با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه  ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

برند شو!

قدرت تبلیغات در دستان ماست !

بدون پرداخت وجه (تهاتر) ، با کلینیک تخصصی تبلیغات محیطی آراد (صاحب رسانه‌ی بدون واسطه) تبلیغات خود را در سراسر کشور اکران کنید.

get

تاثیر بسته بندی بر تبلیغات​

اجرای کمپین های تبلیغات محیطی بدون واسطه را از آراد بخواهید
get
متن پیش فرض نقشه در این محل قرار می گیرد

نقش بسته بندی در فروش

بسته بندی  نمایان‌گر محصول درون خود است.  بنابراین شرکت‌ها تحقیقات گسترده ای را برای انتخاب طرح، رنگ و متن مناسب برای بسته‌بندی ها  انجام می‌دهند تا بیشترین جذابیت ممکن را برای مخاطب ایجاد کنند. ممکن است بسیاری از تولید کنندگان تصور کنند که محصول و عملکرد آن مهمتر از شکل ظاهری بسته‌بندی است، اما در حقیقت اینگونه نیست و بسته‌بندی در موفقیت و عدم موفقیت فروش نقش مهمی را ایفا  می‌کند.

خلاقیت، آهنربای جذب مشتری با بسته بندی

بسته بندی‌های خلاقانه و با ایده های خاص، یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر فروش محصول است. بر اساس آزمایشی که فروشگاه‌های زنجیره‌ای macys  در امریکا برگزار کردند، محصول با کیفیت یکسان، در دو مدل بسته بندی کنار هم در یک قفسه چیده شد. یکی از بسته بندی ها کاملا ساده و با رنگ تیره و دیگری به شکل طرحدار مرتبط با محصول ارائه شد. پس از یک هفته نتایج به دست آمده، همه را شگفت زده کرد: علی‌غم قیمت بالاتر و وزن کمتر، پکیج با طراحی خاص تا 65% فروش بیشتری داشت و این نشان دهنده اهمیت بالای جلوه‌ی بصری بسته بندی در فروش است.

بسته بندی در مشاغل تولیدی

بسته بندی، مبحث کلیدی در طراحی تبلیغاتی برای مشاغل تولیدی محسوب می‌شود و در تصمیم خرید بسیار تاثیر گذار است. بسته بندی خوب و شکیل علاوه بر ایمن سازی و نظم ظاهری، یک تاثیر روانشناسی ذهنی روی خریدار دارد، از این رو انتخاب طرح، رنگ و متن مناسب با محصول از اهمیت ویژه ای برخوردار است. استفاده از رنگ‌هایی مانند قرمز، بنفش و… جلب توجه بیشتر مخاطب را به همراه خواهد داشت و در نتیجه احتمال فروش را بالا می‌برند.

بازخورد استفاده از لوگو در بسته بندی

بر اساس تحقیقات انجام شده، مخاطبین بر این باورند که بین لوگوی تجاری یک شرکت و طرح بسته بندی ارتباط خاصی وجود دارد. به عنوان مثال: محصولات الکترونیکی غالبا در بسته‌بندی های شکیل و با محوریت لوگوی برند ارائه می‌گردد. استفاده از لوگو در بسته بندی باعث ایجاد ارتباط چشمی مکرر شده و در نتیجه نقش بستن آن در ذهن مخاطب را به همراه خواهد داشت.

بسته بندی های سازگار با محیط زیست

استفاده از بسته‌ بندی‌های سازگار با محیط زیست، نشانگر اهمیت ویژه محیط زیست برای صاحبان برند است. امروزه با توجه به افزایش آگاهی مخاطبان و جلب نظر عموم مردم به اینگونه موضوعات، بسته‌ بندی‌ سازگار با محیط زیست برای مشتریان نکته‌ای حائز اهمیت است. استفاده از مواد قابل بازیافت و قابل تجزیه در بسته بندی، حس خوب مشتری به آن محصول و برند را به همراه خواهد داشت.