رزرو بیلبورد

رزرو بیلبورد تبلیغاتی، می‌تواند به‌عنوان یک ابزار قدرتمند برای دستیابی به طیف متنوعی از مخاطبان، افزایش درآمد و قرار گرفتن بیشتر نام تجاری در معرض دید، عمل کند. در واقع، بیلبوردها بیشترین دسترسی را در بین تمام اشکال تبلیغات دارند و باعث ماندگاری برند تجاری در ذهن مخاطب می‌شوند.

تابلوهای تبلیغاتی، معمولاً در مناطق پرترافیک مانند: کنار بزرگراه‌ها یا نزدیک مراکز خرید قرار دارند تا توجه بیشترین تعداد رانندگان و عابران پیاده را جلب کنند. در این مقاله به اهمیت رزرو بیلبورد در کسب و کار پرداخته شده است. پیشنهاد می‌شود برای تصمیم گیری بهتر در مورد رزرو بیلبورد و اطلاع از قیمت آن ادامه مطلب را بخوانید.

رزرو بیلبورد
خرید بیلبورد تبلیغاتی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد رزرو بیلبورد در شهرهای مختلف، می‌توانید با کارشناسان هلدینگ آراد در ارتباط باشید.

جایگاه رزرو بیلبورد در کسب و کار

هر کسب‌و‌کاری برای موفقیت نیاز به جذب مشتری دارد. بازاریابی، مراحلی را که کسب‌وکارها برای جذب و حفظ مشتریان می‌گذرانند را توصیف می‌کند که شامل داشتن تبلیغاتی است که آگاهی مصرف‌کننده را در مورد محصولات و خدمات افزایش می‌دهد.

این روزها همه ما توسط انواع مختلفی از تبلیغات احاطه شده‌ایم. تبلیغات، به بخشی جدایی ناپذیر از تجارت تبدیل شده است. تبلیغات براساس منابع و نیازهای هر شرکتی در آن ادغام می‌شود. بیلبوردها، اغلب در جاده‌های اصلی و خیابان‌های کوچکتر در همه شهرها دیده می‌شوند. هدف اولیه بیلبوردها درگذشته اطلاع رسانی به عموم مردم بوده است و اطلاعیه‌های مهمی روی آن‌ها نمایش داده می‌شد. با این حال، بعدها، بیلبوردهای تبلیغاتی بیشتر برای تبلیغات و بازاریابی مورد استفاده قرار گرفتند.

با توجه به اینکه تبلیغات روی بیلبوردها، در ابعاد بزرگ‌تری قابل مشاهده هستند، در تبلیغ کالا یا خدمات بسیار موثر خواهند بود. بیلبوردها به‌عنوان بخشی از کمپین تبلیغات، بخش قابل مشاهده‌ای از بازگشت سرمایه را در کسب‌وکار شامل می‌شوند. بنابراین تبلیغ‌کنندگان به سرمایه‌گذاری روی آن‌ها به‌عنوان بخشی از کمپین تبلیغاتی خود ادامه می‌دهند. این موضوع نشان می‌دهد که تبلیغات بیلبورد بیش از آنچه به چشم می آید تاثیرگذار هستند.

خرید بیلبورد
اجاره بیلبورد تبلیغات محیطی

رزرو تابلو تبلیغاتی
رزرو تابلو تبلیغات محیطی

اجاره بیلبوردهای تبلیغات شهری

تبلیغات شهری، محصولات و خدمات را به نمایش می‌گذارد و به دنبال ترغیب مخاطبان به خرید است. این یک مزیت تبلیغاتی است که آگاهی مصرف‌کننده را در مورد محصولات و خدمات یک شرکت بالا می‌برد و باعث رشد کسب‌وکار می‌شود. هدف از رزرو بیلبوردهای تبلیغاتی، ایجاد یا تقویت شناخت برند و تقویت تصویر تبلیغ‌کننده است، نه اطلاع ‌رسانی بیش از حد. هدف نهایی همه تبلیغ‌کنندگان، یادآوری نام تجاری و برندسازی است. کسب‌وکارها در حال حاضر با رقابت بزرگی جهت افزایش نفوذ تبلیغات خود برای ایجاد آگاهی، هدایت فروش، حفظ سهم بازار و ایجاد هویت برند روبرو هستند.

قدرت تبلیغات

[suncode_ir_iranmap_pro map_id=”1″ width=”700″ height=”700″]

تاثیر رزرو بیلبورد بر هویت نام تجاری

اطلاع از وجود کسب‌وکار شما با هدف دستیابی به بازار، هدف اولیه تبلیغات است. اگر کسی از وجود شما آگاه نباشد مهم نیست محصول یا خدمات شما چقدر عالی است. استراتژی‌ها و تلاش‌های تبلیغات بیلبوردی به تقویت هویت و شهرت برند شما در بین مصرف کنندگان در بازار کمک می کند.

کسب ‌وکارهایی که از بیلبوردهای تبلیغاتی استفاده می‌کنند، جایگاه خود را در بازار تثبیت می‌کنند. زیرا تأثیر روانی زیاد و ماندگاری بر روی مخاطب دارند، به آن‌ها اطلاعات ارزشمندی می‌دهند و باعث می‌شود مخاطب ارتباط مثبتی با محصول برقرار کند. علاوه بر این، کسب‌وکارها می‌توانند موقعیتی مناسب و قوی در بازار به دست آورند به این صورت که به کمک بیلبوردها یا تابلوهای تبلیغاتی خود، در ذهن‌ها ماندگار شوند.

همچنین با ارائه محصولات و خدمات با کیفیت، انتظارات مشتری را برآورده کنند. در نتیجه به مشتریان بیشتری دست می‌یابند و به رسمیت شناخته می‌شوند. همچنین افزایش وفاداری مشتریان فعلی، جلب مشتریان از دست رفته و تشویق مشتریان موجود برای خرید بیشتر محصولات یا خدمات شرکت را به دنبال دارد. از طرفی درک ارزش برند تبلیغ کننده به مصرف کنندگان کمک می‌کند تا تصمیمات آگاهانه‌تری بگیرند.

فروش بیلبورد
اجاره تابلو تبلیغات محیطی

اجاره بیلبورد جاده‌ای
رزرو بیلبورد تبلیغات محیطی

رشد فروش به کمک تابلوهای تبلیغات محیطی

بیلبورد و تبلیغات محیطی، باعث رشد فروش کسب‌وکار می‌شوند زیرا باعث ایجاد علاقه در بین مصرف‌کنندگان خواهند شد. هنگامی که مصرف‌کنندگان از محصولات و خدمات یک شرکت آگاه شوند، به احتمال زیاد به بیرون رفته و آن را خریداری می کنند، به خصوص اگر تبلیغات آن‌ها را ترغیب کند که آن را امتحان کنند و خودشان آن را تجربه کنند.

صاحبان کسب‌وکار، ممکن است تصمیم بگیرند که تبلیغات خود را برای رسیدن به بخش خاصی از بازار موجود تنظیم کنند یا به دنبال نفوذ در بازار در میان یک گروه مصرف‌کننده جدید باشند. هدف اصلی، هدایت تبلیغات به سوی مخاطبان هدف است که بیشترین امکان بازگشت سرمایه در بین آن‌ها وجود دارد.

با رزرو بیلبورد چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟

رزرو بیلبوردهای تبلیغاتی، حتی در مکان‌های دوردست می‌توانند سودآوری خوبی برای کسب‌وکار داشته باشند؛ به‌خصوص در مناطق شلوغ و پرتردد این سود افزایش خواهد یافت. در این راستا بیلبوردهای جاده‌‌ای و راه‌های ترانزیتی تاثیر چشمگیری در دیده شدن کسب‌وکارها و افزایش درآمد آن‌ها دارند.

هلدینگ آراد، شرکت اجاره دهنده بیلبورد تبلیغاتی

شرکت های اجاره دهنده بیلبورد در ایران، تعداد انگشت شماری هستند و اکثر کسانی که هم اکنون در این عرصه فعالیت می‌کنند صاحب رسانه نیستند و به نوعی واسطه هستند و صرفا جهت بازاریابی برای شرکتهای اجاره دهنده بیلبورد فعالیت می‌کنند. یکی از شرکتهای تبلیغاتی مطرح در این زمینه آراد زرین می‌باشد که با بیش از 25 سال سابقه فعالیت، به عنوان بزرگترین صاحب رسانه تبلیغات محیطی در کشور در حال فعالیت می‌باشد.

آژانس تبلیغات محیطی آراد، با داشتن کارشناسان و مشاوران مجرب، بیلبوردهای تبلیغاتی را به مناسب‌ترین شکل و با ابزارهای آسان جهت معرفی کسب‌وکار شما به کار می‌گیرد. همچنین برای کمک به ایجاد کمپین تبلیغات در فضای باز و تبلیغات آسان و نوآورانه با برخی از بهترین آژانس‌های تبلیغاتی رقابت کرده و قدرت را به مشاغل و کسب‌وکار شما باز می‌گرداند.

شرکت‌ تبلیغاتی و حرفه‌ای آراد، با در نظر گرفتن ترافیک وسایل نقلیه یا عابران پیاده می‌تواند جمعیتی را که در طی روز، هفته و ماه احتمالاً بیلبورد شما را مشاهده کرده و به آن پاسخ می‌دهند را پیش‌بینی کند. همچنین می‌تواند مکان‌هایی که دارای دید واضح و مناسبی هستند را به شما پیشنهاد دهد. از این رو رزرو تابلو (بیلبورد) تبلیغاتی، در حال هدفمندتر شدن است زیرا به تبلیغ‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا به روشی مؤثر و تأثیرگذار به مشتریان هدف خود دست یابند.

همچنین با اجاره و رزرو بیلبورد، مشاغل محلی و کسب‌وکارهای کوچک‌تر در جاده‌ها و خیابان‌های بزرگ معرفی می‌شوند. این کسب‌وکارها با این کارحضور خود را تقویت می‌کنند و در بازار هدف خود می‌درخشند و به خوبی رقابت خواهند کرد. همچنین خیلی سریع دیده می‌شوند و با افزایش درآمد، در روش انجام تجارت بسیار چابک خواهند بود.

اجاره بیلبورد آنلاین
اجاره بیلبورد تبلیغاتی

تعرفه و قیمت اجاره بیلبورد

هدف نهایی یک تجارت، کسب درآمد بیشتر از طریق فروش کالاها و خدمات خود است. تبلیغات بیلبوردی، ممکن است کمی گران باشند، اما اگر یک کمپین تبلیغاتی به اندازه کافی درآمد را افزایش دهد تا هزینه اجرای تبلیغات را جبران کند، می‌تواند منجر به سود بیشتر شود. برخی از عوامل تاثیرگذار بر هزینه اجاره بیلبورد عبارتنداز:

 • مکان قرارگیری بیلبورد و میزان دید
 • مدت زمان اکران تبلیغات
 • فرکانس بیلبورد
 • اندازه بیلبورد
 • جمعیت شناسی (به تفکیک سن، جنسیت و سطح درآمد افراد)

قیمت بیلبورد تبلیغات محیطی
سفارش بیلبورد تبلیغاتی
تعرفه تبلیغات محیطی
اجاره تابلو تبلیغاتی

برای اطلاع دقیق از قیمت کرایه بیلبورد، لیست بیلبوردها و در نهایت اجاره بیلبورد آنلاین با قیمت مناسب و بدون واسطه با مشاوران هلدینگ آراد در تماس باشید.

جهت اطلاع از لیست و قیمت بیلبوردهای تبلیغاتی با شماره 09128356802 تماس بگیرید یا بر روی شهر مورد نظر خود کلیک نمایید.


بیلبورد تهرانبیلبورد اصفهانبیلبورد ارومیهبیلبورد شیراز
بیلبورد تبریزبیلبورد کرجبیلبورد مشهدبیلبورد مازندران
بیلبورد اهوازبیلبورد همدانتبلیغات محیطی جاده تهران ساوهبیلبورد در جاده تهران قم
بیلبورد قزویناجاره آنلاین بیلبوردشرکت اجاره دهنده بیلبوردقیمت تبلیغات محیطی

3.4/5 - (5 امتیاز)

10 دیدگاه دربارهٔ «رزرو بیلبورد»

 1. آقای سعیدی

  سلام خسته نباشید. برای برندسازی و معرفی خدمات در حوزه رستوران در چه شهرهایی رزرو بیلبورد به صرفه تر است؟

  1. سلام وقت بخیر
   مجموعه ما صاحب رسانه در سراسر کشور است و با قیمت بدون واسطه میتوانید اقدام به اجاره بیلبورد نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر نیز میتوانید از طریق شماره 09128356802 با کارشناسان و مشاوران هلدینگ آراد در ارتباط باشید. سپاس از توجه شما

  1. با سلام و وقت بخیر
   برای نوروز به علت سفرهای نوروزی جاده های پرتردد برای اجاره بیلبورد بسیار مناسب هستند پیشنهاد میکنم صفحه رزرو بیلبورد جاده تهران کرج، رزرو بیلبورد جاده کرج قزوین، رزرو بیلبورد جاده تهران قم را ملاحظه بفرمایید
   شهرهای زیارتی و گردشگری هم همونطور که میدونید بسیار شلوغ هستند و برای اکران کمپین های کشوری به شدت توصیه میشود اگر مایل هستید با خواندن صفحات مربوط به هر شهر از پتانسیل آن بیشتر آگاه شوید
   بیلبورد اصفهان، بیلبورد مازندران، بیلبورد تهران، بیلبورد کرج، بیلبورد شیراز، بیلبورد قزوین، بیلبورد مشهد، بیلبورد اهواز، بیلبورد تبریز

  1. با سلام وقت بخیر
   برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب زمان مناسب اجاره بیلبورد در کلان شهرها می توانید از طریق شماره 09128356802 با کارشناسان و مشاوران ما در ارتباط باشید. تشکر از توجه شما

  1. سلام
   برای فهمیدن تعرفه های اجاره بیلبورد در شهر تهران شما می‌توانید از بخش تماس با ما با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید از تعرفه ها اطلاع پیدا کنید.

  1. سلام
   ما در اکثر کلان شهر های ایران برای اجارۀ بیلبورد فعالیت داریم
   اما برای دریافت اطلاعات بیشتر شما می‌توانید از طریق بخش تماس با ما با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید اطلاعات بیشتر دریافت کنید.
   پاینده و پیروز باشید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران همراه شما

د

لورم ایپسوم متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان