نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
گروه اقتصادی آراد

4 ابزار مورد نیاز برای موفقیت بجز تبلیغات

 •  ایجاد یک وبسایت


این یک تبلیغ نیست که ما برای تجارت خود یک وبسایت داشته باشیم ، این یک زیرساخت واجب و لازم است. در تجارت نوین عذری برای نداشتن وبسایت نیست. اگر می‌گوییم بخش فروش شرکت ما اتاق جنگ است، بیاییم باور داشته باشیم این جنگ بدون زیرساخت محکوم به شکست است. داشتن وبسایت قوی با طراحی منحصر بفرد و دارای رتبه قابل قبول از سوی گوگل، از مهمترین زیرساخت های مورد نیاز یک شرکت قبل از شروع تبلیغات است. با داشتن یک وبسایت جامع و قوی به عنوان مکمل، موفقیت سازمان با تبلیغات محیطی قطعی خواهد بود. آژانس تبلیغات محیطی آراد زرین، با بیش از 25 سال سابقه در زمینه بلیبورد تبلیغاتی آماده کمک به تمامی کسب و کارها است.

 پس قبل از آنکه با تبلیغات به بازرگانی خود روح ببخشیم، در چارت سازمانی خود جایگاه ویژه ای برای متخصصین IT در نظر بگیریم. چرا که با تبلیغات موفق شمار افرادی که برای آشنایی محصول یا خدمات ما وارد سایت می‌شوند به شدت افزایش می‌یابد و وبسایت باید به گونه ای باشد که بتواند جامع و کامل و به بهترین شکل برند را به مخاطبان معرفی و ارائه نماید.

 • نرم افزار حسابداری


سیستمی برای مدیریت امور مالی خود داشته باشیم. مدیران مالی باید نرم افزاری را در دست داشته باشند که اختصاصا برای شرکت شما برنامه نویسی شده باشد. سادگی کاربردی این نرم افزار به مدیران مالی این اجازه را می‌دهد که بتوانند زمانی را به طرح ریزی پلن اختصاصی مالی سازمان با محوریت کاهش هزینه ها و افزایش درامد اختصاص دهند. همچنین در دسترس ترین راه محاسبات مالیاتی این است که حساب بانکی مخصوص سازمان خود را در اختیار این نرم افزار قرار دهیم. در ادامه داشتن سیستم حسابرسی قوی، انجام تمامی محاسبات و مقایسه سود و زیان و کلیه ورودی و خروجی های مالی شرکت را ساده تر خواهد کرد.

 • نرم افزار مدیریت ارتباط بامشتری CRM


حتی در زمانی که هنوز کسب و کار شما به نقطه هدف خود نرسیده به CRM  نیاز دارید. امکان ردیابی ایمیل ها، مکالمات با مشتریان و نظارت بر فعالیت کارمندان می‌تواند به شما در فروش بیشتر کمک کند. بدون CRM پس از تبلیغات و اجرای پلن های اقتصادی خود زمانی که مشتریان شما در حال افزایش باشند، مدیریت بسیار دشوار خواهد بود.

 • نرم افزار خدمات پس از فروش


فروش شروع یک تعهد است.

در حقیقت خدمات پس از فروش حلقه آخر از زنجیر فعالیت‌های اصلی سازمان است.

 دلایل اهمیت خدمات پس از فروش:

 • شناسایی کمبودها
 • جمع آوری نظریات مشتریان
 • سنجیدن نیازها و خواسته های مخاطبین پس از مصرف کالا
 • برآورده سازی نیازها و افزایش رضایتمندی مشتری
 • جلوگیری از عدم تکرار زیاد یک مشکل خاص
رضایت شما از این صفحه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران همراه شما

۶۸۰۲ ۸۳۵ ۰۹۱۲

info@aradholding.com

   لورم ایپسوم متن

   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان