نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
گروه اقتصادی آراد

تبلیغات بدنه اتوبوس + تعرفه قیمت (1401)

تبلیغات بدنه اتوبوس جز تبلیغات بسیار پربازده و نتیجه بخش از زیر شاخه های تبلیغات محیطی به حساب می‌آید. اگر به عنوان صاحب کسب و کار می‌خواهید سهم خود را از بازار رقابتی کسب و کار تان افزایش دهید و صحبت از برندتان را سر زبان ها بیاندازید، یکی از قدیمی‌ ترین و بادوام‌ ترین شکل‌ های تبلیغات محیطی را انتخاب می‌کنید. شما نمی توانید به سادگی تبلیغات خارج از خانه را نادیده بگیرید. این نکته شامل همه ابزار های تبلیغات محیطی می‌شود. از بیلبوردها و پوسترها گرفته تا نمایش در فرودگاه ها، مراکز خرید و تبلیغات بدنه اتوبوس.

تبلیغات اتوبوسی

تبلیغات بدنه اتوبوس چیست؟

تبلیغات اتوبوس که اغلب به عنوان “بیلبوردهای روی چرخ” شناخته می شود، نوعی تبلیغات حمل و نقلی است که متعلق به کانال تبلیغاتی خارج از خانه است. تبلیغات ترانزیت به هر نوع تبلیغاتی گفته می شود که هدف آن جلب توجه مشتریان در فضای باز یا زمانی که در خانه نیستند، است. تبلیغ های این دسته از تبلیغات محیطی بر بدنه وسایل حمل و نقل عمومی یا داخل محدوده درج می شود. نمونه‌هایی از تبلیغات ترانزیت شامل تبلیغاتی است که در کنار اتوبوس‌ها، قطارها و تاکسی‌ ها، داخل واگن‌های مترو و ایستگاه‌های اتوبوس، و نزدیک سکوهای قطار یا اتوبوس قرار می‌گیرند.

چرا از تبلیغات بر بدنه اتوبوس استفاده کنیم؟

تبلیغات اتوبوس مزایای زیادی دارد. در ادامه این مزایا را با هم مرور می‌کنیم تا انتخابی آگاهانه بر کمپین تبلیغاتی خود داشته باشید.

 • تبلیغات اتوبوس را نمی توان مانند تبلیغات تلویزیونی یا دیجیتالی خاموش کرد.
 • برخلاف تبلیغات رادیویی، تبلیغات ترانزیت؛ بهتر می‌تواند شعار تبلیغاتی را به ذهن مردم شلیک کرده بچسباند.
 • شما به طیف بسیار گسترده ای از مخاطبان دسترسی پیدا می کنید.
 • اندازه‌ها، مکان‌ها و خلاقیت‌های تبلیغاتی مختلفی برای انتخاب وجود دارد.
 • به دلیل متحرک بودن اتوبوس، جامعه هدف خود را به مراتب بیشتر پوشش می‌دهید.

تبلیغات اتوبوس پیام‌های واضحی را ارائه می‌کند که حول محور غذا، مهمان‌نوازی، مد، رویدادهای آینده، فهرست‌بندی‌ها، برندسازی سبک زندگی و بسیاری از حوزه‌های دیگر متمرکز است. این پیام‌ها را می‌بینید که در اطراف اتوبوس پیچیده شده، در ایستگاه های اتوبوس استفاده می‌شود! همچنین در داخل وسیله نقلیه!!! تا به مصرف‌ کنندگان دلیلی برای نگاه کردن بدهد. اگر تبلیغات شما داخل اتوبوس باشد، در طول مدت سفر مسافران، مخاطبان اسیر بسیاری دارید. برای تبلیغات بدنه اتوبوس هم، زمانی که برای چراغ قرمز توقف کرده‌اید، در ایستگاه‌ های اتوبوس و در ترافیک هایی که برای اکثر مسیر های اتوبوس شهری اجتناب‌ ناپذیر است، برای خودرو های عبوری، عابران پیاده و مسافران اتوبوس قرار دارید، مخاطب اسیر دارید!

تعرفه تبلیغات اتوبوسی

تبلیغات اتوبوس چقدر موثر هستند؟

تبلیغات محیطی به دلیل گستره وسیعی که دارد با هدف قرار دادن بینایی 90 درصد مردم جامعه، بسیار مؤثر واقه شده است. علاوه بر این، تبلیغات اتوبوس به طور مؤثری هم به مردان و هم زنان در گروه‌های سنی مختلف دسترسی دارد و عموماً مبتنی بر جنسیت نیست. تبلیغات برای دیدن همه است! اگر روزانه در رفت و آمد هستید، مشتری حمل‌ و نقل عمومی هستید، یا در محله‌ های شهر در حال پیاده‌ روی یا رانندگی هستید، با تبلیغات اتوبوس غریبه نیستید. هیچ راهی برای دور زدن آن وجود ندارد. اتوبوس اساساً یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک است که مسافران، عابران پیاده و رانندگان را در طول روز دنبال می‌کند و بسیار بیشتر از یک بیلبورد تبلیغاتی معمولی می‌تواند در معرض دید قرار بگیرد. بنابراین، تبلیغات بدنه اتوبوس می‌تواند به سرعت دسترسی انبوه و مخاطبان بسیار برای کسب و کارتان ایجاد کند.

یک طرح روشن و رنگارنگ با کپی کوتاه، تبلیغات بدنه اتوبوس را می سازد یا خراب می کند. اگر فوراً چشم‌ نواز و جلب کننده نباشد، رهگذران به آن نگاه نمی‌کنند. هدف ایجاد یک اثر ماندگار است که بینندگان بتوانند بعداً آن را به یاد بیاورند. خوشبختانه اکثر تبلیغات بدنه اتوبوس از این قانون پیروی می کنند و به طور موثر با مخاطبان خود ارتباط برقرار می کنند.

تبلیغات ترانزیت

چگونه در اتوبوس تبلیغ می کنید؟

تبلیغات اتوبوس بر روی وینیل ترانزیت دیجیتالی یا بنر تبلیغاتی چاپ شده تولید می شود. مجری تبلیغات محیطی می‌تواند فضایی را در داخل یا خارج اتوبوس‌ها خریداری کند. به خواندن این مقاله ادامه دهید تا ببینید چگونه در اتوبوس در پنج مرحله کوتاه تبلیغ کنید.

انتخاب شهرهای هدف برای کمپین تبلیغاتی اتوبوس

اکثر کلانشهرهای بزرگ، متوسط ​​و کوچک در سراسر کشور دارای سیستم اتوبوس رانی هستند. فقط باید توجه کنید که کسب و کار شما تا چه حد توان پاسخگویی در برابر مشتریان را داراست. می‌توانید فقط به محدوده اطراف خود بسنده کنید و مشتریان همان نقطه را به خود جذب کنید. در غیر این صورت با تبلیغات بر بدنه اتوبوس های سراسر کشور، جامعه بزرگی از مخاطبان را به سمت کسب و کار خود فرا بخوانید.

بودجه تبلیغاتی خود را محاسبه کنید

این مرحله مهم، فرمت های تبلیغاتی را که انتخاب می کنید تعیین می کند. کارشناسان شرکت بازاریابی آراد به طور کلی توصیه می کنند که حدود 10٪ از کل درآمد سالانه یک شرکت را به تبلیغات اختصاص دهید. از این مقدار، حدود 30 درصد به تبلیغات در فضای باز یا تبلیغات محیطی اختصاص دارد که 40 درصد آن باید به تبلیغات اتوبوس برسد. اگرچه بودجه هر سازمان متفاوت است، اما مهم این است که بدانیم همیشه مقدار مشخصی برای مشاهده نتایج پیشنهاد می شود.

انتخاب قالب‌ تبلیغات اتوبوسی متناسب با نیازها و بودجه شما

فرمت های مختلفی برای تبلیغات اتوبوس در دسترس است. مثلا: تابلوهای پادشاه و ملکه در قسمت‌های بیرونی اتوبوس (تبلیغات بدنه اتوبوس) نمایش داده می‌شوند. همچنین تابلو های در ورودی اتوبوس و دستگیره های اتوبوس هم می‌توانند به عنوان مرجع تبلیغات مورد استفاده واقع شوند. Bus Wraps تبلیغاتی هستند که کل اتوبوس را با یک موضوع خاص برای کمپین تبلیغاتی پوشش می دهند.

تاریخ شروع و مدت زمان تبلیغات اتوبوسی را انتخاب کنید

تاریخ شروعی را انتخاب کنید که همزمان با راه اندازی یک محصول یا خدمات جدید و یا با شروع سایر قالب های تبلیغاتی (مانند تبلیغات رادیویی) باشد. این ایده خوبی است که فضای تبلیغاتی اتوبوس را زودتر رزرو کنید. زیرا درخواست برای تبلیغات اتوبوس، در بازه های خاصی، صعودی می‌شود. به ویژه در سه ماهه سوم و چهارم سال. دو فصل ابتدایی سال یعنی تابستان و بهار، بازار تبلیغات ترانزیتی، شلوغ نیست.

همچنین به یاد داشته باشید که بازه زمانی تبلیغات را انتخاب کنید. حداقل مدت زمان آن چهار هفته است. اما زمان توصیه شده 12 هفته است. زیرا ثابت شده است که نتایج بهتری را برای اکثر تبلیغ کنندگان ارائه می دهد.

برای اطلاع از قیمت و رزرو تبلیغات، با یک شرکت تبلیغات اتوبوس تماس بگیرید

آخرین مرحله تماس با یک شرکت تبلیغاتی اتوبوس برای دریافت قیمت و بررسی در دسترس بودن است. کانون تبلیغات محیطی آراد، می تواند فضای تبلیغات اتوبوس، تولید و نصب را در شهرهای سراسر ایران هماهنگ کند.

تبلیغات خیابانی
تعرفه تبلیغات بدنه اتوبوس

هزینه و تعرفه تبلیغات در اتوبوس چقدر است؟

تبلیغ‌ کنندگان از تبلیغات اتوبوس استفاده می‌کنند، زیرا بسته به اندازه، مساحت و طول عمر، دسترسی عالی با هزینه مقرون به صرفه ایی تضمین می‌شود. با این حال به دلیل نوسان قیمت ها، با کارشناسان ما در آژانس تبلیغات محیطی آراد در تماس باشید.

چگونه کسب و کار خود را در ایستگاه اتوبوس تبلیغ می کنید؟

یک تصور غلط رایج این است که تبلیغات ایستگاه اتوبوس و سرپناه برای دسترسی به افرادی که سوار اتوبوس می شوند طراحی شده است. با این حال، تبلیغات ایستگاه اتوبوس به عنوان یک بیلبورد کوچک برای جلب توجه وسایل نقلیه و رهگذران در پیاده رو عمل می کند. تبلیغات در ایستگاه های اتوبوس راهی عالی برای هدف قرار دادن مخاطبان محلی است. می‌دانید که همه کسانی که آگهی ایستگاه اتوبوس را مشاهده می‌کنند، در همان حوالی زندگی می‌کنند، کار می‌کنند یا در حال رفت و آمد هستند. بنابراین هیچ ابهامی در مورد هدف قرار دادن گروه‌ های خاص از نظر جغرافیایی وجود ندارد. به عنوان یک امتیاز، تبلیغات ایستگاه اتوبوس به راحتی برای مناطق مختلف سفارشی می شوند تا مرتبط تر شوند.

تبلیغات روی بدنه اتوبوس
تبلیغات ترانزیت

چگونه روی نیمکت اتوبوس تبلیغ می کنید؟

بسیاری از شرکت های تبلیغاتی یک گزینه تبلیغات را نادیده می گیرند. فضای موجود روی نیمکت های اتوبوس! جلوی نیمکت اتوبوس فضایی برای نگهداری یک آگهی مستطیلی دارد که به اندازه کافی بزرگ است تا عابران پیاده، مسافران اتوبوس و رانندگان بتوانند در طول روز به صورت گذرا بخوانند. و در مقایسه با تبلیغات چاپی استاندارد مقرون به صرفه تر است. اغلب، تبلیغات نیمکت اتوبوس توسط شرکت های تبلیغاتی در فضای باز یا خیابانی مدیریت می شود. شرکت هایی مثل شرکت تبلیغاتی آراد. اگر آگهی‌هایی را روی نیمکت‌هایی که می‌خواهید در آن تبلیغ کنید نمی‌بینید، برای اطلاع از نحوه تبلیغات روی نیمکت‌های موجود، با اداره حمل‌ و نقل عمومی محلی خود تماس بگیرید. شرکت حمل و نقل عمومی معمولاً مالک این نیمکت ها است.

نتیجه ایی در باب تبلیغات اتوبوسی

تبلیغات اتوبوس به دلیل گستردگی وسیع، توانایی آن در برقراری ارتباط عاطفی و لحظه ای با بینندگان، و تعداد زیادی از نمایشگرهای داخلی و خارجی آن که برای بیشتر از مسافران روزانه سرو می شود، همچنان موثر است. اگر در مورد تبلیغات اتوبوس یا قیمت آن سوالی دارید، خوشحال می شویم که مشاوره رایگان به شما ارائه دهیم. ما در مورد نتایجی که می‌توانید برای برند یا کسب‌ و کار خود انتظار داشته باشید و اینکه آیا تبلیغات اتوبوس برای شما مناسب است صحبت خواهیم کرد.

پیشنهاد برای خواندن:

شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات در رابطه با اجارۀ بیلبورد به صفحۀ رزرو بیلبورد مراجعه کنید.

بهترین شرکت ارائه دهنده تبلیغات اتوبوسی
تبلیغات متحرک خیابان
مجری تبلیغات اتوبوسی
شرکت تبلیغاتی بدنه اتوبوس
بهترین شرکت تبلیغات بدنه اتوبوس
مجری تبلیغات ترانزیتی اتوبوس
بهترین مجری تبلیغات بدنه اتوبوس
4.5/5 - (10 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران همراه شما

۶۸۰۲ ۸۳۵ ۰۹۱۲

info@aradholding.com

   لورم ایپسوم متن

   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان