رزرو بیلبورد

رزرو بیلبورد تبلیغاتی، می تواند به عنوان یک ابزار قدرتمند برای دستیابی به طیف متنوعی از مخاطبان، افزایش درآمد و قرار گرفتن بیشتر نام تجاری در معرض دید، عمل کند. در واقع، بیلبوردها بیشترین دسترسی را در بین تمام اشکال تبلیغات دارند و باعث ماندگاری برند تجاری در ذهن مخاطب می‌شوند.

تابلوهای تبلیغاتی، معمولاً در مناطق پرترافیک مانند: کنار بزرگراه ها یا نزدیک مراکز خرید قرار دارند تا توجه بیشترین تعداد رانندگان و عابران پیاده را جلب کنند. در این مقاله به اهمیت رزرو بیلبورد در کسب و کار پرداخته شده است. پیشنهاد می‌شود برای تصمیم گیری بهتر در مورد رزرو بیلبورد و اطلاع از قیمت آن ادامه مطلب را بخوانید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد رزرو بیلبورد در شهرهای مختلف، می‌توانید با کارشناسان هلدینگ آراد در ارتباط باشید.

جایگاه رزرو بیلبورد در کسب و کار

هر کسب‌و‌کاری برای موفقیت نیاز به جذب مشتری دارد. بازاریابی، مراحلی را که کسب‌وکارها برای جذب و حفظ مشتریان می‌گذرانند را توصیف می‌کند که شامل داشتن تبلیغاتی است که آگاهی مصرف‌کننده را در مورد محصولات و خدمات افزایش می‌دهد.

این روزها همه ما توسط انواع مختلفی از تبلیغات احاطه شده‌ایم. تبلیغات، به بخشی جدایی ناپذیر از تجارت تبدیل شده است. تبلیغات بر اساس منابع و نیازهای هر شرکتی در آن ادغام می شود. بیلبوردها، اغلب در جاده های اصلی و خیابان های کوچکتر در همه شهرها دیده می شوند. هدف اولیه بیلبوردها درگذشته اطلاع رسانی به عموم مردم بوده است. اطلاعیه های مهمی نیز روی آن‌ها نمایش داده می‌شد. با این حال، بعدها، بیلبوردهای تبلیغاتی بیشتر برای تبلیغات و بازاریابی مورد استفاده قرار گرفتند.

با توجه به اینکه تبلیغات روی بیلبوردها، در ابعاد بزرگ‌تری قابل مشاهده هستند، در تبلیغ کالا یا خدمات بسیار موثر خواهند بود. بیلبوردها به عنوان بخشی از کمپین تبلیغات، بخش قابل مشاهده‌ای از بازگشت سرمایه را در کسب‌وکار شامل می شوند. بنابراین تبلیغ کنندگان به سرمایه گذاری روی آن‌ها به عنوان بخشی از کمپین تبلیغاتی خود ادامه می دهند. این موضوع نشان می دهد که تبلیغات بیلبورد بیش از آنچه به چشم می آید تاثیرگذار هستند.

خرید بیلبورد
اجاره بیلبورد تبلیغات محیطی

تابلو بیلبورد
رزرو تابلو تبلیغات محیطی

بیلبوردهای تبلیغات شهری

بیلبورد تبلیغات شهری، محصولات و خدمات را به نمایش می گذارد و به دنبال ترغیب مخاطبان به خرید است. این یک مزیت تبلیغاتی است که آگاهی مصرف کننده را در مورد محصولات و خدمات یک شرکت بالا می‌برد و باعث رشد کسب‌وکار می شود. هدف از رزرو بیلبوردهای تبلیغاتی، ایجاد یا تقویت شناخت برند و تقویت تصویر تبلیغ‌کننده است، نه اطلاع ‌رسانی بیش از حد. هدف نهایی همه تبلیغ‌کنندگان، یادآوری نام تجاری و ایجاد نام تجاری خود است. کسب و کارها در حال حاضر با رقابت بزرگی جهت افزایش نفوذ تبلیغات خود برای ایجاد آگاهی، هدایت فروش، حفظ سهم بازار و ایجاد هویت برند روبرو هستند.

قدرت تبلیغات

[suncode_ir_iranmap_pro map_id=”1″ width=”700″ height=”700″]

تاثیر رزرو بیلبورد بر هویت نام تجاری

اطلاع از وجود کسب و کار شما با هدف دستیابی به بازار، هدف اولیه تبلیغات است. اگر کسی از وجود شما آگاه نباشد مهم نیست محصول یا خدمات شما چقدر عالی است. استراتژی‌ها و تلاش‌های تبلیغات بیلبوردی به تقویت هویت و شهرت برند شما در بین مصرف کنندگان در بازار کمک می کند.

کسب ‌وکارهایی که از بیلبوردهای تبلیغاتی استفاده می‌کنند، جایگاه خود را در بازار تثبیت می‌کنند. زیرا تأثیر روانی زیاد و ماندگاری بر روی مخاطب دارند، به آن‌ها اطلاعات ارزشمندی می‌دهند و باعث می‌شود مخاطب ارتباط مثبتی با محصول برقرار کند. علاوه بر این، کسب‌ وکارها می‌توانند موقعیتی مناسب و قوی در بازار به دست آورند به این صورت که به کمک بیلبوردها یا تابلوهای تبلیغاتی خود، در ذهن‌ها ماندگار شوند.

همجنین با ارائه محصولات جهت اطلاع از جزییات زمان رزرو بیلبورد و خدمات با کیفیت، انتظارات مشتری را برآورده کنند. در نتیجه به مخاطب هدف خود دست می‌یابند و به رسمیت شناخته می‌شوند. همچنین افزایش وفاداری مشتریان فعلی، جلب مشتریان از دست رفته و تشویق مشتریان موجود برای خرید بیشتر محصولات یا خدمات شرکت را به دنبال دارد. از طرفی درک ارزش برند تبلیغ کننده به مصرف کنندگان کمک می کند تا تصمیمات آگاهانه تری بگیرند.

فروش بیلبورد
اجاره تابلو تبلیغات محیطی

اجاره بیلبورد جاده‌ای
رزرو بیلبورد تبلیغات محیطی

رشد فروش به کمک تابلوهای تبلیغات محیطی

بیلبورد و تبلیغات محیطی، باعث رشد فروش کسب‌وکار می شوند زیرا باعث ایجاد علاقه در بین مصرف کنندگان خواهند شد. هنگامی که مصرف کنندگان از محصولات و خدمات یک شرکت آگاه شوند، به احتمال زیاد به بیرون رفته و آن را خریداری می کنند، به خصوص اگر تبلیغات آن‌ها را ترغیب کند که آن را امتحان کنند و خودشان آن را تجربه کنند.

صاحبان کسب‌وکار، ممکن است تصمیم بگیرند که تبلیغات خود را برای رسیدن به بخش خاصی از بازار موجود تنظیم کنند یا به دنبال نفوذ در بازار در میان یک گروه مصرف‌کننده جدید باشند. هدف اصلی، هدایت تبلیغات به سوی مخاطبان هدف است که بیشترین امکان بازگشت سرمایه در بین آن‌ها وجود دارد.

با رزرو بیلبورد چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟

رزرو بیلبوردهای تبلیغاتی، حتی در مکان‌های دوردست می‌توانند سودآوری خوبی برای کسب‌وکار داشته باشند. به خصوص در مناطق شلوغ و پر تردد این سود افزایش یافته و در جاده‌ها و راه‌های ترانزیتی تاثیر چشمگیری در دیده شدن کسب و کارها و افزایش درآمد آن‌ها دارند.

هلدینگ آراد، شرکت اجاره دهنده بیلبورد تبلیغاتی

شرکت های اجاره دهنده بیلبورد در ایران، تعداد انگشت شماری هستند که اکثر کسانی که در این عرصه هم اکنون فعالیت می‌کنند صاحب رسانه نیستند و به نوعی واسطه هستند و صرفا جهت بازاریابی برای شرکتهای اجاره دهنده بیلبورد فعالیت می‌کنند. یکی از این شرکتهای مطرح هلدینگ آراد می‌باشد که با بیش از 25 سال سابقه فعالیت، به عنوان بزرگترین صاحب رسانه تبلیغات محیطی در کشور در حال فعالیت می‌باشد.

هلدینگ آراد، با داشتن کارشناسان و مشاوران مجرب، بیلبوردهای تبلیغاتی را به مناسب ترین شکل و با ابزارهای آسان جهت معرفی کسب‌وکار شما به کار می‌گیرد. همچنین برای کمک به ایجاد کمپین تبلیغات در فضای باز و تبلیغات آسان و نوآورانه با برخی از بهترین آژانس‌های تبلیغاتی رقابت کرده و قدرت را به مشاغل و کسب‌وکار شما باز می‌گرداند.

شرکت‌ تبلیغاتی و حرفه‌ای آراد، با در نظر گرفتن ترافیک وسایل نقلیه یا عابران پیاده می‌توانند جمعیتی را که در طی روز، هفته و ماه احتمالاً بیلبورد شما را مشاهده کرده و به آن پاسخ می‌دهند را پیش‌بینی کند. همجنین می تواند مکان هایی که دارای دید واضح و مناسبی هستند را به شما پیشنهاد دهد. از این رو رزرو تابلو (بیلبورد) تبلیغاتی، در حال هدفمندتر شدن است زیرا به تبلیغ کنندگان این امکان را می دهد تا به روشی مؤثر و تأثیرگذار به مشتریان هدف خود دست یابند.

همچنین با اجاره و رزرو بیلبورد، مشاغل محلی و کسب و کارهای کوچک تر در جاده‌ها و خیابان‌های بزرگ معرفی می‌شوند. این کسب و کارها با این کارحضور خود را تقویت می‌کنند و در بازار هدف خود می درخشند و به خوبی رقابت خواهند کرد. همچنین خیلی سریع دیده می‌شوند و با افزایش درآمد، در روش انجام تجارت بسیار چابک خواهند بود.

اجاره بیلبورد آنلاین
اجاره بیلبورد تبلیغاتی

تعرفه و قیمت اجاره بیلبورد

هدف نهایی یک تجارت، کسب درآمد بیشتر از طریق فروش کالاها و خدمات خود است. تبلیغات بیلبوردی، ممکن است کمی گران باشند، اما اگر یک کمپین تبلیغاتی به اندازه کافی درآمد را افزایش دهد تا هزینه اجرای تبلیغات را جبران کند، می تواند منجر به سود بیشتر شود.

 • مکان قرارگیری بیلبورد و میزان دید
 •  مدت زمان

 • فرکانس بیلبورد
 •  اندازه بیلبورد

 • جمعیت شناسی، اطلاعات جمعیتی بیلبورد به تفکیک سن، جنسیت و سطح درآمد افراد

قیمت بیلبورد تبلیغات محیطی
سفارش بیلبورد تبلیغاتی
تعرفه تبلیغات محیطی
اجاره تابلو تبلیغاتی

برای اطلاع دقیق از قیمت کرایه بیلبورد، لیست بیلبوردها و در نهایت اجاره بیلبورد آنلاین با قیمت مناسب و بدون واسطه با مشاوران هلدینگ آراد در تماس باشید.

جهت اطلاع از لیست و قیمت بیلبوردهای تبلیغاتی با شماره 09128356802 تماس بگیرید یا بر روی شهر مورد نظر خود کلیک نمایید.


بیلبورد تهرانبیلبورد اصفهانبیلبورد ارومیهبیلبورد شیراز
بیلبورد تبریزبیلبورد کرجبیلبورد مشهدبیلبورد مازندران
بیلبورد اهوازبیلبورد همدانتبلیغات محیطی جاده تهران ساوهبیلبورد در جاده تهران قم
بیلبورد قزویناجاره آنلاین بیلبوردشرکت اجاره دهنده بیلبوردقیمت تبلیغات محیطی

3.4/5 - (5 امتیاز)

10 دیدگاه دربارهٔ «رزرو بیلبورد»

  1. سلام
   ما در اکثر کلان شهر های ایران برای اجارۀ بیلبورد فعالیت داریم
   اما برای دریافت اطلاعات بیشتر شما می‌توانید از طریق بخش تماس با ما با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید اطلاعات بیشتر دریافت کنید.
   پاینده و پیروز باشید

  1. سلام
   برای فهمیدن تعرفه های اجاره بیلبورد در شهر تهران شما می‌توانید از بخش تماس با ما با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید از تعرفه ها اطلاع پیدا کنید.

  1. با سلام وقت بخیر
   برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب زمان مناسب اجاره بیلبورد در کلان شهرها می توانید از طریق شماره 09128356802 با کارشناسان و مشاوران ما در ارتباط باشید. تشکر از توجه شما

  1. با سلام و وقت بخیر
   برای نوروز به علت سفرهای نوروزی جاده های پرتردد برای اجاره بیلبورد بسیار مناسب هستند پیشنهاد میکنم صفحه رزرو بیلبورد جاده تهران کرج، رزرو بیلبورد جاده کرج قزوین، رزرو بیلبورد جاده تهران قم را ملاحظه بفرمایید
   شهرهای زیارتی و گردشگری هم همونطور که میدونید بسیار شلوغ هستند و برای اکران کمپین های کشوری به شدت توصیه میشود اگر مایل هستید با خواندن صفحات مربوط به هر شهر از پتانسیل آن بیشتر آگاه شوید
   بیلبورد اصفهان، بیلبورد مازندران، بیلبورد تهران، بیلبورد کرج، بیلبورد شیراز، بیلبورد قزوین، بیلبورد مشهد، بیلبورد اهواز، بیلبورد تبریز

 1. آقای سعیدی

  سلام خسته نباشید. برای برندسازی و معرفی خدمات در حوزه رستوران در چه شهرهایی رزرو بیلبورد به صرفه تر است؟

  1. سلام وقت بخیر
   مجموعه ما صاحب رسانه در سراسر کشور است و با قیمت بدون واسطه میتوانید اقدام به اجاره بیلبورد نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر نیز میتوانید از طریق شماره 09128356802 با کارشناسان و مشاوران هلدینگ آراد در ارتباط باشید. سپاس از توجه شما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران همراه شما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی

۶۸۰۲ ۸۳۵ ۰۹۱۲

info@aradholding.com

لورم ایپسوم متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان