آیا از تاثیرات تبلیغات بیلبوردی در جزیره کیش سود می برید؟

get

بیلبورد های تبلیغاتی آراد در سراسر کشور

  • آیا از تاثیرات تبلیغات بیلبوردی در جزیره کیش سود می برید؟


امروزه مدیران شرکتها هنگام خرید و رزرو بیلبورد در جزیره کیش انتخاب های زیادی دارند. سالانه به‌طور متوسط، بیش از یک میلیون و هفتصد هزار گردشگر از این جزیره مرجانی بازدید می‌کنند. در واقع، تحقیقات نشان می دهد که مدیران قبل از رزرو تابلو تبلیغاتی به طور متوسط 140 بار از وب سایت آژانس های تبلیغاتی بازدید می کنند. این افراد هنگام تحقیق در مورد مسیرهای ورود و خروج، میزان تردد و جزییات اطلاعات شهرداری ها و دیگر کانون های تبلیغاتی دیدن می کنند. اما بیشترین تعداد مراجعه مربوط به وبسایت شرکتهای تبلیغاتی میباشد.

تبلیغات بیلبوردی در جزیره کیش
قیمت بیلبورد در کیش
  • مهم ترین خیابان های کیش برای تبلیغات


مهم‌ترین خیابان‌ جزیره کیش، خیابان فردوسی است که کاملا از اصول شهرسازی مدرن پیروی کرده و نورپردازی عالی این خیابان، شرایط را برای پیاده‌روی‌های شبانه فراهم کرده است. از سوی دیگر مهم‌ترین مراکز خرید، مراکز تجاری و هایپرمارکت‌ها در این خیابان هستند و دسترسی به همه‌چیز با ورود به این خیابان امکان‌پذیر خواهد شد.

قدرتمندترین عنصر در تبلیغات حقیقت است.

بیل برنباخ

گزیده ای از سخنان رئیس گروه تبلیغات دانشگاه ایالتی میشیگان

جف آی ریچاردز استاد و رئیس گروه تبلیغات و روابط عمومی در دانشگاه ایالتی میشیگان می باشد . وی در سالهای 1989 تا 2010 از استادان تبلیغات در دانشگاه تگزاس در شهر آستین بوده است، که در بازه زمانی 1998 تا 2002 به عنوان مدیر گروه تبلیغات خدمت می کرد.

  • آیا بیلبورد های تبلیغاتی همچنان تاثیر گذار هستند؟


مطالعه دیگری همچنین نشان داد که حدود 75 درصد از مشتریانی که با یک مجری تبلیغاتی قرارداد منعقد مینمایند از بیلبوردها مدنظر بازدید کرده اند. حتی در بازار مدرن امروزی، گزارش اخیر نشان می دهد که اثر بیلبورد هنوز هم وجود دارد

تابلو تبلیغاتی در کیش

نحوه تبلیغات حرفه ای

از ابتدای شکل‌گیری تمدن بشریت، تبلیغات در بطن زندگی انسان‌ها ریشه دارد. تبلیغات در ابتدای پیدایش، به شکل برده‌داری نوین بوده و به تدریج به اشتغال زایی تبدیل شده است. تبلیغات روح بازرگانیست و واحد بازاریابی هر سازمان وظیفه معرفی محصول، تبلیغات حرفه ای و … را دارد. انتخاب نحوه تبلیغات (محیطی، چاپی، تلویزیونی و…) و همچنین نوع استراتژی تبلیغات (بسته، سریالی و…) نیز برعهده واحد بازرگانی است. آیا می‌دانید تبلیغات محیطی به عنوان رسانه برتر، ماندگارترین روش بین رسانه های تبلیغاتی است؟ در صورت تمایل مقاله چگونگی تبلیغات حرفه‌ای را مطالعه بفرمایید.

  • اصول طراحی تابلوهای تبلیغاتی برای جزیره کیش


در طراحی بیلبوردها به این باید توجه کرد که پیام کمپین بازاریابی شما را به خوبی منتقل کند چرا که به معنای شعار اصلی شما شناخته می‌شود. تاثیرگذاری بیلبورد در صورتی عملی است که این بیلبوردها در مدت ۷ تا ۱۲ ثانیه باید دیده شوند و خارج از این محدوده تا حدودی تاثیرگذاری خود را از دست می‌دهد. تعداد کلمات هم در بیلبورد مهم است و بهتر از بیشتر از شش هفت کلمه در شعار تبلیغاتی کمپین بازاریابی شما به کار نرود و منطقا در بیلبورد باید نام و لوگوی برند شما به صورت مشخص حضور داشته باشد. در بیلبوردها تصاویر از کلمات مهم‌تر هستند و برای معرفی برند و محصولتان هرچقدر کلمه کمتر و تصویر حس‌برانگیزتر باشد بهتر است.

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *