تبلیغات محیطی پل هوایی عابر پیاده + افزایش فروش

تبلیغات محیطی پل هوایی، به دیده شدن برند، خدمات و محصولات شما در بین میلیون‌ها کسب و کار به ویژه در شهرهای بزرگ کمک زیادی می‌کند. پل‌های عابر پیاده، یکی از المان‌های اصلی شهرهای بزرگ هستند. تبلیغات بیلبوردی بر روی پل عابر پیاده، جایگاه ویژه و بازدهی خوبی در بین انواع تبلیغات محیطی دارد.
پل‌های عابر پیاده، سازه‌هایی هستند که بر روی جاده‌ها ساخته می‌شوند. این گونه پل‌ها، معمولاً برای عبور امن افراد پیاده طراحی می‌شوند، نه تنها یک منطقه ایمن برای عبورافراد پیاده فراهم می کند بلکه اغلب رفت و آمد در آن منطقه را افزایش می‌دهند.
شرکت تبلیغات محیطی آراد، برای اجاره تابلوهای تبلیغاتی عرشه پل در هر نقطه از شهر همراه شما است. همچنین بزرگ ترین پل‌های عابر پیاده در شهرها و محور های اصلی در اختیار شما و خدمات شما قرار خواهد گرفت.

بیلبورد تبلیغاتی
تبلیغات روی عرشه پل هوایی

جهت دریافت نتیجه مطلوب، کمپین تبلیغاتی و اجاره بیلبورد و عرشه پل، با مشاوران حرفه‌ای هلدینگ آراد در تماس باشید.

سفارش و تعرفه تبلیغات پل عابر پیاده (عرشه پل)

اگر قصد اجاره بیلبورد روی عرشه پل هوایی و یا استعلام قیمت در خصوص طراحی و اجرای تبلیغات پل عابرپیاده را دارید مشاوران هلدینگ آراد، بهترین راهکارهای برندینگ، افزایش فروش و رشد کسب و کار را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت به شما ارائه می‌دهند. برای اطلاع از جزئیات قیمت بیلبوردهای تبلیغاتی عرشه پل و مکان خاص هر پل، می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

تابلوهای عرشه پل
عرشه پل تبلیغاتی

تبلیغات انواع عرشه پل ها
تبلیغات انواع عرشه پل

تهاتر تبلیغات بیلبوردی روی پل عابر پیاده

به طور معمول واگذاری احداث پل‌ها به پیمانکارهای بخش خصوصی و کانون‌های تبلیغاتی از طریق مزایده صورت می‌پذیرد. با توجه به هزینه میلیارد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تومانی برای ساخت هر پل مکانیزه و د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌امه، هزینه بالای نگهد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اری این پل ها، از بخش خصوصی د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر این زمینه کمک گرفته می‌شود. این شرکت‌ها با د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ریافت حق تبلیغات روی پل یا تهاتر، این خدمات را انجام می‌دهند.
در اصل تهاتر مبادله کالا با کالا است که این امکان را به صاحبان کسب و کار می‌دهد که به راحتی کالاهای خود را معامله کنند. درنتیجه هیچ کالا یا جنسی روی دست صاحبش نمی‌ماند.

اهمیت تبلیغات و بیلبورد عرشه پل هوایی

تابلو تبلیغاتی پل هوایی، به شما کمک می کند که خدمات و برند رسمی خود را به راحتی به تعداد زیادی از شهروندان معرفی کنید. روزانه هزاران نفر این تابلوهای تبلیغاتی را می بینند و برندهای مختلف را از نظر می گذرانند.
در دنیای امروز تبلیغات و ارائه محصولات و خدمات به مخاطبان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است در بسیاری از موارد می توان گفت که تبلیغات اهمیتی بیشتر از موارد دیگر در پروسه تولید و فروش محصولات و خدمات دارد، برای شناخت هرچه بیشتر و دیده شدن محصولات یکی از بهترین روش ها استفاده از فضاهای تبلیغاتی شهری است، یکی از این فضاها پل های عابر پیاده و فضاهای قابل تبلیغ در این سازه ها است

تعرفه تابلوهاي عرشه پل
تبلیغات عرشه پل هوایی

بیلبوردهای تبلبغاتی عرشه پل
تابلوهای عرشه پل

تبلیغات عرشه پل (پل عابر پیاده) و افزایش فروش

تابلوهای تبلیغاتی پل عابر پیاده، نوعی ابزار کمکی برای شرکت یا مجموعه خدماتی شما هستند. همکاران ما با استفاده از تجربه بالایی که دارند، به شما کمک می کنند تا بیشترین بازدهی را از تابلوهای تبلیغاتی داشته باشید. این یعنی می توانید با تکیه بر مهارت و تعهد کارشناسان مجموعه ما، منتظر افزایش چشمگیر مشتریان و افزایش فروش خود باشید.
بیلبوردهای تبلیغاتی پل هوایی، معمولاً در مناطق و محورهای پر تردد شهر نصب می‌شوند و روزانه نظر افراد زیادی را به خود جلب می کنند. بنابراین تعداد زیادی از شرکت‌ها و برندها ترجیح می‌دهند از این فرصت تبلیغاتی به خوبی استفاده کنند.
بیشتر پل های عابر پیاده جهان به دلیل طراحی زیبا و قرار گرفتن در کنار یک جاذبه گردشگری، تبدیل به مکانی پر بازدید و پر طرف و آمد می شوند.

هلدینگ آراد، شرکت اجاره دهنده تبلیغات روی انواع عرشه پل

این مجموعه سازنده پل عابر پیاده است و به‌صورت کاملا مستقل تبلیغات محیطی(بیلبورد و عرشه پل) در سرار کشور ارائه می‌دهد، حتی ارزانتر از شهرداری.
برخی از شرکت‌های تبلیغاتی اقدام به نصب بیلبورد جهت تبلیغات محیطی روی پل‌های عابر پیاده می‌کنند. پل های عابر پیاده با متراژ های بالا، فضای مناسبی را به مشتریان جهت معرفی محصولات، خدمات و یا معرفی برند خود می دهند. از طرفی نباید طراحی زیبا یرخی از این پل‌ها را نادیده گرفت زیرا این ویژگی باعث جلب توجه بیشتر مخاطبان می‌شود.

بیلبورد ثبت شده در گینس

بهره گیری از تکنیک های خلاقانه و با در نظر گرفتن مخاطب، پیامی نو و طراحی متفاوت را ایجاد می کند و یک تبلیغ تاثیرگذار در ذهن مخاطب شکل می گیرد.

رضایت شما از این صفحه

مشاوران همراه شما

د

لورم ایپسوم متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان