نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
گروه اقتصادی آراد

رزرو بیلبورد

بیلبوردهای تبلیغاتی یکی از قدیمی‌ترین و در عین حال موثرترین روش‌های تبلیغات محیطی به شمار می روند واین سازه‌های و چشمگیر می‌توانند پیام شما را به طور واضح و رسا به مخاطبان انبوه انتقال دهند. رزرو بیلبورد تبلیغاتی، می‌تواند به‌عنوان ابزاری قدرتمند برای دستیابی به طیف متنوعی از مخاطبان و بیشتر دیده شدن نام تجاری عمل کند که نهایتا منجر به افزایش درآمد صاحبان کسب و کار می گردد . در واقع، بیلبوردها بیشترین میزان دیده شدن را در بین تمام اشکال تبلیغات دارند و باعث ماندگاری برند تجاری در ذهن مخاطب می‌شوند. تابلوهای تبلیغاتی، معمولاً در مناطق پرترافیک مانند: کنار بزرگراه‌ها یا نزدیک مراکز خرید قرار دارند تا توجه بیشترین تعداد رانندگان و عابران پیاده را جلب کنند. در این مقاله به اهمیت رزرو بیلبورد در کسب و کار پرداخته شده است. پیشنهاد می‌شود برای تصمیم گیری بهتر در مورد اجاره بیلبورد و اطلاع از قیمت آن ادامه مطلب را بخوانید. شما نیز اگر قصد رزرو تابلو تبلیغاتی در قزوین ، اجاره بیلبورد کرج ،رزرو تابلو تبلیغاتی در تهران و سایر شهر ها را دارید با کارشناسان مجرب ما در تماس باشید.

فهرست ها

جایگاه و اهمیت رزرو بیلبورد در کسب و کار

هر کسب‌و‌کاری برای موفقیت نیاز به جذب مشتری دارد و تبلیغات یکی از ارکان اصلی و اساسی هر کسب و کار موفق است. . بدون تبلیغات، حتی بهترین محصولات و خدمات شما هم ممکن است به دست مشتریان نرسند و کسب و کارتان را با چالش‌های زیادی روبرو کند.همچنین تبلیغات باعث ایجاد اعتبار برای برند شما بین مردم هم می شود .این روزها همه ما توسط انواع مختلفی از تبلیغات احاطه شده‌ایم و تبلیغات، بخشی جدایی ناپذیر از تجارت و زندگی ما تبدیل شده است .انتخاب نوع مناسب تبلیغات به عوامل مختلفی از جمله نوع کسب و کار، بودجه، مخاطبان و اهداف تبلیغاتی شما بستگی دارد.یکی از انواع تبلیغات ، تبلیغات محیطی ( بیلبورد ) می باشد . بیلبوردها، اغلب در جاده‌های اصلی و خیابان‌های کوچکتر در همه شهرها دیده می‌شوند. هدف اولیه بیلبوردها درگذشته اطلاع رسانی به عموم مردم بوده است و اطلاعیه‌های مهمی روی آن‌ها نمایش داده می‌شد. با این حال، بعدها، بیلبوردهای تبلیغاتی بیشتر برای تبلیغات و بازاریابی مورد استفاده قرار گرفتند.با توجه به اینکه تبلیغات روی بیلبوردها، در ابعاد بزرگ‌تری قابل مشاهده هستند، در تبلیغ کالا یا خدمات بسیارموثرخواهند بود. بیلبوردها به‌عنوان بخشی از کمپین تبلیغات، بخش قابل مشاهده‌ای از بازگشت سرمایه را در کسب‌وکار شامل می‌شوند. بنابراین تبلیغ‌کنندگان به سرمایه‌گذاری روی آن‌ها به‌عنوان بخشی از کمپین تبلیغاتی خود ادامه می‌دهند. این موضوع نشان می‌دهد که تبلیغات بیلبورد بیش از آنچه به چشم می آید تاثیرگذار هستند.

اجاره بیلبورد تبلیغات شهری

تبلیغات شهری، با به نمایش گذاشتن محصولات و خدمات به دنبال ترغیب مخاطبان به خرید است. یکی از مزیت های تبلیغات این است که آگاهی مصرف‌کننده را در مورد محصولات و خدمات یک شرکت بالا می‌برد و باعث رشد و رونق کسب‌وکار می‌شود. هدف از رزرو بیلبوردهای تبلیغاتی، ایجاد یا تقویت شناخت برند و تقویت تصویر تبلیغ‌کننده است، نه اطلاع ‌رسانی بیش از حد. هدف نهایی همه تبلیغ‌کنندگان، یادآوری نام تجاری و برندسازی است. کسب‌وکارها در حال حاضر با رقابت بزرگی جهت افزایش نفوذ تبلیغات خود برای ایجاد آگاهی، هدایت فروش، حفظ سهم بازار و ایجاد هویت برند روبرو هستند.

رزرو بیلبورد

بهترین و مناسب‌ترین شهرها برای اجاره بیلبورد

شرکت تبلیغات محیطی آراد به عنوان بزرگترین صاحب رسانه تبلیغات محیطی با بیش از 750 بیلبورد های تبلیغاتی ، بدون واسطه در کشور در حال فعالیت می باشد .برای اجرای تبلیغاتی محیطی خود با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید . 

تاثیر رزرو بیلبورد بر هویت نام تجاری

اطلاع از وجود کسب‌وکار شما با هدف دستیابی به بازار، هدف اولیه تبلیغات است. استراتژی‌ها و تلاش‌های تبلیغات بیلبوردی به تقویت هویت و شهرت برند شما در بین مصرف کنندگان در بازار کمک می کند. کسب ‌وکارهایی که از بیلبوردهای تبلیغاتی استفاده می‌کنند، جایگاه خود را در بازار تثبیت می‌کنند زیرا با کمک بیلبوردها یا تابلوهای تبلیغاتی در ذهن مشتریان حک شده و در ذهن آن ها ماندگار می شوند . همچنین با ارائه محصولات و خدمات با کیفیت، انتظارات مشتری را برآورده کنند. در نتیجه به مشتریان بیشتری دست می‌یابند و به رسمیت شناخته می‌شوند. همچنین افزایش وفاداری مشتریان فعلی، جلب مشتریان از دست رفته و تشویق مشتریان موجود برای خرید بیشتر محصولات یا خدمات شرکت را به دنبال دارد. از طرفی درک ارزش برند تبلیغ کننده به مصرف کنندگان کمک می‌کند تا تصمیمات آگاهانه‌تری بگیرند.

رزرو بیلبورد

بسیاری از چیز های کوچک به واسطه تبلیغات صحیح، بزرگ شدند

رشد فروش به کمک تابلوهای تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی، می تواند باعث رشد و رونق کسب‌وکار شما ‌شود . زیرا زمانی که مصرف کنندگان از وجود محصولات و یا خدمات شما آگاه باشند ، به احتمال زیاد ترغیب می شوند تا آن را خریداری کرده و امتحان کنند . صاحبان کسب‌وکار، ممکن است تصمیم بگیرند که تبلیغات خود را برای رسیدن به بخش خاصی از بازار موجود تنظیم کنند یا به دنبال نفوذ در بازار در میان یک گروه مصرف‌کننده جدید باشند. هدف اصلی، هدایت تبلیغات به سوی مخاطبان هدف است که بیشترین امکان بازگشت سرمایه در بین آن‌ها وجود دارد. برای تاثیر گذاری و رشد فروش به وسیله بیلبورد های تجاری صاحبان صنایع در تبلیغات خود باید به چند نکته توجه کنند :

 •  طراحی جذاب: بیلبورد شما باید جذاب و چشمگیر باشد تا مخاطب را متوجه خود بکند .
 • پیام واضح: پیام تبلیغاتی شما باید صریح ، مختصر و رسا باشد.
 • مکان مناسب: بیلبورد خود را در مکانی مناسب با ترافیک بالا ودر مکانی متناسب با مخاطبان هدف خود نصب کنید.
 •  استفاده از فراخوان به اقدام : از یک فراخوان به اقدام (CTA) واضح و قوی در بیلبورد خود استفاده کنید.
 • مدت زمان اکران تبلیغات
 • فرکانس بیلبورد
 • اندازه بیلبورد
 • جمعیت شناسی (به تفکیک سن، جنسیت و سطح درآمد افراد)

با رزرو بیلبورد چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟

رزرو بیلبوردهای تبلیغاتی، حتی در مکان‌های دوردست می‌توانند سودآوری خوبی برای کسب‌وکار داشته باشند؛ به‌خصوص در مناطق شلوغ و پرتردد این سود افزایش خواهد یافت. در این راستا بیلبوردهای جاده‌‌ای و راه‌های ترانزیتی تاثیر چشمگیری در دیده شدن کسب‌وکارها و افزایش درآمد آن‌ها دارند.

رزرو بیلبورد

هلدینگ آراد، شرکت اجاره دهنده بیلبورد تبلیغاتی

تعداد انگشت شماری از شرکت های اجاره دهنده بیلبورد در ایران وجود دارد که اکثر این شرکت ها صاحب رسانه نمی باشند و به نوعی با نقش واسطه و صرفا به عنوان بازاریاب برای شرکتهای اجاره دهنده بیلبورد ایفای وظیفه می کنند. یکی از شرکتهای تبلیغاتی صاحب رسانه و مطرح در این زمینه آراد زرین می‌باشد که با داشتن بیش از 750 تابلو تبلیغاتی ( بیلبورد) در سراسر کشور با بیش از 25 سال سابقه فعالیت، به عنوان بزرگترین صاحب رسانه تبلیغات محیطی در کشور در حال فعالیت می‌باشد. آژانس تخصصی تبلیغات محیطی آراد، با داشتن کارشناسان و مشاوران مجرب، آماده ارائه ایده های خلاقانه و نو آورانه برای معرفی کسب و کار شما به وسیله بیلبوردهای تبلیغاتی است . همچنین برای کمک به ایجاد کمپین تبلیغات در فضای باز و تبلیغات مبتکرانه و اثربخش با بهترین آژانس‌های تبلیغاتی رقابت کرده و قدرت را به مشاغل و کسب‌وکار شما باز می‌گرداند و موجب پیشی گرفتن شما از رقیبان و رشد و رونق کسب و کار شما می گردد .

رزرو بیلبورد

جهت اطلاع از لیست و قیمت و سفارش بیلبوردهای تبلیغاتی با شماره 09128356802 تماس بگیرید یا بر روی شهر مورد نظر خود کلیک نمایید.

14 دیدگاه دربارهٔ «رزرو بیلبورد»

 1. سلام خسته نباشید
  برای سفارش بیلبورد تبلیغاتی از چه طریقی باید با شما در تماس باشیم ؟

  1. حمیده محسنی

   سلام وقتتون بخیر
   برای ارتباط با کارشناسان ما می توانیدبا شماره 09128356802 تماس حاصل فرمایید .
   با تشکر

 2. شرایط رزرو تابلو تبلیغاتی برای 15 روز عید به چه شکلی هستش ؟ و قیمت اجاره بیلبورد در این ایام متفاوته ؟

  1. حمیده محسنی

   سلام روز بخیر
   لطفا برای اطلاعات از قیمت و شرایط رزرو بیلبورد در تهران با کارشناسان ما به شماره 09128356802 تماس بگیرید .

 3. آقای سعیدی

  سلام خسته نباشید. برای برندسازی و معرفی خدمات در حوزه رستوران در چه شهرهایی رزرو بیلبورد به صرفه تر است؟

  1. سلام وقت بخیر
   مجموعه ما صاحب رسانه در سراسر کشور است و با قیمت بدون واسطه میتوانید اقدام به اجاره بیلبورد نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر نیز میتوانید از طریق شماره 09128356802 با کارشناسان و مشاوران هلدینگ آراد در ارتباط باشید. سپاس از توجه شما

  1. با سلام و وقت بخیر
   برای نوروز به علت سفرهای نوروزی جاده های پرتردد برای اجاره بیلبورد بسیار مناسب هستند پیشنهاد میکنم صفحه رزرو بیلبورد جاده تهران کرج، رزرو بیلبورد جاده کرج قزوین، رزرو بیلبورد جاده تهران قم را ملاحظه بفرمایید
   شهرهای زیارتی و گردشگری هم همونطور که میدونید بسیار شلوغ هستند و برای اکران کمپین های کشوری به شدت توصیه میشود اگر مایل هستید با خواندن صفحات مربوط به هر شهر از پتانسیل آن بیشتر آگاه شوید
   بیلبورد اصفهان، بیلبورد مازندران، بیلبورد تهران، بیلبورد کرج، بیلبورد شیراز، بیلبورد قزوین، بیلبورد مشهد، بیلبورد اهواز، بیلبورد تبریز

  1. با سلام وقت بخیر
   برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب زمان مناسب اجاره بیلبورد در کلان شهرها می توانید از طریق شماره 09128356802 با کارشناسان و مشاوران ما در ارتباط باشید. تشکر از توجه شما

  1. سلام
   برای فهمیدن تعرفه های اجاره بیلبورد در شهر تهران شما می‌توانید از بخش تماس با ما با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید از تعرفه ها اطلاع پیدا کنید.

  1. سلام
   ما در اکثر کلان شهر های ایران برای اجارۀ بیلبورد فعالیت داریم
   اما برای دریافت اطلاعات بیشتر شما می‌توانید از طریق بخش تماس با ما با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید اطلاعات بیشتر دریافت کنید.
   پاینده و پیروز باشید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3.9/5 - (7 امتیاز)

مشاوران همراه شما

۶۸۰۲ ۸۳۵ ۰۹۱۲

info@aradholding.com

   لورم ایپسوم متن

   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان