با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه  ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

برند شو!

قدرت تبلیغات در دستان ماست !

بدون پرداخت وجه (تهاتر) ، با کلینیک تخصصی تبلیغات محیطی آراد (صاحب رسانه‌ی بدون واسطه) تبلیغات خود را در سراسر کشور اکران کنید.

get

چرا تبلیغات محیطی در زنجان؟

استان زنجان واقع در دره‌ی زنجان‌چای  در راه اصلی تهران به تبریز واقع شده است. علاوه بر جمعیت حدود 450 هزار نفری که در این استان سکونت دارند، به دلیل وجود جاذبه های گردشگری فراوان از جمله: گنبد سلطانیه، معبد داش کسن، غار کتله‌خور، کاروانسرای سنگی، غار گلجیک و… ، این استان سالانه میزبان گردشگران متعدد است که این امر به نتیجه‌گیری هرچه بیشتر تبلیغات بیلبوردی در زنجان منجر می‌شود. زنجان با دارا بودن سهم قابل توجهی جمعیت سنی 25 تا 40 ساله، مقصد مناسبی جهت اجرای کمپین های تبلیغاتی با جامعه هدف جوانان است.

</h2″>

گزیده ای از سخنان رئیس گروه تبلیغات دانشگاه ایالتی میشیگان

جف آی ریچاردز استاد و رئیس گروه تبلیغات و روابط عمومی در دانشگاه ایالتی میشیگان می باشد . وی در سالهای 1989 تا 2010 از استادان تبلیغات در دانشگاه تگزاس در شهر آستین بوده است، که در بازه زمانی 1998 تا 2002 به عنوان مدیر گروه تبلیغات خدمت می کرد.

[showhide type=”pressrelease” more_text=”ادامه‌مطلب Press Release (%s More Words)” less_text=”Hide Press Release (%s Less Words)” hidden=”yes”]

 تحقیقات وی شامل موضوعات نظارتی تبلیغات است و بیش از 80 مقاله ، کتاب و فصل کتاب منتشر کرده است. وی در هیئت تحریریه مجله تبلیغات ، مجله مسائل روز و تحقیقات در تبلیغات ، مجله آموزش تبلیغات ، ژورنال سیاست های عمومی و بازاریابی ، مجله امور مصرف کنندگان ، ژورنال تبلیغات تعاملی ، تبلیغات و بررسی انجمن فعالیت می کرد و همچنین سردبیر مجله بین المللی بازاریابی اینترنتی و تبلیغات می باشد.

[/showhide]

چرا سرمایه‌گذاری تبلیغاتی در زنجان؟

زنجان از قطب های صنعتی در زمینه ی سرب و روی، تولیدات شیمیایی، نساجی، فرآورده های غذایی و همچنین شیر پاستوریزه است و به همین دلیل این شهر در دسته شهرهای پر تردد مدیران و صنعتگران قرار می‌گیرد. صنایع چاقو سازی و فرش بافی زنجان نیز جزو صنایع مهم صادراتی هستند.

به همین جهت تجار و مدیران عامل شرکت‌های بازرگانی نیز به این شهر مراوده دارند و این امر بازدهی تبلیغات محیطی در زنجان را به حداکثر می‌رساند.

بهترین زمان تبلیغاتی در زنجان ؟

برای انتخاب مناسب ترین زمان اکران تبلیغات، باید عناصر مختلفی نظیر: بازار هدف، نوع محصول و… مورد مطالعه قرار گیرند.

علی‌رغم اقلیم آب و هوایی سرد، زنجان به لحاظ تبلیغاتی چهارفصل محسوب می‌شود، زیرا،به دلیل تنوع صنایع در این شهر، تردد در تمامی زمان‌های سال گسترده است.

نحوه تبلیغات حرفه ای

از ابتدای شکل‌گیری تمدن بشریت، تبلیغات در بطن زندگی انسان‌ها ریشه دارد. تبلیغات در ابتدای پیدایش، به شکل برده‌داری نوین بوده و به تدریج به اشتغال زایی تبدیل شده است. تبلیغات روح بازرگانیست و واحد بازاریابی هر سازمان وظیفه معرفی محصول، تبلیغات حرفه ای و … را دارد. انتخاب نحوه تبلیغات (محیطی، چاپی، تلویزیونی و…) و همچنین نوع استراتژی تبلیغات (بسته، سریالی و…) نیز برعهده واحد بازرگانی است. آیا می‌دانید تبلیغات محیطی به عنوان رسانه برتر، ماندگارترین روش بین رسانه های تبلیغاتی است؟ در صورت تمایل مقاله چگونگی تبلیغات حرفه‌ای را مطالعه بفرمایید.

تاثیر استراتژی تبلیغاتی در برندینگ محصول

برندینگ محصول در پایتخت ایران تنها در صورتی نتیجه بخش خواهد بود که در کمپین های تبلیغاتی بلند مدت انجام شود.اکران تبلیغات بیلبوردی تهران در سطح شهر شامل هزینه های گزافی خواهد بود که صاحبین صنایع با تبلیغات در ورودی – خروجی های این کلانشهر می‌توانند با در نظر گرفتن بودجه ایی مقرون و بصرفه بمباران تبلیغاتی جهت برندینگ محصول خود داشته باشند.

زنجان دارای شرایط مناسب توپوگرافی و اراضی مسطح با شیب 2% در منطقه کوهستانی بوده و همچنین راه ارتباطی فلات مرکزی ایران به منطقه آذربایجان است، از این رو تردد سنگین محورهای زنجان-خلخال و زنجان-طارم متداوم است و این امر سبب شده تا تبلیغات بیلبوردی در زنجان توجیه اقتصادی داشته باشد.

قیمت تبلیغات محیطی در زنجان؟

زنجان، به نسبت مساحت، به لحاظ ترافیک شهری یکی از پر تراکم ترین شهرهاست. قیمت تبلیغات بیلبوردی در زنجان نسبت به بازدهی بالا، بسیار مناسب است. احداث شهرک برق و الکترونیک با تبدیل زنجان به یکی از قطب‌های آی‌تی کشور، نوید پیشرفت هرچه بیشتر این استان را به مخاطبین تبلیغات می‌دهد.

چرا کمپین تبلیغاتی در زنجان؟

زنجان به عنوان قطب صنعت برق، توانایی تامین تمام نیاز های محصولات سنگین و فشار قوی کشور را دارد. این استان  با وجود  واحد های مختلف، تولیدی صنایع برق ، به عنوان بزرگترین تولیدکننده محصولات مورد نیاز صنعت برق خاورمیانه، فرصت ویژه‌ای برای صرفه جویی ارزی و توسعه صادرات محصولات غیرنفتی در کشور را تامین کرده است. این منطقه به دلیل جایگاه ویژه ای که در این صنعت دارد، میزبان همیشگی فعالان در این حوزه است. همچنین زنجان  با دارا بودن ذخایر سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی همچون آگات (عقیق)، فلورین ، مالاکیت (Malachite) و… مقصد همیشگی شاغلان این شاخه است. به همین جهت تبلیغات بیلبوردی در زنجان بازدهی مناسبی خواهد داشت.