با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه  ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

برند شو!

قدرت تبلیغات در دستان ماست !

بدون پرداخت وجه (تهاتر) ، با کلینیک تخصصی تبلیغات محیطی آراد (صاحب رسانه‌ی بدون واسطه) تبلیغات خود را در سراسر کشور اکران کنید.

get

چرا تبلیغات محیطی در بوشهر موثر است ؟

استان بوشهر بیش از ششصد کیلومتر مرز دریایی  با خلیج فارس دارد و از اهمیت اقتصادی بسیار بالایی برخوردار است.

صادرات و واردات انواع کالاها از این بنادر، در تمامی فصول سال این استان را به یکی از مقاصد اصلی بازرگانان تبدیل نموده است. استان بوشهر دارای بنادر تجاری زیاد از جمله بندر بوشهر و اسکله های تجاری، نفتی، صنعتی و … است.

تولید بیش از چند هزار تن از 6 نوع خرما و صادرات آنها یکی از مهمترین دلایل رونق اقتصادی بوشهر است.

فرودگاه بین المللی بندر بوشهر که یکی از سه فرودگاه نخستین ایران است، روزانه تعداد زیادی پروازخارجی به بیش از 10 کشور و بیش از 20 پرواز داخلی دارد.

به همین جهت رفت و آمد تجار و بازرگانان در تمامی فصول سال به این استان آمار بالایی دارد و تبلیغات محیطی در این استان بازدهی حداکثری خواهد داشت.

دن ویدن یکی از 25 کار آفرین برتر آمریکا

دن ویدن در سال 1945 در ایالت اورگان متولد شد. وی مدیر تبلیغات آمریکایی و از بنیانگذاران آژانس تبلیغاتی وایدن و کندی است. شعار تبلیغاتی کمپانی نایک “JUST Do It” از خلاقیت‌های اوست. ویدن در سال 1967 از دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات فارغ التحصیل شد. دن ویدن با همراهی دیوید کندی توانستند در رتبه بیست و دوم لیست، 100 آژانس تبلیغاتی قرن بیستم قرار گیرند. مجله Inc ویدن را به عنوان یکی از 25 کارآفرین برتر آمریکا معرفی کرد.

ویدن ، کارآفرین سال اورگان ، توسط مجله ی تایم به عنوان یکی از 50 نخبه ی سایبری جهان معرفی شد و همچنین یکی از 32 عضو تالار مشاهیر خلاق باشگاه تبلیغاتی یک است.

توجیه اقتصادی تبلیغات محیطی در بوشهر

از دیگر عواملی که استان بوشهر را همواره میزبان مسافران متعدد می‌سازد، جاذبه های فراوان گردشگی موجود در بوشهر است.

چشمه آبگرم قوچارک در شهر دِلوار، نیایشگاه مند، منطقه حفاظت‌شده حله با طبیعتی بی نظیر،کاخ کوروش،‌ گنبد نمکی جاشک ، موزه دریانوردی خلیج فارس بوشهر، عمارت امیریه و … از معروف‌ترین مناطق دیدنی بوشهر هستند که سالیانه افراد بسیاری را به این شهر جذب می‎کنند. نواحی ساحلی زیاد، سواحل صخره ای و ماسه ای، سواحل مرجانی و همچنین سواحل مواج نیز از مکانهای مورد علاقه عاشقان دریا برای مسافرت است. وجود ترددهای زیاد به این استان باعث می‌شود بیلبوردهای تبلیغاتی در بوشهر با جذب مخاطب قابل قبولی مواجه شوند.

 

بوشهر، مهد صنعت ، مقصد بیلبوردهای تبلیغاتی

بوشهر یکی از استان‌های پررونق از لحظ صنعتی به شمار می‌رود. این استان به عنوان قطب اصلی صنعت برق در کشور ( که یکی از 3 صنعت اصلی محسوب می‌شود) عامل اشتغال تعداد زیادی از افراد و رفت و آمد همیشگی فعالان در این حوزه است. همچنین صنعت یخ سازی و چاپ در این استان رونق بسیار زیادی دارد.

چرا کمپین تبلیغات بیلبوردی در بوشهر؟

وجود خلیج فارس در نواحی ساحلی استان بوشهر باعث وجود رطوبت همیشگی در این استان است و همین رطوبت مانع از کاهش دما در زمستان و افزایش بیش از حد آن در تابستان می‌شود در نتیجه اختلاف دمای روز و شب و اختلاف دما در فصول مختلف سال در این استان کم است و همین عامل سبب شده در تمامی روزهای سال صنعتگران زیادی به بوشهر تردد داشته باشند و همین امر باعث جواب دهی هرچه بیشتر تبلیغات بیلبوردی در بوشهر می‌شود.

نحوه تبلیغات حرفه ای

از ابتدای شکل‌گیری تمدن بشریت، تبلیغات در بطن زندگی انسان‌ها ریشه دارد. تبلیغات در ابتدای پیدایش، به شکل برده‌داری نوین بوده و به تدریج به اشتغال زایی تبدیل شده است. تبلیغات روح بازرگانیست و واحد بازاریابی هر سازمان وظیفه معرفی محصول، تبلیغات حرفه ای و … را دارد. انتخاب نحوه تبلیغات (محیطی، چاپی، تلویزیونی و…) و همچنین نوع استراتژی تبلیغات (بسته، سریالی و…) نیز برعهده واحد بازرگانی است. آیا می‌دانید تبلیغات محیطی به عنوان رسانه برتر، ماندگارترین روش بین رسانه های تبلیغاتی است؟ در صورت تمایل مقاله چگونگی تبلیغات حرفه‌ای را مطالعه بفرمایید.

چرا بیلبوردهای تبلیغاتی در بوشهر صرفه اقتصادی دارند؟

شهر بوشهر (مرکز استان بوشهر) به عنوان سومین شهر پرجمعیت جنوب ایران، با دارا بودن چندین قطب صیادی و بنادر بزرگ، (که به دو قسمت بنادر صیادی شمالی و جنوبی تقسیم می‌شوند) از مراکز اصلی صید و پخش آبزیان به سراسر کشور است. بیش از 14 نوع ماهی و 3 نوع میگو و 3 نوع خرچنگ در بوشهر صید می‌شود.

یکی ازارزشمندترین صنایع دستی صادراتی ایران گلیم است که بوشهر از مراکز اصلی بافت گلیم به شمار می‌رود. نظر به هرآنچه گفته شد، قیمت تبلیغات محیطی بوشهر، نسبت به بازدهی آن بسیار مناسب و به صرفه است.