سازه سازان آراد​

هدف سازه سازان کاهش هرچه بیشتر بودجه های تبلیغاتی

طراحی پل عابر پیاده

طرای و نظارت توسط مهندسین سازه از طراحی تا اجرا

تولید پل عابر پیاده

تولید پل های عابر پیاده و استراکچر های سنگین فلزی

احداث پل عابر پیاده

احداث استراکچرهای فلزی عظیم با ماشین آلات صنعتی

در باره سازه سازان آراد

یکی از ایده های متخصیصن اتاق فکر این مجموعه احداث پل های عابر پیاده به شکل های گوناگون و بهره برداری از آنها به جهت اجرای تبلیغات محیطی و کاهش هرچه بیشتر بودجه کمپین های تبلیغاتی بوده.

این امر که مستلزم دانش و تجربه فراوان می باشد، نه تنها به کاهش هزینه های تمام شده‌ی ساخت تابلوهای تبلیغاتی کمک شایانی دارد بلکه با نیت خدمت رسانی به شهروندان و با طراحی ، تولید ، نصب و اجرای آنها باعث اشتغال زایی بیش از چند ده نفر در سراسر کشور منجر گردیده.

پل عابر پیاده

از سوی دیگر این اقدام خدمت بزرگی به شهر و شهروندان به شمار میرود چرا که علاوه بر ایجاد رفاه ، امنیت آنها را تضمین نموده و از بسیاری از هموطنان عزیزمان در برابر صدمات و خطراتی که سالانه جان خیل کثیری از آنها را تهدید می کند محافظت به عمل می آورد. علاوه بر این دولت و شهرداری ها از این اقدام بزرگ در جهت خدمت رسانی هرچه بهتر و با کیفیت تر خویش بهره برده اند.

در همین راستا هلدینگ آراد اقدام به تولید و ساخت پل های عابر پیاده در یک مجموعه ی تولیدی کاملا صنعتی و مجهز به دستگاه های مکانیزه و نیمه مکانیزه نموده است. از جمله تولید استراکچرهای فلزی عظیم که می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • دومین پل عابر گذر بزرگ کشور پس از پل طبیعت، واقع در استان آذربایجان شرقی
  • تولید پل های رمپی نفر بر، گردان، ثابت، مکانیزه (پله برقی) و نیمه مکانیزه (آسانسور)

لازم به توضیح بوده این شرکت بعنوان بزرگترین پیمانکار سازمان حمل و نقل و شهرداری کلانشهرهای کشور از جمله تهران، کرج، مشهد مقدس، اصفهان، تبریز، شیراز، مازندران، کرمان، ارومیه، گیلان و جزیره قشم و …. بصورت B.O.T در حال فعالیت می باشد .

قبل
بعد