صاحب رسانه بدون واسطه در سراسر کشور ,رزرو بیلبورد
6294 250 0912

خانه » تبلیغات محیطی در بوشهر

تبلیغات محیطی در بوشهر

get

بیلبورد های تبلیغاتی آراد در سراسر کشور

چرا تبلیغات محیطی در بوشهر موثر است ؟

تبلیغات محیطی در بوشهر می تواند پتانسیل بالایی برای رشد کسب و کار و برند شما داشته باشد. استان بوشهر بیش از ششصد کیلومتر مرز دریایی  با خلیج فارس دارد و از اهمیت اقتصادی بسیار بالایی برخوردار است. صادرات و واردات انواع کالاها از این بنادر، در تمامی فصول سال این استان را به یکی از مقاصد اصلی بازرگانان تبدیل نموده است. استان بوشهر دارای بنادر تجاری زیاد از جمله بندر بوشهر و اسکله های تجاری، نفتی، صنعتی و … است.

تبلیغات محیطی در بوشهر
  • توجیه اقتصادی تبلیغات محیطی در بوشهر


از دیگر عواملی که استان بوشهر را همواره میزبان مسافران متعدد می‌سازد، جاذبه های فراوان گردشگی موجود در بوشهر است.

چشمه آبگرم قوچارک در شهر دِلوار، نیایشگاه مند، منطقه حفاظت‌شده حله با طبیعتی بی نظیر…،

 

یک تبلیغ خوب آن است که محصول را بدون جلب توجه به خود بفروشد.

دیوید اوگیلوی
اجاره بیلبورد تبلیغاتی در بوشهر

دن ویدن یکی از 25 کار آفرین برتر آمریکا

دن ویدن در سال 1945 در ایالت اورگان متولد شد. وی مدیر تبلیغات آمریکایی و از بنیانگذاران آژانس تبلیغاتی وایدن و کندی است. شعار تبلیغاتی کمپانی نایک “JUST Do It” از خلاقیت‌های اوست. ویدن در سال 1967 از دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات فارغ التحصیل شد. دن ویدن با همراهی دیوید کندی توانستند در رتبه بیست و دوم لیست،

بوشهر، مهد صنعت ، مقصد بیلبوردهای تبلیغاتی

بوشهر یکی از استان‌های پررونق از لحظ صنعتی به شمار می‌رود. این استان به عنوان قطب اصلی صنعت برق در کشور ( که یکی از 3 صنعت اصلی محسوب می‌شود) عامل اشتغال تعداد زیادی از افراد و رفت و آمد همیشگی فعالان در این حوزه است. همچنین صنعت یخ سازی و چاپ در این استان رونق بسیار زیادی دارد.

تابلو تبلیغاتی در بوشهر
رزرو بیلبورد در بوشهر

چرا کمپین تبلیغات بیلبوردی در بوشهر؟

جود خلیج فارس در نواحی ساحلی استان بوشهر باعث وجود رطوبت همیشگی در این استان است و همچنین رطوبت مانع از کاهش دما در زمستان و افزایش بیش از حد آن در تابستان می‌شود در نتیجه اختلاف دمای روز و شب و اختلاف دما در فصول مختلف سال در این استان کم است و همین عامل سبب شده در تمامی روزهای سال صنعتگران زیادی به بوشهر تردد داشته باشند و همین امر باعث جواب دهی هرچه بیشتر تبلیغات بیلبوردی در بوشهر می‌شود.

نحوه تبلیغات حرفه ای

از ابتدای شکل‌گیری تمدن بشریت، تبلیغات در بطن زندگی انسان‌ها ریشه دارد. تبلیغات در ابتدای پیدایش، به شکل برده‌داری نوین بوده و به تدریج به اشتغال زایی تبدیل شده است. تبلیغات روح بازرگانیست و واحد بازاریابی هر سازمان وظیفه معرفی محصول، تبلیغات حرفه ای و … را دارد. انتخاب نحوه تبلیغات (محیطی، چاپی، تلویزیونی و…) و همچنین نوع استراتژی تبلیغات (بسته، سریالی و…) نیز برعهده واحد بازرگانی است. آیا می‌دانید تبلیغات محیطی به عنوان رسانه برتر، ماندگارترین روش بین رسانه های تبلیغاتی است؟ در صورت تمایل مقاله چگونگی تبلیغات حرفه‌ای را مطالعه بفرمایید.

  • چرا بیلبوردهای تبلیغاتی در بوشهر صرفه اقتصادی دارند؟


شهر بوشهر (مرکز استان بوشهر) به عنوان سومین شهر پرجمعیت جنوب ایران، با دارا بودن چندین قطب صیادی و بنادر بزرگ، (که به دو قسمت بنادر صیادی شمالی و جنوبی تقسیم می‌شوند) از مراکز اصلی صید و پخش آبزیان به سراسر کشور است. بیش از 14 نوع ماهی و 3 نوع میگو و 3 نوع خرچنگ در بوشهر صید می‌شود.

یکی از ارزشمندترین صنایع دستی صادراتی ایران گلیم است که بوشهر از مراکز اصلی بافت گلیم به شمار می‌رود. نظر به هرآنچه گفته شد، قیمت تبلیغات محیطی در بوشهر، نسبت به بازدهی آن بسیار مناسب و به صرفه است.

تعرفه تبلیغات محیطی در بوشهر
4.9/5 - (1016 امتیاز)

1 دیدگاه دربارهٔ «تبلیغات محیطی در بوشهر»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.