با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه  ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

برند شو!

قدرت تبلیغات در دستان ماست !

بدون پرداخت وجه (تهاتر) ، با کلینیک تخصصی تبلیغات محیطی آراد (صاحب رسانه‌ی بدون واسطه) تبلیغات خود را در سراسر کشور اکران کنید.

get

1.اجرای کمپین های تبلیغاتی در شیراز

شیراز پرجمعیت‌ترین شهر جنوب کشور و پنجمین کلانشهر ایران است. این شهر نه تنها از نظر جاذبه های طبیعی محبوبیت دارد، بلکه جاذبه های فرهنگی و تاریخی فراوان به جا مانده از دوران هخامنشیان سالانه گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می کنند.

باغ‌های شیراز از لحاظ تاریخی بسیار حائز اهمیت هستند و از مراکز مهم گردشگری به‌شمار می‌آیند. در مجموع همین جذابیت ها باعث رشد گردشگری منطقه شده که این عامل یکی از دلایل بازدهی هر چه بیشتر اجرای کمپین های تبلیغاتی  در شیراز است.

2.سرمایه گذاری تبلیغاتی در مرکز گردشگری سلامت جنوب کشور

در شیراز کلینیک های متعدد کاشت مو فعالیت دارند . این کلینیک ها با در نظر گرفتن فضای مناسب گردشگری اقدام به برگزاری تورهای گردشگری سلامت کرده و با دعوت از متقاضیان کاشت مو چه از داخل کشور و چه از خارج کشور جمعیت زیادی را به این شهر دعوت می کنند.

در کنار این بیمارستان بوعلی رتبه نخست پیوند کبد و کلیه در جهان در شیراز قرار دارد، که خود جمعیت زیادی را از سراسر کشور به این استان می رساند.

در این مرحله برد با برندی است که بتواند به صورت استراتژیک مسیرهایی با کمترین آلودگی بصری( ساختمانی درختان آدرسی و…) و مقرون به صرفه را برای اکران طولانی مدت برند خود انتخاب کند.از جمله محور های راهبردی و مقرون به صرفه برای تبلیغات محیطی در تهران عبارتند از: اتوبان کرج ، قم ، ساوه ، قزوین ، فیروزکوه ، پردیس ، هراز ، چالوس و… .

نکات طلایی طراحی تبلیغات محیطی

خلاقیت و ایده پردازی از جمله نو آوری و در نهایت لحاظ کردن رنگ های سازمانی، یکی از رکن های ضروری در طراحی تبلیغات محیطی بوده و پرهیز از هرگونه کلیشه نویسی و که سبب تبلیغات سو برای هر برند بوده را پیشنهاد می‌کنیم، همچنین حفظ سادگی، ایجاد احساسات متفاوت، استفاده از تصاویر و فونت مناسب و … از تکنیک های بسیار تاثیرگذار در طراحی بیلبورد است.در صورت تمایل ادامه دیگر نکات کلیدی ضروری طراحی تبلیغات محیطی را در مجله ما دنبال کنید.

3.انتخاب مناسب ترین زمان جهت انجام تبلیغات محیطی

برای انتخاب مناسب ترین زمان اکران تبلیغات، باید عناصر مختلفی نظیر هدف تبلیغات، نوع محصول و …. مورد بررسی و مطالعه قرار گیرند. برای مثال از نظر کارشناسان تبلیغاتی اگر هدف شما افزایش آگاهی از برند (برندینگ) باشد باید این کار را زمانی که نمودار فروش محصول در پایین ترین حد خود قرار دارد، انجام دهید.

4.شیراز دارای یکی از متنوع ترین شبکه های رسانه محیطی کشور

شهر شیراز دارای یکی از متنوع ترین شبکه های رسانه محیطی کشور است. ابعاد و موقعیت مکانی در قیمت بیلبورد های تبلیغاتی شیراز تاثیر بسزایی دارد.

صاحبان آگهی با در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی و تردد منطقه ای شیراز و همچنین انتخاب صحیح جامعه هدف می توانند تبلیغات بیلبوردی با بازدهی بالا در شیراز داشته باشند . تدوین یک کمپین تبلیغاتی حرفه ای و رزرو بیلبورد تبلیغاتی در شیراز در کنار هم به انجام شدن هرچه بهتر پلن تبلیغاتی و استفاده از زمان طلایی تبلیغات کمک می کند.

گزیده ای از سخنان پیشگام در صنعت تبلیغات

جان وانا میکر متولد سال 1838 در ایالت پنسیلوانیا آمریکا بوده ودر سال 1922 در همان ایالت درگذشت. 

وی بازرگان و فعال سیاسی-مدنی آمریکایی بود که به گفته طرفداران بازاریابی لقب ( پیشگام در تبلیغات ) را گرفته بود. وی صاحب چندین فروشگاه زنجیره ای بوده و به عنوان مدیر پست ایالت متحده نیز فعالیت داشت.

5.وجود مهم ترین شهرک های صنعتی کشور در شیراز

شیراز شهری صنعتی، مذهبی و گردشگری است. در بخش صنعتی، می‌توان به شهرک صنعتی بزرگ شیراز که در شرق این کلانشهر واقع شده و از بزرگترین و مهمترین شهرک های صنعتی کشور محسوب می‌شود، اشاره کرد.

و نیز شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس، در سال 1374 با احداث سایت نمایشگاهی در فضایی بالغ بر 760 هزار متر مربع در شمال غرب شیراز علاوه بر محوریت در صنایع الکترونیک و‌کشاورزی، از اهمیت ویژه ای در امر توسعه تعاملات اقتصادی منطقه جنوب کشور برخوردار است. سالانه برندهای مختلفی از سراسر کشور در این نمایشگاه بین المللی حضور پیدا می‌کنند که همین امر باعث می‌شود برندهای در حال اکران در شیراز به خوبی دیده شوند.

پس از تهران و تبریز، شیراز با تاسیس شهرداری در تاریخ 1296، سومین شهری است که دارای برنامه ی شهری مدونی است، و همچنین این شهر اولین شهری است که شرکت واحد اتوبوسرانی درون شهری در آن فعال شد. شیراز دومین شهر ایران است که در آن فرودگاه بین المللی فعال شد، به صورت کلی، شیراز ناوگان حمل و نقل عمومی خوبی دارد و مسافران در سفر به این شهر می‌توانند با خیال آسوده روی ناوگان اتوبوسرانی، فرودگاه،مترو و‌تاکسی های این شهر حساب کنند. همین عوامل سبب می‌شود که سالانه مسافران زیادی به این شهر سفر کنند.در نتیجه شیراز بستر مناسبی برای تبلیغات محیطی می باشد.