به نــــــــام خـــدا

ای آن که طلب کار خدایی، به خود آ

از خود بطلب، کز تو خدا نیست جدا

اول به خود آ چون به خود آیی به خدا

اقرار بیـــــــــاری به خدایــــــــــــــــیّ خـــــــــــــدا

شاه نعمت الله ولی

ما در سال 1374 در راستای چشم‌انداز‌‌‌ فرهنگی و تبلیغاتی، با ثبت کلینیک تبلیغاتی آراد شروع به فعالیت کردیم. از اولین اقدامات مجموعه در جهت رفع نیاز مشتریان، می‌توان به احداث چاپخانه افست اشاره کرد.

همچنین با تمرکز بر اهداف سازمانی و به جهت ایجاد بستر مناسب در راستای معرفی هرچه بهتر مشتریان‌مان در بازار، به برگزاری نمایشگاه های مختلفی از جمله: جشنواره کودک و نوجوان، شیرینی و شکلات و نمایشگاه جوانان در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی مشهد مقدس اقدام کردیم.

در سال 1377 با نیت گسترش هر چه بیشتر فعالیت‌های فرهنگی-تبلیغاتی، نمایندگی پخش پیام‌های بازرگانی در شبکه های استانی را کسب کردیم. در سال 1378 با توجه به تحقیقات و تجربه‌ی تبلیغاتی در این سال‌ها، به اهمیت بالای رسانه تبلیغات محیطی (بیلبورد) پی برده و به جهت اخذ امتیاز تبلیغات محیطی در چند استان اقدام کردیم.

فعالیت کلینیک آراد در زمینه تبلیغات محیطی تا به امروز ادامه داشته و در حال حاضر با عنوان تخصصی‌ترین کلینیک تبلیغاتی، گسترده ترین صاحب رسانه و جامع ترین بانک اطلاعات تبلیغات محیطی در سراسر کشور شناخته شده هستیم.

قبل
بعد

اقدامات ما در جهت سازندگی و آبادانی

دغدغه‌ی بعدی مشاوران تبلیغاتی ما، کاهش هزینه های مشتریان بود. پس از بررسی‌های میدانی مداوم، اتاق فکر مجموعه به این نتیجه رسید که امروزه یکی از خدمات شهرداری‌های کشور ایجاد امنیت شهروندان و پایین آوردن حجم ترافیک در شهر است به همین دلیل شهرداری در مکان‌های پرتردد سطح شهر از جمله چهارراه ها و… اقدام به احداث تعداد کثیری از پل‌های عابر پیاده کرده است.

اما با توجه به هزینه‌های سنگین طراحی، ساخت و نصب این پل‌ها، معمولا شهرداری‌ها قادر به انجام این امر مهم نیستند. در چنین شرایطی پیشنهاد سرمایه گذاری طی توافق تهاتری با گروه صنعتی سازه سازان (تولید کننده پل های عابر پیاده) و کسب امتیاز استفاده از فضا‌های تبلیغاتی ( بیلبورد های تبلیغاتی ) ایجاد شده بر روی پیشانی این پل ها مطرح شد.

اولین پل عابر پیاده حاصل از این قرارداد تهاتری در سال 1379 در شهر مقدس مشهد احداث شد. با همت همه ی همکاران در هر دوگروه، تا به امروز بالغ بر 85 پل عابر پیاده در سراسر کشور ساخته شده، و بدین ترتیب توانستیم با ایجاد بستر سازندگی و آبادانی،  روند رو به رشد افزایش رسانه های تبلیغاتی خود را  نیز ادامه دهیم.

در سال 1385 با هدف ارتقاء کیفیت خدمت‌ رسانی پیشنهاد ساخت پل عابر پیاده با رمپ مکانیزه (پله برقی) توسط گروه صنعتی سازه سازان مطرح شد و مورد استقبال فراوان شهرداری‌ها قرار گرفت. حال از آنجایی که این محصول می‌بایست از خارج از کشور وارد می‌شد، با شرکت های معتبر چین وارد مذاکره شدیم.

این همکاری در چین (شهر گوانجو) به صورت مشارکت در تولید و مونتاژ شروع شد، و اولین پل های عابر پیاده در سال 1388 در شهر تبریز مقابل بیمارستان شیخ الرئیس و مشهد مقدس در صحن باب الجواد حرم مطهر علی بن موسی الرضا (ع) بصورت 100 درصد B.O.T با 12 رمپ احداث گردید.

قبل
بعد

اشتغال زایی

در این مرحله از مسیر پیشرفت، همزمان با واردات رمپ مکانیزه از چین و در راستای  اشتغال‌زایی برای کشور عزیزمان، نیاز به گسترش کارگاه صنعتی احساس شد و به همین جهت کارخانه گروه صنعتی سازه سازان آراد ( به منظور کاهش قیمت های تمام شده در مرحله ی ساخت و تولید پل ها ) با انتقال خط تولید قطعات رمپ مکانیزه از چین به منطقه محروم بینالود در استان رضوی فعالیت خود را گسترش داد. این روند رو به رشد احداث پل و پیشرفت اقتصادی در سال 1389 در شهر تهران با نصب 16 رمپ پله برقی دیگر در منطقه 5 ادامه یافت. 

از سال 1390  شرکت ساختمانی فاتح قشم با توجه به رکود اقتصادی، تورم بالا و تعطیلی بخش کثیری از پروژه‌های ساختمانی به دلیل نبود نقدینگی، طی قراردادی تهاتری با کلینیک تبلیغاتی آراد اقدام به سرمایه گذاری در تامین مصالح این پروژه ها کرده و در قبال آن از واحد‌های ساخته شده نهایی، تهاتر می کند.  

قبل
بعد

گروه اقتصادی آراد و نقش حمایتی از چرخه اقتصاد کشور

کلینیک تبلیغاتی آراد با توجه به مفاد قرارداد تهاتری با شرکت ساختمانی فاتح قشم، در حوزه تخصصی خود به تهاتر فضاهای تبلیغاتی با مصالح ساختمانی اقدام کرد.برای اطلاعات بیشتر در مورد تهاتر لطفا کلیک کنید.

و به حول و قوه الهی این مسیر همچنان ادامه دارد …