قیمت و اجاره تابلو تبلیغاتی در اردبیل

رزرو بیلبورد در اردبیل

[suncode_ir_iranmap_pro map_id=”1″ width=”2000″ height=”2000″]

  • چرا سرمایه گذاری برای تابلو تبلیغاتی در اردبیل


تابلو تبلیغاتی در اردبیل می تواند برای رشد کسب و کار شما تاثیر بسزایی داشته باشد. استان اردبیل واقع در شمال غربی ایران، با جمعیتی بالغ بر 1.5 ملیون نفر و به مرکزیت کلان‌شهر اردبیل است. مرز مشترک استان اردبیل با جمهوری آذربایجان باعث ایجاد مراودات و تردد بسیاری از بازرگانان، برای واردات به این استان شده است.

بیلبورد تبلیغاتی اردبیل
بیلبورد تبلیغاتی در اردبیل
  • صرفه اقتصادی سرمایه گذاری در تابلو تبلیغاتی در اردبیل


آب و هوای بسیار عالی و خاک حاصلخیز، همچنین بارش‌های متعدد باعث شده، امرار معاش اکثر مردم اردبیل از طریق کشاورزی باشد. در استان اردبیل بیش از 3000 گونه گیاه پرورش اده می‌شود که کاربردهای مختلف از جمله: خوراکی، دارویی، رنگرزی و … دارد.

به نظر من بزرگترین چیزی که در تبلیغات به دست می آید باورپذیری است و هیچ چیز بیشتر از خود محصول باورپذیر نیست.

لئو برنت
بیلبورد اردبیل

لئو برنت تبلیغاتچی با نفوذ قرن بیستم

لئو برنت متولد سال 1891 در ایالت میشیگان بود و در سال 1971 در منطقه ایلینوی درگذشت. وی مدیر تبلیغاتی آمریکایی و بنیانگذار شرکت تبلیغاتی لئو برنت بود.

  • اردبیل، قطب گردشگری، مقصد تبلیغات بیلبوردی


اردبیل یکی از مهم‌ترین قطب های گردشگری کشور ایران است. یکی از مهمترین ویژگی‌های این استان آب و هوای مطبوع است که در تمامی فصول سال مخصوصا تابستان میزبان گردشگران بسیاری است.

رزرو بیلبورد تبلیغاتی در اردبیل

نکات طلایی طراحی تبلیغات محیطی

شیوایی، استفاده از رنگ سازمانی، پرهیز از کلیشه نویسی و… از ضرورت های طراحی تبلیغات محیطی هستند. همچنین حفظ سادگی، ایجاد احساسات متفاوت، استفاده از تصاویر و فونت مناسب و … از تکنیک های بسیار تاثیرگذار در طراحی بیلبورد است. از شما دعوت می‌شود ادامه مقاله نکات کلیدی ضروری در طراحی تبلیغات محیطی را مطالعه بفرمایید.

رزرو بیلبورد تبلیغاتی اردبیل
  • چرا کمپین تبلیغات بیلبوردی در اردبیل؟


از دیگر مناطق دیدنی استان اردبیل می‌توان از: آرامگاه شیخ صفی الدین(ثبت یونسکو)، آبشار سیبیه خانی (طولانی ترین چشمه آبشار ایران)، دشت شقایق، غار سنگی و … نام برد.

نظر به موارد بالا، حضور گردشگران در این استان همیشگی است و همین امر بازدهی بیلبوردهای تبلیغاتی در اردبیل را به حداکثر می‌رساند.

  • رونق صنعتی اردبیل، دلیل مهم بازدهی تبلیغاتی


استان اردبیل در حال حاضر دارای 8 شهرک صنعتی مجزا است. بزرگترین کارخانه های نساجی و سیمان کشور و همچنین صنایع ذوب آهن، کشت و صنعت نیز از جمله کارنجات استان اردبیل هستند. علاوه بر آن، اردبیل صنایع دستی معروفی از جمله: گلیم، جاجیم، فرش بافی، صنایع چرمی ، معرق و منبت (که همگی از صنایع صادراتی هستند) دارد.

اجاره بیلبورد تبلیغاتی اردبیل
اجاره بیلبورد اردبیل
4.7/5 - (3 امتیاز)

1 دیدگاه دربارهٔ «قیمت و اجاره تابلو تبلیغاتی در اردبیل»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران همراه شما

د

لورم ایپسوم متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان