نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
گروه اقتصادی آراد

نقش تبلیغات موفق در بازاریابی چیست؟

  • انعطاف پذیری قیمت تبلیغات محیطی :


تبلیغات محیطی (بیلبورد ) برخلاف باور های موجود، از انعطاف قیمت بالایی برخوردار است. در اکران کمپین های تبلیغات محیطی با کمک مشاوران فعال در این حوزه، گزینه های انتخابی متنوعی در مورد مکان تبلیغات محیطی تعداد رسانه ها و دوره اکران کمپین وجود دارد، که با چینش صحیح این عوامل در کنار هم می توانید تبلیغاتی با بازخوردی دور از ذهن داشته باشید.

  • تبلیغ محله به محله :


شرکت تولیدی را تصور کنید که محصولات گرمایشی متنوعی از بخاری، پکیج تا انواع اسپلیت را تولید می کند. این شرکت برای تبلیغ هر نوع از محصولات خود جامعه هدف متفاوتی دارد. در استان های شرجی اسپلیت به دلیل دوکاره بودن بهتر به فروش می رود. همین مسئله برای هر مورد از محصولات صادق است . بنابراین به جهت این که، تبلیغاتی هدفمند اجرا شود، متناسب با عادات جامعه هدف آن منطقه می توان محصول خاصی را تبلیغ کرد. این چنین کمپین تبلیغاتی مطمئنا بازخورد بالاتری نسبت به تبلیغات تک محصولی از خود نشان خواهد داد.

  • اکران چند مدل تبلیغ :


در تبلیغات محیطی، شما با استفاده از الگو های روانشناسی می توانید مخاطبین خود را در طولانی مدت تحت تاثیر قرار دهید. هزینه هاای تعویض محتوای تبلیغاتی بر روی بیلبورد ها بالا نیست و شما می توانید در هر زمان مدل انتقال پیام خود را وابسته به اهداف ارتقا دهید.

  • امکان اکران تبلیغات به صورت طولانی مدت :


در برندیگ شما باید در گوشه ای از ذهن و قلب مخاطب خود خانه کنید و در زندگی روزمره آنها حضور داشته باشید. قطعا روش هایی نظیر انتخاب شعار تبلیغاتی خاص، لوگو و… تاثیر بسزایی دارد، ولی این حضور مدام و در عین حال بدون مزاحمت شما در زندگی روزمره جامعه هدفتان، باعث پایه ریزی برندینگ قوی برای شما و محصولتان می شود. حال آنکه در رسانه های متعددی امکان این حضور طولانی مدت به دلایل مختلف از هزینه ی  بسیار بالا  تا تغییر شرکت های دارنده امتیاز رسانه و… این امکان وجود ندارد. شرکت تبلیغاتی آراد به جهت حل این مشکل اقدام به سرمایه گذاری های متعددی در زمینه ساخت پل های عابر پیاده در سراسر کشور کرده و در قبال آن امتیاز اکران تبلیغات عرشه پل را تا 15 سال متوالی به دست می آورد. این سرمایه گذاری علاوه بر این که مشکل زمان را حل میکند باعث کاهش هزینه های اجاره بیلبورد شده و در نتیجه هزینه کل تبلیغات بسیار پایین می آید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران همراه شما

۶۸۰۲ ۸۳۵ ۰۹۱۲

info@aradholding.com

      لورم ایپسوم متن

      لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان