• ایجاد بازار تهاتر در راستای تقویت تولیدکنندگان محصولات ساختمانی

    شرکت ساختمانی آراد فاتح قشم

سرمایه گزاری در پروژه های انبوه سازی

ثبت توافق نامه شرکت ساختمانی آراد فاتح قشم با کلینیک تخصصی تبلیغات محیطی آراد توانایی های قابل توجهی را خلق کرده و در اقتصاد کشور عزیزمان تاثیر مثبت و رو به رشدی گذاشته اند.

شرکت ساختمانی آراد فاتح قشم با دریافت پروژه های ۶۰ درصد ساخت و تکمیل آن ها در قالب تهاتر و برداشت واحد های تجاری یا مسکونی در قبال دریافت ارز کمک چشمگیری به صنعت ساخت و ساز کرده است.

کلینیک تخصصی تبلیغات محیطی آراد با بهره برداری از تبلیغات تهاتری امثال آهن شیر آلات کاشی سرامیک و… با شرکت آراد فاتح قشم همکاری کرده و کلیه مصالح این شرکت را تامین میکند.

آیا شما فروشنده و یا تولید کننده مصالح ساختمانی هستید؟

آیا شما فروشنده و یا تولید کننده مصالح ساختمانی هستید؟

با توافق شرکت ساختمانی فاتح قشم و کلینیک تخصصی تبلیغات محیطی آراد، تامین مصالح پروژه های متوقف شده به جهت نبود نقدینگی با شرایط مشخص شده به عهده این گروه اقتصادی می‌باشد و فعالیت تخصصی گروه اقتصادی آراد صرفا تبلیغات و برندینگ فروشندگان مصالح ساختمانی می باشد.

آیا شما انبوه ساز هستید ؟

آیا شما انبوه ساز هستید ؟

شرکت آراد فاتح قشم فعالیت تخصصی خود را در زمینه ساختمان شروع کرده و با مشارکت در پروژه های ۶۰ درصد ساخت و تکمیل آنها و انتخاب واحد در ازای دریافت مبلغ ریالی بستر بسیار مناسبی برای انبوه سازی فراهم کرده است
درباره
درباره شرکت ما

نقش حمایتی در چرخه اقتصاد کشور

توافق شرکت ساختمانی فاتح قشم و کلینیک تخصصی تبلیغات محیطی آراد دارای توانایی های قابل توجهی شدند و در چرخه اقتصاد کشور نقش بسزایی داشته است

10+

سال تجربه

1200+

پروژه های تکمیلی

ما چطور کار میکنیم ؟

با تجربه ما آینده خود را بسازید.

سرمایه گذاری در پروژه های ساختمانی به صورت صد در صد تهاتر

پس از گذشت چندین سال فعالیت اقتصادی جدی و مستمر متخصصین اتاق فکر گروه اقتصادی آراد  با توجه به رکود اقتصادی حاکم بر کشور و  کمبود نقدینگی که ادامه فعالیت های تبلیغاتی بصورت ریالی سخت و روند کار با مشکلات جدی مواجه گردید.

در جهت تقویت تولید کنندگان محصولات ساختمانی در راستای کمپین های تبلیغاتی ایده تهاتر را با تبلیغات ارائه نمودند .

این امر حیات و ادامه فعالیت کلیه واحدهای تولیدی محصولات ساختمانی را تحت تاثیر خود قرار داد .

ثبت شرکت ساختمانی آراد فاتح قشم

در حین انجام این تهاترات در قبال ارائه تابلوهای تبلیغات محیطی ، حجم ورودی مصالح ساختمانی به گونه ای افزایش یافت که نهایتا به ثبت یک شرکت ساختمانی ( بعنوان یکی دیگر از زیر مجموعه های گروه اقتصادی آراد ) به نام شرکت ساختمانی فاتح قشم منجر گردید.

این شرکت که بطور جد مشغول فعالیت می باشد، محصولات ساختمانی تهاتر شده با تبلیغات از سوی مجموعه های طرف قرارداد با شرکت آراد را دریافت و با دیگر سازندگان ساختمان وارد معامله می گردد .

اجرا و انجام قرارداد پروژه های ساختمانی تهاتر نه تنها باعث ادامه حیات و حتی پیشرفت گروه اقتصادی آراد در شرایط بغرنج حاکم بر کشور گردید بلکه به بسیاری از دیگر مجموعه ها کمک کرده، باعث رونق اقتصادی آنها شده و خط تولید بسیاری از کارخانه ها را به گردش و تکاپوی مضاعف واداشته .

همیاری و همکاری هرچه بیشتر در حوزه صنعت ساختمان

لازم به توضیح می باشد شیوه تسویه مصالح ساختمانی واگذار شده از سوی شرکت آراد فاتح قشم به سازندگان پروژه های انبوه سازی با دریافت وجه نقد و یا … نبوده؛ بلکه به جهت همیاری و همکاری هرچه بیشتر در حوزه صنعت ساختمان قراردادها بصورت 100% تهاتر با ساخته های آنها تسویه می گردد .

معماری
90%
سازنده
85%
برنامه ریزی
96%
ساخت
90%

انواع فعالیت های ما

آپارتمان

ویلا های لوکس

ساختمان اداری - تجاری

عمارت

آیا ما را می شناسید؟

ما واجد شرایط برای خدمت رسانی هستیم

09131374382 [ و ] info@aradholding.com

پروژه ها
آخرین پروژه ها

آخرین پروژه های ساختمانی ما را در سراسر کشور بررسی کنید