آژانس تبلیغات محیطی

آراد زریـــن

آراد زرین به‌عنوان یک شرکت تبلیغات محیطی، این امکان را برای کسب‌وکار شما فراهم می‌کند که از طریق اجاره بیلبورد، برند خود را ماندگار کنید. از طرفی اگر مشتریان بالقوه شما ندانند که کسب‌وکار شما وجود دارد، حتی با بهترین تاکتیک‌های فروش در جهان هم شکست خواهید خورد. در این راستا ابزار قدرتمند تبلیغات محیطی، می‌تواند به شما جهت اطلاع رسانی در مورد محصولات و خدمات، جذب مشتری و ایجاد اعتماد مشتری کمک کند. 

ارتباط با کارشناسان

افتخار همکاری با برندهای معتبر

خدمات ما

کارشناسان حرفه‌ای هلدینگ آراد با بیش از 25 سال تجربه، مجری تبلیغات محیطی گسترده در سراسر ایران هستند. همچنین اجرای کمپین‌های تبلیغاتی برندهای مطرح، تداوم موفقیت و حضور پررنگ ما در حوزه بیلبورد تبلیغاتی، گواه این ادعاست.

01

مشاوره تبلیغاتی نسبت به نوع کسب‌وکار

02

نوشتن کمپین تبلیغاتی نسبت به بودجه اختصاص داده شده

03

سناریو نویسی و پیاده‌سازی آن در طرح‌های بیلبورد

04

اجرا و گزارش اکران به صورت هفتگی

مزایای آراد زرین

آراد زرین، برای کمک به ایجاد کمپین تبلیغات محیطی و تبلیغات آسان و نوآورانه با بهترین شرکت‌های تبلیغات محیطی ایران رقابت کرده و قدرت را به مشاغل و کسب‌وکار شما باز می‌گرداند. مجری تبلیغات محیطی وظیفه تاثیرگذاری بر شناخت، نگرش و رفتار مصرف‌کنندگان را برعهده دارد. تبلیغات محیطی، که از آن به عنوان تبلیغات در فضای باز نیز یاد می‌شود، تاثیر بسیاری زیاد برای رشد کسب‌وکارها و همچنین برندسازی دارد. 

01

صاحب رسانه در سراسر کشور

آراد زرین، صاحب رسانه در سراسر کشور است و با بیش از 2500 تابلو تبلیغاتی آماده ارائه کمپین‌های تبلیغاتی در سراسر کشور می‌باشد. کمپین‌های تبلیغاتی برای برندسازی بهتر و معرفی کسب‌وکار، بسیار سودمند و به‌صرفه هستند.

02

امکان تهاتر به ازای تبلیغات

تهاتر، روش داد و ستد خدمات یا کالا بین دو یا چند شریک تجاری، بدون استفاده از پول ( یا هرچیزی مربوط به پول مانند کارت اعتباری یا چک) است. صاحبان کسب و کار بدون پرداخت ریالی می‌توانند به دیده شدن کسب و کار و فرآیند برندسازی خود کمک کنند.

03

اجاره بیلبورد بدون واسطه

آراد زرین، امکان خرید بیلبورد به طور مستقیم و بدون واسطه را برای صاحبان کسب و کارها و برندها فراهم ساخته است. این کار باعث حذف هزینه‌های اضافی می‌شود و این هزینه‌ها می‌توانند صرف تبلیغات بیشتر و بهتر و ماندگاری شما در ذهن مخاطب شوند.

04

وجود مشاوران و کارشناسان مجرب

مشاوران و کارشناسان مجرب آراد زرین، هر زمان آماده هستند که با پیشنهاد کمپین‌های تبلیغاتی مختلف، به شما کمک کنند بهترین تصمیم را برای پیشرفت و رونق کسب و کار خود بگیرید.

04

وجود مشاوران و کارشناسان مجرب

مشاوران و کارشناسان مجرب آراد زرین، هر زمان آماده هستند که با پیشنهاد کمپین‌های تبلیغاتی مختلف، به شما کمک کنند بهترین تصمیم را برای پیشرفت و رونق کسب‌وکار خود بگیرید.

05

بهترین قیمت بیلبورد

آراد زرین، تنها شرکتی است که بدون حضور در مزایده‌های شهرداری، صاحب بیلبورد است. این مجموعه سازنده پل عابر پیاده است و به‌صورت کاملا مستقل تبلیغات محیطی(بیلبورد و عرشه پل) ارائه می‌دهد، حتی ارزانتر از شهرداری.

به نظر من بزرگترین چیزی که در تبلیغات به دست می‌آید باورپذیری است و هیچ چیز بیشتر از خود محصول باورپذیر نیست.

لئو برنت

نقش تبلیغات در استراتژی بازاریابی یک شرکت چیست؟

در پس هر کمپین، تفکر استراتژیک زیادی وجود دارد. تبلیغات همیشه با یک هدف بازاریابی خاص که شامل منافع برند یا شرکت است، هماهنگ است. بنابراین، یک استراتژی تبلیغاتی قوی باید در چارچوب برنامه بازاریابی کلی قرار داشته باشد. تبلیغات را می‌توان یکی از انواع فعالیت‌های بازاریابی که باعث افزایش فروش می‌شود، نام برد. با راهنمایی متخصصان تبلیغات، یک کسب‌وکار به گونه‌ای تبلیغ می‌شود که مصرف کنندگان آن را به خاطر بسپارند و در موقع نیاز از آن محصول یا خدمات استفاده کنند.

چرا باید تبلیغات انجام دهیم؟

تبلیغات، باعث می‌شود مردم از وجود شرکت، برند و محصولات شما آگاه شوند. اگر آگاهی وجود نداشته باشد، تجارتی وجود ندارد. تبلیغات می‌تواند درمورد محصول و خدمات شما به مصرف کنندگان آموزش دهد و این شما را از رقبا متمایز می‌کند. بنابراین شما به کمک شرکت‌های تبلیغات محیطی می‌توانید یک آگاهی عمومی از برند و محصول خود، ایجاد کنید.

01

معرفی محصول جدید در بازار

تبلیغات، نقش بسزایی در معرفی یک محصول جدید در بازار دارد و  مردم را به خرید محصول تحریک می کند. تبلیغات، ماهیت آموزشی و پویا دارد. مشتریان را با محصولات جدید و کاربردهای متنوع آن‌ها آشنا می‌کند. 

02

افزایش فروش

تبلیغات، باعث تسهیل تولید انبوه کالا و افزایش حجم فروش می‌شود. به عبارتی با صرف هزینه برای تبلیغات، می‌توان فروش را افزایش داد. همچنین تلاش‌های فروش یک فروشنده نیز با تبلیغات تا حد زیادی تکمیل می‌شود.

03

حذف واسطه‌ها

هدف تبلیغات، ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید کننده و مصرف کننده است و بدین وسیله واسطه‌های بازاریابی را حذف می‌کند. این کار باعث افزایش سود تولید کننده می‌شود و مصرف کننده محصولات را با قیمت‌های پایین‌تری دریافت می‌کند.

04

مقابله با رقبا

تبلیغات مستمر، برای نجات محصول از چنگال رقبا بسیار ضروری است. همچنین در افزایش حسن نیت موثر است. تبلیغات مکرر و کیفیت خوب محصولات، شهرت بیشتری را برای تولید کننده به ارمغان می‌آورد و حسن نیت را افزایش می‌دهد.

شرکتی که بخاطر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، تبلیغات خود را متوقف می‌کند. مانند کسی است که برای صرفه‌جویی در وقت ساعتش را متوقف کند.

هنری فورد

تبلیغات غیر اصولی چه آسیب‌هایی به برند می‌رساند؟

هنگامی که برندها، تبلیغات را برای یک سال یا بیشتر متوقف می‌کنند، متوجه می‌شویم که فروش پس از توقف، اغلب سال به سال کاهش می‌یابد (به طور متوسط، فروش پس از یک سال 16 درصد و پس از دو سال 25 درصد کاهش می‌یابد). همچنین اگر از تبلیغات در زمان و مکان مناسبی استفاده نشود کمک چندانی به دیده شدن برند و کسب‌وکار شما نمی‌کند. بنابراین یک کمپین تبلیغاتی نیاز به استراتژی درست و مناسب دارد. در این راستا کارشناسان و مشاوران مجرب کانون تبلیغات محیطی آراد زرین می‌توانند شما را در این امر مهم یاری نمایند.

معیارهایی برای تبلیغات اصولی

تبلیغات موثر و موفق از ابزارهای مختلفی مانند: توجه به احساسات مصرف‌کنندگان، جلب اعتماد آن‌ها با استفاده از دلایل منطقی برای توجیه خرید یک محصول استفاده می‌کند. کانون‌های تبلیغات محیطی، اگر از این ابزارها به خوبی استفاده نکنند و مخاطبان هدف هر محصول و خدمات را شناسایی نکنند فرایند اطلاع‌رسانی همگانی با اختلال روبه‌رو می‌شود.

01

ماهیت تبلیغاتی

تبلیغات در هسته خود، نوعی ارتباط است که هدف آن تبلیغ یک محصول یا خدمات و تشویق به خرید است. به‌عبارتی تبلیغات بر روی تأثیرگذاری بر عادات خرید متمرکز است. یک آژانس تبلیغات محیطی باید به این امر توجه ویژه داشته باشد.

02

متقاعدکننده

تبلیغات مؤثر، برای دستیابی به هدف اصلی خود (افزایش فروش یک محصول یا خدمات خاص)، باید مشتریان را متقاعد کنند که یک محصول می‌تواند نیاز مصرف‌کننده را برطرف نماید یا زندگی او را به نحوی بهبود بخشد.

03

هدفمند

امروزه تبلیغات موثر، نیازمند مخاطبان بسیار هدفمند و تقسیم‌بندی شده است. هر برند دارای مخاطب هدف یا یک گروه مشتری ایده‌آل است که سعی در جذب آن‌ها دارد. هرچه تبلیغات شما بر روی یک گروه مخاطب متمرکز باشد، می‌تواند موثرتر عمل کند. 

سوالات متداول

برخی از سوالاتی که ممکن است در مراحل مختلف رزرو بیلبورد با آن مواجه شوید را مطالعه نمایید.

تبلیغات محیطی چقدر برای یک کسب‌وکار موثر است؟

تبلیغات محیطی، تلاش‌های بازاریابی کسب‌وکار شما را تقویت می‌کند و به شما کمک می‌کند با پیام‌های مثبت و هدفمند، به مخاطب و بازار هدف خود دسترسی آسان و وسیع‌تری داشته باشید. بنابراین باعث افزایش فروش بیشتر شما خواهد شد. 

تهاتر چه مزایایی برای کسب‌وکارها دارد؟

در اصل تهاتر مبادله کالا با کالا است که این امکان را به صاحبان کسب‌وکار می‌دهد که به‌راحتی کالاهای خود را معامله کنند. در نتیجه هیچ کالا یا جنسی روی دست صاحبش نمی‌ماند. یکی دیگر از مزایای تهاتر، عدم حضور بانک یا شخص ثالث است که باعث می‌شود تمام کارها و توافق‌ها بین دو طرف معامله صورت گیرد و باعث افزایش سرعت در معامله می‌شود. 

برندسازی چه تاثیری بر کسب‌وکارها می‌گذارد؟

برندسازی، بخشی ضروری از هر کسب‌وکار بزرگ یا کوچک است. یک نام تجاری موثر، می‌تواند افراد بیشتری را جذب کند که به نوبه خود می‌تواند بر رشد کسب‌وکار شما تأثیر مثبت بگذارد. هرچه محصول یا خدمات خود را به طور مؤثرتری تبلیغ کنید، افراد بیشتری از آن آگاه می‌شوند و شانس شما برای تبدیل آن‌ها به مشتری بیشتر می‌شود. این آگاهی به این معناست که چگونه مردم دقیقاً در لحظه‌ای که به محصول یا خدمات خاصی نیاز دارند، یک برند را به خاطر می‌آورند.

نقش تبلیغات در استراتژی بازاریابی یک شرکت چیست؟

در پس هر کمپین، تفکر استراتژیک زیادی وجود دارد. تبلیغات همیشه با یک هدف بازاریابی خاص که شامل منافع برند یا شرکت است، هماهنگ است. بنابراین، یک استراتژی تبلیغاتی قوی باید در چارچوب برنامه بازاریابی کلی قرار داشته باشد. تبلیغات را می‌توان یکی از انواع فعالیت‌های بازاریابی که باعث افزایش فروش می‌شود، نام برد.

مشاوران همراه شما

د