اجاره بیلبورد تبلیغاتی در تهران

get

بیلبورد های تبلیغاتی آراد در سراسر کشور

بیلبوردها بخش بزرگی از بازار تبلیغات سنتی هستند و همچنان مشتریان بالقوه را درگیر خود می کنند. امروزه تبلیغات بیلبورد مانند گذشته اهمیت دارد. تبلیغات بیلبوردی برای ساختن آگاهی از برند و توسعه ی کسب وکار بسیار موثر است. چرا که بیلبوردها در مکان های شلوغی قرار می گیرند که مورد بازدید بسیاری از افراد قرار می گیرد و در مقایسه با سایر روش های بازاریابی تاثیر بسزایی دارد. بیلبورد ها برای تبلیغ محصول و خدمات استفاده می شود. یک بیلبورد پیام ساده ای را با استفاده از عکس ها و کلمات محدود انتقال می دهد. بیلبورد ها نقش موثری در ساختن آگاهی نسبت به یک برند دارد. مطالعات زیادی وجود دارد که نشان می دهد که افراد به تبلیغات محیطی پاسخ می دهند. آنها به طرق مختلف بعد از مشاهده ی آنها واکنش نشان می دهند و تعامل می کنند.

  • تهران، پایتخت شلوغ برای تابلو تبلیغاتی


بیلبورد تبلیغاتی در تهران از تاثیر گذار ترین تبلیغات محیطی در کشور می باشد. تهران پایتخت ایران، با حداقل 9 میلیون نفر جمعیت ثابت و 16 میلیون نفر جمعیت بازار کار منطقه ، سومین کلانشهر خاورمیانه و پرجمعیت ترین شهر باختر آسیا است.

به دلیل شرایط منحصر بفرد جغرافیایی و سیاسی پایتخت کشور عزیزمان ایران و همچنین حضور اقشار مختلف مردم از جهت سلایق و علایق  تبلیغات محیطی در تهران توجه صاحبین صنایع و مختلف را در سراسر کشور به خود جلب کرده است.

اجاره بیلبورد تبلیغاتی در تهران
  • تراکم جمعیت در کانون اقتصاد ایران 20 برابر کل کشور


تهران کانون اقتصاد ایران که با 22 شهرک صنعتی و حداقل 6000 واحد فعال اقتصادی، جزو نخستین مناطق صنعتی محسوب می شود، که اکثر صاحبان برند و کسب و کار برای افزایش آگاهی از برند و رونمایی از کسب و کار خود بهترین اثرگذاری را سرمایه گذاری در  تبلیغات بیلبوردی در تهران می دانند. یکی از موارد بسیار حائز اهمیت جهت اکران بیلبورد های تبلیغاتی در تهران توجه دقیق و بازدهی بالای مخاطبین می‌باشد. به دلیل مشغله ذهنی غیر قابل اجتناب مخاطبین و دریافت بازخورد هرچه بهتر و بیشتر تبلیغات محیطی در تهران، صرفا اکران کمپین های تبلیغاتی در مسیر های اصلی پیشنهاد نمی‌شود.

در خارج از تهران هم، اتوبان های زیادی وجود دارد که از همسایه های تهران به این شهر منتهی می شوند: همسایه های تهران به ترتیب زیر می باشد:

اجاره بیلبورد در تهران

گزیده ای از سخنان رئیس گروه تبلیغات دانشگاه ایالتی میشیگان

جف آی ریچاردز استاد و رئیس گروه تبلیغات و روابط عمومی در دانشگاه ایالتی میشیگان می باشد . وی در سالهای 1989 تا 2010 از استادان تبلیغات در دانشگاه تگزاس در شهر آستین بوده است، که در بازه زمانی 1998 تا 2002 به عنوان مدیر گروه تبلیغات خدمت می کرد.

  • بیداری تهران و تبلیغات بیلبوردی 


در تهران روزانه صد ها هزار نفر از اتوبان ها و شاه راه های این کلانشهر در رفت و آمد هستند. این ترافیک باعث ارزش‌گذاری مضاعف بر رسانه‌های سطح شهر شده است  که این عوامل باعث می‌شود مدت زمان اکران کمپین های تبلیغاتی در تهران نسبت به دیگر شهر ها به مراتب بیشتر باشد و در نتیجه نیاز به  بودجه های بسیار بالاتری  داشته باشد.

مردم زمانی و جایی که احساس خوبی دارند پول خرج می کنند.

والت دیزنی
تبلیغات بیلبوردی در تهران

نحوه تبلیغات حرفه ای

از ابتدای شکل‌گیری تمدن بشریت، تبلیغات در بطن زندگی انسان‌ها ریشه دارد. تبلیغات در ابتدای پیدایش، به شکل برده‌داری نوین بوده و به تدریج به اشتغال زایی تبدیل شده است. تبلیغات روح بازرگانیست و واحد بازاریابی هر سازمان وظیفه معرفی محصول، تبلیغات حرفه ای و … را دارد. انتخاب نحوه تبلیغات (محیطی، چاپی، تلویزیونی و…) و همچنین نوع استراتژی تبلیغات (بسته، سریالی و…) نیز برعهده واحد بازرگانی است. آیا می‌دانید تبلیغات محیطی به عنوان رسانه برتر، ماندگارترین روش بین رسانه های تبلیغاتی است؟ در صورت تمایل مقاله چگونگی تبلیغات حرفه‌ای را مطالعه بفرمایید.

بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان تهران
  • تاثیر استراتژی تبلیغاتی در برندینگ محصول


برندینگ محصول در پایتخت ایران تنها در صورتی نتیجه بخش خواهد بود که در کمپین های تبلیغاتی بلند مدت انجام شود. اکران تبلیغات بیلبوردی تهران در سطح شهر شامل هزینه های گزافی خواهد بود که صاحبین صنایع با تبلیغات در ورودی – خروجی های این کلانشهر می‌توانند با در نظر گرفتن بودجه ایی مقرون و بصرفه بمباران تبلیغاتی جهت برندینگ محصول خود داشته باشند. با تبلیغات بیلبوردی در اتوبان تهران کرج می توان نسبتا به نتیجه ی نزدیک به تهران دست پیدا کرد.

آیا بیلبورد ها ارزش سرمایه گذاری دارند؟

جواب کوتاه نسبت به این سوال که آیا یک کسب و کار باید در تبلیغات بیلبوردی سرمایه گذاری کند یا خیر این است که این امر ارتباط مستقیمی با بودجه ی بازاریابی دارد. یک شرکت باید بسنجد که چه مقدار هزینه را می خواهد صرف بازاریابی نماید. تبلیغات بیلبوردی در رده های بالا از لحاظ هزینه قرار دارد. و از طرف دیگر باید این را بدانید که به دنبال چه هستین. اگر شرکت شما به دنبال این است که برند خود را رشد دهد و آگاهی ببخشد، تبلیغات بیلبوردی می تواند یک روش عالی برای این کار باشد.
در اهمیت بیلبورد ها این نکته حائز اهمیت است که بیلبورد ها تقریبا سه هزار بار در روز مشاهده می شوند. برای یکسال نزدیک به یک میلیون بار دیده می شوند. بیلبورد ها امروزه یکی از موثرترین ابزارهایی است که نقش وافری در توسعه ی کسب و کار شما خواهد داشت.

مناطق و محله های اصلی و مهم تهران

شمال تهران تجریش، نیاوران، قلهک، جماران، ازگل، لویزان، مینی سیتی، سوهانک، دروس، حسین‌آباد_مبارک‌آباد، اقدسیه، زعفرانیه،آجودانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، داودیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه، فرحزاد، تهران ویلا، سعادت آباد ،شهرک غرب، ونک
شرق تهران تهران نو، تهرانپارس، نارمک، شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصورآباد
غرب تهران  شهرک آزادی، ستارخان، آریاشهر، (تهران)، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، کوی بیمه، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس، دهکده المپیک , شهرک امیر کبیر ، کن و وردآورد
جنوب تهران  مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی‌آباد، نعمت‌آباد، یاخچی‌آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، کوی سیزده آبان، دولت‌آبادشهرک رسالت بازار چینی فروشان کیان شهر، یافت آباد بازار موبایل و مبل ایران.
مرکز تهرانیوسف آباد، امیرآباد، عباس‌آباد، جلفا، خواجه عبدالله، بهارشیراز، زرتشت، بهجت آباد، تخت جمشید (طالقانی)، تخت طاووس، سهروردی، آپادانا، توحید، جمهوری (نادری)، استانبول، توپخانه، لاله زار، باغ صبا، فاطمی، آرژانتین، آذربایجان
شرکت تبلیغاتی آراد
5/5 - (1009 امتیاز)

4 دیدگاه دربارهٔ «اجاره بیلبورد تبلیغاتی در تهران»

    1. سلام وقتتون بخیر برای تمامی اطلاعات مربوط به تبلیغات محیطی در تهران با کارشناسان متخصص کلینیک تبلیغات محیطی آراد در ارتباط باشید.

  1. amir shahmoradi

    سلام برشما اچجوری میتونم از لوکیشن بیلبوردها اطلاع داشته باشم؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.