نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
گروه اقتصادی آراد

برندها و موسسات در ایام تعطیلات به دلیل رفت و آمد زیاد مسافران در شهرها، به تبلیغات و تابلوهای تبلیغاتی در کلان‌شهرها توجه ویژه‌ای دارند. در این راستا تبلیغات محیطی در این روزهای سال، حال و هوای خاصی به خود می‌گیرد و مشاغل سعی می‌کنند که هر چه بیشتر بتوانند مخاطبان هدف خود را جذب کنند. انتخاب شهرهای ‏مهم و جذاب از نظر گردشگری، تاریخی و … که شهرهای هدف مسافران محسوب می‌شوند و بخش زیادی از جریان ترافیک را به خود اختصاص می‌‏دهند. همچنین در بیشتر دیده‌ شدن تبلیغات محیطی تاثیر زیادی دارند و کمک بسزایی به جذب مخاطب هدف و افزایش فروش خواهد کرد. در ادامه به چند شهر مهم و پربازدید در تعطیلات اشاره می کنیم که بازدهی بالایی در جذب گردشگر و مسافر را دارند.

تبلیغات محیطی در تعطیلات کلان شهرها

جهت دریافت نتیجه مطلوب در کمپین تبلیغاتی و اجاره بیلبورد، با کارشناسان حرفه ای هلدینگ آراد در تماس باشید.

استراتژی تبلیغات محیطی درتعطیلات استان اصفهان

استان اصفهان، یکی از زیباترین شهرهای کشور محسوب می‌شود و در هر فصلی از سال به ویژه در تعطیلات، مسافران زیادی دارد. اصفهان، شهری است با معماری‌های جذاب و قابل تحسین، بناهای تاریخی مشهور، آب و هوای دلپذیر و کاخ های متعدد، مساجد و مناره‌ها که آثار فرهنگی و تاریخی هستند و اصفهان را به عنوان نیمی از جهان مطرح کرده اند. ما باید اصفهان را به عنوان یک موزه زنده در نظر بگیریم که هر خیابان آن در تمام فصول سال حرف تازه ای برای گفتن دارد. استان اصفهان، مهد فرهنگ و تمدن ایرانیان است. شما می توانید از ده‌ها بنای تاریخی بسیار زیبا در این شهر دیدن کنید. از این رو بسیاری از مسافران اصفهان را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند. شهر اصفهان، به دلیل طبیعت توریستی خود شهر شلوغی است و با توجه به فرارسیدن تعطیلات، افراد زیادی در شهر اصفهان در حال رفت و آمد هستند، به همین دلیل برندها در تعطیلات نوروز با توجه به ترافیک مسافران در جاده‌ها بیشتر به تبلیغات جاده‌ای فکر می کنند و تابلوهای ورودی و خروجی شهر اصفهان می تواند بهترین فرصت برای مشاغل باشد.
استان اصفهان، به دلیل موقعیت جغرافیایی ویژه ای که دارد در مسیرهای ترانزیتی قرار گرفته و همچنین شهرک های صنعتی زیادی دارد، بنابراین اجاره بیلبورد اصفهان، یکی از انتخاب‌های خوب در زمینه تبلیغات محیطی محسوب می شود و بستر بسیار مناسبی برای خرید بیلبورد است، هر ساله این شهر در معرض ترافیک بالای تجار، مهندسان و بسیاری از گردشگران قرار می‌گیرد

اجاره بیلبورد در تعطیلات اصفهان

رشد کسب‌و کارها با تبلیغات محیطی شیراز در تعطیلات

استان شیراز، که یکی از مهمان نوازترین شهرهای ایران است، با فرهنگ غنی و اصیل خود جایگاه ویژه ای در گردشگری ایران دارد. آثار باستانی شیراز و مناظر تاریخی شهر شیراز هر گردشگری را شگفت زده خواهد کرد. از شیراز گرفته تا پاسارگاد و مجموعه زندیه و آرامگاه شاعران بزرگ ایرانی مانند حافظ و سعدی هر کدام جاذبه‌های منحصر به فردی هستند. با سفر به شیراز و گشت و گذار در شهر شیراز می توانید تنوع فرهنگی این شهر را احساس کنید، به خصوص وقتی عطر پرتقال‌های بهاری شهر را پر می کند. شیراز، شهری که می تواند بهترین خاطرات را برای شما خلق کند. این توانایی شهر شیراز با مناظر تاریخی و طبیعی‌اش است که آن را به یک برند موفق گردشگری تبدیل می کند. شیراز به دلیل موقعیت جغرافیایی خود به شاهراه ارتباطی بین شهرهای اطراف تبدیل شده است. همچنین با وجود جاذبه‌های گردشگری و مذهبی، از نظر جذب گردشگر در تعطیلات جایگاه مهمی دارد. در این زمینه تبلیغات محیطی شیراز، یکی از اقداماتی است که اگر به درستی اجرا شود می تواند به شناخته شدن برند شما کمک کند.

تابلوهای تبلیغاتی در تعطیلات شیراز

تاثیر تابلوهای تبلیغاتی در تعطیلات استان بوشهر

شهر توریستی بوشهر، جاذبه‌های گردشگری زیادی دارد و برای دیدن این جاذبه‌ها، انتخاب زمان و فصل مناسب برای بازدید بسیار مهم است. اگر می خواهید هم دمای هوا و هم جشن‌های بوشهر را در معیارهای خود بگنجانید، باید از اول اسفند تا اول اردیبهشت به بوشهر بروید تا از گرمای مداوم و سوزان بوشهر در امان باشید و همچنین از جشن های بوشهر دیدن کنید. از دیگر عواملی که استان بوشهر را میزبان مسافران زیادی می کند، جاذبه‌های گردشگری فراوان در بوشهر است. چشمه آب گرم قوچارک ، نمازخانه مند، منطقه حفاظت شده حله با طبیعت منحصر به فرد، کاخ کوروش یکی از معروف ترین مناطق دیدنی بوشهر هستند که هر ساله در ایام تعطیلات افراد زیادی را به این شهر جذب می کنند. بسیاری از مناطق ساحلی، سواحل صخره ای و شنی، سواحل مرجانی و همچنین سواحل موجی نیز مکان های مورد علاقه دوستداران دریا برای سفر هستند. وجود ترافیک زیاد در ایام تعطیلات در این استان باعث شده است که بیلبوردهای تبلیغاتی در بوشهر مخاطبان قابل قبولی را به خود جذب کند.

خرید بیلبورد در تعطیلات بوشهر

بازدهی تبلیغات محیطی در تعطیلات استان تهران

استان تهران شهری بسیار شلوغ و همیشه پر جنب و جوش است. حتی اواخر شب هم نمی توان خیابان‌های این شهر را بدون ترافیک دید. در ایام تعطیلات بسیاری از مردم تهران به سفر می روند. برخی از مردم به شهر خود باز می گردند و برخی دیگر شهرهای مختلفی را برای سفر انتخاب می کنند. به این ترتیب خیابان‌ها آرام و بدون ترافیک خواهند بود. هیچ آلودگی وجود ندارد و از هر نقطه‌ای از تهران می توانید برج میلاد و کوه دماوند را ببینید. هوای پاک و مطبوع بهاری انرژی کافی برای سفر به تهران را فراهم می کند. همچنین می توانید آزادانه به هر نقطه از تهران بدون ترافیک سفر کنید. به همین دلیل است که می گوییم تعطیلات بهترین زمان برای سفر به تهران است.
اجاره بیلبورد تبلیغاتی در تهران در تعطیلات یکی از گزینه‌هایی است که می تواند تاثیر بسزایی در روند برندسازی و رشد کسب و کار داشته باشد. روزانه صدها هزار نفر از اقشار و شهرهای مختلف در خیابان‌ها و بزرگراه های این کلان شهر تردد می کنند. از این رو بزرگراه ها، بلوارها و روگذرها در این شهر مکان های بسیار مناسبی برای تبلیغات بیلبوردی در تهران محسوب می‌شوند.

کمپین تبلیغاتی در تعطیلات تهران

اهمیت تبلیغات بیلبوردی در تعطیلات استان هرمزگان

استان هرمزگان، درمنطقه جنوبی کشور واقع شده و دارای بیش ترین خطوط ساحلی در ایران است. به دلیل ارتباط قاره‌های آسیا، اروپا و آفریقا با خلیج فارس و دریای عمان، منطقه استراتژیک استان هرمزگان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در برخی نقاط استان هرمزگان، مناطق کوهستانی با ارتفاعات بالا وجود دارد، مانند شهرستان بندرعباس که یکی از مناطق کوهستانی استان هرمزگان است. باید دانست که ساختار جمعیتی این استان از نظر فرهنگی و… تنوع زیادی دارد.
رایج ترین مشاغل در این استان صیادی، کشاورزی و البته تجارت و بازرگانی هستند. استان هرمزگان، در شمال تنگه مهم هرمز واقع شده و سابقه بسیاری از رویدادهای تاریخی را در ایران دارد. تبلیغات محیطی هرمزگان (بندرعباس)، با توجه به اینکه جزایر متفاوتی دارد بسیار حائز اهمیت است و هرساله در ایام تعطیلات شاهد گردشگران زیادی است.
همچنین دو جزیره کیش و قشم از مناطق آزاد تجاری این استان هستند که از نظر اقتصادی جایگاه برجسته‌ای دارند. مسافران و گردشگران زیادی در ایام تعطیلات از این جزایر دیدن می کنند. این استان به دلیل موقعیت استراتژیک خود دارای چندین فرودگاه داخلی و بین المللی است. از این رو روزانه شاهد پروازهای زیادی در این استان هستیم. این مسائل در جذب گردشگر نوروزی و بازدهی بالای بیلبورد بندرعباس بسیار موثر است.

استراتژی تبلیغات محیطی در تعطیلات بندرعباس (هرمزگان)

استراتژی تبلیغات محیطی در تعطیلات استان همدان

استان همدان، به عنوان پایتخت تاریخ و تمدن ایران در غرب کشور واقع شده است. این استان از شمال با استان‌های زنجان و قزوین، از جنوب با استان لرستان، از شرق با استان مرکزی و از غرب با استان‌های کردستان و کرمانشاه همسایه است. همدان با وجود جاذبه های مذهبی، طبیعی و تاریخی، اقشار مختلف مردم را با هر نوع سلیقه و ذائقه ای به خود جذب می کند.
استان همدان به دلیل داشتن آب و هوای بسیار مساعد، جاذبه‌های فرهنگی، تاریخی و گردشگری و در نتیجه ترافیک و تردد زیاد گردشگران، همه ساله در ایام تعطیلات مورد توجه برندها و صاحبان مشاغل قرار می گیرد. این ویژگی در تبلیغات محیطی یک استان و خرید بیلبورد تاثیر بسیار مثبتی دارد. اجاره بیلبورد همدان، از آن دست اقداماتی است که می تواند برای شناخت برند کسب و کارهای مختلف مفید و سودمند باشد. استان همدان چهاردهمین شهر پرجمعیت ایران از نظر جمعیت است. جاذبه های گردشگری استان همدان با ۲۵۰ اثر ثبت شده به سه قسمت تاریخی، طبیعی و معنوی تقسیم می شود. غار علیصدر با تقریبا 5 هزار گردشگر در روز که به 800 هزار نفر در سال می رسد در 70 کیلومتری شهر همدان نقش بسزایی در جذب گردشگر به این شهر دارد. این عوامل باعث شده است که ترافیک محلی و گردشگری همدان قابل توجه باشد و کارایی تبلیغات محیطی همدان را افزایش دهد.

اجاره بیلبورد در تعطیلات همدان

اجرای کمپین تبلیغاتی در تعطیلات استان خراسان رضوی (مشهد)

استان خراسان رضوی (مشهد)، یکی از شلوغ ترین شهرهای ایران در بین گردشگران است. در ایام تعطیلات افراد زیادی برای زیارت حرم امام رضا (ع) به این شهر سفر می کنند. علاوه بر این، جاذبه‌های تاریخی و طبیعی مختلفی در مشهد و حومه آن وجود دارد که مورد توجه گردشگران است.
پارک‌ها، کلبه‌های تابستانی دلپذیر، دیدنی های تاریخی و شهربازی های سرپوشیده، باعث شده‌اند که استان مشهد در طول سال پذیرای گردشگران زیادی باشد. همچنین دره ارغوان، یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی مشهد در نزدیکی طرقبه است. با آغاز فصل بهار طبیعت این دره سرسبز و دیدنی می شود و در اردیبهشت ماه با شکفتن گل های بنفش صورتی به اوج زیبایی می‌رسد.
برای انجام تبلیغات محیطی مشهد در تعطیلات، ابتدا باید بازار و هدف تبلیغات مشخص شود. با توجه به طبیعت توریستی این شهر، انواع تبلیغات بیلبوردی (مشهد) خراسان رضوی موثر است.
اگر قصد تبلیغ در سطح ملی را دارید یا به تبلیغات محیطی به صورت منطقه ای روی آورده اید، بهتر است تبلیغات محیطی مشهد را براساس زمان بندی صحیح مثلا در ایام تعطیلات انتخاب نمایید. خوشبختانه استان خراسان رضوی ظرفیت بسیار خوبی برای اجرای کمپین های مختلف تبلیغات محیطی خصوصا در تعطیلات دارد و مشهد می‌تواند یکی از این اقدامات مفید باشد

نقش تعطیلات در بازدهی بیلبورد مشهد

رونق کسب‌وکار با تبلیغات محیطی آذربایجان غربی در تعطیلات

ارومیه، یکی از شهرهای مهم و بزرگ استان آذربایجان غربی است. سالانه افراد زیادی در ایام تعطیلات به دلیل جاذبه‌های تاریخی و گردشگری بی نظیر، از این شهر دیدن می کنند. از این رو ترافیک بالای این شهر باعث شده تا تبلیغات محیطی ارومیه مورد توجه صاحبان مشاغل قرار گیرد. همچنین از رزرو بیلبورد ارومیه برای برندسازی، معرفی کسب و کار، محصولات و خدمات خود استفاده می کنند.
نام ارومیه بدون شک با دریاچه معروف آن پیوند خورده است. همچنین از نظر داشتن جاذبه های زیبا در همه زمینه ها اهمیت زیادی دارد. ارومیه یکی از قدیمی ترین شهرهای ایران است چشمه کوه زنبیل، چشمه هفت آباد، آبشار سوله دوکل، دریاچه مارمیشو، دره قاسملو، کلیسای مارسرگی، بازار تاریخی و موزه ارومیه از جاهای دیدنی و جذاب شهر ارومیه محسوب می شوند.

کمپین تبلیغات محیطی در تعطیلات ارومیه (آذربایجان غربی)

بازدهی تابلوهای تبلیغاتی در تعطیلات آذربایجان شرقی ( تبریز)

بازدهی تبلیغاتی محیطی آذربایجان شرقی (تبریز) در تعطیلات

استان آذربایجان شرقی (تبریز)، یکی از زیباترین شهرهای ایران محسوب می شود و در ایام تعطیلات، مسافران زیادی به این شهر سفر می کنند. این شهر در طول تاریخ برای حاکمان بسیار ارزشمند بوده است. تبریز به عنوان شهر اولین‌ها در تاریخ معاصر ایران شناخته می شود. اولین پارک ملی، اولین آتش نشانی و… در این شهر وجود دارد. دیدنی های تبریز بسیار خاص و دیدنی است. همچنین آب و هوای تبریز نیز در ابتدای سال بسیار مساعد و متعادل است. به همین دلیل افراد زیادی، تبریز را برای مسافرت انتخاب می کنند. اجاره و رزرو بیلبورد تبریز (تبلیغات بیلبورد در تبریز) که یکی از قطب های مهم تجاری، صنعتی و فرهنگی شمال غرب ایران به شمار می رود، به شما کمک می کند تا کسب و کار و برند خود را توسعه دهید. تاثیر بیلبورد بر برندسازی بسیار قابل توجه است. بنابراین با راه اندازی کمپین تبلیغات محیطی در تبریز به راحتی می توانید در بازار رقابتی خود متمایز شوید. تبلیغات محیطی تبریز به دلیل وجود بزرگراه های حمل و نقل و ترانزیتی به اروپا و عراق از اهمیت بالایی برخوردار است.

اجرای کمپین تبلیغاتی در تعطیلات استان مازندران

استان مازندران، دارای آب و هوا و مناظر بسیار مطبوع است. این استان جاذبه‌های فراوانی دارد و به همین دلیل یکی از قطب های گردشگری کشور محسوب می شود. همه ساله در ایام تعطیلات افراد زیادی از نقاط مختلف کشور به این منطقه سفر می کنند. مازندران با کشورهای ترکمنستان، قزاقستان، روسیه و جمهوری آذربایجان دارای مرز دریایی و امتیاز حمل و نقل بین المللی است. ارتباط مازندران با کلان شهر تهران و وجود بنادر بین المللی در این استان باعث شده است که تردد مدیران، تجار، صادرکنندگان، واردکنندگان و صاحبان مشاغل سهم قابل توجهی از ترافیک منطقه داشته باشند. این مزیت تاثیر سرمایه گذاری تبلیغاتی در مازندران را دوچندان کرده است، زیرا دیده شدن تبلیغات هر برند و کسب و کار در بین مدیران، تجار و عموم مردم، آگاهی از برند را بیش از پیش افزایش می‌دهد. تابلوهای تبلیغاتی مازندران، گزینه خوبی برای تبلیغات محیطی است. صنعت گردشگری در استان مازندران به دلیل وجود طبیعت بکر و مفرح ساحلی، دشتی، جنگلی و کوهستانی توسعه چشمگیری یافته است. این شرایط بستر مناسبی برای بازدهی بالای تبلیغات محیطی مازندران در تعطیلات فراهم کرده است.

تبلیغات بیلبوردی در تعطیلات مازندران

رضایت شما از این صفحه

مشاوران همراه شما

۶۸۰۲ ۸۳۵ ۰۹۱۲

info@aradholding.com

      لورم ایپسوم متن

      لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان