رشد برند با تبلیغات بیلبوردی در کلارآباد

تبلیغات بیلبوردی در کلارآباد از مزیت های زیادی برخوردار می باشد. کلارآباد واقع در شهرستان تنکابن در غرب استان مازندران می باشد. از لحاظ همسایگی، از جهت شرق با شهرستان چالوس و از سمت غرب با هتل قو همجوار است. زبان ساکنین این شهرستان مازنی با گویش تبری کلارستانی می باشد. کلارآباد آب و هوای معتدل خزری دارد. با توجه به اینکه این منطقه بین دریای خزر از سمت شمال و رشته کوه های البرز از سمت جنوب واقع شده است، همواره به عنوان یک مقصد گردشگری برای مسافران و توریست ها بوده است. هر ساله گردشگران زیادی به این شهر سفر می کنند و از فضای این محیط لذت می برند. جمعیت زیادی که در این شهر حضور پیدا می کند باعث شده تا ظرفیت خوبی برای دیده شدن بیلبورد های تبلیغاتی ایجاد شود. فاصله ی کلارآباد تا ساری 190 کیلومتر و تا رشت و تهران به ترتیب 178 و 212 کیلومتر است. در فاصله ی این سه شهر تا کلارآباد موقعیت های بسیار خوبی برای تبلیغات بیلبوردی می باشد.

بیلبورد تبلیغاتی در کلارآباد
تابلو تبلیغاتی در مازندران

از چه مسیرهایی می توان به کلارآباد دسترسی پیدا کرد؟

شهر زیبا و گردشگری کلارآباد که در غرب استان مازندران واقع شده است و یکی از بهترین موقعیت ها برای تبلیغات بیلبوردی می باشد، از مسیر های زیر قابل دسترسی می باشد:

  • جاده چالوس: اگر در شمال یا غرب تهران زندگی می کنید، پس از گذر از جاده چالوس، وارد شهر چالوس می شوید. سپس با طی کردن مسیری حدود کیلومتر به شهر زیبای کلارآباد خواهید رسید.
  • جاده رشت: اگر قصد سفر از شهر رشت به کلارآباد را دارید، پس از طی کردن شهرهای رشت، لاهیجان، رامسر، تنکابن، وارد شهر کلارآباد خواهید شد.
  • جاده هراز: پس از گذراندن جاده هراز، و بعد 


تعرفه تبلیغات بیلبوردی در کلارآباد

تبلیغات بیلبوردی از بهترین استراتژی های بازاریابی می باشد. شما می توانید با اکران بیلبوردهای تبلیغاتی تاثیر بسزایی در رشد کسب و کار خود ایجاد نمایید. تعرفه این تبلیغات با توجه به موقعیت جغرافیایی که هر منطقه دارد و همچنین موقعیت زمانی که در طول سال وجود دارد، متفاوت می باشد. برای اطلاع دقیق از تعرفه ها با هلدینگ آراد در تماس شوید.

2 دیدگاه دربارهٔ «رشد برند با تبلیغات بیلبوردی در کلارآباد»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *