با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه  ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

برند شو!

قدرت تبلیغات در دستان ماست !

بدون پرداخت وجه (تهاتر) ، با کلینیک تخصصی تبلیغات محیطی آراد (صاحب رسانه‌ی بدون واسطه) تبلیغات خود را در سراسر کشور اکران کنید.

get

تهران، پایتخت شلوغ اما دوست داشتنی

تهران پایتخت ایران، با حداقل 9 میلیون نفر جمعیت ثابت و 16 میلیون نفر جمعیت بازار کار منطقه ، سومین کلانشهر خاورمیانه و پرجمعیت ترین شهر باختر آسیا است.

به دلیل شرایط منحصر بفرد جغرافیایی و سیاسی پایتخت کشور عزیزمان ایران و همچنین حضور اقشار مختلف مردم از جهت سلایق و علایق  تبلیغات محیطی در تهران توجه صاحبین صنایع و مختلف در سراسر کشور به خود جلب کرده است.

گزیده ای از سخنان رئیس گروه تبلیغات دانشگاه ایالتی میشیگان

جف آی ریچاردز استاد و رئیس گروه تبلیغات و روابط عمومی در دانشگاه ایالتی میشیگان می باشد . وی در سالهای 1989 تا 2010 از استادان تبلیغات در دانشگاه تگزاس در شهر آستین بوده است، که در بازه زمانی 1998 تا 2002 به عنوان مدیر گروه تبلیغات خدمت می کرد.


تحقیقات وی شامل موضوعات نظارتی تبلیغات است و بیش از 80 مقاله ، کتاب و فصل کتاب منتشر کرده است. وی در هیئت تحریریه مجله تبلیغات ، مجله مسائل روز و تحقیقات در تبلیغات ، مجله آموزش تبلیغات ، ژورنال سیاست های عمومی و بازاریابی ، مجله امور مصرف کنندگان ، ژورنال تبلیغات تعاملی ، تبلیغات و بررسی انجمن فعالیت می کرد و همچنین سردبیر مجله بین المللی بازاریابی اینترنتی و تبلیغات می باشد.

تراکم جمعیت در کانون اقتصاد ایران 20 برابر کل کشور

تهران کانون اقتصاد ایران که با 22 شهرک صنعتی و حداقل 6000 واحد فعال اقتصادی، جزو نخستین مناطق صنعتی محسوب می شود، که اکثر صاحبان برند و کسب و کار برای افزایش آگاهی از برند و رونمایی از کسب و کار خود بهترین اثرگذاری را سرمایه گذاری در  تبلیغات بیلبوردی در تهران می دانند.

یکی از موارد بسیار حائز اهمیت جهت اکران بیلبورد های تبلیغاتی در تهران توجه دقیق و بازدهی بالای مخاطبین می‌باشد.
به دلیل مشغله ذهنی غیر قابل اجتناب مخاطبین و دریافت بازخورد هرچه بهتر و بیشتر تبلیغات محیطی در تهران، صرفا اکران کمپین های تبلیغاتی در مسیر های اصلی پیشنهاد نمی‌شود.

تهران، شهر همیشه بیدار

در تهران روزانه صد ها هزار نفر از اتوبان ها و شاه راه های این کلانشهر در رفت و آمد هستند.این ترافیک باعث ارزش‌گذاری مضاعف بر رسانه‌های سطح شهر شده است  که این عوامل باعث می‌شود مدت زمان اکران کمپین های تبلیغاتی در تهران نسبت به دیگر شهر ها به مراتب بیشتر باشد و در نتیجه نیاز به  بودجه های بسیار بالاتری  داشته باشد.

در این مرحله برد با برندی است که بتواند به صورت استراتژیک مسیرهایی با کمترین آلودگی بصری( ساختمانی درختان آدرسی و…) و مقرون به صرفه را برای اکران طولانی مدت برند خود انتخاب کند.از جمله محور های راهبردی و مقرون به صرفه برای تبلیغات محیطی در تهران عبارتند از: اتوبان کرج ، قم ، ساوه ، قزوین ، فیروزکوه ، پردیس ، هراز ، چالوس و… .

نحوه تبلیغات حرفه ای

از ابتدای شکل‌گیری تمدن بشریت، تبلیغات در بطن زندگی انسان‌ها ریشه دارد. تبلیغات در ابتدای پیدایش، به شکل برده‌داری نوین بوده و به تدریج به اشتغال زایی تبدیل شده است. تبلیغات روح بازرگانیست و واحد بازاریابی هر سازمان وظیفه معرفی محصول، تبلیغات حرفه ای و … را دارد. انتخاب نحوه تبلیغات (محیطی، چاپی، تلویزیونی و…) و همچنین نوع استراتژی تبلیغات (بسته، سریالی و…) نیز برعهده واحد بازرگانی است. آیا می‌دانید تبلیغات محیطی به عنوان رسانه برتر، ماندگارترین روش بین رسانه های تبلیغاتی است؟ در صورت تمایل مقاله چگونگی تبلیغات حرفه‌ای را مطالعه بفرمایید.

تاثیر استراتژی تبلیغاتی در برندینگ محصول

برندینگ محصول در پایتخت ایران تنها در صورتی نتیجه بخش خواهد بود که در کمپین های تبلیغاتی بلند مدت انجام شود.اکران تبلیغات بیلبوردی تهران در سطح شهر شامل هزینه های گزافی خواهد بود که صاحبین صنایع با تبلیغات در ورودی – خروجی های این کلانشهر می‌توانند با در نظر گرفتن بودجه ایی مقرون و بصرفه بمباران تبلیغاتی جهت برندینگ محصول خود داشته باشند.