قبل از هر تصمیمی
صحبت های کارشناسان ما را بشنوید

تعرفه اجاره بیلبورد تبلیغاتی آذربایجان غربی (ارومیه) + قیمت بدون واسطه

با توجه به ویژگی‌های فرهنگی، تاریخی، طبیعی و اقتصادی استان آذربایجان غربی (ارومیه)، اهمیت تبلیغات بیلبوردی در ارومیه بسیار بالاست و می‌تواند در توسعه کسب و کارها، جذب مشتریان و افزایش فروش موثر باشد.  تبلیغات محیطی ارومیه (آذربایجان غربی)، یکی از آن اقداماتی است که می‌تواند برای برندهای ایرانی جهت شناخته شدن و آگاهی از برند اگر به درستی اجرا شود مفید و سودمند باشد. در همین راستا جهت اجاره بیلبورد تبلیغاتی آذربایجان غربی (ارومیه)، لازم است از یک تیم حرفه‌ای و باسابقه مشاوره گرفت.
کارشناسان حرفه‌ای آراد زرین، با سال‌ها تجربه در این حوزه، مجری کمپین‌های تبلیغاتی برندهای مطرح برای خرید بیلبورد بوده‌اند. 

 

لیست بیلبوردهای تبلیغاتی ارومیه (آذربایجان غربی)

ردیفموقعیت مکانی بیلبوردمتراژ (مترمربع)
1چهار راه ولیعصر مقابل معاونت عمران شهرداری _ دید به مرکز شهر _ سمت راست63
2چهار راه ولیعصر مقابل معاونت عمران شهرداری _ دید به مرکز شهر _ سمت چپ63
3چهار راه ولیعصر مقابل معاونت عمران شهرداری _ دید از مرکز شهر _ سمت راست63
4چهار راه ولیعصر مقابل معاونت عمران شهرداری _ دید از مرکز شهر _ سمت چپ63
6بلوار امام علی (ع) خیابان امامت _ دید به شهر چای _ وسط66
5بلوار امام علی (ع) خیابان امامت _ دید به شهر چای _ سمت راست66
7بلوار امام علی (ع) خیابان امامت _ دید به شهر چای _ سمت چپ66
9بلوار امام علی (ع) خیابان امامت _ دید از شهر چای _ وسط66
8بلوار امام علی (ع) خیابان امامت _ دید از شهر چای _ سمت راست66
10بلوار امام علی (ع) خیابان امامت _ دید از شهر چای _ سمت چپ66
جهت دریافت مشاوره برای کمپین های تبلیغاتی
با کارشناسان گروه اقتصادی آراد تماس بگیرید

چرا سرمایه‌گذاری و اجاره تابلو تبلیغاتی در ارومیه ؟

شهر ارومیه به عنوان دهمین شهر پرجمعیت کشور، پایتخت استان آذربایجان غربی ایران محسوب می‌شود و دارای ویژگی‌های بسیاری است که می‌تواند اهمیت خرید بیلبورد ارومیه را بیشتر کند.

01

میزبان کنفرانس‌ها و
همایش‌های بزرگ

شهر ارومیه میزبان برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی، کنفرانس‌ها، اجلاس‌ها و همایش‌های بزرگ است. با توجه به این ویژگی و وجود فرودگاه بین المللی ارومیه، این شهر محل رفت و آمد انجمن‌های علمی و گروه‌های مختلف شغلی در سمت‌های متفاوت است. بنابراین، با توجه به ویژگی‌های مذکور، انتخاب تابلوهای تبلیغاتی در ارومیه مورد توجه صاحبان کسب‌و کارها است و به عنوان یک راهکار موثر برای ارتقای شناخت برند، جذب مشتریان، افزایش فروش و توسعه کسب و کارهای مختلف محسوب می‌شود. 

02

جاذبه‌های طبیعی و گردشگری
در ارومیه

ارومیه دارای فضاهای باز مطلوبی است و به عنوان یکی از شهرهای گردشگری کشور شناخته می‌شود. این شهر دارای ویژگی‌های فرهنگی، تاریخی، طبیعی و اقتصادی نیز است که می‌تواند برای تبلیغات بیلبوردی مفید باشد.
یکی از جاذبه‌های گردشگری ارومیه، دریاچه ارومیه است که مرز بین آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی است و جاذبه‌ای توریستی محسوب می‌شود. بنابراین با اکران بیلبوردهای مناسب در ارومیه، کسب‌وکارها می‌توانند به گردشگران و توریست‌ها معرفی شوند و محصولات و خدمات خود را به آن‌ها معرفی کنند.

03

دروازه‌ای به منطقه
آزاد ماکو

شهر ارومیه به دلیل جایگاه استراتژیک خود، به عنوان دروازه ورودی به منطقه آزاد تجاری و صنعتی ماکو شناخته شده است. ماکو در نزدیکی مرز ایران و ترکیه واقع شده است. به همین دلیل، شرکت‌ها و واحدهای صنعتی می‌توانند از این فرصت برای نمایش تبلیغات خود با استفاده از بیلبوردهای موجود در این محل استفاده کنند. همچنین، ارومیه به عنوان مرکز صنعتی و تولیدی در غرب کشور مطرح است که با نصب بیلبوردهای مناسب در معابر شهر، شرکت‌ها می‌توانند از تبلیغات بیلبوردی برای جذب نمایندگان و خریداران صنعتی استفاده کنند.

نقش تبلیغات بیلبوردی در آذربایجان غربی (ارومیه)

بیلبورد تبلیغاتی ارومیه، بهترین فرصت برای دیده شدن کسب و کار کسانی است که در ارومیه صاحب شغل هستند. با توجه به شرایط جمعیتی ارومیه سرمایه گذاری در حوزه تبلیغات محیطی در ارومیه، بازدهی بسیار خوبی دارد. کارآمدترین قالب تبلیغات محیطی، تابلوهای تبلیغاتی هستند. اما، طیف وسیعی از دیگر تبلیغات محیطی نیز وجود دارد که ویژگی‌های خاص خود را دارند.

پس، با توجه به جمعیت بالا و موقعیت مکانی و توریستی این شهر، اجاره بیلبورد ارومیه، بازتاب خوبی برای کسب و کار شما به وجود می‌آورد. در نتیجه سرمایه گذاری روی بیلبورد ارومیه، یکی از بهترین اقدامات، جهت پیشرفت کسب و کار شماست.

اجاره بیلبورد ارومیه (آذربایجان غربی)
تبلیغات شهری ارومیه

شرکتی که بخاطر صرفه جویی در هزینه ها، تبلیغات خود را متوقف می کند. مانند کسی است که برای صرفه جویی در وقت ساعتش را متوقف کند.

هنری فورد

اهمیت اجرای کمپین تبلیغاتی در ارومیه

با وجود انواع برندهای مختلف در سراسر کشور، برندسازی و تبلیغات، مهم‌تر و حساس‌تر از قبل به نظر می‌رسد. یکی از مهم‌ترین ابزارها جهت ایجاد برندینگ قوی برای صاحبان کسب‌وکار، تبلیغات محیطی است.اجرای کمپین های تبلیغاتی می تواند به‌صورت طولانی مدت و گسترده باعث افزایش آگاهی از برند شود. اجرای کمپین‌های تبلیغاتی ارومیه، به وسیله شرکت های تبلیغاتی ارومیه اجرا می‌شود که شرکت آراد زرین بخش وسیعی از بیلبوردهای تبلیغاتی ارومیه را پوشش می‌دهد. استان آذربایجان غربی (ارومیه) دارای پتانسیل های متفاوتی است که اگر شما بتوانید از این پتانسیل‌ها به درستی استفاده‌‌ کنید، می‌توانید نتیجه و بازدهی بالای آن را ببینید. نتیجه ای که ممکن است فراتر از حد تصورد شما باشد.

بیلبورد تبلیغات محیطی آذربایجان غربی (ارومیه)
تابلوی بیلبوردهای ارومیه (آذربایجان غربی)

آراد زرین صاحب رسانه تبلیغاتی در سطح کشور

از آنجایی که انتخاب صحیح بازار هدف یکی از فاکتور های اساسی و مهم در بازدهی تبلیغات است، انتخاب ارومیه (آذربایجان غربی) در کمپین های تبلیغاتی باعث پوشش دهی اقشار مختلف مردم و دستیابی به نتایج عالی تبلیغاتی می‌شود. جهت آشنایی با مزایای تبلیغات محیطی در سایر شهرها صفحات زیر را مطالعه نمایید.

آشنایی با تبلیغات اصولی با بیشترین بازدهی

با افزودن به دانش و علم تبلیغات محیطی، می توانید اقدام به راه اندازی کمپین تبلیغات بیلبوردی خود نمایید. برای مطالعه بیشتر به صفحه دانشکده آراد مراجعه نمایید.

01

بیلبورد چیست؟

یکی از موثرترین روش های تبلیغاتی، بیلبورد است. چون بیلبورد های تبلیغاتی در مناطق شلوغ قرار دارند و در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی بیشترین تعداد بازدید و برداشت را کسب می‌کنند. پیام تبلیغاتی فقط در حد چند کلمه کوتاه بر روی بیلبوردها طراحی می شود.

اطلاعات بیشتر

02

رزرو بیلبورد

هر کسب‌و‌کاری برای موفقیت نیاز به جذب مشتری دارد. بازاریابی، مراحلی را که کسب‌وکارها برای جذب و حفظ مشتریان می‌گذرانند را توصیف می‌کند که شامل داشتن تبلیغاتی است که آگاهی مصرف‌کننده را در مورد محصولات و خدمات افزایش می‌دهد.

اطلاعات بیشتر

03

کمپین تبلیغات محیطی

در کمپین‌های تبلیغات محیطی در صورت استفاده مؤثراز ابزارها یا پیام‌های ارتباطی، انتخاب زمان و مکان‌های مناسب برای تبلیغ کسب و کار و تجارت شما می توانند آگاهی، علاقه و همچنین تمایل مشتریان بالقوه به محصولات یا خدمات شما را افزایش می‌دهند.

اطلاعات بیشتر

قیمت بیلبوردهای تبلیغاتی در ارومیه (آذربایجان غربی)

تعرفه تبلیغات محیطی در استان آذربایجان غربی، به عوامل متعددی مانند مکان بیلبورد، مساحت، زمان رزرو بیلبورد و ترافیک منطقه بستگی دارد. هر چند ارومیه به عنوان مرکز صنعتی و تولیدی در غرب کشور مطرح است و با نصب بیلبوردهای مناسب در معابر شهر، شرکت‌ها می‌توانند از تبلیغات بیلبوردی برای جذب نمایندگان و خریداران صنعتی استفاده کنند. همین موضوع بر قیمت بیلبوردهای ارومیه تأثیر می گذارد. شرکت تبلیغاتی آراد زرین، صاحب رسانه در سراسر کشور است که افتخار همکاری با مطرح ترین برندهای کشور را دارد. همچنین با اجاره بیلبورد درمکان‌های مختلف سعی کرده یک بستر تبلیغاتی، برای تمامی مشاغل با هر هدف و بودجه‌ای فراهم کند. 

خرید بیلبورد ارومیه (آذربایجان غربی)
اجاره بیلبورد تبلیغاتی در ارومیه

تنها ابزار موفقیت که به یقین به آن نیاز دارید، صرف نظر از این که کارتان چیست این است که بیشتر و بهتر از آنچه از شما انتظار می رود کارایی داشته باشید و به ارائه خدمات بپردازید.

آگ ماندینو

مکان های مناسب خرید بیلبورد آذربایجان غربی (ارومیه)

برخی از مکان‌های ارومیه که از لحاظ جاذبه‌های تاریخی و گردشگری مورد توجه افراد زیادی است و سالانه اقشار مختلفی از آن‌ها دیدن می‌کنند، عبارتنداز:

 • دریاچه ارومیه
 • گردشگاه نازلو
 • آبشار سوله دوکل ارومیه
 • پیست اسکی خوشاکو
 • دهکده ساحلی چی‌ چست
 • بازار تاریخی ارومیه
 • پارک جنگلی شیخ تپه
 • موزه ارومیه
 • کلیسای ننه مریم ارومیه؛ دومین کلیسای قدیمی جهان
رزرو بیلبورد ارومیه

بخش‌های مهم برای اجاره و رزرو تابلو تبلیغاتی ارومیه

برای تاثیر بیشتر تبلیغات شهرهای همجوار با مرکز استان آذربایجان غربی را نباید دست کم گرفت. این شهرهای مهم عبارتند از:

 • رزرو بیلبورد در ماکو
 • رزرو بیلبورد در جاده توریستی بند
 • رزرو بیلبورد در مسیر تبریز ارومیه
 • رزرو بیلبورد در شاهین‌دژ
 • رزرو بیلبورد در بلوار ولیعصر ارومیه
 • رزرو بیلبورد در بلوار امام علی (ع)
بیلبورد تبلیغاتی ارومیه

ارزش های همکاری با آراد زرین خلیج فارس

کارشناسان حرفه ای هلدینگ آراد با بیش از 25 سال تجربه، مجری تبلیغات محیطی گسترده در سراسر ایران بوده‌اند. اجرای کمپین های تبلیغاتی برندهای مطرح، تداوم موفقیت و حضور پررنگ ما در حوزه بیلبورد تبلیغاتی، گواه این ادعاست.

01

مشاوره تبلیغاتی نسبت به نوع کسب و کار

02

نوشتن کمپین تبلیغاتی نسبت به بوجه اختصاص داده شده

03

سناریو نویسی و پیاده سازی آن در طرح های بیلبورد

04

اجرا و گزارش اکران به صورت هفتگی

چه ویژگی هایی آراد زرین را متمایز می کند؟

شرکت آراد زرین، با اختلاف یکی از متفاوت ترین و بهترین شرکت های تبلیغات محیطی می باشد. با توجه به مواردی که در ذیل به آن اشاره خواهیم کرد، تفاوت سطح ما با سایر رقبا را ملاحظه خواهید کرد.

01

قیمت واقع بینانه

آراد زرین، صاحب رسانه در سراسر کشوراست و با بیش از 2500 تابلو تبلیغاتی آماده ارائه کمپین های تبلیغاتی در سراسر کشور می‌باشد.
کمپین‌های تبلیغاتی برای برندسازی
بهتر و معرفی کسب و کار بسیار
سودمند و به‌صرفه هستند.

02

امکان تهاتر به ازای تبلیغات

تهاتر، روش داد و ستد خدمات یا کالا بین دو یا چند شریک تجاری، بدون استفاده از پول ( یا هرچیزی مربوط به پول مانند کارت اعتباری یا چک) است. صاحبان کسب و کار بدون پرداخت ریالی می‌توانند به دیده شدن کسب و کار و فرآیند برندسازی خود کمک کنند.

03

کاملا بدون واسطه

ما امکان خرید بیلبورد به طور مستقیم و بدون واسطه را برای صاحبان کسب و کارها و برندها فراهم ساخته ایم. این کار باعث حذف هزینه‌های اضافی می‌شود و این هزینه‌ها می‌توانند صرف تبلیغات بیشتر و بهتر و ماندگاری شما در ذهن مخاطب شوند.

04

وجود مشاوران و کارشناسان مجرب

مشاوران و کارشناسان مجرب آراد زرین، هر زمان آماده هستند که با پیشنهاد کمپین‌های تبلیغاتی مختلف، به شما کمک کنند بهترین تصمیم را برای پیشرفت و رونق کسب و کار خود بگیرید.

04

وجود مشاوران و کارشناسان مجرب

مشاوران و کارشناسان مجرب آراد زرین، هر زمان آماده هستند که با پیشنهاد کمپین‌های تبلیغاتی مختلف، به شما کمک کنند بهترین تصمیم را برای پیشرفت و رونق کسب و کار خود بگیرید.

05

بهترین‌ و مناسب‌ترین قیمت بیلبورد

آراد زرین، تنها شرکتی است که بدون حضور در مزایده‌های شهرداری، صاحب بیلبورد است. این مجموعه سازنده پل عابر پیاده است و به‌صورت کاملا مستقل تبلیغات محیطی(بیلبورد و عرشه پل) ارائه می‌دهد، حتی ارزانتر از شهرداری!

افتخار همکاری با برندهای معتبر

سوالات متداول

برخی از سوالاتی که ممکن است در مراحل مختلف رزرو بیلبورد با آن مواجه شوید را مطالعه نمایید.

چگونه در ارومیه بیلبورد اجاره کنیم؟

جهت رزرو بیلبورد آنلاین در ارومیه و همچنین دریافت مشاوره و کسب اطلاع از تعرفه بیلبوردهای ارومیه با شماره 09128356802 تماس بگیرید.

چرا سرمایه گذار تبلیغاتی در ارومیه؟

شهر ارومیه به عنوان دهمین شهر پرجمعیت کشور، پایتخت استان آذربایجان غربی ایران محسوب می‌شود و دارای ویژگی‌های بسیاری از جمله: میزبان کنفرانس‌ها و همایش‌های بزرگ بودن، وجود جاذبه‌های تاریخی، طبیعی و گردشگری در ارومیه و به‌عنوان دروازه‌ای به منطقه آزاد ماکو است که می‌تواند اهمیت خرید بیلبورد ارومیه را بیشتر کند.  

نقش تبلیغات بیلبوردی در آذربایجان غربی (ارومیه)

بیلبورد تبلیغاتی ارومیه، بهترین فرصت برای دیده شدن کسب و کار کسانی است که در ارومیه صاحب شغل هستند. با توجه به شرایط جمعیتی ارومیه سرمایه گذاری در حوزه تبلیغات محیطی در ارومیه، بازدهی بسیار خوبی دارد. کارآمدترین قالب تبلیغات محیطی، تابلوهای تبلیغاتی هستند. اما، طیف وسیعی از دیگر تبلیغات محیطی نیز وجود دارد که ویژگی‌های خاص خود را دارند.

پس، با توجه به جمعیت بالا و موقعیت مکانی و توریستی این شهر، اجاره بیلبورد ارومیه، بازتاب خوبی برای کسب و کار شما به وجود می‌آورد. در نتیجه سرمایه گذاری روی بیلبورد ارومیه، یکی از بهترین اقدامات، جهت پیشرفت کسب و کار شماست.

قیمت بیلبوردهای تبلیغاتی در ارومیه

تعرفه تبلیغات محیطی در استان آذربایجان غربی، به عوامل متعددی مانند مکان بیلبورد، مساحت، زمان رزرو بیلبورد و ترافیک منطقه بستگی دارد. هر چند ارومیه به عنوان مرکز صنعتی و تولیدی در غرب کشور مطرح است و با نصب بیلبوردهای مناسب در معابر شهر، شرکت‌ها می‌توانند از تبلیغات بیلبوردی برای جذب نمایندگان و خریداران صنعتی استفاده کنند. همین موضوع بر قیمت بیلبوردهای ارومیه تأثیر می‌گذارد.

جهت مشاوره و رزرو بیلبورد در ارومیه (آذربایجان غربی) با شماره 09128356802 تماس بگیرید.

اجاره تابلو تبلیغاتی ارومیه

بیلبورد آذربایجان غربی

لیست بیلبورد ارومیه

هزینه بیلبورد در ارومیه

قیمت اجاره بیلبورد در ارومیه

کانون تبلیغاتی ارومیه

اجاره و رزرو عرشه پل ارومیه

تبلیغ پل هوایی ارومیه

18 دیدگاه دربارهٔ «تعرفه اجاره بیلبورد تبلیغاتی آذربایجان غربی (ارومیه) + قیمت بدون واسطه»

 1. خانم تبریزی

  سلام وقت بخیر
  در راستای اجاره بیلبورد تبلیغاتی ارومیه، طراحی بیلبورد هم به عهده شماست؟

  1. سلام وقت بخیر خانم تبریزی
   برای اطلاع دقیق از جزییات بیلبوردهای تبلیغاتی لطفا از طریق شماره 09128356802 با مشاوران ما، در ارتباط باشید.

  1. با سلام
   جهت اطلاع از مکان‌های رزرو بیلبورد در ارومیه، می توانید از طریق شماره 09128356802 با کارشناسان و مشاوران ما در ارتباط باشید. تشکر از توجه شما

  1. با سلام وقت بخیر
   برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب زمان مناسب اجاره بیلبورد در ارومیه می توانید از طریق شماره 09128356802 با کارشناسان و مشاوران ما در ارتباط باشید. تشکر از توجه شما

 2. خانم معمار

  سلام
  برای اطلاع از شرایط تهاتر جهت اجاره بیلبورد کدام شرکت تبلیغات محیطی در ارومیه میتونه کمک کنه؟

  1. سلام و عرض ادب
   برای اطلاع از شرایط تهاتر می توانید از طریق شماره 09128356802 با کارشناسان و مشاوران شرکت تبلیغاتی آراد که صاحب رسانه در سراسر کشور می‌باشد در ارتباط باشید. تشکر از توجه شما

 3. سلام و عرض ادب
  لطف میکنید در مورد بیلبورد ارومیه بیشتر توضیح بدید و یه لیست کامل برای بنده بفرستید؟

  1. سلام وقت بخیر
   شما می توانید جهت اطلاعات دقیق‌تر، از طریق شماره 09128356802 با کارشناسان و مشاوران هلدینگ آراد در ارتباط باشید. ممنون از توجه شما

  1. سلام وقت بخیر
   شما می توانید جهت اطلاعات دقیق‌تر، از طریق شماره 09128356802 با کارشناسان و مشاوران هلدینگ آراد در ارتباط باشید. همچنین می‌توانید برای مشاهده لیست تابلوهای تبلیغاتی اصفهان به لینک زیر مراحعه نمایید:
   بیلبورد اصفهان
   ممنون از توجه شما

 4. آقای معمارزاده

  سلام. هزینه تبلیغات بیلبورد ارومیه برای میدان امام علی و چند مکان دیگر رو میخواستم بدونم به چه صورت است؟

  1. سلام و درود بر شما
   برای کسب اطلاعات مورد نظرتان میتوانید از طریق شماره 09128356802 با کارشناسان و مشاوران هلدینگ آراد در ارتباط باشید. همچنین اجرای کمپین تبلیغاتی و اجاره بیلبورد در چند مکان مختلف برای شما بازدهی بیشتر و صرفه اقتصادی بیشتری دارد.

 5. مهندس میرزایی

  هزینه اجاره بیلبورد ارومیه برای مکان های پرتردد در سال جدید چگونه است؟

  1. سلام و درود بر شما
   برای کسب اطلاعات تخصصی و دریافت مشاوره جهت اجاره بیلبورد میتوانید از طریق شماره 09128356802 با کارشناسان و مشاوران هلدینگ آراد در ارتباط باشید.

 6. آقای مردادی

  برای اجاره و رزرو بیلبورد ارومیه لیست مکان های قابل اکران همراه با قیمت به روز رو می خواستم. ممنون

  1. با عرض سلام و ادب
   برای کسب اطلاعات مورد نظرتان میتوانید از طریق شماره 09128356802 با کارشناسان و مشاوران هلدینگ آراد در ارتباط باشید. پس از انجام مشاوره لیست تابلوهای درخواستی برای تابلو تبلیغاتی ارومیه همراه با قیمت و ابعاد و لوکیشن در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تشکر از توجه شما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.9/5 - (15 امتیاز)

مشاوران همراه شما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی

۶۸۰۲ ۸۳۵ ۰۹۱۲

info@aradholding.com

لورم ایپسوم متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان