سریع تر پیش ببرند همچنین پرسنل تعمیر و نگهداری وسایل شرکت نیز اعضای مهم تیم هستند.

فرآیند طراحی تبلیغات

طراحی تبلیغات شامل اجرای یک کمپین تبلیغاتی یکپارچه برای دستیابی به هدف تجاری فعلی شما است. بر اساس هدف، بودجه معقولی محاسبه می شود که بر اساس آن برنامه رسانه ای تدوین می شود. یک مفهوم خلاق نهایی شده است، که سپس به آثار هنری مختلفی تبدیل می‌شود که از طریق رسانه‌های مختلف در بازه‌های زمانی مشخص برای مدت زمان مشخصی به کار گرفته می‌شوند که به کسب و کار شما کمک می‌کند تا به هدف خود برسد.

مراحل درگیر در فرایند تبلیغات

 1. برای توسعه تبلیغات و به دست آوردن بهترین نتایج باید مراحل تبلیغات را مرحله به مرحله دنبال کرد: تبلیغ کننده باید در مورد محصول یا خدماتی که باید تبلیغ شود توضیح دهد و تجزیه و تحلیل SWOT شرکت و محصول را انجام دهد.
 2. ابتدا باید هدف یا هدف تبلیغات را شناخت. یعنی چه پیامی قرار است به مخاطب منتقل شود؟
 3. این مرحله شامل یافتن رفتار بازار، شناخت رقبا، نوع تبلیغاتی که استفاده می کنند، پاسخ مصرف کنندگان، در دسترس بودن منابع مورد نیاز در فرآیند و غیره است.
 4. مرحله بعدی شناسایی مصرف کنندگان هدف است که احتمال خرید محصول را دارند. هدف باید به درستی و بدون هیچ گونه سردرگمی شناسایی شود.
 5. اکنون که مخاطبان هدف شناسایی شده اند، باید رسانه مناسبی را برای تبلیغات انتخاب کرد تا مشتریانی که قرار است از محصول مطلع شوند و تمایل به خرید دارند، با موفقیت به دست آیند.
 6. ابتدا طرحی که طرح کلی آگهی بر روی کاغذ است توسط کپی رایترهای آژانس انجام می شود، سپس ایجاد آگهی واقعی با کمک مدیران هنری و پرسنل خلاق آژانس انجام می شود. .
 7. سپس تبلیغ ایجاد شده مجدداً بررسی می شود و تبلیغ مجدداً تعریف می شود تا برای ورود به بازار عالی شود.
 8. مرحله بعدی تصمیم گیری در مورد مکان و زمان نمایش آگهی است. مکان با توجه به مشتریان هدف تعیین می شود که تبلیغ به وضوح برای آنها قابل مشاهده است.
شرکت تبلیغاتی 1401
اگر این مراحل به درستی دنبال شوند، باید یک شروع موفق برای محصول در بازار وجود داشته باشد.
تبلیغات محیطی و بیلبوردی هنوز هم یکی از بهترین نوع تبلیغات محسوب میشود فقط باید با افراید متخصص بهترین تبلیغات را در بهترین زمان ممکن ارائه دهید. شرکت تبلیغاتی

استفاده موثر از هدایای شرکت تبلیغاتی

https://soundcloud.com/rasagift/svh4yobjjd4k?utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing
تماس با ما
تبلیغات یکی از عامل های مهم با دنیایی از تاکتیک های پیاده سازی برای فروش بیشتر میباشد.
4.8/5 - (294 امتیاز)

42 دیدگاه دربارهٔ «لیست بهترین شرکت های تبلیغاتی ایران (1402)»

  1. تاج میر ریاحی

   سلام وقت بخیر
   این شرکت هایی کا نام برده شده از بزرگترین شرکت های تبلیغاتی در کشوهستن

 1. اکبر دهکردی

  سلام با کارخانه کارتن سازی چهلستون واقع در سجزی اصفهان تهاتر انجام میدین؟

  1. تاج میر ریاحی

   سلام وقت بخیر از سال 92 در عرصه تبلیغات فعالیتش رو به صورت حرفه ای شروع کرده

 2. احسان عطائی

  سلام وقت بخیر تبلیغات برای صنایع چوب حافظ تو اصفهان میخواستم دفتر کارتون کجاست؟

 3. هاشم افضلی

  درود شرکت تبلیغاتی شما تبلیغات چریکی هم انجام میده اگه سناریو تبلیغاتش با خودمون باشه؟

 4. جواد قادری

  سلام وقت بخیر برای پخش مغزجات اصفهان تبلیغات میخواستم مراحل کارتون چطوریه شرکت تبلیغاتیتون سراسری تبلیغات انجام میده؟

 5. محمد جابری

  سلام تبلیغات در خیابان ولی عصر تهرا ن هزینش چقدر در میاد؟

 6. سلام ببخشید یه سوال داشتم
  برای شروع کسب و کار بهتره تبلیغات بیلبوردی و محیطی رو شروع کنیم یا تبلیغات دیجتال؟کلا تبلیغات محیطی در اصفهان بازدهی خوبی داره؟

  1. سلام جناب علی پور
   لطفا با کارشناسان هلدینگ آراد به شماره 09128356802 تماس بگیرید.

  1. سلام جناب خزایی نژاد
   لطفا با کارشناسان هلدینگ آراد به شماره 09128356802 تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران همراه شما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی

۶۸۰۲ ۸۳۵ ۰۹۱۲

info@aradholding.com

لورم ایپسوم متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان