رزومه هلدینگ آراد

فعالیت های گروه اقتصادی آراد

به نام خدا

  • احداث چاپخانه افست
  • برگزاری نمایشگاه های بین المللی
  • پخش پیام های بازرگانی از شبکه های سراسری

این گروه اقتصادی فعالیت خویش را در سال 1374 با اهداف فرهنگی و تبلیغاتی شروع نموده و در سال 1376 با توجه به نیاز مشتریان خویش اقدام به احداث چاپخانه افست نمود.

همچنین به منظور گسترش فعالیت های تبلیغاتی – فرهنگی و نیاز به معرفی هر چه بهتر مشتریان خویش در بازار، نمایشگاههای مختلفی از جمله جشنواره کودک و نوجوان ، شیرینی و شکلات  و نمایشگاه جوانان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی مشهد مقدس برگزار نمود.

در سال 1377 با اخذ نمایندگی پخش پیامهای بازرگانی در شبکه های استانی فعالیت تبلیغاتی خویش را گسترش داد.

احداث پل عابر پیاده به صورت B.O.T و استفاده از فضای تبلیغاتی ایجاد شده

در سال 1378 با توجه به اهمیت بالای تبلیغات محیطی (بیلبورد) و به جهت معرفی برندها ، با شهرداری چند شهر جهت اخذ امتیاز تبلیغات محیطی قرارداد بسته و پس از چند ماه تلاش در راستای کاهش هزینه های تبلیغاتی بر این مهم واقف شدیم که هر شهر و شهرداری جهت ارائه خدمات شهری متناسب و با کیفیت نیازمند احداث پل عابر پیاده در مکانهای پرتردد می باشد. اما با توجه به هزینه های سنگین طراحی ، ساخت و نصب  پل ها و نیاز به احداث تعداد زیادی از آنها ، معمولا شهرداری ها  قادر به انجام این مهم نیستند. در چنین شرایطی سرمایه گذاری این شرکت می تواند کاهش چشمگیر هزینه های تبلیغات محیطی را برای مشتریان و ادارات محترم مربوطه به ارمغان آورد .

در همین حین این گروه اقتصادی پیشنهاد خویش جهت سرمایه گذاری به صورت 100 درصد B.O.T  و در قبال آن استفاده از فضای تبلیغاتی ایجاد شده بر روی همان پل ها در چند شهر را ارائه نمود که مورد توجه فراوان شهرداری ها قرار گرفت .

در این مرحله نیاز به وجود یک کارگاه صنعتی به منظور کاهش قیمت های تمام شده در مرحله ی ساخت و تولید پل عابر پیاده ، توان این مجموعه را چند برابر افزایش داد. به همین جهت این گروه اولین پل عابر پیاده خود را در سال 1379 در شهر مقدس مشهد احداث نمود و با گذشت 5 سال بالغ بر 85 پل عابر پیاده در سراسر کشور نصب نمود. بدین ترتیب گروه اقتصادی آراد به روند رو به رشد افزایش رسانه‌ های تبلیغاتی خود ادامه داد .‌ 

ثبت شرکت ساختمانی آراد فاتح قشم

در سال 1390 با توجه به حجم بالای تبادلات و فعالیت های ساخت و ساز، شرکت ساختمانی این گروه با نام آراد فاتح قشم به ثبت رسید. کالاهای ساختمانی دریافتی این شرکت جهت استفاده در پروژه های مجموعه هایی که به دلیل رکود اقتصادی و نبود خریدار به تعطیلی کشیده شده واگذار می شوند و در قبال آن از واحد های در حال ساخت ، تهاتر می گردد و پس از تحویل واحدها از مالکان، آنها را به فروشندگان آهن در بازار واگذار نموده و نیاز آهن خود را با ملک های دریافتی تسویه می نماید. بدین ترتیب نیاز اولیه ساخت پل های مذکور که فولاد می باشد به راحتی تامین شده و زنجیره اقتصادی مجموعه تکمیل می گردد.
در سال 1391 به جهت ارتقاء کیفیت خدمات تبلیغاتی و ایده پردازی و نوآوری در اطلاع رسانی بر آن شدیم که صنعت سینما را با تبلیغات ادغام کرده و محصولات تولیدی را در لوکیشن فیلم ها بگنجانیم. این تفکر یکی دیگر از خلاقیت های اتاق فکر اقتصادی این گروه می‌باشد. 

- سرمایه گذاری در راستای فعالیت های خویش با اهداف فرهنگی-تبلیغاتی در کشور

این گروه فعالیت خویش را در سال 1374 با اهداف فرهنگی و تبلیغاتی شروع نموده و در سال 1376 با توجه به نیاز مشتریان خویش اقدام به احداث چاپخانه افست نمود.


همچنین به منظور گسترش فعالیت های تبلیغاتی – فرهنگی و نیاز به معرفی هر چه بهتر مشتریان خویش در بازار، نمایشگاههای مختلفی از جمله جشنواره کودک و نوجوان ، شیرینی و شکلات و نمایشگاه جوانان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی مشهد مقدس برگزار نمود.

 

و در سال 1377 با اخذ نمایندگی پخش پیامهای بازرگانی در شبکه های استانی و سراسری فعالیت تبلیغاتی خویش را گسترش داد .

قبل
بعد
قبل
بعد

- سرمایه گذاری در راستای گسترش فضا های تبلیغات محیطی ( بیلبورد ) در سراسر کشور

در سال 1378 با توجه به اهمیت بالای تبلیغات محیطی ( بیلبورد ) و به جهت معرفی هرچه بهتر و گسترده تر برندهای مشتریان خود با شهرداری های مراکز استان های کشور از جمله استان تهران ، خراسان رضوی ، اصفهان ، فارس ، آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، مازندران ، گیلان ، همدان ، هرمزگان و …  جهت اخذ امتیاز تبلیغات محیطی قرارداد انعقاد نمود.

- سرمایه‌گذاری ساخت پل های عابر پیاده به صورت B.O.T با شهرداری های سرار کشور

این مهم در سال 1379 در راستای کاهش قیمت کمپین های تبلیغاتی صاحبین صنایع ایجاد گردید و باعث گسترش هرچه بیشتر فضاهای تبلیغاتی این مجموعه شد.

قبل
بعد

aradholding

aradholding

aradholding

مدیریت زینـــــــــل نیـــــــــا

09122257484

aradholding

مدیریت زینـــــــــل نیـــــــــا