نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

بهترین کانون تبلیغاتی خلاق در ایران

کانون تبلیغاتی وظیفه بررسی رفتار مخاطبان و متقاعد یا تحت تأثیر قرار دادن آنها را بر عهده دارد. یک کانون تبلیغاتی خوب برنامه ریزی می کند که چگونه، چه وقت و کجا باید تبلیغات شما نمایش داده شود. کانون تبلیغاتی تمام تلاش خود را برای فروش محصولات مشتریان از راه تبلیغات انجام می دهد.

کانون تبلیغاتی

کانون های تبلیغاتی مجموعه ای از خدمات تخصصی در حوزه تبلیغات را ارائه می دهند و در صنایع مختلف آنها را استفاده میکنند. این کانون ها متمرکز بر خدماتی همچون تحقیق در بازار، توسعه پیام های خلاقانه، تولید محتوا و رسانه، قرار دادن رسانه ها، نظارت بر اثربخشی کمپین ها و اصلاح و به روز رسانی کمپین ها در صورت نیاز است.

آژانس تبلیغات محیطی آراد دارای تیمهای تخصصی در زمینه بازاریابی، برندینگ، شعارتبلیغاتی  خاص خود می باشد و به شرکت ها یا سازمان ها کمک می کنند تا با روشی آسان و ساده به مشتری مورد نظر خود برسند.

تقاضای انبوه تقریباً از طریق توسعه تبلیغات ایجاد شده است 

کالوین کولیج
کانون تبلیغاتی
کانون های تبلیغاتی

نقش و خدمات کانون های تبلیغاتی

 • انجام تحقیقات در مورد شرکت و محصول و واکنش های مشتریان.
 • ایجاد آگهی بر اساس اطلاعات جمع آوری شده در مورد محصول.
 • برنامه ریزی برای نوع رسانه مورد استفاده، زمان و مکان استفاده، و مدت زمان استفاده.
 • گرفتن بازخورد از مشتریان و تصمیم گیری در مورد اقدامات بعدی

همه شرکت ها می توانند این کار را به تنهایی انجام دهند. آنها می توانند تبلیغات را چاپ کرده یا آن ها را در تلویزیون یا سایر مکان های رسانه ای انجام دهند. ولی این کار نیاز به تیم های تخصصی و کارشناسان حرفه ایی دارد که سال ها در زمینه تبلیغات فعال بوده اند.

چرا شرکت ها در زمینه تبلیغات به کانون های تبلیغاتی نیاز دارند؟

شرکت های تبلیغاتی در این زمینه متخصص هستند. آنها تیمی متشکل از افراد مختلف مانند نویسنده، مدیر هنری، برنامه ریز و غیره دارند. همچنین بستن قرارداد با شرکت تبلیغاتی تا حدی، منجر به صرفه جویی در هزینه ها می شود.

بهترین کانون تبلیغاتی

انواع کانون های تبلیغاتی

 • نمایندگی کانون تبلیغاتی با خدمات کامل: با داشتن تیمی از افراد متخصص در بخش های مختلف در تمام مراحل تبلیغات سر و کاردارد. کار خود را از جمع آوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل آنها آغاز می کند و تا انتهای تبلیغات و نتبجه گیری از آن با شما همراه خواهد بود.
 • کانون تبلیغات تعاملی: با استفاده از روش های ارتباطی مدرن، تبلیغات تعاملی و به روز ایجاد می کنند. که شامل تبلیغات آنلاین، ارسال پیام های شخصی در تلفن های همراه و … است.
 • کانون های خلاقیت: این آژانس های کوچک تبلیغاتی با کپی کردن نوشته ها، کارگردانی، و داشتن افراد خلاق؛ تبلیغات خلاقانه ایی ایجاد میکنند و به جز ایجاد تبلیغات واقعی وظیفه دیگری ندارند.
 • کانون های تبلیغاتی خرید رسانه: مکانی برای ارائه تبلیغات ایجاد کرده و به تبلیغ کنندگان ارائه می دهند. همچنین زمان بندی در کانال های تلویزیونی مختلف و ایستگاه های رادیویی را برنامه ریزی می کنند. و در نهایت نظارت می کنند که آیا تبلیغ در زمان و مکان دلخواه پخش شده است یا خیر.
 • کانون تبلیغاتی داخلی: به خوبی کانون تبلیغاتی با خدمات کامل هستند. اصولا سازمان های بزرگ این نوع از کانون های تبلیغاتی که فقط برای آنها کار می کنند را ترجیح می دهند.

بودجه تبلیغات و عوامل موثر بر آن:

قبل از پرداختن به موضوع «تعیین بودجه تبلیغات» باید بدانیم که بودجه تبلیغات چیست؟ بودجه تبلیغاتی تخمین هزینه های تبلیغاتی یک شرکت در یک بازه زمانی خاص است. مهمتر از همه پولی است که یک شرکت مایل است آن را برای تحقق اهداف بازاریابی خود کنار بگذارد.

هنگام تعیین بودجه تبلیغات یک شرکت، باید ارزش هزینه تبلیغات را در برابر ارزش نتیجه آن، به عنوان درآمد حاصل از تبلیغ وزن کرد. و بهتر است که تمرکز خود را بر نیازهای مشتریان و حل مشکلات آن ها قرار دهیم، نه مشکلات شرکت مانند کاهش بیش از حد بودجه.

قبل از نهایی شدن بودجه تبلیغاتی یک سازمان یا یک شرکت ، باید شرایط مطلوب و نامطلوب بازار را که بر بودجه تبلیغات تأثیر خواهد گذاشت نیز مورد بررسی قرار دهید. شرایط بازار برای مراقبت به شرح زیر است:

 • فرکانس تبلیغات و ماندگاری آن
 • رقابت و بی نظمی
 • سهم بازار محصول
 • مرحله چرخه عمر محصول

شرکت های تبلیغاتی

فرکانس تبلیغات و ماندگاری آن:

به معنای تعداد دفعاتی است که تبلیغات با توضیحات محصول یا خدمات، در بازه های زمانی تعیین شده نشان داده شده است. بنابراین در اینجا، اگر هر شرکتی به فرکانس تبلیغات بیشتری برای محصول خود نیاز داشته باشد، آنگاه مجبور است بودجه تبلیغاتی خود را افزایش دهد.

کانون تبلیغاتی خلاق

رقابت و بی نظمی:

شرکتها ممکن است رقبای زیادی برای محصول خود داشته باشند. و همچنین تبلیغات زیادی نشان داده می شود که به آن بی نظمی می گویند. این دسته از شرکت ها باید بودجه تبلیغات خود را افزایش دهند تا تبلیغات موثر تر و بیشتری داشته باشند.

توقف تبلیغات برای صرفه جویی در هزینه مانند توقف ساعت برای صرفه جویی در وقت است.

هنری فورد

سهم بازار:

برای به دست آوردن سهم بازار خوب در مقایسه با رقبای خود ، شرکت باید محصول بهتری از نظر کیفیت داشته باشد. کالای منحصر به فرد تولید کند و تقاضا و تبلیغات جذاب با پاسخ نهایی مشتریان داشته باشد. همه اینها در صورتی امکان پذیر است که بودجه تبلیغات بالا باشد.

مرحله چرخه عمر محصول:

اگر شرکت تازه وارد است یا اگر محصول در مرحله معرفی خود است ، پس شرکت باید بودجه خود را بالا نگه دارد تا در بازار با بازیکنان فعلی جا بیفتد و تبلیغات مکرر داشته باشد. با گذشت زمان و پیرتر شدن محصول، بودجه تبلیغات کاهش می یابد زیرا محصول دیگر نیازی به تبلیغات مکرر ندارد.

تعیین بودجه تبلیغات

هنگامی که شرایط بازار به طور کامل مورد مطالعه قرار می گیرد، شرکت مجبور است بودجه تبلیغاتی خود را بر این اساس تنظیم کند. برای تعیین بودجه تبلیغات، چند روش وجود دارد:

 • درصد فروش: در این روش، بودجه بر اساس فروش محصول از سوابق سال قبل یا از فروش پیش بینی شده آینده تعیین می شود. این یک روش مبتنی بر پیش بینی محض است و برای شرکتهایی که فروش سالیانه ثابت دارند ، بهترین کاربرد را دارد.
 • مقرون به صرفه بودن: این روش به طور کلی توسط شرکت های کوچک و نوپا استفاده می شود. شرکت هایی که سرمایه دارند و می توانند تبلیغات کنند، این روش را انتخاب کرده و میتوانند هر زمان از سال که بخواهند به تبلیغ کسب و کار خود بپردازند.
افزایش سرمایه با کانون تبلیغاتی

لیست بهترین شرکت های تبلیغاتی ایران (1402)

بهترین شرکت بازاریابی ایران (1402)

4.9/5 - (28 امتیاز)

4 دیدگاه دربارهٔ «بهترین کانون تبلیغاتی خلاق در ایران»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[contact-form-7 id=”e91ef5d” title=”Contact form 1″]

لورم ایپسوم متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان