قبل از هر تصمیمی
صحبت های کارشناسان ما را بشنوید

اجاره بیلبورد (تبلیغات محیطی) اتوبان تهران ساوه + قیمت بدون واسطه

اجاره بیلبورد اتوبان تهران ساوه، مورد توجه هر مدیر کسب و کار و بازرگان است تا بتواند از این اتوبان پر رفت و آمد برای تبلیغات خود استفاده کند. جاده تهران-ساوه، از جمله راه‌های مواصلاتی كشور است كه غرب كشور را به پايتخت متصل مي‌كند، این اتوبان محل گذر كاميون‌ها، اتوبوس‌ها و سواري‌های بسياری است كه از بزرگراه مسير تهران ـ ساوه ـ همدان و در نهايت غرب كشور، برای عبور و مرور راحت‌تر استفاده می‌كنند. با توجه به راه‌های ارتباطی که این اتوبان به وجود می‌آورد، مسیر بسیار خوبی برای اجاره بیلبورد است.

لیست بیلبوردهای تبلیغاتی جاده تهران ساوه

ردیفموقعیت مکانی بیلبوردمتراژ (مترمربع)
1اتوبان تهران ساوه (تهران به ساوه) تقاطع نسیم شهر
سمت چپ
60
2اتوبان تهران- ساوه مقابل پمپ بنزین صحرا (ساوه به
تهران) سمت چپ
60
3اتوبان تهران-ساوه (ساوه به تهران) تقاطع نسیم شهر
سمت راست
60
4اتوبان تهران ساوه (ساوه به تهران) تقاطع نسیم شهر سمت
چپ
60
5اتوبان تهران ساوه (تهران به ساوه) تقاطع نسیم شهر سمت
راست
60
6اتوبان تهران ساوه (ساوه به تهران) مقابل مجتمع بین
راهی نگارستان سمت چپ
60
7اتوبان تهران-ساوه عوارضی دوم (تهران به ساوه) وجه
چپ
60
8اتوبان تهران-ساوه عوارضی دوم (ساوه به تهران) وجه
راست
60
9اتوبان تهران ساوه عوارضی دوم (ساوه به تهران) وجه چپ60
10توبان تهران ساوه (تهران به ساوه) تقاطع نسیم شهر سمت
چپ
60
جهت دریافت مشاوره برای کمپین های تبلیغاتی
با کارشناسان گروه اقتصادی آراد تماس بگیرید

چرا سرمایه گذاری تبلیغاتی در اتوبان تهران ساوه؟

تبلیغات بیلبوردی اتوبان تهران-ساوه، با تنوع بسیار بالایی قابل اجرا و سفارش است و تاثیر بسزایی در رشد کسب‌وکارها دارد. بزرگراه تهران ساوه، به لحاظ راه‌های ارتباطی آن با دیگر شهرهای اطراف، به یک بستر مناسب و مهم برای تبلیغات محیطی تبدیل شده است.

01

یکی از محورهای
پرتردد کشور

بزرگراه تهران ساوه، یکی از جاده‌های پرترافیک ایران است که روزانه هزاران خودرو در این اتوبان در حال تردد هستند. بنابراین ترافیک بالای این جاده باعث شده که افراد بسیار زیادی تابلوهای تبلیغاتی را ببینند و به آن‌ها توجه کنند. اجاره بیلبورد در بزرگراه تهران ساوه یکی از گزینه‌ها و انتخاب‌های درست و اصولی است که مورد توجه و استقبال بسیاری از صاحبان کسب‌وکار قرار گرفته است. با استفاده از این تابلوها می‌توان به طور موثر به معرفی و ارائه محصولات و خدمات پرداخت.

02

دستیابی به موفقیت و رشد
در بازار رقابتی

اجاره تابلو تبلیغاتی در جاده تهران ساوه، می‌تواند رشد کسب و کار شما را تضمین کند. تابلوهای تبلیغاتی یکی از موثرترین روش‌های تبلیغات محیطی به شمار می‌روند. با استفاده از تبلیغات بیلبوردی به خصوص تبلیغات جاده ای و با پیروی از اصول صحیح تبلیغات بیلبوردی می‌توانید کسب و کار خود را به توده‌ عظیمی از مردم معرفی کنید. تبلیغات محیطی اتوبان تهران ساوه، یکی از تاثیرگذارترین راه‌ها برای موفقیت در بازار رقابتی، تقویت برند، معرفی محصولات و خدمات و افزایش فروش است.

03

بازخورد بالای
بیلبوردهای جاده‌ای

در محورهای برون شهری، همواره کوه‌ها و زمین‌های بایر به چشم می‌خورند. بنابراین وجود یک تابلو یا بیلبورد می‌تواند توجه مخاطبان را به خوبی به خود جلب نماید. لذا حضور بیلبوردهای جاده‌ای یکی از انتخاب‌های صحیح و نقطه عطفی برای دستیابی به افزایش فروش، برندسازی و محبوبیت بیشتر خواهد بود. تبلیغات بیلبوردی در اتوبان ساوه، به شما کمک می‌کند تا به مخاطب هدف خود برسید. شما می‌توانید با برنامه ریزی درست و راه‌اندازی کمپین تبلیغاتی مناسب، از این حوزه تبلیغاتی به‌خوبی استفاده کنید.

بیلبوردها و تبلیغات محیطی موثر در اتوبان تهران ساوه

برای گرفتن بیشترین راندمان از بیلبوردهای جاده تهران ساوه، باید آگهی تبلیغاتی جذاب داشته باشیم. فقط یک آگهی تبلیغاتی هوشمند است که واقعا مورد توجه قرار می گیرد و در ذهن مخاطب حک می‌شود. باید تبلیغات ساده و هوشمندانه را انتخاب کنیم که توجه فوری مخاطب را به خود جلب کند. همچنین در آخر مطمئن شوید که کسب و کار شما به وضوح و برجسته نشان داده می‌شود، به گونه ایی که مخاطبان تبلیغ مربوطه را با نام تجاری شما مرتبط کنند.

کسب توجه مردم از بیلبورد تبلیغاتی نیمی از مسیر پیشرفت شماست. تبلیغات بیلبوردی در اتوبان ساوه، به شما کمک می‌کند تا به مخاطب هدف خود برسید. همچنین می توانید برای کسب مشاوره تبلیغاتی با کارشناسان حرفه‌ای آراد زرین در ارتباط باشید.

تابلو تبلیغاتی جاده تهران ساوه
تبلیغات در اتوبان تهران ساوه

شرکتی که بخاطر صرفه جویی در هزینه ها، تبلیغات خود را متوقف می کند. مانند کسی است که برای صرفه جویی در وقت ساعتش را متوقف کند.

هنری فورد

نکات مهم هنگام خرید تبلیغات محیطی در اتوبان تهران ساوه

برای گرفتن بهترین نتیجه از بیلبورد جاده تهران ساوه، باید به نکاتی توجه داشته باشیم مثل: مکان مناسب برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی، زمان مناسب برای تبلیغات، طراحی تابلو تبلیغاتی، شعار تبلیغاتی مناسب و غیره.

کرایه تبلیغات محیطی در اتوبان تهران ساوه، به رشد شغلی شما کمک می کند. همچنین می توانید در زمینه بازاریابی، شعار تبلیغاتی، برندینگ و غیره با کارشناسان مجرب مشورت کنید. مجری تبلیغات محیطی، وظیفه دارد با راه اندازی کمپین های تبلیغاتی در اتوبان تهران ساوه و دیگر نقاط کشور، بازدهی تبلیغاتی شما را افزایش دهد. هلدینگ تبلیغاتی آراد زرین، می‌تواند بهترین مشاوره‌های تبلیغاتی را در اختیار شما قرار دهد.

بیلبورد جاده تهران ساوه
رزرو بیلبورد تبلیغاتی اتوبان تهران ساوه

آراد زرین صاحب رسانه تبلیغاتی در سطح کشور

از آنجایی که انتخاب صحیح بازار هدف یکی از فاکتور های اساسی و مهم در بازدهی تبلیغات است، انتخاب جاده تهران ساوه در کمپین های تبلیغاتی باعث پوشش دهی اقشار مختلف مردم و دستیابی به نتایج عالی تبلیغاتی می‌شود. جهت آشنایی با مزایای تبلیغات محیطی در سایر شهرها صفحات زیر را مطالعه نمایید.

آشنایی با تبلیغات اصولی با بیشترین بازدهی

با افزودن به دانش و علم تبلیغات محیطی، می توانید اقدام به راه اندازی کمپین تبلیغات بیلبوردی خود نمایید. برای مطالعه بیشتر به صفحه دانشکده آراد مراجعه نمایید.

01

بیلبورد چیست؟

یکی از موثرترین روش های تبلیغاتی، بیلبورد است. چون بیلبورد های تبلیغاتی در مناطق شلوغ قرار دارند و در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی بیشترین تعداد بازدید و برداشت را کسب می‌کنند. پیام تبلیغاتی فقط در حد چند کلمه کوتاه بر روی بیلبوردها طراحی می شود.

اطلاعات بیشتر

02

رزرو بیلبورد

هر کسب‌و‌کاری برای موفقیت نیاز به جذب مشتری دارد. بازاریابی، مراحلی را که کسب‌وکارها برای جذب و حفظ مشتریان می‌گذرانند را توصیف می‌کند که شامل داشتن تبلیغاتی است که آگاهی مصرف‌کننده را در مورد محصولات و خدمات افزایش می‌دهد.

اطلاعات بیشتر

03

کمپین تبلیغات محیطی

در کمپین‌های تبلیغات محیطی در صورت استفاده مؤثراز ابزارها یا پیام‌های ارتباطی، انتخاب زمان و مکان‌های مناسب برای تبلیغ کسب و کار و تجارت شما می توانند آگاهی، علاقه و همچنین تمایل مشتریان بالقوه به محصولات یا خدمات شما را افزایش می‌دهند.

اطلاعات بیشتر

قیمت تبلیغات محیطی جاده تهران ساوه

تعرفه تبلیغات محیطی بزرگراه تهران ساوه، با توجه به پارامترهای موقعیت قرارگیری، زمان تبلیغات و نوع رسانه انتخابی (بیلبورد، استرابورد، عرشه پل، لمپوست و …) بر اساس نیاز کسب و کار می‌تواند روی هزینه تبلیغات محیطی اتوبان تهران ساوه، تاثیرگذار باشد.

همچنین قیمت بیلبورد تبلیغاتی در جاده تهران ساوه، از ورودی‌های مختلف قیمت‌های یکسانی ندارند و طی برگزاری مزایدات قیمت‌های تابلوهای جاده تهران ساوه تغییر می کند و بنابراین نمی‌توان قیمت مشخص و پایه‌ای را اعلام نمود. صاحبان کسب و کار و موسسه های تجاری با توجه به بازدهی مورد نیاز و بودجه‌ای که در اختیاردارند، می توانند از تبلیغات اتوبان تهران ساوه استفاده کنند و شاهد بهترین و باکیفیت‌ترین نتیجه باشند.

بیلبورد در اتوبان تهران ساوه
تبلیغات محیطی در جاده تهران ساوه

یک ایده بسته به استعدادی که با آن برخورد می کند می تواند به خاک یا جادو تبدیل شود.

بیل برنباخ

بهترین بازتاب از بیلبوردهای تبلیغاتی اتوبان تهران-ساوه

بسیاری از صاحبان مشاغل و مدیران هنگام دیدن نتایج تبلیغات بیلبورد و بازدهی آن شگفت زده می‌شوند. گستره وسیعی از مخاطبان، روزانه از تبلیغات در اتوبان تهران – ساوه دیدن می‌کنند. مانند هر نوع از تبلیغات و بازاریابی دیگر، گروهی از مشاغل بیشترین بازتاب را از تابلوهای تبلیغاتی اتوبان تهران – ساوه می‌گیرند.

اگر شما جزو یکی از این دسته‌ها نیستید، بیلبورد شما همچنان می تواند نقش مهمی در بهبود آگاهی از برند و معرفی کسب و کارتان داشته باشد. کسب‌وکارهایی که از اجاره بیلبورد در آزادراه تهران ساوه، برای برندسازی و ایجاد آگاهی عمومی استفاده کرده‌اند عبارتنداز:

 • رستوران ها
 • هتل ها
 • مجتمع های رفاهی
 • جاذبه های توریستی واقع شده در مسیر اتوبان تهران – ساوه
 • مراکز خرید
بیلبورد تبلیغاتی اتوبان ساوه
تابلو تبلیغاتی تهران ساوه

موقعیت مکانی اتوبان تهران – ساوه

جاده تهران – ساوه با نام بزرگراه آیت الله سعیدی شناخته می‌شود. آزادراه تهران – ساوه یا اتوبان ساوه از سمت شمال میدان آزادی تهران شروع می شود. از میدان فتح، خیابان قزوین، یافت آباد و میدان زمزم عبور می کند. جاده ساوه از شمال تا جنوب کشیده شده است. قسمت جنوبی این آزاد راه هم به بزرگراه آزادگان، واقع در غرب تهران که مهم ترین محور ارتباطی مرکز استان تهران است، متصل می شود. همچنین جاده ساوه دسترسی به بهشت زهرا را برای ساکنان غرب تهران آسان‌تر کرده است. استفاده از بزرگراه تهران – ساوه مسیر رسیدن به چندین شهرستان دیدنی را نیز راحت می‌کند.

معرفی شهرهای مسیر تهران – ساوه برای اجاره و رزرو بیلبورد

  • رزرو بیلبورد در شهرستان ساوه
  • رزرو بیلبورد در شهرستان اسلام شهر
  • رزرو بیلبورد در شهر چهاردانگه و شهرک صنعتی چهادانگه
  • رزرو بیلبورد در رباط کریم
  • رزرو بیلبورد در شهر گلستان (سلطان آباد)
 •  
 •  
تبلیغات جاده تهران ساوه
تبلیغات محیطی جاده تهران ساوه

ارزش های همکاری با آراد زرین خلیج فارس

کارشناسان حرفه ای هلدینگ آراد با بیش از 25 سال تجربه، مجری تبلیغات محیطی گسترده در سراسر ایران بوده‌اند. اجرای کمپین های تبلیغاتی برندهای مطرح، تداوم موفقیت و حضور پررنگ ما در حوزه بیلبورد تبلیغاتی، گواه این ادعاست.

01

مشاوره تبلیغاتی نسبت به نوع کسب و کار

02

نوشتن کمپین تبلیغاتی نسبت به بوجه اختصاص داده شده

03

سناریو نویسی و پیاده سازی آن در طرح های بیلبورد

04

اجرا و گزارش اکران به صورت هفتگی

چه ویژگی هایی آراد زرین را متمایز می کند؟

شرکت آراد زرین، با اختلاف یکی از متفاوت ترین و بهترین شرکت های تبلیغات محیطی می باشد. با توجه به مواردی که در ذیل به آن اشاره خواهیم کرد، تفاوت سطح ما با سایر رقبا را ملاحظه خواهید کرد.

01

قیمت واقع بینانه

آراد زرین، صاحب رسانه در سراسر کشوراست و با بیش از 2500 تابلو تبلیغاتی آماده ارائه کمپین های تبلیغاتی در سراسر کشور می‌باشد.
کمپین‌های تبلیغاتی برای برندسازی
بهتر و معرفی کسب و کار بسیار
سودمند و به‌صرفه هستند.

02

امکان تهاتر به ازای تبلیغات

تهاتر، روش داد و ستد خدمات یا کالا بین دو یا چند شریک تجاری، بدون استفاده از پول ( یا هرچیزی مربوط به پول مانند کارت اعتباری یا چک) است. صاحبان کسب و کار بدون پرداخت ریالی می‌توانند به دیده شدن کسب و کار و فرآیند برندسازی خود کمک کنند.

03

کاملا بدون واسطه

ما امکان خرید بیلبورد به طور مستقیم و بدون واسطه را برای صاحبان کسب و کارها و برندها فراهم ساخته ایم. این کار باعث حذف هزینه‌های اضافی می‌شود و این هزینه‌ها می‌توانند صرف تبلیغات بیشتر و بهتر و ماندگاری شما در ذهن مخاطب شوند.

04

وجود مشاوران و کارشناسان مجرب

مشاوران و کارشناسان مجرب آراد زرین، هر زمان آماده هستند که با پیشنهاد کمپین‌های تبلیغاتی مختلف، به شما کمک کنند بهترین تصمیم را برای پیشرفت و رونق کسب و کار خود بگیرید.

04

وجود مشاوران و کارشناسان مجرب

مشاوران و کارشناسان مجرب آراد زرین، هر زمان آماده هستند که با پیشنهاد کمپین‌های تبلیغاتی مختلف، به شما کمک کنند بهترین تصمیم را برای پیشرفت و رونق کسب و کار خود بگیرید.

05

بهترین‌ و مناسب‌ترین قیمت بیلبورد

آراد زرین، تنها شرکتی است که بدون حضور در مزایده‌های شهرداری، صاحب بیلبورد است. این مجموعه سازنده پل عابر پیاده است و به‌صورت کاملا مستقل تبلیغات محیطی(بیلبورد و عرشه پل) ارائه می‌دهد، حتی ارزانتر از شهرداری!

افتخار همکاری با برندهای معتبر

سوالات متداول

برخی از سوالاتی که ممکن است در مراحل مختلف رزرو بیلبورد با آن مواجه شوید را مطالعه نمایید.

قیمت تبلیغات محیطی جاده تهران ساوه

تعرفه تبلیغات محیطی بزرگراه تهران ساوه، با توجه به پارامترهای موقعیت قرارگیری، زمان تبلیغات و نوع رسانه انتخابی (بیلبورد، استرابورد، عرشه پل، لمپوست و …) بر اساس نیاز کسب و کار می‌تواند روی هزینه تبلیغات محیطی اتوبان تهران ساوه، تاثیرگذار باشد.

تبلیغات بیلبوردی موثر در اتوبان تهران ساوه

برای گرفتن بیشترین راندمان از بیلبوردهای جاده تهران ساوه، باید آگهی تبلیغاتی جذاب داشته باشیم. فقط یک آگهی تبلیغاتی هوشمند است که واقعا مورد توجه قرار می گیرد و در ذهن مخاطب حک می‌شود. باید تبلیغات ساده و هوشمندانه را انتخاب کنیم که توجه فوری مخاطب را به خود جلب کند. همچنین در آخر مطمئن شوید که کسب و کار شما به وضوح و برجسته نشان داده می‌شود، به گونه ایی که مخاطبان تبلیغ مربوطه را با نام تجاری شما مرتبط کنند.

هلدینگ آراد، مجری تبلیغات محیطی در اتوبان تهران ساوه

کانون تبلیغاتی آرادزرین، با بیش از 2500 تابلو تبلیغاتی آماده ارائه کمپین های تبلیغاتی در سراسر کشور می‌باشد که پوشش وسیع و کاملی را در جاده تهران-ساوه ارائه نموده است. بنابراین صاحبان کسب و کار می‌توانند بدون واسطه و به‌طور مستقیم اقدام به رزرو بیلبورد تبلیغاتی نمایند بدون اینکه هزینه اضافی صرف واسطه‌ها کنند. جهت مشاوره و رزرو بیلبورد در جاده تهران ساوه با شماره 09128356802 تماس بگیرید

جهت مشاوره و رزرو بیلبورد در اتوبان تهران ساوه با شماره 09128356802 تماس بگیرید.

رزرو بیلبورد در اتوبان تهران ساوه

بیلبورد تبلیغات محیطی جاده تهران ساوه

تبلیغات بیلبورد اتوبان تهران ساوه

تعرفه اجاره بیلبورد بزرگراه تهران ساوه

قيمت بيلبورد تبليغاتی در اتوبان تهران ساوه

هزینه بیلبورد تبلیغاتی در جاده تهران ساوه

بیلبورد تهران ساوه

اجاره تابلو تبلیغاتی تهران ساوه

16 دیدگاه دربارهٔ «اجاره بیلبورد (تبلیغات محیطی) اتوبان تهران ساوه + قیمت بدون واسطه»

 1. زهره اکبری

  بهترین بازه زمانی که برای بیلبورد های تبلیغاتی و کمپین تبلیغاتی پیشنهاد می دید چه زمانی هستش؟

 2. گروه بازاریابی شرکت زمرد ایران زمین

  چند مجری تبلیغات محیطی در اتوبان تهران – ساوه فعالیت میکنند؟

 3. محمد صادقی

  سلام
  اجاره بیلبورد برای تولیدی اغذیه در مسیر رفت به تهران بهتره یا برگشت ؟

  1. سلام و درود خانم صالحی، برای اطلاع دقیق از شرایط و جزییات می‌توانید از طریق شماره 09128356802 با کارشناسان هلدینگ آراد، در ارتباط باشید. سپاس از توجه شما

  1. سلام و عرض ادب
   جهت کسب اطلاعات مورد نظرتان میتوانید از طریق شماره 09128356802 با کارشناسان و مشاوران هلدینگ آراد در ارتباط باشید. در ضمن مجموعه ما برای بسیاری از مشاغل و کسب و کارها امکان تهاتر را ایجاد کرده است که بدون پرداخت ریالی بتوانند اقدام به تبلیغات محیطی و اجاره بیلبورد نمایند.

 4. مهندس فکاری

  سلام
  اجاره بیلبورد در آزادراه تهران ساوه برای کمپین تبلیغاتی گسترده تا چه حد موثر است؟

  1. سلام و درود بر شما
   برای کسب اطلاعات مورد نظرتان میتوانید از طریق شماره 09128356802 با کارشناسان و مشاوران هلدینگ آراد در ارتباط باشید. همچنین اجرای کمپین تبلیغاتی و اجاره بیلبورد در اتوبان تهران ساوه به نوع بیزینس و کسب و کار شما وابسته است.

 5. آقای فهامی

  با سلام. در مورد اجاره بیلبورد در اتوبان تهران ساوه راهنمایی می خواستم.

  1. با عرض سلام
   برای کسب اطلاعات مورد نظرتان میتوانید از طریق شماره 09128356802 با کارشناسان و مشاوران هلدینگ آراد در ارتباط باشید. پس از انجام مشاوره، لیست تابلوهای درخواستی برای تابلو تبلیغاتی اتوبان تهران ساوه همراه با قیمت و ابعاد و لوکیشن در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تشکر از توجه شما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.9/5 - (28 امتیاز)

مشاوران همراه شما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی

۶۸۰۲ ۸۳۵ ۰۹۱۲

info@aradholding.com

لورم ایپسوم متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان