نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

سازه‌های نوین تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی، یکی از ابزارهای اصلی برنامه‌ریزی بازاریابی است که به کسب‌وکارها کمک می‌کند پیام خود را به مخاطبان هدف ارسال کنند. اما با گذر زمان و تغییر در فرهنگ جامعه، شاهد ایجاد سازه‌های نوین تبلیغات محیطی بوده‌ایم. در این مقاله، به بررسی و معرفی انواع سازه‌های نوین تبلیغات محیطی خواهیم پرداخت که شامل بیلبوردهای دیجیتال، تی بورد، لمپوست، ماکت بورد، بیلبوردهای سه بعدی، بیلبوردهای وینیل، بیلبوردهای تعاملی، بیلبوردهای معطر، بیلبوردهای واقعیت افزوده و بیلبوردهای هنرمندانه می‌شوند.

فهرست ها

بیلبوردهای دیجیتال

تی بورد

لمپوست

ماکت بورد

بیلبوردهای وینیل (Vinyl Billboard)

بیلبوردهای سه بعدی

بیلبوردهای تعاملی

بیلبوردهای معطر

بیلبوردهای واقعیت افزوده

بیلبوردهای هنرمندانه

بیلبوردهای دیجیتال

بیلبوردهای دیجیتال یکی از ابزارهای پرکاربرد در تبلیغات محیطی می‌باشند. این سازه‌ها به وسیله صفحه‌های نمایش با کیفیت بالا و قابلیت نمایش محتوای چندرسانه‌ای، پیام کسب‌وکارها را به مخاطبان می‌رسانند. قابلیت تغییر پوسته و محتوای آنها، امکان تبلیغات پویا و تعاملی را برای برندها فراهم می‌کند. این بیلبوردها معمولاً در مناطق پرتردد قرار می گیرند تا حداکثر نوردهی را داشته باشند و تا حد امکان به مشتریان بالقوه دسترسی پیدا کنند. هزینه تبلیغات بیلبورد دیجیتال بسته به عوامل مختلفی مانند مکان و جمعیت شناسی می‌تواند متفاوت باشد.

تبلیغات نوین

تی بورد

تی‌بوردها، سازه‌های نوینی هستند که با استفاده از نور و تصاویر، پیام‌های تبلیغاتی کسب و کارها را به مخاطبان نشان می‌دهند. تی‌بردها به شکل T انگلیسی و دارای دو تابلو کوچک و بزرگ هستند. نوع سازه همسو با مبلمان شهری است که باعث ایجاد فضای بصری زیبا و چشم نوازی خواهد شد که توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب می‌کند. اجاره بیلبورد تی شکل بدون شک باعث جذابیت دوچندان تبلیغات شما خواهد شد.

سازه نوین تبلیغات محیطی

لمپوست

لمپوست بنر، یکی از سازه‌های نوآورانه در تبلیغات محیطی است. این سازه معمولاً در مناطق شلوغ شهری قرار می‌گیرد و توجه عابران را به خود جلب می‌کند. لمپوست نه تنها مقرون به صرفه است و نصب آسانی دارد، بلکه می‌توان از آنها برای ایجاد تصاویری چشم نواز استفاده کرد که توجه مردم را به خود جلب کند. چه بخواهید یک محصول یا خدمات را تبلیغ کنید یا در مورد یک موضوع اطلاع‌رسانی کنید، لمپوست‌ها می‌توانند به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کنند.

تبلیغات محیطی نوین

ماکت بورد

ماکت بوردها یکی دیگر از سازه‌های نوین تبلیغات محیطی هستند که با استفاده از ماکت‌های سه بعدی و جزییات دقیق، تبلیغات را با واقعیت بالا و جذابیت بیشتری به نمایش می‌گذارند. این سازه‌ها معمولاً در فضاهای عمومی، مراکز خرید و نمایشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تابلو تبلیغاتی جدید

بیلبوردهای وینیل (Vinyl Billboard)

بیلبوردهای وینیل با استفاده از متریال وینیل و چاپ‌های دیجیتال، تبلیغات را به شکلی جذاب و پویا به نمایش می‌گذارند. این سازه‌ها امکان انعطاف‌پذیری در طراحی و چاپ را دارند. 

بیلبوردهای وینیل از پلی وینیل کلرید ساخته شده و دارای رنگ مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش هستند. این باعث می‌شود که آنها نسبت به سایر انواع مواد تبلیغاتی در فضای باز دوام بیشتری داشته باشند. بنرهای وینیل، به دلیل دوام و جذابیت اغلب برای لوگوی شرکت‌ها یا رویدادهای خاص استفاده می‌شوند.

سازه نوین تبلیغاتی

بیلبوردهای سه بعدی

بیلبوردهای سه بعدی روشی نوآورانه برای تبلیغ محصولات و خدمات هستند. آنها تجربه‌ای منحصر به فرد و همه جانبه را ارائه می‌دهند که توجه مخاطبان را به خود جلب می‌کنند. بیلبوردهای سه بعدی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تصاویر را بیرون بیاورند و بر محصول تبلیغ شده تاکید کنند و از نظر بصری جذاب و چشم نواز باشند. هزینه تولید به پیچیدگی ایده بستگی دارد، اما از این بیلبوردها می‌توان برای تبلیغ محصولات مختلف مانند ظروف یا خدمات جدید استفاده کرد.

همچنین با استفاده از تکنیک‌های سه بعدی و ترکیب آن با تصاویر تبلیغاتی، این سازه‌ها به طور واقعی به نظر می‌رسند و تماس بصری قوی‌تری را به مخاطبان ارائه می‌دهند. انعطاف پذیری خلاقانه بیلبوردهای سه بعدی، آنها را برای کسب‌وکارهایی که به دنبال متمایز شدن از رقبای خود هستند ایده‌آل می کند. این رسانه‌ها یک راه منحصر به فرد برای نمایش محصولات یا خدمات به روشی به‌ یاد ماندنی ارائه می‌دهند که تأثیری ماندگار بر بینندگان می‌گذارد.

به نظر من بزرگترین چیزی که در تبلیغات به دست می آید باورپذیری است و هیچ چیز بیشتر از خود محصول باورپذیر نیست.

بیلبوردهای تعاملی

با پیشرفت تکنولوژی، بیلبوردهای تعاملی به وجود آمده‌اند که به مخاطبان امکان ارتباط مستقیم با تبلیغات را می‌دهند. از طریق استفاده از حسگرها و فناوری‌های تعاملی دیگر، مخاطبان می‌توانند با بیلبورد تعامل داشته و دریافت اطلاعات بیشتر یا انجام فعالیت‌های خاص را تجربه کنند. بیلبوردهای تعاملی راهی منحصر به فرد و جذاب برای دستیابی به مخاطبان و تبلیغ یک برند هستند.

بیلبورد جدید

بیلبوردهای معطر

بیلبوردهای معطر شکل منحصر به فردی از تبلیغات هستند که برای تبلیغ محصولاتی که به شدت به رایحه خود متکی هستند مانند: رستوران‌ها، شرکت‌های عطر سازی و … موثر هستند. افراد می‌توانند بوی محصول را دریافت کنند و برای خرید آن ترغیب شوند. این نوع تبلیغات نادر و پرهزینه است اما می‌تواند در به خاطر سپردن یک محصول یا خدمات بسیار موثر باشد. با استفاده از این نوع تبلیغات، شرکت‌ها می‌توانند ارتباط عاطفی با مشتریان بالقوه ایجاد کنند و به آنها اجازه می‌دهند که عطر را حتی قبل از ورود به فروشگاه یا رستوران تجربه کنند.

خلاقیت در تبلیغات محیطی

بیلبوردهای واقعیت افزوده

با پیشرفت فناوری واقعیت افزوده، بیلبوردهای واقعیت افزوده به تبلیغات محیطی اضافه شده‌اند. این سازه‌ها از طریق استفاده از دوربین‌ها و تکنولوژی واقعیت افزوده، تجربه تعاملی و جذابی را برای مخاطبان فراهم می‌کنند.  AR فقط به بیلبوردها محدود نمی‌شود، بلکه در سایر تبلیغات محیطی مانند: ایستگاه‌های اتوبوس، فضاهای عمومی و حتی در خیابان‌ها نیز استفاده می‌شود. این فناوری به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا تجربه‌ای منحصربه‌فرد و تعاملی ایجاد کنند که متمایز از سایر موارد تبلیغاتی باشند.

بیلبورد و سازه نوین

بیلبوردهای هنرمندانه

بیلبوردهای هنرمندانه، نمونه‌های خلاقانه از تبلیغات محیطی هستند که به وسیله هنرمندان معاصر طراحی و اجرا می‌شوند. این سازه‌ها با استفاده از عناصر هنری مانند نقاشی، نمایش هنری، نصب اشیاء هنری و غیره، توانایی جلب توجه و ارتباط با مخاطبان را دارند. بیلبوردهای هنرمندانه به طور خاص به صورت هنر عمومی و به منظور ایجاد تجربه هنری برای جامعه، طراحی می‌شوند.

بیلبوردهای نوین
5/5 - (3 امتیاز)
[contact-form-7 id=”e91ef5d” title=”Contact form 1″]

لورم ایپسوم متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان