نرخ اجاره بیلبورد و تبلیغات محیطی در گلستان

get

بیلبورد های تبلیغاتی آراد در سراسر کشور

نرخ اجاره بیلبورد و تابلو های تبلیغات محیطی در گلستان

تبلیغات بیلبوردی در استان گلستان را به گروه اقتصادی آراد بسپارید ما بیش از چند دهه در زمینه تبلیغات محیطی در سراسر کشور فعالیت میکنیم و یکی از معتبرترین شرکت های اجاره دهنده های تابلو در ایران هستیم. کانون آگهی و تبلیغات محیطی آراد مجری انحصاری تبلیغات محیطی شهر گرگان خصوصا تابلوهای تبلیغاتی اتوبانهای سراسر استان میباشد جهت اطلاع یافتن از شرایط اجاره استندهای تبلیغاتی سطح شهر گرگان گلستان و قیمت اجاره تابلوهای تبلیغات محیطی با ما تماس بگیرید.

تبلیغات محیطی در گلستان
بیلبورد تبلیغاتی در گلستان

تعرفه تبلیغات محیطی و اجاره بیلبورد در استان گلستان چقدر است؟

قیمت اجاره یک بیلبورد در استان گلستان وابستگی زیادی به مکان آن بیلبورد دارد به این شکل بیلبوردهای که در مرکز شهر و و بلوارهای پرتردد واقع شده اند از قیمت بالاتری برخوردار هستند. هزینه یک بیلبورد میتواند از 100 میلیون تومان برای یک برنامه یک ماهه تا بیش از یک میلیارد تومان متغییر باشد. به طور معمول، حداقل مبلغ مورد نیاز برای تبلیغات به مدت کوتاه 1 تا 3 روز بین 10 تا 100 میلیون تومان متغیراست.

نکات طلایی طراحی تبلیغات محیطی

خلاقیت و ایده پردازی از جمله نو آوری و در نهایت لحاظ کردن رنگ های سازمانی، یکی از رکن های ضروری در طراحی تبلیغات محیطی بوده و پرهیز از هرگونه کلیشه نویسی و که سبب تبلیغات سو برای هر برند بوده را پیشنهاد می‌کنیم، همچنین حفظ سادگی، ایجاد احساسات متفاوت، استفاده از تصاویر و فونت مناسب و … از تکنیک های بسیار تاثیرگذار در طراحی بیلبورد است.در صورت تمایل ادامه دیگر نکات کلیدی ضروری طراحی تبلیغات محیطی را در مجله ما دنبال کنید.

معرفی استان گلستان برای شروع تبلیغات محیطی

استان گلستان یکی از استان های سرسبز شمالی ایران است. اقتصاد این استان زیبا و پر آب و هوا برپایه ی گردشگری است. این استان پر از جاذبه های بکر و طبیعی فراوانی است که تمامی این مناطق در جذب گردشگر بی تاثیر نبوده است. از جاذبه های گردشگری این استان زیبا می توان به موارد زیر اشاره کرد.

تبلیغات محیطی در گلستان

لئو برنت تبلیغاتچی با نفوذ قرن بیستم

لئو برنت متولد سال 1891 در ایالت میشیگان بود و در سال 1971 در منطقه ایلینوی درگذشت. وی مدیر تبلیغاتی آمریکایی و بنیانگذار شرکت تبلیغاتی لئو برنت بود.

سرمایه گذاری تبلیغاتی در استان گلستان

تبلیغات محیطی در استان گلستان تصمیم گیری برای خرید را تحت تاثیر قرار داده و مشتری را به اتخاذ تصمیم خرید ترغیب می کنند.اکثر صاحبان صنایع و کسب و کار ها با تبلیغات محیطی در استان گلستان می توانند از جایگاه مستقلی برخوردارباشند و رقبای خود را بهتر بشناسند. و با تبلیغات سبب افزایش سطح بازدهی و کسب سود بیشتر محصولات خودشوند.استان گلستان یکی از زمره ی مناسب ترین مقاصد سرمایه گذاری تبلیغاتی به شمار می رود

4.6/5 - (8 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *