صاحب رسانه بدون واسطه در سراسر کشور ,رزرو بیلبورد
6294 250 0912

خانه » مجری تبلیغات محیطی در اتوبان پردیس تهران

مجری تبلیغات محیطی در اتوبان پردیس تهران

تبلیغات در اتوبان پردیس

هلدینگ آراد به عنوان مجری تبلیغات محیطی در اتوبان پردیس یکی از فعال ترین مجریان در سراسر کشور می باشد. آراد خود صاحب رسانه می باشد و بیش از 750 رسانه در جای جای ایران دارد. با اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان پردیس می توان به رشد قابل توجهی از کسب و کار خود دست پیدا کنید. به این صورت که بازدید های بیلبوردهای شما افزایش پیدا می کند و در نتیجه محصول و خدمات شما به فروش می رسد.

تبلیغات در اتوبان پردیس از مزایای بالایی برخوردار می باشد. روزانه هزاران اتومبیل از این اتوبان عبور و مرور می کنند. هلدینگ آراد از بهترین شرکت های تبلیغاتی در اتوبان پردیس به حساب می آید. در سال های متمادی توانسته است تا در کنار کسب و کار های مختلف آنها را توسعه و رشد بدهد. از مزایای اکران بیلبورد تبلیغاتی اتوبان پردیس توسط آراد این است که شما می توانید تهاتر نیز داشته باشید. به این صورت که تابلوهای تبلیغاتی خود را به ازای کالایی که در اختیار می گذارید دریافت نمایید. برای آگاهی از لیست قیمت ها و شرایط اجاره بیلبورد بزرگراه پردیس و یا تعرفه بیلبورد تهران در تماس شوید.

بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان پردیس تهران
شرکت تبلیغاتی اتوبان پردیس تهران
اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان پردیس تهران
مجری تبلیغات محیطی اتوبان پردیس تهران
شرکت تبلیغاتی اتوبان پردیس تهران
مجری تبلیغات محیطی اتوبان پردیس تهران
مجری تبلیغات محیطی اتوبان پردیس تهران
بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان پردیس تهران
5/5 - (11 امتیاز)

4 دیدگاه دربارهٔ «مجری تبلیغات محیطی در اتوبان پردیس تهران»

    1. سلام وقتتون بخیر آقای شریفی
      لطفا جهت کسب اطلاعات دقیق از تعرفه‌های بدون واسطه اجاره بیلبورد تبلیغاتی از طریق شماره 09122506294 با مشاوران و کارشناسان ما، در ارتباط باشید.

    1. سلام وقتتون بخیر، برای اطلاع دقیق از شرایط، تخفیفات شرکت و تعرفه های رزرو بیلبوردهای تبلیغاتی می‌توانید از طریق شماره 09122506294 با کارشناسان هلدینگ آراد، در ارتباط باشید. سپاس از توجه شما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.