آژانس تبلیغات محیطی

آراد زریـــن

آراد زرین به‌عنوان یک شرکت بیلبورد تبلیغات محیطی، این امکان را برای کسب و کار شما فراهم می‌کند که از طریق اجاره بیلبورد، برند خود را ماندگار کنید.تبلیغات محیطی، ابزار قدرتمندی است که می‌تواند به شما در جذب مشتری، اطلاع رسانی در مورد محصولات و ایجاد اعتماد مشتری کمک کند. اگر مشتریان بالقوه شما ندانند که کسب و کار شما وجود دارد، حتی با بهترین تاکتیک‌های فروش در جهان هم شکست خواهید خورد.

ارتباط با کارشناسان

افتخار همکاری با برندهای معتبر

خدمات ما

کارشناسان حرفه ای هلدینگ آراد با بیش از 25 سال تجربه، مجری تبلیغات محیطی گسترده در سراسر ایران بوده‌اند. اجرای کمپین های تبلیغاتی برندهای مطرح، تداوم موفقیت و حضور پررنگ ما در حوزه بیلبورد تبلیغاتی، گواه این ادعاست.

01

مشاوره تبلیغاتی نسبت به نوع کسب و کار

02

نوشتن کمپین تبلیغاتی نسبت به بوجه اختصاص داده شده

03

سناریو نویسی و پیاده سازی آن در طرح های بیلبورد

04

اجرا و گزارش اکران به صورت هفتگی

مزایای آراد زرین

آراد زرین، برای کمک به ایجاد کمپین تبلیغات محیطی و تبلیغات آسان و نوآورانه با بهترین شرکت‌های تبلیغات محیطی ایران کرده و قدرت را به مشاغل و کسب‌وکار شما باز می‌گرداند.

01

صاحب رسانه در سراسر کشور

آراد زرین، صاحب رسانه در سراسر کشور است و با بیش از 2500 تابلو تبلیغاتی آماده ارائه کمپین های تبلیغاتی در سراسر کشور می‌باشد. کمپین‌های تبلیغاتی برای برندسازی بهتر و معرفی کسب و کار بسیار سودمند و به‌صرفه هستند.

02

امکان تهاتر به ازای تبلیغات

تهاتر، روش داد و ستد خدمات یا کالا بین دو یا چند شریک تجاری، بدون استفاده از پول ( یا هرچیزی مربوط به پول مانند کارت اعتباری یا چک) است. صاحبان کسب و کار بدون پرداخت ریالی می‌توانند به دیده شدن کسب و کار و فرآیند برندسازی خود کمک کنند.

03

بدون واسطه

آراد زرین، امکان خرید بیلبورد به طور مستقیم و بدون واسطه را برای صاحبان کسب و کارها و برندها فراهم ساخته است. این کار باعث حذف هزینه‌های اضافی می‌شود و این هزینه‌ها می‌توانند صرف تبلیغات بیشتر و بهتر و ماندگاری شما در ذهن مخاطب شوند.

04

وجود مشاوران و کارشناسان مجرب

مشاوران و کارشناسان مجرب آراد زرین، هر زمان آماده هستند که با پیشنهاد کمپین‌های تبلیغاتی مختلف، به شما کمک کنند بهترین تصمیم را برای پیشرفت و رونق کسب و کار خود بگیرید.

04

وجود مشاوران و کارشناسان مجرب

مشاوران و کارشناسان مجرب آراد زرین، هر زمان آماده هستند که با پیشنهاد کمپین‌های تبلیغاتی مختلف، به شما کمک کنند بهترین تصمیم را برای پیشرفت و رونق کسب و کار خود بگیرید.

05

بهترین قیمت بیلبورد

آراد زرین، تنها شرکتی است که بدون حضور در مزایده‌های شهرداری، صاحب بیلبورد است. این مجموعه سازنده پل عابر پیاده است و به‌صورت کاملا مستقل تبلیغات محیطی(بیلبورد و عرشه پل) ارائه می‌دهد، حتی ارزانتر از شهرداری.

به نظر من بزرگترین چیزی که در تبلیغات به دست می آید باورپذیری است و هیچ چیز بیشتر از خود محصول باورپذیر نیست.

لئو برنت

نقش تبلیغات در استراتژی بازاریابی یک شرکت چیست؟

در پس هر کمپین، تفکر استراتژیک زیادی وجود دارد. تبلیغات همیشه با یک هدف بازاریابی خاص که شامل منافع برند یا شرکت است، هماهنگ است. بنابراین، یک استراتژی تبلیغاتی قوی باید در چارچوب برنامه بازاریابی کلی قرار داشته باشد. تبلیغات را می توان یکی از انواع فعالیت‌های بازاریابی که باعث افزایش فروش می‌شود، نام برد. با راهنمایی متخصصان تبلیغات، یک کسب و کار به گونه‌ای تبلیغ می‌شود که مصرف کنندگان آن را به خاطر بسپارند و در موقع نیاز از آن محصول و خدمات استفاده کنند.

چرا باید تبلیغات انجام دهیم؟

تبلیغات، باعث می شود مردم از شرکت، برند و محصولات شما آگاه شوند. اگر آگاهی وجود نداشته باشد، تجارتی وجود ندارد. تبلیغات می تواند به مصرف کنندگان آموزش دهد و این شما را از رقبا متمایز می‌کند. شما به کمک شرکت‌های تبلیغات محیطی می‌توانید یک آگاهی عمومی از برند و محصول خود، ایجاد کنید.

01

معرفی محصول جدید در بازار

تبلیغات، نقش بسزایی در معرفی یک محصول جدید در بازار دارد و  مردم را به خرید محصول تحریک می کند. تبلیغات، ماهیت آموزشی و پویا دارد. مشتریان را با محصولات جدید و کاربردهای متنوع آن‌ها آشنا می‌کند. 

اطلاعات بیشتر

02

افزایش فروش

تبلیغات، باعث تسهیل تولید انبوه کالا و افزایش حجم فروش می‌شود. به عبارتی با صرف هزینه برای تبلیغات، می‌توان فروش را افزایش داد و هزینه‌های فروش کاهش می‌یابد. تلاش‌های فروش یک فروشنده نیز با تبلیغات تا حد زیادی تکمیل می‌شود.

اطلاعات بیشتر

03

حذف واسطه‌ها

هدف تبلیغات، ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید کننده و مصرف کننده است و بدین وسیله واسطه‌های بازاریابی را حذف می کند. این کار باعث افزایش سود تولید کننده می‌شود و مصرف کننده محصولات را با قیمت‌های پایین‌تری دریافت می‌کند.

اطلاعات بیشتر

04

مقابله با رقبا

تبلیغات مستمر، برای نجات محصول از چنگال رقبا بسیار ضروری است. همچنین در افزایش حسن نیت موثر است. تبلیغات مکرر و کیفیت خوب محصولات، شهرت بیشتری را برای تولید کننده به ارمغان می آورد و حسن نیت را افزایش می‌دهد.

اطلاعات بیشتر

به نظر من بزرگترین چیزی که در تبلیغات به دست می آید باورپذیری است و هیچ چیز بیشتر از خود محصول باورپذیر نیست.

لئو برنت

تبلیغات غیر اصولی چه آسیب‌هایی به برند می‌رساند؟

هنگامی که برندها، تبلیغات را برای یک سال یا بیشتر متوقف می‌کنند، متوجه می‌شویم که فروش پس از توقف، اغلب سال به سال کاهش می‌یابد (به طور متوسط، فروش پس از یک سال 16 درصد و پس از دو سال 25 درصد کاهش می‌یابد). همچنین اگر از تبلیغات در زمان و مکان مناسبی استفاده نشود کمک چندانی به دیده شدن برند و کسب و کار شما نمی‌کند. بنابراین یک کمپین تبلیغاتی نیاز به استراتژی درست و مناسب دارد. در این راستا کارشناسان و مشاوران مجرب کانون تبلیغات محیطی آراد زرین می‌توانند شما را در این امر مهم یاری نمایند.

معیار های یک تبلیغات اصولی

بلیغات موثر و موفق از ابزارهای مختلفی مانند: توجه به احساسات مصرف کنندگان، جلب اعتماد آن‌ها با استفاده از دلایل منطقی برای توجیه خرید یک محصول استفاده می‌کند. کانون های تبلیغات محیطی، اگر از این ابزارها به خوبی استفاده نکنند و مخاطبان هدف هر محصول و خدمات را شناسایی نکنند فرایند اطلاع رسانی همگانی با اختلال روبه‌رو می‌شود.

01

ماهیت تبلیغاتی

تبلیغات در هسته خود، نوعی ارتباط است که هدف آن تبلیغ یک محصول یا خدمات و تشویق به خرید است.  به عبارتی تبلیغات بر روی تأثیرگذاری بر عادات خرید متمرکز است. یک آژانس تبلیغات محیطی باید به این امر توجه داشته باشد.

اطلاعات بیشتر

02

متقاعدکننده

تبلیغات مؤثر، برای دستیابی به هدف اصلی خود (افزایش فروش یک محصول یا خدمات خاص)، باید مشتریان را متقاعد کنند که یک محصول می تواند نیاز مصرف کننده را برطرف کند یا زندگی او را به نحوی بهبود بخشد.

اطلاعات بیشتر

03

هدفمند

امروزه تبلیغات موثر، نیازمند مخاطبان بسیار هدفمند و تقسیم‌بندی شده است. هر برند دارای مخاطب هدف یا یک گروه مشتری ایده آل است که سعی در جذب آن‌ها دارد. هرچه تبلیغات شما بر روی یک مخاطب خاص متمرکزتر باشد، می تواند موثرتر باشد. 

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول

برخی از سوالاتی که ممکن است در مراحل مختلف رزرو بیلبورد با آن مواجه شوید را مطالعه نمایید.

تبلیغات محیطی چقدر برای یک کسب و کار موثر است؟

تبلیغات محیطی، تلاش‌های بازاریابی کسب‌وکار شما را تقویت می‌کند و به شما کمک می‌کند با پیام‌های مثبت و هدفمند، به مخاطب و بازار هدف خود دسترسی آسان و وسیع‌تری داشته باشید. بنابراین باعث افزایش فروش بیشتر شما خواهد شد. 

تهاتر چه مزایایی برای کسب و کارها دارد؟

در اصل تهاتر مبادله کالا با کالا است که این امکان را به صاحبان کسب و کار می‌دهد که به راحتی کالاهای خود را معامله کنند. در نتیجه هیچ کالا یا جنسی روی دست صاحبش نمی‌ماند. یکی دیگر از مزایای تهاتر، عدم حضور بانک یا شخص ثالث است که باعث می‌ شود تمام کارها و توافق‌ها بین دو طرف معامله صورت گیرد و باعث افزایش سرعت در معامله می‌شود. 

برندسازی چه تاثیری بر کسب و کارها می‌گذارد؟

برندسازی، بخشی ضروری از هر کسب و کار بزرگ یا کوچک است. یک نام تجاری موثر، می تواند افراد بیشتری را جذب کند که به نوبه خود می‌تواند بر رشد کسب و کار شما تأثیر مثبت بگذارد. هرچه محصول یا خدمات خود را به طور مؤثرتری تبلیغ کنید، افراد بیشتری از آن آگاه می‌شوند و شانس شما برای تبدیل آن‌ها به مشتری بیشتر می‌شود. این آگاهی به این معناست که چگونه مردم دقیقاً در لحظه‌ای که به محصول یا خدمات خاصی نیاز دارند، یک برند را به خاطر می آورند.

نقش تبلیغات در استراتژی بازاریابی یک شرکت چیست؟

در پس هر کمپین، تفکر استراتژیک زیادی وجود دارد. تبلیغات همیشه با یک هدف بازاریابی خاص که شامل منافع برند یا شرکت است، هماهنگ است. بنابراین، یک استراتژی تبلیغاتی قوی باید در چارچوب برنامه بازاریابی کلی قرار داشته باشد. تبلیغات را می توان یکی از انواع فعالیت‌های بازاریابی که باعث افزایش فروش می‌شود، نام برد.

مشاوران همراه شما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی

۶۸۰۲ ۸۳۵ ۰۹۱۲

info@aradholding.com