نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

میزان تاثیر تحقیقات میدانی بر تبلیغات محیطی

  • میزان تاثیر تحقیقات میدانی بر تبلیغات محیطی


تحقیقات میدانی یکی از معتبرترین روش‌های جمع‌آوری اطلاعات برای شناخت یک موضوع یا ویژگی خاص دربین افراد یا حتی حیوانات است.

محققان از طریق روش‌های مختلف (که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم) به بررسی یک رفتار خاص در واکنش به شرایط مورد نظر می‌پردازند.

  • رابطه تحقیقات میدانی با تبلیغات محیطی


پیش زمینه تبلیغات از هرنوعی، تحقیقات میدانی است. شناخت جامعه هدف، بررسی نقاط قوت و ضعف رقبا و برندهای موفق در همان رشته،از باید های شروع کمپین تبلیغاتی است که با تحقیقات میدانی میسر می‌شود. در تحقیقات میدانی باید در نظر گرفت که جامعه آماری گروه کوچک و یکسان نباشند.

با تحقیقات میدانی صحیح و جامع پیش از انجام هرگونه تبلیغات، افزایش فروش چند صددرصدی خواهیم داشت. همچنین تبلیغات بدون تحقیقات هدر دادن وقت و هزینه است. به همین دلیل این دو، معقوله هایی جدایی ناپذیرند.

در تدوین کمپین های تبلیغات محیطی، نحوه گزینش مکان و زمان اکران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. یکی از روش های موثر به جهت انتخاب این دو موضوع، انجام تحقیقات میدانی است. با تجزیه تحلیل داده های گرد آوری شده و تشخیص مکان و زمان به جا وبه موقع، بالاترین میزان بازدهی از تبلیغات بیلبوردی حاصل می‌گردد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[contact-form-7 id=”e91ef5d” title=”Contact form 1″]

لورم ایپسوم متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان