نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
گروه اقتصادی آراد

آراد

زریـــن

مجهز ترین آژانس تبلیغات محیطی کشور

آراد زرین به‌عنوان یک شرکت تبلیغات محیطی، این امکان را برای کسب‌وکار شما فراهم می‌کند که از طریق اجاره بیلبورد، برند خود را ماندگار کنید. اگر مشتریان بالقوه شما ندانند که کسب‌وکار شما وجود دارد، حتی با بهترین تاکتیک‌های فروش در جهان هم شکست خواهید خورد. در این راستا ابزار قدرتمند تبلیغات محیطی، می‌تواند به شما جهت اطلاع رسانی در مورد محصولات و خدمات، جذب مشتری و ایجاد اعتماد مشتری کمک کند و با کمک آژانس تبلیغات محیطی خبره به کسب و کار خود جان دوباره ببخشید .

تمایز آراد

کارشناسان حرفه‌ای هلدینگ آراد با بیش از ربع قرن تجربه، مجری تبلیغات محیطی گسترده در سراسر ایران هستند. همچنین اجرای کمپین‌های تبلیغاتی برندهای مطرح، تداوم موفقیت و حضور پررنگ ما در حوزه بیلبورد تبلیغاتی، گواه این ادعاست.

01

مشاوره تبلیغاتی نسبت به نوع کسب‌وکار

02

نوشتن کمپین تبلیغاتی نسبت به بودجه اختصاص داده شده

03

سناریو نویسی و پیاده‌سازی آن در طرح‌های بیلبورد

04

اجرا و گزارش اکران به صورت هفتگی

مزایای شرکت تبلیغات محیطی آراد زرین

آراد زرین، برای کمک به ایجاد کمپین تبلیغات محیطی و تبلیغات آسان و نوآورانه با بهترین شرکت‌های تبلیغاتی محیطی ایران رقابت کرده و قدرت را به مشاغل و کسب‌وکار شما باز می‌گرداند. مجری تبلیغات محیطی وظیفه تاثیرگذاری بر شناخت، نگرش و رفتار مصرف‌کنندگان را برعهده دارد. تبلیغات محیطی، که از آن به عنوان تبلیغات در فضای باز نیز یاد می‌شود، تاثیر بسیاری زیاد برای رشد کسب‌وکارها و همچنین برندسازی دارد .

آراد زرین ، بزرگترین صاحب رسانه کشور

آژانس تبلیغات محیطی آراد ، به عنوان بزرگترین صاحب رسانه تبلیغات محیطی با بیش از 750 بیلبورد های تبلیغاتی ، بدون واسطه در کشور در حال فعالیت می باشد.برای اجرای تبلیغاتی محیطی خود با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید .

سخنی از یکی از نابغه های تبلیغات

لئو برنت

به نظر من بزرگترین چیزی که در تبلیغات به دست می‌آید باورپذیری است و هیچ چیز بیشتر از خود محصول باورپذیر نیست.

نقش تبلیغات در استراتژی بازاریابی یک شرکت چیست؟

در پس هر کمپین، تفکر استراتژیک زیادی وجود دارد. تبلیغات همیشه با یک هدف بازاریابی خاص که شامل منافع برند یا شرکت است، هماهنگ است. بنابراین، یک استراتژی تبلیغاتی قوی باید در چارچوب برنامه بازاریابی کلی قرار داشته باشد. تبلیغات را می‌توان یکی از انواع فعالیت‌های بازاریابی که باعث افزایش فروش می‌شود، نام برد. با راهنمایی متخصصان تبلیغات، یک کسب‌وکار به گونه‌ای تبلیغ می‌شود که مصرف کنندگان آن را به خاطر بسپارند و در موقع نیاز از آن محصول یا خدمات استفاده کنند.

شرکت تبلیغات محیطی آراد در اصفهان

چرا باید تبلیغات انجام دهیم؟

تبلیغات، باعث می‌شود مردم از وجود شرکت، برند و محصولات شما آگاه شوند. اگر آگاهی وجود نداشته باشد، تجارتی وجود ندارد. تبلیغات می‌تواند درمورد محصول و خدمات شما به مصرف کنندگان آموزش دهد و این شما را از رقبا متمایز می‌کند. بنابراین شما به کمک آژانس تبلیغاتی می‌توانید یک آگاهی عمومی از برند و محصول خود، ایجاد کنید.

01

معرفی محصول جدید در بازار

تبلیغات، نقش بسزایی در معرفی یک محصول جدید در بازار دارد و  مردم را به خرید محصول تحریک می کند. تبلیغات، ماهیت آموزشی و پویا دارد. مشتریان را با محصولات جدید و کاربردهای متنوع آن‌ها آشنا می‌کند. 

02

افزایش فروش

تبلیغات، باعث تسهیل تولید انبوه کالا و افزایش حجم فروش می‌شود. به عبارتی با صرف هزینه برای تبلیغات، می‌توان فروش را افزایش داد. همچنین تلاش‌های فروش یک فروشنده نیز با تبلیغات تا حد زیادی تکمیل می‌شود.

03

حذف واسطه‌ها

هدف تبلیغات، ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید کننده و مصرف کننده است و بدین وسیله واسطه‌های بازاریابی را حذف می‌کند. این کار باعث افزایش سود تولید کننده می‌شود و مصرف کننده محصولات را با قیمت‌های پایین‌تری دریافت می‌کند.

04

مقابله با رقبا

تبلیغات مستمر، برای نجات محصول از چنگال رقبا بسیار ضروری است. همچنین در افزایش حسن نیت موثر است. تبلیغات مکرر و کیفیت خوب محصولات، شهرت بیشتری را برای تولید کننده به ارمغان می‌آورد و حسن نیت را افزایش می‌دهد.

آراد زرین مجهز به چاپخانه دیجیتال با دستگاه های 2022 ( آرمانی کیش ) به جهت ارتقا کیفیت و سرعت بخشیدن در اجرای کمپین های تبلیغاتی مشتریان خویش می باشد

تبلیغات غیر اصولی چه آسیب‌هایی به برند می‌رساند؟

هنگامی که برندها، تبلیغات را برای یک سال یا بیشتر متوقف می‌کنند، متوجه می‌شویم که فروش پس از توقف، اغلب سال به سال کاهش می‌یابد (به طور متوسط، فروش پس از یک سال 16 درصد و پس از دو سال 25 درصد کاهش می‌یابد). همچنین اگر از تبلیغات در زمان و مکان مناسبی استفاده نشود کمک چندانی به دیده شدن برند و کسب‌وکار شما نمی‌کند. بنابراین یک کمپین تبلیغاتی نیاز به استراتژی درست و مناسب دارد. در این راستا کارشناسان و مشاوران مجرب آژانس تبلیغات محیطی آراد زرین می‌توانند شما را در این امر مهم یاری نمایند.

آژانس تبلیغات محیطی در تهران

سخنی از یکی از نخبه های کارآفرینی و اختراع

هنری فورد

شرکتی که بخاطر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، تبلیغات خود را متوقف می‌کند. مانند کسی است که برای صرفه‌جویی در وقت ساعتش را متوقف کند.

معیارهایی برای تبلیغات اصولی

تبلیغات موثر و موفق از ابزارهای مختلفی مانند: توجه به احساسات مصرف‌کنندگان، جلب اعتماد آن‌ها با استفاده از دلایل منطقی برای توجیه خرید یک محصول استفاده می‌کند. کانون‌های تبلیغات محیطی، اگر از این ابزارها به خوبی استفاده نکنند و مخاطبان هدف هر محصول و خدمات را شناسایی نکنند فرایند اطلاع‌رسانی همگانی با اختلال روبه‌رو می‌شود . یک شرکت تبلیغات محیطی ، باید در قدم اول مکان اکران تبلیغ را ارزیابی کند تا آن منطقه را از لحاظ موقعیت و درآمد بسنجد و تشخیص دهد که آیا آن کالا در آن محل مورد استقبال قرار می گیرد یا نه ؟ همچنین وضعیت بازار آن محصولی که قرار است مورد تبلیغ قرار گرفته شود باید مورد ارزیابی واقع شود . در گام اول باید بررسی کرد که اگر آن کالا در چند ماه گذشته تقاضای زیادی نداشته است آن زمان یک شرکت تبلیغاتی موفق و توانگر 

شرکت تبلیغات محیطی در مازندران
آژانس تبلیغات محیطی در مشهد

می‌تواند از این فرصت استفاده کند و با ساخت یک آگهی جذاب نظر مردم را به این کالا جلب کند . باید توجه داشت که برند تازه تاسیس شده است یا یک برند معروف و شناخته شده ؛ اصولا برندهای معروف نیازی به تبلیغات پرکار ندارند و اسم برند آن‌ها یک نوع تبلیغ است پس فقط کافی است تا از جملاتی اطمینان بخش استفاده کرد اما برای برند های تازه تاسیس باید از رنگ‌هایی در تبلیغ استفاده شود که متناسب با همان محصول باشد تا از لحاظ ظاهری جلوه زیبایی داشته باشد و توجه را به سمت خود جلب کند. همچنین جمله‌هایی که باید مورد استفاده قرار گیرد باید کوتاه ولی در عین حال اثربخش باشد. شرکت تبلیغات محیطی آراد با برخورداری از کارشناسان مجرب و خبره آماده ارائه خدمات به بهترین شکل به شما می باشد .

01

ماهیت تبلیغاتی

تبلیغات در هسته خود، نوعی ارتباط است که هدف آن تبلیغ یک محصول یا خدمات و تشویق به خرید است. به‌عبارتی تبلیغات بر روی تأثیرگذاری بر عادات خرید متمرکز است. یک آژانس تبلیغات محیطی باید به این امر توجه ویژه داشته باشد.

02

متقاعدکننده

تبلیغات مؤثر، برای دستیابی به هدف اصلی خود (افزایش فروش یک محصول یا خدمات خاص)، باید مشتریان را متقاعد کنند که یک محصول می‌تواند نیاز مصرف‌کننده را برطرف نماید یا زندگی او را به نحوی بهبود بخشد.

03

هدفمند

امروزه تبلیغات موثر، نیازمند مخاطبان بسیار هدفمند و تقسیم‌بندی شده است. هر برند دارای مخاطب هدف یا یک گروه مشتری ایده‌آل است که سعی در جذب آن‌ها دارد. هرچه تبلیغات شما بر روی یک گروه مخاطب متمرکز باشد، می‌تواند موثرتر عمل کند. 

سوالات متداول

برخی از سوالاتی که ممکن است در مراحل مختلف رزرو بیلبورد با آن مواجه شوید را مطالعه نمایید.

تبلیغات محیطی چقدر برای یک کسب‌وکار موثر است؟

تبلیغات محیطی، تلاش‌های بازاریابی کسب‌وکار شما را تقویت می‌کند و به شما کمک می‌کند با پیام‌های مثبت و هدفمند، به مخاطب و بازار هدف خود دسترسی آسان و وسیع‌تری داشته باشید. بنابراین باعث افزایش فروش بیشتر شما خواهد شد. 

تهاتر چه مزایایی برای کسب‌وکارها دارد؟

در اصل تهاتر مبادله کالا با کالا است که این امکان را به صاحبان کسب‌وکار می‌دهد که به‌راحتی کالاهای خود را معامله کنند. در نتیجه هیچ کالا یا جنسی روی دست صاحبش نمی‌ماند. یکی دیگر از مزایای تهاتر، عدم حضور بانک یا شخص ثالث است که باعث می‌شود تمام کارها و توافق‌ها بین دو طرف معامله صورت گیرد و باعث افزایش سرعت در معامله می‌شود. 

برندسازی چه تاثیری بر کسب‌وکارها می‌گذارد؟

برندسازی، بخشی ضروری از هر کسب‌وکار بزرگ یا کوچک است. یک نام تجاری موثر، می‌تواند افراد بیشتری را جذب کند که به نوبه خود می‌تواند بر رشد کسب‌وکار شما تأثیر مثبت بگذارد. هرچه محصول یا خدمات خود را به طور مؤثرتری تبلیغ کنید، افراد بیشتری از آن آگاه می‌شوند و شانس شما برای تبدیل آن‌ها به مشتری بیشتر می‌شود. این آگاهی به این معناست که چگونه مردم دقیقاً در لحظه‌ای که به محصول یا خدمات خاصی نیاز دارند، یک برند را به خاطر می‌آورند.

نقش تبلیغات در استراتژی بازاریابی یک شرکت چیست؟

در پس هر کمپین، تفکر استراتژیک زیادی وجود دارد. تبلیغات همیشه با یک هدف بازاریابی خاص که شامل منافع برند یا شرکت است، هماهنگ است. بنابراین، یک استراتژی تبلیغاتی قوی باید در چارچوب برنامه بازاریابی کلی قرار داشته باشد. تبلیغات را می‌توان یکی از انواع فعالیت‌های بازاریابی که باعث افزایش فروش می‌شود، نام برد.

آژانس تبلیغات محیطی آراد در چه شهر هایی بیلبورد ارائه می کند ؟

شرکت تبلیغات محیطی آراد با داشتن بیش از 750 تابلو تبلیغاتی بدون واسطه در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به شما می باشد .

مشاوران همراه شما

۶۸۰۲ ۸۳۵ ۰۹۱۲

info@aradholding.com