با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه  ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

برند شو!

قدرت تبلیغات در دستان ماست !

بدون پرداخت وجه (تهاتر) ، با کلینیک تخصصی تبلیغات محیطی آراد (صاحب رسانه‌ی بدون واسطه) تبلیغات خود را در سراسر کشور اکران کنید.

get

اوج گیری تبلیغات محیطی پس از 10 سال در سراسر جهان​

اجرای کمپین های تبلیغات محیطی بدون واسطه را از آراد بخواهید
get
متن پیش فرض نقشه در این محل قرار می گیرد

طبق آخرین گزارش رسمی انجمن تبلیغات محیطی آمریکا (OAAA)  استفاده از تبلیغات محیطی در مقایسه با دیگر روش‌ها، رشد بی‌سابقه داشته است. افزایش حدود 70 درصدی استفاده از این روش تبلیغاتی، نشان از اوج گیری دوباره این صنعت پس از 10 سال، دارد.زمانی که میزان سرمایه‌گذاری در یک حوزه تبلیغاتی تا به این حد افزایش می‌یابد، این امر نشانگر سود و بازدهی بسیار بالای ناشی از تبلیغات در آن حوزه است.

سه ماه آخر سال 2020 برای بسیاری از برندها، آغاز دوباره‌ی استفاده گسترده از بیلبوردهای تبلیغاتی بوده است که از مهمترین آن‌ها می‌توان به مک دونالد، اپل، بنز، آمازون و … اشاره کرد. افزایش توانایی آژانس‌های تبلیغاتی در ارائه ایده‌های نوین در طراحی و اجرا برای بیلبوردها و شخصی سازی گسترده کمپین‌های تبلیغاتی برندها، برگ برنده مهمی در جذب دوباره برندها به سمت و سوی تبلیغات محیطی است. در کشور ایران نیز، در سال اخیر تقاضای استفاده از تبلیغات محیطی 7% افزایش داشته است.

مضرات استفاده از رسانه‌های
غیر محیطی در ایران

صدا و سیما

از اواخر دهه 80 مخاطبین صدا و سیما به دلایل متعدد، کاهش چشمگیری داشته است. علاوه بر آن تبلیغات تلویزیونی بیش از 20 برابر افزایش قیمت داشته است. به همین جهت امروزه استفاده از تبلیغات تلویزیونی به صاحبان برند پیشنهاد نمی‌گردد.

فضای مجازی

از مهمترین دلایل ارجعیت تبلیغات محیطی بر تبلیغات در فضای مجازی، فاکتور ماندگاری آن است. به دلیل تکرار زیاد تیزرهای تبلیغاتی در فضای مجازی، بازدهی این تبلیغات سطحی بوده و تداوم نخواهد داشت. همچنین تبلیغات به دلیل محدودیت زمانی در فضای مجازی، به هیچ عنوان در ذهن مخاطبان نقش نخواهد بست.

نظر به موارد فوق، مدیران هوشمند با بررسی بازدهی، تبلیغات محیطی را انتخاب می‌کنند لذا تمایل به تبلیغات محیطی توسط مدیران در حال افزایش است.