تبلیغات محیطی در لواسان + اجاره و تعرفه


تبلیغات محیطی در لواسان به دلیل وجود جاذبه های گردشگری و فرهنگی میتواند یکی از بهترین گزینه ها برای تبلیغات محیطی در این شهر باشد. لواسان، مرکز بخش لواسانات در شهرستان شمیرانات و یکی از شهرهای استان تهران است. این شهر به دلیل وجود آ‌ب‌وهوای ییلاقی، چشم‌اندازهای سرسبز و جاذبه‌های طبیعی بی‌نظیرش، گردشگران زیادی را از اکثر نقاط کشور به‌سوی خود می‌کشاند و باعث میشود هر روز تردد در این شهر بیشتر شود.

قطعا لواسان به دلیل داشتن موقعیت جغرافیایی، گردشگری و آب‌وهوای ییلاقی اکثر قشرهای ثروتمند به این شهر در حال رفت و آمد هستند. به همین دلیل جاده شهر لواسان همیشه پرتردد است. به همین دلیل این منطقه بهترین موقعیت برای تبلیغات محیطی و بیلبوردی می باشد. با تبلیغات محیطی لواسان شما میتوانید در بین تمامی رقبا متمایز شوید به شرطی که خلاقیت را در اصل امور خود قرار دهید.

تعرفه اجاره بیلبورد در لواسان:

یکی از بهترین راه های تبلیغات، تبلیغات در جاده شهر لواسان است. با توجه به ترافیک بالای این جاده بیلبوردهای تبلیغاتی و تابلوهای تبلیغاتی بر روی پل های عابر پیاده مورد توجه موسسه های تبلیغاتی و صاحبان صنایع بوده است. جاده و شهر لواسان به دلیل تردد زیاد دارای ترافیک سنگینی است که این امر موجب شده به تبلیغات در این ناحیه توجه ویژه ای شود.همچنین جاده لواسان یکی از پرترددترین جاده کشور محسوب می شود بر همین اساس هزینه اجاره بیلبوردهای ورامین همواره قیمت های مناسبی را به خود اختصاص داده است و همچنین تعرفه بیلبوردهای ورودی جاده از ورودی های مختلف قیمت های یکسانی ندارند و طی برگزاری مزایدات قیمت های تابلوهای مسیر ورودی های لواسان تغییر می کند و بنابراین نمی توان قیمت تعیین شده و پایه ای را اعلام نمود.:

جاذبه های گردشگری در لواسان:

لواسان به سبب جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و طبیعی فراوان، همواره گردشگران بسیاری را به سوی خود فرا می‌خواند. و این منطقه به‌عنوان مراکز مهم گردشگری به‌ شمار می‌آید. از معروف ترین منطقه گردشگری می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

:

سرمایه گذاری تبلیغاتی در لواسان:

یکی از ویژگیهای لواسان نزدیک بودن به پایتخت است.این امر باعث پیشرفت و تردد زیاد در این منطقه شده است. و از لحاظ آب و هوا و طبیعت یکی از ارزشمند‌ترین مناطق گردشگری ایران محسوب می شود. علاوه بر تمامی جذابیت‌های این شهر، مردمان آن هم از عواملی هستند که به‌دلیل خوش‌رویی و میهمان‌نوازی گردشگران را علاقه‌مند می‌کنند تا بارها و بارها به این شهر سفر کنند. از این رو سرمایه گذاری تبلیغاتی در لواسان به دیده شدن برند و فروش محصولات کمک بسزایی می کند.

2 دیدگاه دربارهٔ «تبلیغات محیطی در لواسان + اجاره و تعرفه»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *