نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

رازهای موفقیت برند های مطرح دنیا

  • شرکت فورد موتورز


استراژی شرکت فورد بر ثابت ماندن استوار است. درواقع فورد با جلب اعتماد مشتریان و عدم ایجاد تغییر در سیاست ها حس آشنا بودن را به مشتریان هدیه داده و در اعماق قلب آنها رخنه کرده است .این ثابت ماندن از نام کوتاه یک بخشی شرکت و لوگوی نمادین (که توسط فورد پدر انتخاب شده بود)، القا کننده ی حس “این فورد همان فورد سال های گذشته است. ” است.
داستان فورد در بین دوستداران خودرو مشهور است و به عنوان یکی از کمپانی های مهم در شهر دیترویت محصولات قابل تحسینی عرضه می کند.

توجه به نظرات، انتقادات و پیشنهادات مشتریان و عمل بر اساس نیاز مخاطب از جمله سیاستهای تغییر ناپذیر این کمپانی است.

لوگو شرکت فورد
لوگو شرکت نایک
 
  • نایک; این شرکت اهل عمل است!


در وب سایت این کمپانی در مورد چشم انداز و هدف شرکت نوشته شده است: «خلاقیت و نوآوری برای همه ورزشکاران سراسر دنیا» و اضافه کرده است: ((اگر بدن دارید، پس ورزشکار هستید.))

نایک با استراتژی اتکا بر نیاز مشتری از جذاب ترین تولید کنندگان  پوشاک ورزشی بین ورزشکاران بوده و از مشاوره های سود آور یکی از بزرگترین بازاریابان دنیا،کوین لین کلر، استفاده می‌کند. این کمپانی پافشاری زیادی بر عملی کردن خلاقیت ها و پیشنهادات داشته  و همواره به سمت موفقیت در حال حرکت است. از کاربردی ترین محصولات تولیدی این کمپانی می‌توان به فناوری های ورزشی همچون Nike Air و پارچه اشاره کرد.نوآوری و خلاقیت باعث جلب اعتماد مشتری می شود زیرا مشتری باور دارد که شما بهتر میدانید که چه کار می‌کنید. نایک با این روش اعتماد مشتریان در سرتاسر جهان را جلب کرده و بر اساس نیاز آنها محصولات جدید را عرضه می کند.

  • متد استارباکس حفظ دائمی ارتباط


شعبه اصلی استارباکس در سیاتل آمریکا قرار دارد. این شرکت با مجموعه 20 هزار شعبه در سرتاسر دنیا در واقع بزرگ ترین کافی‌شاپ زنجیره‌ای جهان است.
از جمله سیاست های دائمی این شرکت ارتباط همیشگی مردم باهم است. این ارتباط با خلاقیت های مختلفی از قبیل ارائه خدمات اینترنتی رایگان، محیط مناسب برگزاری گردهمایی های مردمی و… ایجاد می‌گردد. حتی محیط های ارائه خدمات این کافی شاپ به گونه ای طراحی می شود که مردم به راحتی با یکدیگر تعامل داشته باشند. استراتژی دیگر استارباکس یکسان بودن قیمت در فروشگاه های سراسر دنیا است.

برند شرکت استارباکس

هواپیمایی southwest

  • خطوط هوایی SOUTHWEST متفاوت با دیگران


این خط هوایی ارزان قیمت با اعمال سیاست اختصاص فضای باز و انحصاری به مسافران و مهمانداران  به جهت توضیح مسائل ایمنی پرواز با آواز برای مسافران در بین دیگر خطوط هوایی منحصر به فرد ظاهرشده است.
Southwest  از ابتدا به قانون شکنی و استقلال معروف بوده است.در واقع این خطوط هوایی موفقیت خود را  مدیون همین فعالیت و فرهنگ همکاری همیشه برند مستقلی بوده و قوانین معمول خطوط هوایی را در هم شکسته است. موفقیت این شرکت هوایی برخاسته از این حقیقت است که فعالیت و فرهنگ همکاری هر شرکت منحصر به خود او است و باید به روش خود رفتار کند. این کمپانی، با قیمت مناسب و ارائه خدمات عالی مسافران را از نقطه ای به نقطه دیگر می رساند. این خط هوایی از مسافران برای بار هزینه ای دریافت نمی کند. دیگر کمپانی های هوایی این گونه نیستند و همین مساله «SOUTHWEST» را از دیگر خطوط هوایی مجزا کرده است.

  • نوردستروم (Nordstrom) توجه ویژه به مشتری


هنگامی که مشتری شرکتی هستید که پشتیبانی قوی دارد، باید مطمئن باشید که انتخاب درستی داشته اید. همه تلاش و توجه نوردستروم بر رضایت مشتری ها و پشتیبانی مداوم از آنها است. این برند رتبه دار توجه به مشتری ها است. محصولات این کمپانی در 230 فروشگاه آنها در دنیا به فروش می رسد. خدمات نوردستروم شامل ارسال ایمیل از تصاویر محصولات جدید به مشتری های دائمی یا ارسال پیام تشکر پس از خرید است. قیمت های رقابتی این برند نیز از دیگر دلایل موفقیت آن است.
قیمت محصولات نوردستروم پایین نیست اما مشتری ها از این امر شکایتی ندارند و وقتی به طور مدام از آن‌ها خرید می کنند، یعنی از جهت قیمت، مشکلی ندارند. همه توجه و تمرکز این شرکت آمریکایی، ارائه خدمات به مشتری‌ها است. 

شرکت نوردستروم
رضایت شما از این صفحه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[contact-form-7 id=”e91ef5d” title=”Contact form 1″]

لورم ایپسوم متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان