صاحب رسانه بدون واسطه در سراسر کشور ,رزرو بیلبورد
6294 250 0912

خانه » تبلیغات محیطی در زنجان

تبلیغات محیطی در زنجان

get

بیلبورد های تبلیغاتی آراد در سراسر کشور

 • چرا سرمایه‌گذاری تبلیغاتی در زنجان؟


تبلیغات محیطی در زنجان از دیرباز نقطه توجه شرکت ها و صاحبان کسب و کارها بوده است. استان زنجان از قطب های صنعتی در زمینه ی سرب و روی، تولیدات شیمیایی، نساجی، فرآورده های غذایی و همچنین شیر پاستوریزه است و به همین دلیل این شهر در دسته شهرهای پر تردد مدیران و صنعتگران قرار می‌گیرد. صنایع چاقو سازی و فرش بافی زنجان نیز جزو صنایع مهم صادراتی هستند.

به همین جهت تجار و مدیران عامل شرکت‌های بازرگانی نیز به این شهر مراوده دارند و این امر بازدهی تبلیغات محیطی در زنجان را به حداکثر می‌رساند.

تبلیغات محیطی در زنجان
 • بهترین زمان تبلیغاتی در زنجان ؟


برای انتخاب مناسب ترین زمان اکران تبلیغات، باید عناصر مختلفی نظیر: بازار هدف، نوع محصول و… مورد مطالعه قرار گیرند.

علی‌رغم اقلیم آب و هوایی سرد، زنجان به لحاظ تبلیغاتی چهارفصل محسوب می‌شود، زیرا،به دلیل تنوع صنایع در این شهر، تردد در تمامی زمان‌های سال گسترده است.

اگر نمی توانید آن را برای یک کودک شش ساله توضیح دهید ، خودتان آن را به اندازه کافی درک نمی کنید.

آلبرت انیشتین
اجاره بیلبورد در زنجان

نحوه تبلیغات حرفه ای

از ابتدای شکل‌گیری تمدن بشریت، تبلیغات در بطن زندگی انسان‌ها ریشه دارد. تبلیغات در ابتدای پیدایش، به شکل برده‌داری نوین بوده و به تدریج به اشتغال زایی تبدیل شده است. تبلیغات روح بازرگانیست و واحد بازاریابی هر سازمان وظیفه معرفی محصول، تبلیغات حرفه ای و … را دارد. انتخاب نحوه تبلیغات (محیطی، چاپی، تلویزیونی و…) و همچنین نوع استراتژی تبلیغات (بسته، سریالی و…) نیز برعهده واحد بازرگانی است. آیا می‌دانید تبلیغات محیطی به عنوان رسانه برتر، ماندگارترین روش بین رسانه های تبلیغاتی است؟ در صورت تمایل مقاله چگونگی تبلیغات حرفه‌ای را مطالعه بفرمایید.

 • تاثیر استراتژی تبلیغاتی در برندینگ محصول


زنجان دارای شرایط مناسب توپوگرافی و اراضی مسطح با شیب 2% در منطقه کوهستانی بوده و همچنین راه ارتباطی فلات مرکزی ایران به منطقه آذربایجان است، از این رو تردد سنگین محورهای زنجان-خلخال و زنجان-طارم متداوم است و این امر سبب شده تا تبلیغات بیلبوردی در زنجان توجیه اقتصادی داشته باشد.

قیمت اجاره بیلبورد در زنجان
تابلو تبلیغاتی در زنجان
 • قیمت تبلیغات محیطی در زنجان؟


زنجان، به نسبت مساحت، به لحاظ ترافیک شهری یکی از پر تراکم ترین شهرهاست. قیمت تبلیغات بیلبوردی در زنجان نسبت به بازدهی بالا، بسیار مناسب است. احداث شهرک برق و الکترونیک با تبدیل زنجان به یکی از قطب‌های آی‌تی کشور، نوید پیشرفت هرچه بیشتر این استان را به مخاطبین تبلیغات می‌دهد.

سادگی غایت پیچیدگی است.

لئوناردو داوینچی
 • چرا تابلو تبلیغاتی در زنجان؟


استان زنجان واقع در دره‌ی زنجان‌چای  در راه اصلی تهران به تبریز واقع شده است. علاوه بر جمعیت حدود 450 هزار نفری که در این استان سکونت دارند،

رزرو بیلبورد تبلیغاتی در زنجان

گزیده ای از سخنان رئیس گروه تبلیغات دانشگاه ایالتی میشیگان

جف آی ریچاردز استاد و رئیس گروه تبلیغات و روابط عمومی در دانشگاه ایالتی میشیگان می باشد . وی در سالهای 1989 تا 2010 از استادان تبلیغات در دانشگاه تگزاس در شهر آستین بوده است، که در بازه زمانی 1998 تا 2002 به عنوان مدیر گروه تبلیغات خدمت می کرد.

 • چرا کمپین تبلیغاتی در زنجان؟


زنجان به عنوان قطب صنعت برق، توانایی تامین تمام نیاز های محصولات سنگین و فشار قوی کشور را دارد. این استان  با وجود  واحد های مختلف، تولیدی صنایع برق ، به عنوان بزرگترین تولیدکننده محصولات مورد نیاز صنعت برق خاورمیانه،

4.9/5 - (1004 امتیاز)

2 دیدگاه دربارهٔ «تبلیغات محیطی در زنجان»

 1. ehossin samadi

  سلام ، اطراف زنجان جاده های متصل به شهر صنعتی ها هم شما فعالیت دارین؟

  1. سلام بر شما . با کارشناسان متخصص کلینیک تبلیغاتی آراد در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.