تابلو و بیلبورد تبلیغاتی (تبلیغات محیطی) در اتوبان کسایی تبریز

با اجاره تابلو تبلیغاتی در اتوبان شهید کسایی تبریز به دیده شدن هرچه بیشتر کسب و کار خود کمک می کنید. بزرگراه شهید کسایی، یکی از معابر اصلی محله باغچه بان در تبریز می باشد. همچنین به معابر مهمی مانند آزادراه تبریز – زنجان، بزرگراه بسیج، بزرگراه پاسدارن و غیره راه دارد. معمولا هنگام بازی های تیم فوتبال تراکتور سازی، به دلیل کمبود اتوبوس، بسیاری از مردم از ورزشگاه یادگار امام تا بزرگراه شهید کسایی را پیاده طی می کنند. پس یکی اتوبان شهید کسایی از پر تردد ترین بزرگراه های تبریز به شمار می رود. شما می توانید با اجاره بیلبورد تبلیغاتی در بزرگراه شهید کسایی کسب و کار خود را به جمعیت گسترده ایی از مردم، معرفی کنید. تبلیغات محیطی در مکان های پر رفت و آمد، مثل اتوبان شهید کسایی دگرگونی بزرگی در کسب و کار شما ایجاد می کند.

دروغ گفتن در تبلیغات کارساز نیست.

تیم بل
تابلو تبلیغاتی در اتوبان شهید کسایی تبریز

تبلیغات در اتوبان کسایی تبریز و مزایای آن

بیلبوردها ساختارهای تبلیغاتی بزرگی هستند که در کنار جاده های شلوغ قرار می گیرند تا مورد توجه رانندگان و عابران پیاده قرار گیرند. تابلوهای تبلیغاتی موجود در اتوبان کسایی می توانند مخاطبان را به دلیل بزرگ بودن و تنوع طرح هایی که در آن وجود دارد، جذب کنند. این مورد را طراحان جهت سفارشی سازی با استفاده از برنامه های تخصصی و تزئینات فراهم می کنند. بدون شک، بیلبوردهای تبلیغاتی در اتوبان کسایی یکی از بهترین راه ها برای دسترسی به تعداد زیادی از مردم حوالی آن منطقه است.

مسیر های منتهی به اتوبان کسایی

اتوبان شهید کسایی از محله باغچه بان تبریز عبور کرده و از مهمترین معابر حمل و نقل در تبریز به شمار می رود. این بزگراه به معابر مهمی متصل می شود. از جمله:

 • آزاد راه تبریز – زنجان
 • بزرگراه پیامبر اعظم
 • اتوبان بسیج
 • بلوار فتح
 • بزرگراه پاسداران
 • بلوار شهدای غواص
 • خروجی ایل گلی – یاغچیان
 • بلوار نیایش

چگونه با بیلبورد های تبلیغاتی اتوبان کسایی، همیشه در صدر باشیم؟

بیلبورد خسته کننده نادیده گرفته می شود. یک تابلو تبلیغاتی هوشمند توجه را به خود جلب می کند و تأثیر ماندگاری بر جای می گذارد. تابلوهای تبلیغاتی ما را احاطه کرده اند. احتمالاً هر هفته صدها تبلیغ بیلبورد را مشاهده می کنید، اما فقط تعداد انگشت شماری از آنها را به خاطر دارید. طراحی تابلو تبلیغاتی بسیار چالش برانگیز است. بدون ذکر اندازه آن، موارد زیادی وجود دارد که هنگام طراحی باید به آنها توجه داشته باشید. برخلاف کارت ویزیت یا لوگوها، طراحی بیلبوردهای تبلیغاتی به خلاقیت بیشتر و ایده های عالی برای جلب توجه مردم نیاز دارد.

نکات مخصوص به بیلبورد تبلیغاتی در آزادراه شهید کسایی

برای داشتن یک بیلبورد موثر در امر تبلیغات، باید به نکات اساسی توجه داشته باشید. مثلا زمان مناسب برای تبلیغات کسب و کار شما چه موقع از سال است؟ مثلا اگر در زمینه فروش محصولات عید نوروز فعالیت می کنید، تابستان و پاییز زمان مناسبی برای تبلیغات بیلبوردی شما نیست. یا اگر کسب و کار شما محدود به تبریز است، تابلو های تبلیغاتی استان خوزستان به افزایش مشتری های شما کمکی نمی کند. بقیه نکات مهم در زمینه تابلو های تبلیغاتی را می توانید در فهرست زیر ببینید.

 1. رنگارنگ باشید
 2. روی آگاهی دادن از برند خود تمرکز کنید
 3. تبلیغات خود را مختصر و شیرین نگه دارید
 4. شعار تبلیغاتی خود را مستقیم بیان کنید
 5. خدمات یا محصول خود را بشناسید
 6. محصول را به نمایش بگذارید
 7. متن بیلبورد
 8. زمان دهید تا برجسته شوید

قیمت و تعرفه اجاره بیلبورد در بزرگراه کسایی

برای اجاره و رزرو بیلبورد های تبلیغاتی در اتوبان شهید کسایی، می توانید با هلدینگ آراد در تماس باشید. آراد مجری تبلیغات محیطی با داشتن بیش از 750 رسانه فعال می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند. همچنین با داشتن تیم های تخصصی در زمینه های طراحی، شعار تبلیغاتی، برنامه ریزی بازاریابی و ایجاد کمپین های تبلیغاتی، به رشد شغلی شما کمک می کند.

بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان شهید کسایی تبریز

بیلبورد در اتوبان کسایی

بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان کسایی

بیلبوردهای در اتوبان کسایی

لایت باکس در اتوبان کسایی

تابلوهای تبلیغاتی در اتوبان کسایی

اجاره تابلو تبلیغاتی در اتوبان کسایی

تبلیغات محیطی در اتوبان کسایی

پل هوایی در اتوبان کسایی

تبلیغات بیلبورد در اتوبان کسایی

استرابورد در اتوبان کسایی

قیمت بیلبورد در اتوبان کسایی

تعرفه بیلبورد در اتوبان کسایی

4.8/5 - (6 امتیاز)

1 دیدگاه دربارهٔ «تابلو و بیلبورد تبلیغاتی (تبلیغات محیطی) در اتوبان کسایی تبریز»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *