نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

بیلبورد چیست ؟ | نکاتی برای داشتن بهترین بیلبورد تبلیغاتی

بیلبورد چیست؟  چرا از بیلبورد استفاده کنیم ؟ بیلبورد یعنی چه؟ این سوالات شاید ذهن شما را به عنوان یک راه انداز کسب و کار یا مخاطب تبلیغات محیطی درگیر کرده باشد.   بیلبوردها تابلوهایی در ابعاد متفاوت  هستند که به جهت اطلاع رسانی در حوزه های مختلف یا تبلیغ یک برند ، محصول یا خدمات مورد استفاده قرار می‌گیرند و حتی پیشرفت تکنولوژی و پدید آمدن انواع تبلیغات دیجیتال هم نتوانست مانع رشد و تاثیر گذاری بیلبورد ها شود. این تابلوهای رنگارنگ همواره  نشان دهنده پویایی رقابت و خلاقیت پایان ناپذیر علاقه مندان به این رسانه و تبلیغات محیطی می‌باشد . برای داشتن تبلیغ تاثیرگذارتر باید با یک طراح گرافیک یا شرکت تبلیغاتی حرفه ای مشورت کنید و یا خودتان مهارت ایجاد بیلبورد با استفاده از ابزارهای آنلاین را داشته باشید. امروزه رزرو تابلوهای تبلیغاتی برای کسب و کارهای مختلف که قصد پیشرفت و برندسازی دارند، از جمله ضروری ترین اقدامات است. شما برای اجاره و رزرو بیلبورد نیاز به مشاوره حرفه ای کارشناسان این حوزه خواهید داشت وکارشناسان هلدینگ آراد آماده ارائه مشاوره رایگان و لیست بیلبوردهای مورد نظر شما هستند.

لیست بیلبورد پیشنهادی برای اجاره و رزرو بیلبورد اصفهان ، رزرو تابلو تبلیغاتی ارومیه ،اجاره بیلبورد کرمان ، اجاره بیلبورد تهران و سایر شهر ها هستند.

بیلبورد تبلیغاتی چیست ؟

در ابتدا با تعریف ساده و معنی بیلبورد  “ساختار تبلیغاتی بزرگ در فضای باز” آن را به شما معرفی میکنیم. بیلبوردها در دسته تبلیغات مستقیم و خارج از خانه  قرار می گیرند و برای ایجاد آگاهی از برند بسیار موثر هستند زیرا کسب و کار  (محصول یا کمپین) شما را تا حد امکان برای افراد بیشتری پخش می کنند . شما با هدف قرار دادن افراد پیاده و یا ماشین های در حال رفت و آمد به  آگاهی بخشی از وجود برند و محصولات خود سرعت دو صد چندان می بخشید . بیلبورد معمولی می‌تواند شبیه یک پوستر بزرگ تبلیغاتی نیز تعریف شود که برای برندسازی یک نام تجاری، محصولات و خدمات مختلف استفاده می‌شود. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بیلبورد چیست ؟

تاریخچه پیدایش بیلبورد

قبل از میلاد حضرت مسیح، انسان‌ها نقاشی‌هایی بر روی جدار غارها رسم می‌کردند. بعدها در شهر طبس نیز پوستری که مربوط به آگهی یافتن یک برده فراری بود، پیدا شد. اگر بیلبورد را از جنبه اطلاع رسانی بررسی کنیم، تاریخچه پیدایش آن به زمان مصر باستان باز می‌گردد. در آن زمان اطلاعیه های مذهبی و اجتماعی از طریق سازه های بلند سنگی حک می‌شد و در معرض دید عموم قرار می‌گرفت. شکل اولیه بیلبوردها در قرن 15 میلادی و در کشور آمریکا پدیدار شد. با پیشرفت علم و تکنولوژی، بیلبورد نیز شکل و رنگ تازه ای به خود گرفت. اختراع دستگاه چاپ در قرن 18 میلادی بزرگ ترین تحول در زمینه تبلیغات محیطی را به وجود آورد. در آغاز قرن 20 میلادی، رقابت در عرصه بیلبوردهای تبلیغاتی به شکل حرفه‌ای و استراتژیک، توسط شرکت ها و کمپانی های مختلف پیگیری شد و تا کنون نیز ادامه دارد

بیلبورد چیست ؟

تاریخچه پیدایش بیلبورد در ایران

اولین بارقه های تبلیغات در ایران ،تبلیغ بر روی کتیبه‌های سنگی در دوران هخامنشیان بود که برای تبلیغات مذهبی و سیاسی از آن ها استفاده می کردند همچنین هنر چاپ و تولید متن چاپ شده، برای نخستین بار در اواخر قرن 13 هجری شمسی در ایران استفاده شد. پیش از آن جارچی‌ها اطلاع رسانی و تبلیغ را انجام می‌دادند. اولین پوستر تبلیغاتی ایران در اوایل قرن 14 هجری شمسی پدیدار شد.  در همین سال اولین بیلبورد که جنبه تبلیغاتی برای معرفی فیلم داشت نیز رونمایی شد.

بیلبورد چیست ؟

بهترین و مناسب‌ترین شهرها برای اجاره بیلبورد

شرکت تبلیغات محیطی آراد به عنوان بزرگترین صاحب رسانه تبلیغات محیطی با بیش از 750 بیلبورد های تبلیغاتی ، بدون واسطه در کشور در حال فعالیت می باشد .برای اجرای تبلیغاتی محیطی خود با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید . 

کاربرد بیلبوردهای تبلیغاتی

بیلبوردهای تبلیغاتی به عنوان ابزاری قدرتمند در بازاریابی و برندینگ، کاربردهای متنوعی دارند که دیده شدن تبلیغات محیطی اولین و مهم ترین هدف این نوع تبلیغات است. این موضوع قدم اول برقرای ارتباط بین مخاطب و ارائه دهنده محصول یا خدمات می باشد. برای بهتر دیده شدن لازم است، اصول مهم در استفاده از رنگ، فونت، شعار تبلیغاتی، ابعاد طرح و … همگی به صورت حرفه ای و صحیح، انتخاب شوند. این انتخاب تاثیر بسیار زیادی در نقش بستن و ماندگاری برند شما در ذهن مخاطب خواهد داشت. بیلبورد های تبلیغاتی با افزایش آگاهی از برند شما منجر به افزایش فروش شده و به شما کمک می کنند تا با تثبیت برند خود در ذهن مخاطب ، از رقبا متمایز شوید و بازار کار خود را متحول کنید .همچنین بیلبوردهای خلاقانه می‌توانند به زیباسازی فضای شهر و ارتقای کیفیت بصری محیط کمک کرده و فضایی شاد و دلنشین را به وجود آورند .

بیلبورد چیست ؟

مکان مناسب برای قرارگیری بیلبوردها

انتخاب مکان و موقعیت مناسب برای نصب بیلبورد تبلیغاتی از اهمیت بسزایی برخوردار است و می‌تواند در اثربخشی تبلیغات شما بسیار اهمیت داشته باشد. عوامل مهمی در مورد انتخاب مکان یک بیلبورد تبلیغاتی حائز اهمیت می باشند که می توان به توجه کردن به مخاطبان هدف و تبلیغ در نقاطی که بیشترین رفت و آمد را به آنجا  دارند ، تبلیغ کردن در مکان هایی با میزان تردد بالا تا توسط افراد بیشتری دیده شود ، در دید بودن تابلو و روشنایی مناسب محیط ، ارتباط تبلیغ با محتوای کاری و بودجه  می باشد  مکان مناسب برای بیلبورد، به استراتژی کسب و کار، مخاطبین مورد نظر و بودجه درنظر گرفته شده بستگی دارد. اگر مکان مدنظر برای اجاره بیلبورد، مناسب نباشد، باعث تحمیل ضرر زمانی و مالی برای کسب و کار خواهد شد؛ همچنین ذهنیت آگهی دهنده نسبت انجام تبلیغات محیطی منفی خواهد شد.بنابراین انتخاب موقعیت‌های استراتژیک برای تبلیغات محیطی نیز به بهتر دیده شدن آن‌ها کمک می‌کند. مکان‌هایی مانند نزدیکی به مراکز خرید، معابر پرتردد و نقاط ترافیکی بالا برای قرار دادن تبلیغات بیلبوردی مناسب هستند.

بیلبورد چیست ؟

زمان مناسب برای اکران بیلبورد ها

بیلبورد چیست ؟

انتخاب زمان مناسب برای اکران بیلبوردها یک فرایند پیچیده است که به عوامل مختلفی بستگی دارد . اینکه شما چه زمانی بهتر است از بیلبورد تبلیغاتی استفاده کنید به کسب و کار شما و میزان بزرگی آن برمی‌گردد. کسب و کارهای نوپا یا استارت‌آپ ها (startup) بهتر است رزرو بیلبورد را در برنامه طولانی مدت خود قرار دهند مگر اینکه سرمایه هنگفتی در هنگام شروع کسب و کار خود داشته باشند و بخواهند آن را در مسیر دیگری برای شتابدهی به کسب و کارشان سرمایه گذاری کنند. زمان مناسب اکران بیلبورد از بعد دیگری نیز قابل بررسی است و آن در نظر گرفتن بازه زمانی مناسب برای محصولات فصلی میباشد. برای مثال زمان مناسب اکران بیلبورد ضد یخ(برای اتومبیل) در فصل سرما بازدهی مناسب تری خواهد داشت.

به نظر من بزرگترین چیزی که در تبلیغات به دست می آید باورپذیری است و هیچ چیز بیشتر از خود محصول باورپذیر نیست.

انواع بیلبورد

1- بیلبوردهای معمولی

بیلبورد معمولی نوعی تابلوی تبلیغاتی بزرگ است که اغلب در جاده ها و خیابان ها و بزرگراه ها نصب میشوند که تبلیغ انواع خدمات و محصولات را به نمایش میگذارند تابلوهایی با فوت 30*10 و 30*30 و 15 * 30  که دارای متنی خوانا و تصاویر ساده اند.

 

بیلبورد چیست ؟
 • بیلبورد سه بعدی: تابلو هایی با جلوه های سه بعدی که محتوای تبلیغ  شده را جذاب تر در اختیار مخاطب قرار میدهند
 • بیلبورد متحرک: این تابلوها با تصاویر و ویدیوهای متحرک و نمایشی توجه مخاطب را به خود جلب میکنند.
 • بیلبورد سه وجهی و چهاروجهی گردان: این تابلوها با چرخش پیام محتوای خود را به صورت واضح تر و جذاب در اختیار مخاطب قرار میدهند.
 • بیلبورد دیجیتال : این تابلوها با قابلیت بروزرسانی محتوا به شما این امکان را میدهند که پیام خود را با استفاده از انیمیشن و ویدیو و عکس در صفحه دیجیتال با مخاطب به اشتراک بگذارید.
 • بیلبورد اسلایدی: این تابلوها قابلیت به نمایش گذاشتن چندین پیام در اسلایدهای متفاوت را به شما میدهند تا بصورت خودکار و متناوب از زوایای مختلف پیام شما به مخاطب به نمایش گذاشته شود.
 • بیلبورد ماکتی : تابلوهایی که واقعی بودن محتوای شما را به صورت چشمگیری به نمایش میگذارند.

2- بیلبوردهای نسل جدید

تبلیغات محیطی، یکی از ابزارهای اصلی برنامه‌ریزی بازاریابی است که به کسب‌وکارها کمک می‌کند پیام خود را به مخاطبان هدف ارسال کنند. اما با گذر زمان و تغییر در فرهنگ جامعه، شاهد ایجاد سازه‌های نوین تبلیغات محیطی بوده‌ایم. با گذشت زمان و ایجاد فضای رقابتی در میان کسب و کارها، شاهد پیدایش انواع سازه‌های نوین تبلیغات محیطی به خصوص بیلبوردها هستیم که شامل بیلبوردهای دیجیتال، تی بورد، لمپوست، ماکت بورد، بیلبوردهای سه بعدی، بیلبوردهای وینیل، بیلبوردهای تعاملی، بیلبوردهای معطر، بیلبوردهای واقعیت افزوده و بیلبوردهای هنرمندانه می‌شوند.

بیلبورد چیست ؟

 

 • بیلبورد دیجیتال : تابلوهای دیجیتال در نسل جدید میتواند از طریق فناوری های مانند صفحه نمایش لمسی و…. به ایجاد محتوایی جذابتر برای مخاطب شما بپردازند.
 • بیلبورد تی بورد : این تابلوها از جنس فلز هستند و معمولا در مکانهای پرتردد مانند اتوبانها به نمایش گذاشته میشوند .
 • لمپوسیت: این نوع تابلوها دارای لامپ های LED  هستند و تصاویر را با نور کافی در شب به نمایش مخاطب قرار میدهند  .
 • بیلبورد ماکت بورد: اینگونه اگهی نماها به صورت سه بعدی هستند که شما میتوانید باتوجه به محتوای خود یکی از انهارا انتخاب نمایید. مثال: رستورانی برای تبلیغ کباب هلیش از تابلوهایی مشابه دیس کباب استفاده میکند.
 • بیلبورد سه بعدی : ازین بیلبورد میتوانید برای واقعی تر جلوه دادن اگهی خود با فناوری های جدید مانند ثبت کد QR و …. استفاده کنید.
 • بیلبورد وینیل: اگهی نماهایی نسبتا ارزانتر از بقیه که مناسب تبلیغ های موقتی هستند و اغلب برای فروشگاه ها و پمپ بنزین ها استفاده میشود.
 • بیلبورد تعاملی : بیلبوردی جذاب همراه با فنلوری های دیجیتال که به مخاطب این امکان را میدهد که بتواند از طریق ان تعامل برقرار کند مثال: بیلبورد تعاملی امکان این را دارد که یک مسابقه ارائه دهد که مخاطب بتواند در آن شرکت کنند.
  • بیلبورد معطر: این نوع تابلوها برای تبلیغ محصولاتی معطر مانند عطر و یا غذا استفاده میشود و برای جلب توجه کاربران بسیار مناسبند.

بیلبورد چگونه ساخته می‌شود؟

بیلبوردها نیز مانند هر سازه دیگری مراحل ساخت تخصصی خود را دارند. از آنجا که این استراکچرها در معرض دید و رفت و آمد مردم قرار می‌گیرند باید با استانداردهای دقیق و خاصی ساخته شوند. مراحل ساخت بیلبورد به اختصار عبارت است از:

 • طراحی اولین قدم ساخت هر سازه ای از جمله بیلبورد می‌باشد.
 • ساخت سازه یا استراکچر بیلبورد بخش بعدی است که سازندگان به سراغ آن می‌روند.
 • ساخت بورد مرحله بعدی پروژه خواهد بود.
 • آماده کردن فوندانسیون برای محل قرارگیری بیلبورد یکی از مراحل مهم کار است.
 • پس از آماده سازی، نوبت به ساخت فوندانسیون می‌رسد.
 • پس از گذراندن موفقیت آمیز مراحل بالا، قطعات آماده شده طبق استاندارهای صحیح به محل نصب برده می‌شوند.
 • در این مرحله، قطعات بیلبورد، مونتاژ و سپس در مکان مورد نظر قرار نصب می‌شوند.
 • و حالا بیلبورد آماده بهره‌برداری است.
بیلبورد چیست ؟

طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد تبلیغاتی خوب یک فرایند مهم و پیچیده است که به خلاقیت، مهارت و تجربه نیاز دارد. یک بیلبورد تبلیغاتی خوب باید بتواند در عرض چند ثانیه توجه مخاطبان را به خود  جلب کرده و پیام تبلیغاتی را به طور موثر و کامل  به آنها منتقل کند. بنابراین باید هدف شما از تبلیغات مشخص باشید که به دنبال چه چیزی هستید . همچنین طراحی بیلبورد باید به نحوی باشد که علایق و نیاز های جامعه ی هدف شما را در نظر گرفته باشد . این تبلیغ باید کوتاه ، واضح و به یاد ماندنی باشد تا برند شما در ذهن مخاطب تثبیت شود . استفاده از رنگ ها و تصاویر زیبا و شاد و یک فونت خوانا و زیبا به دلنشین کردن و تاثیرگذاری تبلیغات شما اضافه می کند . آخرین مرحله پیش از اکران و پس از طراحی بیلبورد، چاپ بیلبورد است که خروجی کار را آماده نمایش می‌نماید .

بیل بورد

بیلبوردهای جذاب

بیلبورد های جذاب آن هایی هستند که شما با خواندن این خط از مقاله به یاد آن ها بیفتید. نقطه مشترک همه بیلبوردهای جذاب، خلاقیت در تمام مراحل ساخت بیلبورد است. نگاه متفاوت تیم تبلیغاتی و اتاق فکر و ایده نسبت به برند، نوع محصول و پرسونای مخاطب، باعث شکل گرفتن محتوای جذاب بصری برای عموم مردم خواهد شد.
برای مثال بیلبورد رستوران های زنجیره‌ای مک‌دونالد، که به اکران بیلبوردهای خلاقانه معروف است، باز هم یک بیلبورد جذاب دیگر را رونمایی کرد. این بیلبورد که مانند یک ساعت خورشیدی عمل میکرد، بهترین زمان استفاده از محصولات مک‌دونالد را پیشنهاد میداد. تبلیغات محیطی برند داو نیز بسیار خلاقانه بود که از ساخت هزاران سرنگ استفاده شده بود.

معنی بیلبورد

نمونه ای از شعارهای تبلیغاتی بیلبوردی

جالب است بدانید اغلب برندها برای جذب بیشتر مخاطبان خود از انواع شعارها که باعث احساساتی شدن مخاطب و جلب توجه انها میشود استفاده میکنند. بهترین شعار تبلیغاتی بیلبوردی برای شما به نوع کسب و کار و مخاطبان هدف شما بستگی دارد.در صورت تمایل جهت توضیحات بیشتر به صفحه  نمونه شعارهای تبلیغاتی بیلبوردی مراجعه نمایید.

مزایا و معایب بیلبوردهای تبلیغاتی

برای مطرح شدن برند خود و جذب تعداد زیادی از مخاطبین بیلبوردها می توانند یک گزینه فوق العاده تاثیر گذار باشند. حال نکته مهم این است که قبل از سرمایه گذاری در یک شرکت بیلبوردی و تبلیغاتی باید  معایب و مزایا ان را با توجه به محتوای خود بررسی کنید.

مزایای بیلبوردهای تبلیغاتیمعایب بیلبورد های تبلیغاتی
مخاطبین وسیع از طیف های مختلف جامعهاندازه گیری تخمینی تاثیر تبلیغات محیطی
دیده شدن بیلبورد تحت هر شرایطقیمت بیشتر نسبت به سایر تبلیغات
بازدیدکنندگان ثابت در بازه های زمانی خاصزمان متفاوت تماشای بیلبورد برای هر بیننده
دارای هزینه نسبتا اقتصادی
زمان ساخت کمتر
مستحکم و مقاوم
ماندگاری نام برند و شعار تبلیغاتی
قابل درک برای همه افراد

تفاوت بیلبورد و تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی طیف وسیعی از روش‌های تبلیغاتی را شامل می‌شود که در فضای باز استفاده می‌شوند. بیلبوردها فقط یکی از انواع آن است ومی توان گفت اساسا مطرح کردن این سوال درست نیست. سایر تبلیغات محیطی ممکن است که هزینه کمتری نسبت به بیلبورد ها داشته باشند اما از ماندگاری اثر و خلاقیت بیلبورد بهره ای ندارند .

بیابورد

6+ روش بالا بردن تاثیرگذاری بیلبورد بر روی مخاطب؟

همانطور که میدانید امروزه یکی از چالش هایی که اکثر هلدینگ ها و کسب و کارها و …. با ان روبرو هستند جذب مخاطب است.

و تابلوهای تبلیغاتی انبوهی که در سطح شهر قرار دارد کار را دشوارتر میکند. در اینجا چند مورد از روش هایی  که برای جذاب تر

کردن  بیلبوردها به کار میرود را مشاهده میکنید که به شما در انتخاب بهترین بیلبورد  با توجه به محتوای تبلیغتان کمک خواهد کرد:

 • انتخاب مکان مناسب برای نصب تابلو: سعی کنید مکان های پرتردد مانند بزرگراه ها را برای تبلیغ محتوای خود انتخاب کنید.
 • طراحی مناسب نسبت به نوع محتوا: باید نسبت به پیام تبلیغ خود یک طرح مشخص و مناسب که محتوا را جذابتر میکند انتخاب کنید
 • استفاده از شعار خاص و جذاب برای جلب توجه مخاطب : میتوانید از جملات کوتاه و جذاب شعارگونه یا طنز استفاده کنید تا همیشه پیام شما در ذهن مخاطب بماند.
 • استفاده از پیام  فراخوان یا(call to action ) : میتوانید از یک فراخوان به اقدام مشخص و قوی مانند “با این شماره تماس بگیرید” یا “از سایت ما دیدن کنید” یا ” به این شماره پیام دهید ” استفاده کنید.
 • طراحی ساده و چشمگیر : بهتر است کیفیت بیلبورد شما طوری باشد که مخاطب را در عرض چند ثانیه به خود جلب کند. تصاویر و متنی ساده با رنگ‌های متضاد و گرافیک‌های جذاب میتواند بیلبورد شما را از میان بقیه متمایز کند
 • از فناوری های جذاب استفاده کنید: میتوانید از کد QR  استفاده کنید.
 • همکاری با افراد مشهور و هنرمند در تبلیغات : میتوانید از هنرمندان محبوب برای جذب مخاطبان خود در ویدیو یا تصاویر تابلوها  تصاویر تابلوها استفاده کنید.
بیبورد

قیمت گذاری بیلبوردها بر چه اساسی است؟

میدانیم که قیمت گذاری بیلبوردها به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله موقعیت و مخاطب و مدت زمان و…که در ادامه به بحث درباره انها میپردازیم.

 • موقعیت

همانطور که میدانیم تابلوهای تبلیغاتی در مسیرهای پر تردد و بزرگراه ها مخاطب بیشتری جذب خود میکند و طبیعتا هزینه بیشتری نسبت  به بقیه بیلبوردها که در خیابان های فرعی قرار دارند برای انها در نظر گرفته میشود.مورد بعدی که تاثیر زیادی بر روی قیمت گذاری بیلبوردها دارد  بحث ارتفاع نصب بیلبورد هست. هرچه بیلبورد در ارتفاع بالاتری نصب شود هزینه بیشتری برای ان در نظر گرفته میشود و معمولا در مناطق ثروتمند نشین قیمت بیلبوردها بیشتر در نظر گرفته میشود.

 • ابعاد

بیلبوردهایی که ابعاد بزرگتری داشته باشند هزینه انها بالاتر هست و همچنین نوع بیلبورد هم تاثیر بسزایی دارد

هرچه تابلوی تبلیغاتی مورد نظر شما دارای امکانات بروزتری باشد از جمله دیجیتال بودن ان و استاتیک و چشمک زن و متحرک و……قیمت بیشتری برای ان در نظر گرفته خواهد شد.

 • مخاطب

امکان جذب افراد جوان بیشتر از سنین دیگر هست در نتیجه اگر تبلیغات شما مختص چنین سنینی باشد هزینه بیلبورد بیشتر میشود. بعضی از تبلیغات منحصر به جنسیت خاصی هست بعنوان مثال بیلبورد های تبلیغ  لوازم ارایشی هزینه بیشتری  نسبت به مواد غذایی دارند.

 • مدت زمان

هرچه مدت زمان نیاز شما به بیلبورد بیشتر باشد قیمت اجاره روزانه ان کمتر میشود. تقاضا برای اجاره بیلبورد در فصول پررونق سال و یا مناسبت های خاص مانند عید نوروز و عید سعید فطر و black Fridayبیشتر است در نتیجه قیمت اجاره ان بیشتر است.

نمونه کسب و کارهایی که تبلیغات بیلبوردی برای انها بیشترین بازدهی را دارد:

لازم به ذکر هست در برخی موارد تبلیغات بیلبوردی بازدهی بیشتری خواهند داشت بعنوان مثال : کسب و کارهایی که می خواهند برند خود را به خاطر بسپارند و یا می خواهند ترافیک وب سایت خود را افزایش دهند و تبلیغاتی که مخاطبان هدف آنها طیف وسیعی از مردم هستند.

 برای مثال: رستوران ها و شرکت های بیمه و بانک ها و فروشگاه های زنجیره ای سراسر کشور و شرکت های خودرو

 

تبلیغات،شما را مثل یک ستاره به شهرت میرساند،اما بازاریابی محتوا(تولید محتوا)به جهان نشان میدهد که شمایکی هستید (مری اسمیت)

17 دیدگاه دربارهٔ «بیلبورد چیست؟ | نکاتی برای داشتن بهترین بیلبورد تبلیغاتی»

 1. چقدر جالب این که بیلبورد چیست و چیه رو میدونیم همه اما نمیدونستم بیلبورد این همه قدمت داره و تاریخیه ! مرسی از مطلب خوبتون

 2. سوگند صحبتی

  سلام سپاسگزارم از توجهتون
  لطفا برای رزرو و اجاره بیلبرد با کارشناسان مجموعه اراد ارتباط بگیرید.
  09128356802

 3. ممنون بابت مطالب مفیدی که درباره بیلبورد قرار دادید. من برای تبلیغ بیزینسی که دارم بیل بورد میخواستم برای رزرو از کجا میتونم اقدام کنم ؟ و اینکه لیست قیمت تابلوهای تبلیغات شهر مازندران رو میشه برام ارسال کنید از طریق ایمیل.

  1. حمیده محسنی

   سلام وقتتون بخیر
   بله یکی از سازه های نوین تبلیغات محیطی ، بیلبورد های معطر هستند . برای مطالعه بیشتر لطفا بر روی کلمه بیلبورد های معطر کلیلک نمایید .

  1. حمیده محسنی

   سلام روز بخیر
   لطفا برای اطلاعات از قیمت و شرایط رزرو بیلبورد در تهران با کارشناسان ما به شماره 09128356802 تماس بگیرید .

 4. مطلب خیلی خوبی راجع به بیلبورد چیست نوشتید ، من از مقالتون به عنوان رفرنس در مقاله خودم استفاده کردم که همین حول و محور بیلبورد یعنی چی هستش

 5. فریده آقایی

  سلام این مطلب یکی از بهترین مقاله هایی بود که درباره بیلبورد خوندم ممنون از شما

 6. مهندس سهیلی

  سلام
  ممنون از اطلاعات خوب و کاملتون. لطفا لیست قیمت بیلبوردهای تهران رو برام ایمیل کنید.

  1. سلام
   در صفحه بیلبورد چیست در اصل اطلاعاتی درمورد بیلبورد مطرح کردیم، ولی شما می‌توانید
   از طریق بخش تماس با ما با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و اقدام به رزرو بیلبورد مورد نظر خودتون کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.9/5 - (80 امتیاز)
[contact-form-7 id=”e91ef5d” title=”Contact form 1″]

لورم ایپسوم متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان