معرفی بزرگترین هلدینگ تبلیغاتی و بازاریابی مطرح ایران و جهان

هلدینگ تبلیغاتی و بازاریابی خدمات متنوعی در زمینه تبلیغات ارائه میکند. به همین منظور برای یافتن یک شرکت تبلیغاتی بسیار خوب درتهران باید دقت بسیار زیادی به عمل اورید و این کار شما را دشوار خواهد نمود. شرکت تبلیغاتی آراد با خدمات کامل می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کرده و نام تجاری شما را تقویت کند.

با این حال چنانچه کسب وکار شما نیاز به طراحی و اجرا تبلیغات دارد. از آنجا که پیدا کردن شرکت های تبلیغاتی مطمئن و کارآمد کار راحتی نیست کافیست به کارشناسان ما در کانون تبلیغاتی آراد اعتماد کنید.

ویژگی های یک هلدینگ حرفه ایی تبلیغاتی

یک هلدینگ تبلیغاتی و بازاریابی خوب باید دارای تجربه کافی در زمینه راهنمایی و هدایت کسب و کار ها به سوی سود باشد. چون بازاریابی و تبلیغات موثر یکی از ارکان اساسی هر شرکت به شمار می رود و کلید موفقیت کسب و کار شما می‌باشد. قبل از هر چیز و دریافت هرگونه مشاوره از هلدینگ بازاریابی و تبلیغاتی، لازم است که شما با مفاهیم بازاریابی و تبلیغات آشنا باشید و دلایل ضرورت آن را نیز بدانید.

بهترین هلدینگ تبلیغاتی
هلدینگ تبلیغات محیطی
هلدینگ تبلیغاتی معتبر
ویژگی های هلدینگ تبلیغاتی

انتخاب یک شرکت بازاریابی

انتخاب یک شرکت بازاریابی و تبلیغاتی برای بسیاری از مشاغل در جهت رسیدن به اهداف تجاری کوتاه مدت و بلند مدت، تصمیم ساده ای است. ممکن است گزینه های بی شماری در دسترس باشد، اما شرکت های بازاریابی تا حد امکان با هم برابر نیستند. در حالی که کار با یک آژانس بازاریابی می تواند یک سرمایه گذاری عالی برای آینده شرکت شما باشد. انتخاب شریک اشتباه می تواند در دراز مدت برای شما هزینه داشته باشد. با این اوصاف، در اینجا چهار ویژگی وجود دارد تا به شما در پیدا کردن یک هلدینگ تبلیغاتی عالی کمک کند.

نمای تبلیغاتی استراتژیک

شرکت‌های موفق نگاه و توجه صحیحی به بازاریابی  دارند و تمام افراد سازمان در آن مشارکت می کنند. این شرکت ‌ها در مورد توجه به نیازهای مشتری فقط حرف نمی‌زنند، بلکه واقعاً به آن عمل می‌کنند. برآورده کردن نیاز مشتری که به‌ دقت شناسایی‌ شده نوید دهنده موفقیت آن ‌هاست. این امر به این معنی نیست که یک شرکت درجه یک بازاریابی بدون فکر، هر فرصتی را در بازار دنبال می‌کند. این شرکت‌ها انرژی صرف می‌کنند و تلاش می‌کنند تا قابلیت‌ها و مهارت‌های بازاریابی خود را با فرصت‌های بازار تعیین‌ شده وفق دهند. یعنی با دیدگاه بازاریابی استراتژیک به‌ گونه ‌ای که در آن سهیم هستند.

حساسیت و انعطاف‌ پذیری سازمانی در تبلیغات

شرکت‌های موفق می‌دانند که در محیط پویا و دائماً در حال تغییر بازار، این احتمال وجود دارد که حتی پیچیده‌ ترین پیش ‌بینی‌ها و برنامه ‌ریزی‌های بازاریابی بی اثر باشد. هلدینگ تبلیغاتی آراد می‌داند که در واقعیت، بازار امتیاز مهمی به تبلیغات محیطی می‌دهد. همچنین بر نیاز به هوشیاری دائم در نظارت و ارزیابی روند های بازار و مشتری تاکید می‌کند. این اشتیاق به انعطاف و پذیرش تغییر در روش آن‌ها در سیستم ها و ساختارهای سازمانی لحاظ می‌شود. در محیطی که پیش‌ بینی کردن از هر زمانی مشکل‌ تر شده است، سرعت در تغییر وضعیت از مهم‌ ترین ویژگی‌های موفقیت است.

استراتژی رقابتی قابل دفاع در هلدینگ تبلیغاتی

شرکت‌های موفق می‌دانند که فرصت‌ های بازاریابی خوب، به‌ ناچار رقابتی قوی را طلب می‌کند. پس سازمان های درجه یک بازاریابی علاوه بر توجه اساسی شان به مشتری، به همان میزان و قدرت، اهل رقابت هستند. یک هلدینگ درجه یک تبلیغاتی به ‌دقت، رقابت پیش رو را تجزیه ‌و تحلیل کرده و سعی می‌کنند با پذیرش موقعیت‌های بازار که مقابله با آن‌ها مشکل است، تهدیدها را خنثی کنند. ما در هلدینگ تبلیغاتی آراد در برنامه ‌ریزی بازاریابی خود قابلیت تدافعی را اضافه می کنند.

نوآوری و استاندارد استراتژی در امر بازاریابی و تبلیغات

یک هلدینگ تبلیغاتی موفق می‌داند که مانند هر مورد دیگری در تجارت، یک دوره سخت وجود دارد. برای جایگزین کردن موفقیت‌ های پروژه دائماً نیاز به ایده‌ها، مفاهیم و تبلیغات جدید است. تبلیغات کارآمد، شرح مسئولیت استاندارد شده‌ای را می خواهد که در آن نه تنها به بازار امروز، بلکه به بازار فردا نیز توجه شده باشد. این خصوصیات گسترده که بهترین شرکت‌ها را از بقیه جدا می‌سازد، به ‌خودی‌ خود ایجاد نمی‌شوند و درک آن ساده است. با این وجود فقط تعداد کمی از کسب‌وکارها را می‌توان یافت که این موارد را درک و اجرا نمایند.

در کل بسیاری از سازمان‌ها یا فقط به طور لفظی به بازاریابی توجه دارند و یا درک ناقصی از آن ابراز می‌کنند. اما مسلم است که لازمه اصلی بازاریابی موفق درک عمیق سازمان از اهمیت بازاریابی Marketing است.

هلدینگ تبلیغاتی

نقشه راه برای برنامه ریزی و تبلیغات

قبل از انکه وارد بحث تبلیغات شویم، باید یک پلن و برنامه مشخص از مسیر بازاریابی خود داشته باشیم. باید منابع اولیه را مشخص کرده و دورنمای تبلیغاتی کار خود را مشخص کنیم.

مشخص کردن اهداف خود از انجام تبلیغات

 قبل از ایجاد کردن هرگونه برنامه ریزی تبلیغات، مهم‌ترین کاری که باید انجام دهید تعیین هدف‌هایتان برای بازاریابی است. کارشناسان ما در هلدینگ تبلیغاتی به شما کمک می‌کنند تا بهترین برنامه ریزی تبلیغاتی را انجام دهید. برای استراتژی تبلیغات برنامه ریزی شده، هدف های مختلفی وجود دارند، از جمله:

 • .افزایش فروش
 • .بازدید بیشتر برای وبسایت یا اپلیکیشن
 • .کاهش هزینه به ازای هر کاربر
 • .بازگرداندن مشتریان قبلی و…

اندازه‌گیری‌های اولیه را برای تبلیغات انجام دهید

یعنی موقعیت اولیه و منابع در دسترس خود را برای برنامه ریزی تبلیغات بسنجید.

در امر تبلیغات منعطف بمانید

در تبلیغات سنتی بیشتر روش های موجود، از قبل تعیین و به کار گرفته شده‌اند. با تبلیغات برنامه ریزی شده، شما باید همه چیز را خودتان تعیین کنید. از جمله دفعات تکرار تبلیغ، ویژگی‌های دموگرافیک مخاطبان، نرخ و زمان‌ بندی آن. آماده باشید تا چیزهای جدید را امتحان کنید. از تبلیغات محیطی و بیلبورد ها گرفته تا تبلیغات آنلاین.

هلدینگ تبلیغاتی آراد
فعالیت های هلدینگ تبلیغاتی

برای تبلیغات بودجه ثابت تعیین نکنید

همان‌طور که قبلا بحث شد، ماهیت الگوریتم برنامه ریزی شده این‌ گونه است که همیشه به دنبال فرصت‎‌های جدید می‌گردد تا سریع‌ تر و هوشمندانه‌ تر به اهداف شما برسد. این ویژگی نیاز به انعطاف‌ پذیری دارد. به همین خاطر لازم است برای جذب این فرصت‌ها تمرکز خود را سریع تغییر دهید. برای این که در اتخاذ سیاست‌های جدید به خود آزادی بیشتری بدهید، همواره بودجه قابل تغییری تعیین کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا استراتژی خود را متناسب با داده‌های جدید به‌ دست‌ آمده مدیریت کنید. هلدینگ تبلیغاتی آراد همیشه بهترین نکات و ایده های تبلیغاتی را در اختیار تان قرار می‌دهد، تا بیشترین سود را از کمپین تبلیغاتی خود به دست آورید.

روی مخاطبان خود کار کنید

بخش‌بندی مخاطبان و راه‌حل‌ های پیشرفته ی هدف‌ گیری، به همراه تکنولوژی‌ های تبلیغات برنامه ریزی شده به شما کمک می کند تا یک راهبرد تبلیغاتی برنامه ریزی شده ایده‌آل ایجاد کنید و به سرعت و با کمترین هزینه به اهداف خود برسید.

بخش‌بندی مخاطبان

بهترین کاری که می‌توانید در شروع تبلیغات خود انجام دهید، بخش‌ بندی مخاطبانتان بر اساس اطلاعاتی است که از طریق پلتفرم‌های مدیریت داده‌ جمع‌ آوری کرده‌اید. همچنین می‌توانید از هلدینگ تبلیغاتی ما این اطلاعات را درخواست کنید. به این ترتیب می‌توانید استراتژی خود را به پیام‌های خاصی تبدیل کنید که به مخاطبان خاص ارائه می‌شوند و با پروفایل ایده‌آلی که به آن تعلق دارند متناسب است. این پروفایل‌ها یا بخش‌بندی‌ها می‌توانند به معیار‌های مختلفی بستگی داشته‌ باشند، از جمله گروه سنی، جنسیت مخاطبان، نوع دستگاهی که به کمک ان متصل می شوند، مکان مخاطبان و رفتار آنها و غیره.

سفر مشتری را طراحی کنید

جدا از بازدید‌کننده مناسب و قیمت صحیح، راهبرد تبلیغات برنامه ریزی شده ایده‌آل، این مورد را نیز در بر می‌گیرد که تبلیغ تحت چه شرایطی ارائه خواهد شد. برای اطمینان از این که کاربر در زمان و مکان مناسب با محصول شما روبرو خواهد شد، سعی کنید سفر مشتری خود را ترسیم کنید. درباره‌ی شکل‌ گیری و توسعه‌ی ارتباط میان برند شما و مشتریانتان از معرفی اولیه‌ی برند تا پایان راه که منجر به خرید می‌شود، فکر کنید. به خاطر داشته باشید که در ابتدا، مهم است برند خود را معرفی و اعتماد سازی کنید. بعد هنگامی که مشتری بالقوه‌ی شما کمابیش با محصولات یا خدمات شما آشنا می‌شود، باید سعی کنید بازاریابی کنید. فراموش نکنید که تبلیغات خود را زمانی که اطلاعات بیشتری در مورد مشتریانتان و سفر آن‌ها به‌دست می‌آورید، بهینه‌ سازی کنید. کارشناسان ما در هلدینگ تبلیغاتی آراد به شما کمک می‌کنند بهترین سفر تبلیغاتی را ایجاد کنید و بیشترین بازده را از کمپین تبلیغاتی خود کسب کنید.

قدم آخر

تبلیغات جذاب بسازید. با استفاده از تبلیغات محیطی، اجاره تابلو های تبلیغاتی، ویدئو، تبلیغات همسان و … تبلیغات جذاب بسازید.

هلدینگ تبلیغاتی و بازاریابی
هلدینگ تبلیغات محیطی معتبر

خلاصه ایی از پرکاربردترین انوع بازاریابی

بازاریابی بیش از هر فعالیت دیگری با مشتری سر و کار دارد. این علم را امروزه نه به معنای قدیم آن یعنی فروشندگی، بلکه به معنای امروزی آن یعنی تامین رضایت مشتری می شناسیم. بازاریابی علیرغم تصورات اکثر مردم فقط در تلاشهای کوتاه مدت برای فروش کالاهای نیمه ضروری و لوکس و تشریفاتی خلاصه نمی شود. بلکه شامل مجموعه ای  از فعالیت های تولیدی، توزیعی و تجاری است که کالاها را سریعتر و ساده تر به دست مصرف کننده نهایی برساند.

 1. بازاریابی تلفنی یا تله مارکینگ: بازاریابی تلفنی یا تله مارکتینگ نوعی از بازاریابی است که فروشنده مستقیم از تلفن برای برقرای ارتباط با مشتری استفاده میکند تا اطلاعاتی رو ارائه دهد و نهایتا به مرحله فروش محصول رسد.
 2. بازاریابی چریکی یا پارتیزانی : بازاریابی چریکی یا پارتیزانی نوعی از بازاریابی است که روی تکنیک های کم هزینه اما موثر تمرکز دارد. در این نوع بازاریابی از روش های استفاده میشود که محصول واقعی را برای مخاطب شبیه سازی میکند.
 3. بازاریابی ویروسی: بازاریابی ویروسی بعنوان یکی دیگر از پرکاربردترین انواع بازاریابی با استفاده بهینه، از تعامل با مخاطب و پتانسیل شبکه های اجتماعی برای ترویج یک محصول از مخاطب در بازاریابی دیجیتال استفاده میشود.
 4. بازاریابی دهان به دهان: بازاریابی دهان به دهان روشی برای پخش کردن یک پیام در بین حرف های عادی مردم میباشد . اگه مردم از برندی استفاده کنند و خیلی راضی باشند ان را با بقیه به اشتراک میگذارند و توصیه میکنند.
 5.  بازاریابی محتوایی: هم یکی دیگر از انواع بازاریابی پرکاربرد محسوب میشود که تمرکز خود را بر تولید و توزیع محتوای با کیفیت است و هدف ان نیز جذب مخاطب جدید و حفظ مخاطب قبلی می باشد.
 6. بازاریابی درخواست به اقدام: بازاریابی درخواست به اقدام بخشی از بازاریابی درون سیستمی که در داخل وب سایت از طریق بنر، متن یا یک تصویر اتفاق میافتد. این ابزارها، تلاش میکنند تا فرد را به کلیک روی آن تشویق کنند و وارد ارتباط با سایت بشوند و در نهایت اقدامی که مد نظر ما است را انجام دهند، که آن اقدام میتواند خرید یا دانلود یک فایل باشد.
 7. بازاریابی مشارکتی: به بازاریابی مشارکتی، Partnership Marketing،  هم گفته میشود،این تکنیک باعث بوجود اومدن رابطه ایی عمیق بین برندهای مکمل میشود، از طرفی هم این استراتژی مشارکتی برای هر دو برند منفعت دارد. زمانی که یک شرکت به جهت کسب درآمد برای خودش باعث ایجاد و خلق ارزش میشود، برند دیگری با مشتریان جدید ارتباط برقرار میکند.
 8. بازاریابی با نمونه رایگان: در بازاریابی با نمونه رایگان مشتری محصول رایگان ارائه میدهد؛ با این امید که بتواند مشتری را برای خرید در آینده تشویق کند.
 9. بازاریابی دیجیتال: در بازاریابی دیجیتال با استفاده از تجهیزات هوشمند مثل تلفن همراه هوشمند، رایانه، تبلت و بیلبوردهای دیجیتالی برای آگاهی مشتری از برند و محصولات برند استفاده میشود. عنصر کلیدی بازاریابی دیجیتال، بازاریابی اینترنتی است.
 10. بازاریابی مستقیم: در بازاریابی مستقیم، به طور مستقیم با مشتری ارتباط برقرار میشود. مثل : ارتباط از طریق ایمیل، اس ام اس، پوستر و یا ابزارهای دیگر.
 11. بازاریابی ایمیل: روش هایی که از طریق ارسال ایمیل باعث جذب ترافیک و بازدیدکننده و جهت گسترش رابطه با مشتری بالفعل یا بالقوه میشود را بازاریابی ایمیلی میگویند. که البته به عنوان یکی از روش های بازاریابی مستقیم هم شناخته می شود.
 12. بازاریابی موبایلی: بازاریابی موبایل هرمدل تبلیغاتی که از طریق موبایل، تبلت و یا تلفن های هوشمند برای ارتقاء محصول و یا خدمات انجام میشود.
 13. بازاریابی روابط عمومی: بازاریابی روابط عمومی به مجموعه فعالیتهایی که ما بعنوان یک برند، کسب و کار و یا استارت آپ در فضای آنلاین انجام میدهیم تا رسانه ها و صاحب نظران از ما بگویند .
هلدینگ تبلیغاتی اراد
تبلیغات محیطی در هلدینگ تبلیغاتی

شرکت های تبلیغاتی معروف در ایران:

 • لاوان: شرکت تبلیغاتی لاوان در حوزه تبلیغات دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کند. خدمات این شرکت بیشتر در حوزه تولید محتوا، تبلیغات اینستاگرام و تبلیغات تلگرام است و خدماتی مانند طراحی سایت، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، طراحی کمپین تبلیغاتی و… نیز انجام می‌دهد.
 • کانون تبلیغاتی مات: کانون تبلیغاتی مات در حوزه‌های تولید تیزر تبلیغاتی، برندینگ، طراحی گرافیک، بازاریابی دیجیتال، کمپین‌های روابط عمومی، برگزاری رویدادها، تدوین استراتژی، طراحی UX و خدمات ارزش افزوده موبایل فعالیت می‌کند.
 • کروشه: شرکت تبلیغاتی کروشه در حوزه‌های برندینگ، طراحی لوگو، طراحی هویت بصری، طراحی سایت و اپلیکیشن، طراحی کمپین‌های تبلیغاتی و مدیریت رسانه فعال است.
 • بادکوبه: آژانس تبلیغاتی بادکوبه در حوزه‌های ساخت تیزر تبلیغاتی، تبلیغات محیطی، رسانه‌های چاپی، برگزاری رویدادها و مدیریت شبکه‌های اجتماعی فعالیت دارد.
 • ایده: شرکت تبلیغاتی ایده بیشتر در زمینه غرفه‌های نمایشگاهی فعالیت می‌کند. علاوه بر این، این شرکت در حوزه‌های تولید تیزر، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، رسانه‌های چاپی و دیجیتال مارکتینگ نیز فعالیت می‌کند.
 • ماکان: شرکت تبلیغاتی ماکان بیشتر در زمینه طراحی سایت و ارسال پیامک تبلیغاتی فعالیت دارد.
 • آوانگار:  آژانس تبلیغاتی آوانگار در حوزه‌های تولید محتوای دیجیتال، مشاوره بازاریابی و تحقیقات بازار، تولید و طراحی گرافیک و هدایای تبلیغاتی، غرفه‌های نمایشگاهی، تبلیغات محیطی و تبلیغات در رادیو، تلویزیون، سینما و رسانه‌های چاپی فعالیت می‌کند.
 • کانون ایران نوین: این شرکت تبلیغاتی بیشتر در حوزه تولید تیزرهای تبلیغاتی و طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغات محیطی حاضر است.
 • ساینا: عمده فعالیت شرکت تبلیغاتی ساینا در حوزه ساخت تیزرهای تبلیغاتی و تبلیغات محیطی است. این شرکت همچنین خدمات مشاوره و تحقیقات بازاریابی، طراحی و چاپ و دیجیتال مارکتینگ را نیز ارائه می‌دهد.
 • آویده: اصلی‌ترین خدماتی که شرکت تبلیغاتی آویده به مشتریان خود ارائه می‌دهد، تبلیغات محیطی، بازاریابی مستقیم فروش و برند سازی است.
 • اشاره: آژانس تبلیغاتی اشاره بیشتر خدماتی مثل ساخت تیزر تبلیغاتی و طراحی کمپین‌های تبلیغاتی محیطی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این آژانس در حوزه تولید محتوای دیجیتال برای رسانه‌های مختلف نیز فعالیت می‌کند.

هلدینگ تبلیغاتی و بازاریابی آراد

هلدینگ تبلیغاتی و بازریابی آراد با داشتن کارشناسان با تجربه در زمینه تبلیغات، به رشد شغلی شما سرعت می بخشد. ما با داشتن تیم های تخصصی در زمینه های بازاریابی، برندینگ، شعار تبلیغاتی و مشاوره تبلیغاتی به کسب و کار شما کمک می کنیم.

بهترین هلدینگ تبلیغاتی ایران
هلدینگ تبلیغات و بازاریابی
4.8/5 - (32 امتیاز)

2 دیدگاه دربارهٔ «معرفی بزرگترین هلدینگ تبلیغاتی و بازاریابی مطرح ایران و جهان»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران همراه شما

د

لورم ایپسوم متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان