طراحی پل عابر پیاده

نظارت توسط مهندسین سازه از طراحی تا اجرا

تولید پل عابر پیاده

تولید پل‌های عابر پیاده و سازه‌های سنگین فلزی

احداث پل عابر پیاده

احداث سازه‌های فلزی عظیم با ماشین آلات صنعتی

گروه صنعتی سازه سازان

یکی از ایده‌های متخصصین اتاق فکر این مجموعه احداث پل‌های عابرپیاده به شکل‌های گوناگون و بهره‌برداری از آن ها به جهت اجرای تبلیغات محیطی و کاهش هرچه بیشتر بودجه کمپین های تبلیغاتی بوده.

این امر که مستلزم دانش و تجربه فراوان می‌باشد، نه‌تنها به کاهش هزینه‌های تمام شده‌ی ساخت تابلوهای تبلیغاتی کمک شایانی دارد، بلکه با نیت خدمت‌رسانی به شهروندان، طراحی، تولید، نصب و اجرای این پروژه ها، منجر به اشتغال زایی بیش از چند ده نفر در سراسر کشور گردیده است.

از سوی دیگر این اقدام در راستای ایجاد رفاه، با محافظت از جان هموطنان عزیزمان در برابر صدمات و خطرات، امنیت شهر و شهروندان را تضمین می نماید. علاوه بر این دولت و شهرداری ها از این اقدام عمرانی بزرگ در جهت خدمت رسانی هرچه بهتر و با کیفیت‌تر خویش بهره برده اند.

در همین راستا گروه اقتصادی آراد اقدام به تولید و ساخت پل های عابر پیاده در یک مجموعه ی تولیدی کاملا صنعتی و مجهز به دستگاه های مکانیزه و نیمه مکانیزه نموده است. از جمله تولیدات استراکچرهای فلزی عظیم، می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • دومین پل عابر گذر بزرگ کشور پس از پل طبیعت، واقع در استان آذربایجان شرقی
  • تولید پل های رمپی نفر بر، گردان، ثابت، مکانیزه (پله برقی) و نیمه مکانیزه (آسانسور)

لازم به توضیح بوده این شرکت به‌عنوان بزرگترین پیمانکار سازمان حمل و نقل و شهرداری،در کلانشهرهای کشور از جمله تهران، کرج، مشهد مقدس، اصفهان، تبریز، شیراز، مازندران، کرمان، ارومیه، گیلان و جزیره قشم و …. بصورت B.O.T در حال فعالیت است.

در همین راستا هلدینگ آراد اقدام به تولید و ساخت پل های عابر پیاده در یک مجموعه ی تولیدی کاملا صنعتی و مجهز به دستگاه های مکانیزه و نیمه مکانیزه نموده است. از جمله تولید استراکچرهای فلزی عظیم که می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • دومین پل عابر گذر بزرگ کشور پس از پل طبیعت، واقع در استان آذربایجان شرقی
  • تولید پل های رمپی نفر بر، گردان، ثابت، مکانیزه (پله برقی) و نیمه مکانیزه (آسانسور)

لازم به توضیح بوده این شرکت بعنوان بزرگترین پیمانکار سازمان حمل و نقل و شهرداری کلانشهرهای کشور از جمله تهران، کرج، مشهد مقدس، اصفهان، تبریز، شیراز، مازندران، کرمان، ارومیه، گیلان و جزیره قشم و …. بصورت B.O.T در حال فعالیت می باشد .

قبل
بعد