get

بیلبورد های تبلیغاتی آراد در سراسر کشور

 • چرا تبلیغات محیطی در کرج ؟


تبلیغات محیطی در کرج از موثرترین و کارآمد ترین نوع تبلیغات می تواند باشد. کرج در رتبه چهارم کلانشهرهای کشور قرار دارد. کرج پس از تهران بزرگ‌ترین شهر مهاجرپذیر ایران بوده و به همین دلیل به آن لقب «ایران کوچک» داده شده‌است. همچنین جمعیت این شهر نسبت به سایر شهرهای بزرگ ایران جوان‌تر است،

 • چرا می گوییم سرمایه گذاری تبلیغاتی در کرج ثمر بخش است؟


استان البرز در اقتصاد ایران به عنوان یک استان استراتژیک شناخته می‌شود. شاخصه هایی که گویای استراتژیک بودن شهر است به شرح ذیل می باشد:

 • قرار گرفتن در مسیر 14 استان کشور،
 • همجواری با پایتخت،
 • تراکم جمعیتی بالا،
 • ارتباط نزدیک با یک بازار حدوداً 20 میلیون نفری
 • استقرار بخش زیادی از صنایع مهم و برندهای ملی در این استان

 در نتیجه می توان در جهت افزایش آگاهی از برند، سرمایه گذاری تبلیغاتی در کرج را به عنوان یک ابزار قدرتمند نام برد.

خلاقیت بدون استراتژی را هنر ، خلاقیت با استراتژی را تبلیغات می نامند.

پروفسور جف ال ریچاردز

گزیده‌ی سخنان پدر تبلیغات دیوید آگیلوی

دیوید آگیلوی ( ژوئن 1911_ ژوئیه 1999) مدیر تبلیغاتی برجسته ی اهل بریتانیا بود ، تا جایی که به وی لقب پدر تبلیغات داده شد .او در کنار بزرگانی مانند دکتر گالوپ (بنیان گذار موسسه گالوپ)، ریموند رابیکم و استنلی زرور از پیشگامان تبلیغات مدرن به شمار می رود.

 • چرا باید به رزرو بیلبورد های تبلیغاتی در کرج اقدام کرد؟


کرج دارای راه های ارتباطی اصلی برای پایتخت ایران به شهر های گیلان، مازندران، آذربایجان و… است. تبلیغات محیطی کسب و کار در این شاهراه ها، در دید عام مردم قرار می گیرد،

چگونگی تبلیغات سریالی و تاثیر آن بر مخاطبین

مدیران هوشمند، هرگز از تاثیر شعار تبلیغاتی غافل نخوهند شد. زیرا که شعار تبلیغاتی، تنها یک جمله نیست بلکه نماینده کسب و کار و فعالیت آن‌هاست. برندهای موفق در سراسر جهان با بهره‌گیری از شعار تبلیغاتی، برند خود را در ذهن مخاطبان ماندگار می‌کنند و در ادامه سالیان زیادی فروش موفق خواهند داشت.
شعار تبلیغاتی موثر باید سه ویژگی اصلی داشته باشد :
جامع باشد – قابل اعتماد باشد – مخاطب را از نظر احساسی درگیر کند. از شما دعوت میشود ادامه مقاله شعار تبلیغاتی، معجزه جذب مخاطب را مطالعه بفرمایید.

 • قیمت بیلبورد های تبلیغاتی کرج در چه حدی است؟


کرج با توجه به جای دادن بسیاری از نیروی کار تهران در خود، می توان گفت جمعیت زیادی از تهران را نیز در پوشش چتر تبلیغاتی خود دارد. لذا می توان از منظر بازدهی تبلیغات محیطی کرج را هم تراز  تبلیغات محیطی در تهران دانست. حال آنکه قیمت بیلبورد های تبلیغاتی در کرج  بسیار مقرون به صرفه تر هستند.

5/5 - (1029 امتیاز)

4 دیدگاه دربارهٔ «تبلیغات محیطی کرج»

  1. سلام وقتتون بخیر برای تمامی اطلاعات مربوط به تبلیغات محیطی درکرج با کارشناسان متخصص کلینیک تبلیغات محیطی آراد در ارتباط باشید.

 1. fereshteh soltani

  سلام میخواستم بدونم شرکت های مستقر در کرج امکان تبلیغات در استان های دیگه به غیر از تهران دارند؟

  1. سلام وقتتون بخیر برای تمامی اطلاعات مربوط به تبلیغات محیطی درکرج با کارشناسان متخصص کلینیک تبلیغات محیطی آراد در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.