صاحب رسانه بدون واسطه در سراسر کشور ,رزرو بیلبورد
6294 250 0912

خانه » تبلیغات محیطی در یزد

تبلیغات محیطی در یزد

get

بیلبورد های تبلیغاتی آراد در سراسر کشور

  • چرا تبلیغات محیطی در یزد ؟


تبلیغات محیطی در یزد از گزینه هایی است که می تواند تاثیر خوبی بر رشد کسب و کار داشته باشد. استان یزد با مساحت حدود 76 هزار کیلومتر مربع و جمعیتی بالغ بر 1.5 ملیون نفر، پنجمین استان بزرگ کشور به شمار می‌رود. همسایگی این استان با اصفهان، خراسان، کرمان و فارس که از پر ترددترین مقاصد گردشگری،صنعتی و پزشکی ایران هستند، باعث قرارگیری یزد در زمره گذرگاه‌های مهم در طول تاریخ شده و همین امر بازدهی تبلیغات محیطی در یزد را به حداکثر می‌رساند.

تبلیغات محیطی در یزد
  • یزد بهشت منابع و معادن، مرکز جذب مخاطبین برای تبلیغات محیطی


استان یزد علی‌رغم آب و هوای خشک و کشاورزی محدود، مرکز غنی از معادن مختلف است. از 60 نوع ماده معدنی کشور، 50 گونه آن در یزد موجود است و از این جهت این استان را بهشت معادن می‌نامند. بزرگترین معدن سرب و روی کشور در مهدی آباد و معدن سنگ آهن چادرملو در چغارت واقع است. همچنین معدن غنی اورانیوم نیز در دهه 80 در اردکان کشف شد. به همین جهت یزد یکی از مقاصد مهم تردد مدیران و تجار است و مسیرهای مواصلاتی این استان در تمامی فصول سال تراکم ترافیکی دارند و بر اساس آمار، استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی در یزد، توجیه اقتصادی دارد.

بسته به استعدادی که با آن برخورد می کند ، یک ایده می تواند به جادو یا خاک تبدیل شود.

بیل برنباخ
بیلبورد تبلیغاتی در یزد

نکات طلایی طراحی تبلیغات محیطی

خلاقیت و ایده پردازی از جمله نو آوری و در نهایت لحاظ کردن رنگ های سازمانی، یکی از رکن های ضروری در طراحی تبلیغات محیطی بوده و پرهیز از هرگونه کلیشه نویسی و که سبب تبلیغات سو برای هر برند بوده را پیشنهاد می‌کنیم، همچنین حفظ سادگی، ایجاد احساسات متفاوت، استفاده از تصاویر و فونت مناسب و … از تکنیک های بسیار تاثیرگذار در طراحی بیلبورد است.در صورت تمایل ادامه دیگر نکات کلیدی ضروری طراحی تبلیغات محیطی را در مجله ما دنبال کنید.

  • چرا یزد قطب صنعتی به شمار می‌رود و تأثیر آن بر بازدهی تبلیغاتی آن چیست؟


وجود سه شهرک صنعتی یزد، اردکان و میبد و وجود چند هزار واحد فعال در این شهرک ها، این استان را به یکی از قطب های مهم صنعتی کشور تبدیل کرده است. بیشترین تولیدات این واحدهای صنعتی، منسوجات، فرش‌ماشینی، کاشی و سرامیک را شامل می‌شود. تبلیغات بیلبوردی در یزد با بالاترین آمار بازدید و جذب از سوی صنعت‌گران مواجه خواهد شد.

  • دو قطب اقلیمی یزد، عامل مهم موفقیت تبلیغات


علاوه بر رتبه دوم جهان در قدمت تاریخی، یزد یکی از جذاب‌ترین اقلیم‌های کشور را دارد. اقلیم این استان را عواملی مثل

  • پهنه‌های بیابانی و تپه‌های ریگ روان
  • ارتفاعات زیبای شیرکوه،
  • ییلاقات سرسبز
  • دامنه‌های آن‌ها 

به جاذبه‌ای منحصر بفرد تبدیل نموده است که سالیانه عامل جذب گردشگران بسیار می‌گردد. به همین جهت کمپین های بیلبوردی با هر جامعه هدف، بالاترین بازدهی تبلیغاتی  را در یزد خواهند داشت.

گزیده ای از سخنان پیشگام در صنعت تبلیغات

جان وانا میکر متولد سال 1838 در ایالت پنسیلوانیا آمریکا بوده ودر سال 1922 در همان ایالت درگذشت.وی بازرگان و فعال سیاسی-مدنی آمریکایی بود که به گفته طرفداران بازاریابی لقب ( پیشگام در تبلیغات ) را گرفته بود. وی صاحب چندین فروشگاه زنجیره ای بوده و به عنوان مدیر پست ایالت متحده نیز فعالیت داشت.

  • قدمت تاریخی و گردشگری یزد، عامل مهم صرفه اقتصادی تبلیغات


یزد در سال 1396 در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید و با قدمت تاریخی بسیار زیاد و وجود اماکن متعدد دیدنی، جزو 3 شهر برتر ایران در این زمینه به شمار می‌رود. آب انبارهای اردکان، مسجد فهرج، گنبد عالی ابرکوه، آسیاب آبی اشکذر، ساعت مارکار، باغ دولت‌آباد، تپه های شن روان و… از مهمترین اماکن تاریخی و گردشگری این استان هستند.

شیرینی پزی در یزد نیز از قدمتی دیرینه برخوردار است و برخی محصولات آن نظیر: باقلوا، قطاب و پشمک و… شهرت جهانی دارند.

نظر به تمامی موارد ذکر شده، نسبت به بهره‌وری، قیمت تبلیغات محیطی در یزد بسیار به صرفه خواهد بود.

4.8/5 - (1005 امتیاز)

1 دیدگاه دربارهٔ «تبلیغات محیطی در یزد»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.