تبلیغات محیطی در کهگیلویه و بویراحمد

get

بیلبورد های تبلیغاتی آراد در سراسر کشور

 • چرا تبلیغات محیطی در کهگیلویه و بویر احمد


کهگیلویه و بویر احمد به مرکزیت شهر یاسوج، در ادامه ی رشته کوه زاگرس قرار گرفته که از سمت شمال و غرب به چهارمحال و بختیاری و از سمت جنوب، به بوشهر و از سمت شرق، به فارس متصل شده است.

تبلیغات محیطی در کهگیلویه و بویراحمد

دن ویدن یکی از 25 کار آفرین برتر آمریکا

دن ویدن در سال 1945 در ایالت اورگان متولد شد. وی مدیر تبلیغات آمریکایی و از بنیانگذاران آژانس تبلیغاتی وایدن و کندی است. شعار تبلیغاتی کمپانی نایک “JUST Do It” از خلاقیت‌های اوست. ویدن در سال 1967 از دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات فارغ التحصیل شد. دن ویدن با همراهی دیوید کندی توانستند در رتبه بیست و دوم لیست،

 • توجیه اقتصادی بیلبوردهای تبلیغاتی در کهکیلویه و بویر احمد


کهگیلویه و بویراحمد، قطب اقتصادی از جهت کشاورزی و دامپروری محسوب می‌شود. این استان شامل

 • 18 رودخانه بزرگ و کوچک،
 • 40 چشمه ی جوشان آب آشامیدنی و معدنی،
 • 17 حلقه قنات،
 • 5 آبشار،
 • 3 دریاچه و
 • 60 دره و تنگه، بوستان و دشت های حاصلخیز

است.

اجاره بیلبورد در کهگیلویه و بویراحمد
 • کهکیلویه و بویر احمد مقصد گردشگران، بازدهی بالای تبلیغات محیطی


کهگیلویه و بویراحمد یکی از زیباترین استان های ایران است که سالانه تعداد زیادی گردشگران تابستانی دارد و دارای 217 گردشگاه زیارتی و تفرجگاهی می باشد.

باغ توریستی چشمه بلقیس چرام، آبشار و طبیعت روستای شهنیز، شهر زیبا و رویایی سی سخت در دامنه کوه دنا با آب و هوای دلپذیر و سالم، پذیرای تعداد زیادی مسافر داخلی و خارجی است.

تبلیغات یک عامل اقتصادی ارزشمند است زیرا ارزان ترین روش فروش کالا است ، به ویژه اگر کالا بی ارزش باشد.

سینکلر لوئیس
تابلو تبلیغاتی در کهگیلویه و بویراحمد
 • چرا کمپین تبلیغات بیلبوردی در کهگیلویه و بویراحمد؟


40 قله بالای چهارهزار متر دنا و آبشارهای کمردوغ از اطراف شهر دهدشت، تنگه مهریان و گنجه ای یاسوج،تنگ سولک در رشته کوه های بمبئی، باعث رفت و آمد کوهنوردان و دره نوردان داخلی و خارجی شده که بستر بسیار مناسبی برای شناخته شدن انواع برندها فراهم ساخته است.

نحوه تبلیغات حرفه ای

از ابتدای شکل‌گیری تمدن بشریت، تبلیغات در بطن زندگی انسان‌ها ریشه دارد. تبلیغات در ابتدای پیدایش، به شکل برده‌داری نوین بوده و به تدریج به اشتغال زایی تبدیل شده است. تبلیغات روح بازرگانیست و واحد بازاریابی هر سازمان وظیفه معرفی محصول، تبلیغات حرفه ای و … را دارد. انتخاب نحوه تبلیغات (محیطی، چاپی، تلویزیونی و…) و همچنین نوع استراتژی تبلیغات (بسته، سریالی و…) نیز برعهده واحد بازرگانی است. آیا می‌دانید تبلیغات محیطی به عنوان رسانه برتر، ماندگارترین روش بین رسانه های تبلیغاتی است؟ در صورت تمایل مقاله چگونگی تبلیغات حرفه‌ای را مطالعه بفرمایید.

رزرو بیلبورد در کهگیلویه و بویراحمد
 • آیا رسانه‌های تبلیغات محیطی کهگیلویه و بویراحمد فقط برای صنایع مناسب است؟


روستای زیبای پلکانی و باغستانی مارین، قلعه دختر، دلی مهرگان، مقبره ی امام زاده ((بی بی حکیمه)) خواهر امام رضا (ع) و امام زاده جعفر، برادر امام رضا (ع) در شهر گچساران، رودخانه های مارون، چرام، نازمکان، دژ سلیمان، تنگ تکاب و تنگ هنگان، از مناطق دیدنی دیگر این استان زیبا هستند که در بهار و تابستان، از شهرهای دور و نزدیک مسافران زیادی برای استراخت و تفریح به آنجا سفر می کنند، در نتیجه تبلیغات محیطی در کهگیلویه و بویراحمد اهمیت ویژه ای دارد.

4.7/5 - (4 امتیاز)

1 دیدگاه دربارهٔ «تبلیغات محیطی در کهگیلویه و بویراحمد»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *