با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه  ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

برند شو!

قدرت تبلیغات در دستان ماست !

بدون پرداخت وجه (تهاتر) ، با کلینیک تخصصی تبلیغات محیطی آراد (صاحب رسانه‌ی بدون واسطه) تبلیغات خود را در سراسر کشور اکران کنید.

get

5 راه کاهش هزینه های تولید با تبلیغات حرفه ای​

اجرای کمپین های تبلیغات محیطی بدون واسطه را از آراد بخواهید
get
متن پیش فرض نقشه در این محل قرار می گیرد

1. مدیریت تیم فروش

قبل از سرمایه گذاری در صنعت تبلیغات، محصول ما برای فروش نیاز به بازاریابی دارد. این بازاریابی شامل تماس های تلفنی کارمندان فروش با مشتریان و جلسات حضوری مدیران فروش با آن‌ها است. درصورت عدم آشنایی مخاطبان با محصول و برند، کارمندان در واحد بازاریابی، ناگزیر، زمانی برای پیداکردن خریداران می‌گذارند و به همین جهت اتلاف وقت زیادی صورت می‌گیرد. پس از سرمایه گذاری در صنعت تبلیغات، مشتریان به ما مراجعه کرده و کارمندان پاسخگوی تماس‌ها و مراجعات حضوری خواهند بود و مدیران فروش فرصت دارند به صورت تخصصی به برنامه‌های افزایش سطح فروش بپردازند. به زبان ساده، اگر فاکتوری به نام تعداد فروش هر کامند را در یک ماه، نسبت به حقوق دریافتی آن کارمند در این مدت زمان تعریف کنیم، با سرمایه گذاری در صنعت تبلیغات، این فاکتور را افزایش و سود آوری سازمان خود را تعالی خواهیم داد.

2. تسریع در دستیابی به اهداف فروش

از زاویه دیگر می‌توان با یک مثال این موضوع را توضیح داد. تصور کنید در برنامه 3 ساله فروش، هدف گذاری شود که سطح فروش 100% افزایش یابد، تبلیغات هدفمند و حرفه ای این برنامه را در مدت 1 سال تحقق میبخشد و با فرض یکسان بودن هزینه های تامین مواد اولیه (بدون در نظر گرفتن تورم سالیانه) کلیه هزینه های جاری تولید به یک سوم کاهش می‌یابد.

3. حذف هزینه ها و ریسک های انبارداری

در فروش سنتی، ما محصول را تولید و انبار می‌کنیم، سپس محصول بازاریابی می‌شود، و به فروش می‌رسد. اما با اضافه شدن تبلیغات به این چرخه و وارد شدن به فروش مدرن، ما تولید و تبلیغ میکنیم، سفارش گرفته و بلافاصله به فروش می‌رسانیم. در چرخه مدرن فروش، جایی برای انبارداری، هزینه ها و ریسک های آن، وجود ندارد و این یکی از ارکان مهم کاهش هزینه های تولید با تبلیغات حرفه ای است .

4. استفاده از اعتبار به وجود آمده توسط تبلیغات حرفه ای

برندهای شناخته نشده دارای اعتبار کمتری هستند و این اصلی کتمان ناپذیر است، به همین جهت برای جلب مشتری از ابزار فروش قسطی استفاده می‌کنند. این استراتژی با توجه به زمان و تورم به ضرر برند منجر خواهد شد. حال در نظر داشته باشید پس از برندینگ محصولات، حتی پیش از تولید، نقدا به فروش می‌رسد. تنها راه دستیابی به برندینگ، تبلیغات حرفه ای است.

5. افزایش قیمت مصرف کننده :

بر اساس تحقیقات انجام شده، تاثیر تبلیغات بر افزایش قیمت مصرف کننده چشم گیر است و در کشور ایران درصد این موضوع حتی بیشتر از میانگین جهانیست. کالاهایی با برندهای معروف علیرغم قیمت چندبرابر، وزن کمتر و حتی کیفیت نسبی، در مقایسه با برندهای شناخته نشده، فروش بالاتری دارند.