گروه اقتصادی آراد

تعرفه اجاره بیلبورد و تبلیغات محیطی در گلستان

تعرفه اجاره بیلبورد و تبلیغات محیطی گلستان، در مکان‌های مختلف بنا به میزان تردد و ترافیک می‌تواند متغیر باشد. به طور کلی استان گلستان به خاطر طبیعت زیبا و جاذبه‌های گردشگری، سالانه مورد توجه برندها و صاحبان کسب و کار قرار می‌گیرد. این ویژگی تاثیر مثبت و بسیار زیادی بر تبلیغات محیطی یک استان و خرید بیلبورد دارد.

شرکت تبلیغاتی آراد، با بیش از 25 سال سابقه فعالیت در زمینه بیلبورد آماده مشاوره و اجرای حرفه‌ای کمپین تبلیغاتی شما است.

جهت دریافت نتیجه مطلوب، کمپین تبلیغاتی و رزرو بیلبورد در گلستان، با کارشناسان حرفه ای هلدینگ آراد در تماس باشید.


نرخ اجاره بیلبورد و تابلوهای تبلیغات محیطی در گلستان

تبلیغات بیلبوردی در استان گلستان، را به گروه اقتصادی آراد بسپارید ما بیش از چند دهه در زمینه تبلیغات محیطی در سراسر کشور فعالیت می‌کنیم و یکی از معتبرترین شرکت های اجاره دهنده بیلبورد تبلیغاتی در ایران هستیم. کانون آگهی و تبلیغات محیطی آراد، مجری انحصاری تبلیغات محیطی شهر گلستان خصوصا تابلوهای تبلیغاتی اتوبان‌های گلستان می‌باشد. جهت اطلاع از شرایط اجاره استندهای تبلیغاتی سطح شهر گلستان و خرید بیلبوردهای تبلیغاتی با ما تماس بگیرید.

کارشناسان هلدینگ آراد، انواع کمپین‌های تبلیغاتی را در سراسر ایران انجام داده‌اند. از استراتژی گرفته تا برنامه‌ریزی و اجرا، ما مشتریان خود را در هر مرحله از فرآیند تبلیغات محیطی از انتخاب بیلبورد تبلیغاتی تا طراحی بنر آن راهنمایی می کنیم.
همچنین به عنوان مشاور و متخصص در تبلیغات محیطی و توسعه دهنده تیم بازرگانی به شما کمک می‌کنیم تا از بخش‌های وقت‌گیر و پر استرس فرآیند تبلیغات محیطی مراقبت می کنیم تا مشتریان بتوانند با تمرکز به کارهایی مهم‌تر خود بپردازند.

تبلیغات محیطی در گلستان

تابلو بیلبورد گلستان

تعرفه تبلیغات محیطی و اجاره بیلبورد در استان گلستان چقدر است؟

قیمت اجاره یک بیلبورد در استان گلستان، وابستگی زیادی به مکان آن بیلبورد دارد به این شکل بیلبوردهای که در مرکز شهر و بلوارهای پرتردد واقع شده اند از قیمت بالاتری برخوردار هستند. بنابراین هزینه بیلبورد تبلیغاتی گلستان، می‌تواند برای یک برنامه یک ماهه تا چند ماهه و همچنین استفاده از پکیج‌های مختلف که مناسب کمپین تبلیغاتی شما است، متغییر باشد.

نکات طلایی طراحی تبلیغات محیطی

خلاقیت و ایده پردازی از جمله نو آوری و در نهایت لحاظ کردن رنگ های سازمانی، یکی از رکن های ضروری در طراحی تبلیغات محیطی بوده و پرهیز از هرگونه کلیشه نویسی و که سبب تبلیغات سو برای هر برند بوده را پیشنهاد می‌کنیم، همچنین حفظ سادگی، ایجاد احساسات متفاوت، استفاده از تصاویر و فونت مناسب و … از تکنیک های بسیار تاثیرگذار در طراحی بیلبورد است.

قدرت تبلیغات

get

بیلبورد های تبلیغاتی آراد در سراسر کشور

شعار ایلان ماسک

معرفی مکان‌های مناسب رزرو بیلبورد در گلستان

استان گلستان، یکی از استان های سرسبز شمالی ایران است. اقتصاد این استان زیبا و پر آب و هوا بر پایه گردشگری است. این استان پر از جاذبه های بکر و طبیعی فراوانی است که تمامی این مناطق در جذب گردشگر بی تاثیر نبوده است. از جاذبه های گردشگری این استان زیبا می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • ناهار خوران: جنگل ناهارخواران گرگان، جنگلی سرسبز و پر از جاذبه ها و زیبایی های بکر و طبیعی است و به دلیل زیبایی منحصر به فردی که دارد در تمامی اسامی سال میزبان هزاران هزار گردشگر داخلی و خارجی است و در میان عموم محبوبیت بیشتری دارد.
  • دریاچه توشن: دریاچه توشن، یکی از دریاچه های زیبای استان گلستان که مکانی برای ماهیگیری برای تمامی عموم است. این دریاچه زیبا با در داشتن امکاناتی نظیر ماهیگیری و طبیعتی زیبا، به مکانی خواستنی تبدیل شده است و همواره مورد توجه عموم بوده است.
  • آبشار هفت طبقه شادان: آبشار هفت طبقه شادان، دارای زیبایی حیرت انگیزی می باشد و به دلیل فرسایش سنگ‌ها در این قسمت زیبایی خاصی را به خود اختصاص داده است.بنابراین به یک منطقه جذاب گردشگری در استان گلستان تبدیل شده است.
  • چشمه لال: چشمه لال، چشمه ای منحصر بفرد در نواحی استان گلستان است. زیبایی منحصر به فردی که فقط مخصوص این چشمه است خنکی آب چشمه در تابستان و گرمی آب در زمستان است که جذابیت این چشمه را برای گردشگران چند برابر کرده است.
  • جنگل تنگه چهل چای: جنگل تنگه چهل چای، جنگلی سرسبز و سرپوشیده از انواع گونه های گیاهی و درختی است که با طبیعت زیبایش جلوه می‌کند. این جنگل به بهشت ایران معروف است که همه ساله پذیرای خیل عظیمی از مسافران داخلی و خارجی است.
هزینه تبلیغات محیطی گلستان

تاثیر مکان اجاره بیلبورد گلستان در معرفی کسب و کار

زیبایی های گلستان تمامی ندارد چرا که همان‌طور که از نامش پیداست دیار و مکان گل و باغ و بوستان است. همچنین تعداد بیشماری جاذبه های گردشگری و تفریحی فراوانی دارد. یکی از عوامل مهم که زمینه ساز تبلیغات محیطی در یک ناحیه و یا یک منطقه است،مکان و یا منطقه ای پر رفت و آمد و پر جمعیت است. چرا که اهداف هر موسسه یا شرکتی دیده شدن برند، محصولات و خدمات خود در میان مخاطبان هدف و در نتیجه کسب سود بیشتر است.

استان گلستان، به دلیل جاذبه های تاریخی، گردشگری و مناطق بکر و طبیعی که دارد استانی پررفت و آمد و پرتردد است و یکی از استان های شلوغ و پر جمعیت از لحاظ جذب گردشگر محسوب می‌شود. از همین جهت زمینه و بستر مناسبی را برای تبلیغات محیطی گلستان فراهم آورده است.
تبلیغات محیطی در گلستان، سبب بهتر دیده شدن برند و محصولات موسسه‌ها به بهترین شکل ممکن شده و در نتیجه سود و مزایایی را برای صاحبان کسب و کار به دنبال خواهد داشت. پس بیلبورد تبلیغات محیطی در گلستان از سطح بازدهی بسیار بالا و مطلوبی نیز برخوردار خواهد بود.

لئو برنت تبلیغاتچی با نفوذ قرن بیستم

لئو برنت متولد سال 1891 در ایالت میشیگان بود و در سال 1971 در منطقه ایلینوی درگذشت. وی مدیر تبلیغاتی آمریکایی و بنیانگذار شرکت تبلیغاتی لئو برنت بود.

برخی از شناخته شده ترین شخصیت ها و مبارزات تبلیغاتی قرن 20، از جمله مرد مارلبورو ، تعمیرکار میتاگ، “پرواز آسمان های دوستانه” یونایتد و همینطور پروژه های چند ملیتی همانند مک دونالد، هالمارک و کوکاکولا از جمله کار های برنت هستند. در سال 1999 ، برنت توسط مجله تایم به عنوان یکی از 100 فرد با نفوذ قرن بیستم معرفی شد.

لئو برنت
تبلیغات بیلبوردی گلستان

سرمایه گذاری تبلیغاتی در استان گلستان

تبلیغات بیلبوردی استان گلستان، تصمیم گیری برای خرید را تحت تاثیر قرار داده و مشتری را به اتخاذ تصمیم خرید ترغیب می کنند. اکثر صاحبان صنایع و کسب و کارها با خرید بیلبورد گلستان می‌توانند از جایگاه مستقلی برخوردار باشند و رقبای خود را بهتر بشناسند. همچنین با تبلیغات سبب افزایش سطح بازدهی و کسب سود بیشتر محصولات خود شوند. استان گلستان، یکی از مناسب ترین مقاصد سرمایه گذاری تبلیغاتی به شمار می رود.

ایلان ماسک

جهت اطلاع از لیست و قیمت بیلبوردهای تبلیغاتی با شماره 09128356802 تماس بگیرید یا بر روی شهر مورد نظر خود کلیک نمایید.


4.6/5 - (8 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *