با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه  ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

برند شو!

قدرت تبلیغات در دستان ماست !

بدون پرداخت وجه (تهاتر) ، با کلینیک تخصصی تبلیغات محیطی آراد (صاحب رسانه‌ی بدون واسطه) تبلیغات خود را در سراسر کشور اکران کنید.

get

تبلیغات محیطی در شهرکرد

شهرکرد، که در قدیم با نام”دهکرد” شناخته می‌شد، با افزایش جمعیت به دلیل شرایط خوب آب و هوایی و حاصلخیزی خاک در سال 1314 به شهر تبدیل شد و از آن‌پس”شهرکرد” نامیده شد. این شهر واقع در بخش مرکزی و ملقب به بام ایران است. طبق یافته های باستان‌شناسی، پیشینه 9000 ساله، این استان را مکان مناسبی برای گردشگران داخلی و خارجی کرده است. به واسطه تردد بالا تبلیغات محیطی در شهرکرد تاثیر مستقیمی بر شناسایی برند شما دارد.

ویلیام برن باخ، اسطوره خلاقیت

ویلیام برن باخ متولد سال 1911 درشهر نیویورک بود و در سال 1982 در همان شهر درگذشت. وی خیلی زود متوجه علاقه مندی خود به حرفه تبلیغات شده و در شرکت تبلیغاتی معروف آن زمان یعنی «گری» در نقش یک کپی رایتر مشغول به فعالیت شد، سپس در سال 1947 به سمت مدیر هنری برگزیده شد.

او معتقد بود که تبلیغات در آن برهه زمانی خشک، بی روح، دارای چهارچوب های انعطاف ناپذیر و بدون خلاقیت است. آقای برن باخ برای ارائه یک شیوه سنت شکنانه به فضای کسب و کار خود نیاز داشت، بنابراین در سال 1949 به کمک آقایان مکسول دن و ادوین دویل شرکت DDB را پایه گذاری نمود.

از میان خیل عظیم کارهای خلاقانه ویلیام برن باخ می توان به کمپین های مربوط به فولکس واگن و موسسه کرایه اتومبیل آویس اشاره کرد که حتی توسط رقبایش در آن دوران نیز ستایش شد.

آیا رسانه های تبلیغات محیطی شهرکرد تنها برای تبلیغات صنایع مناسب است؟

با توجه به شرایط و اوضاع اقلیمی شهرکرد، بخش های صنعتی که مهم‌ترین آن کارخانه سیمان شهرکرد است، به دلیل دسترسی به معادن بسیار غنی، شرایط منحصر بفردی را در بین تولیدکنندگان داخلی به خود اختصاص داده اند. محاسن دیگر این شهر، مشاغل وابسته به آبزی‌‌پروری و واحد های بسته‌بندی آب‌ معدنی و آشامیدنی به واسطه رودهای پرآب این استان و محصولات کشاورزی و باغی همچون بادام، گردو و انگور، این استان را میزبان بسیاری از صنعتگران و تولیدکنندگان کرده و از این جهات مقصد مناسبی جهت اکران تبلیغات محیطی است. 

بازدهی تبلیغات محیطی در شهرکرد

شهرکرد دارای صنایع بزرگ و کارخانه های مهمی در سطح کشور است. فولاد زاگرس، لوازم خانگی برفاب شهرکرد، سیمان شهرکرد، گازکربنیک شهرکرد، نساجی حجاب شهرکرد و صنایع شیر و لبنی شهرکرد از جمله صنایع بنام این شهر هستند.جاذبه های گردشگری این شهر مورد توجه شمار زیادی از گردشگران خارجی و داخلی است، مانند تپه های باستانی هفشجان، تپه اسکندری “اولین و بزرگترین اثر ملی استان چهارمحال بختیاری” ،مسجد اتابکان که به دوران اتابکان فارس برمی‌گردد و بسیاری دیگر بناهای تاریخی، رفت و آمدهای بومی و توریستی زیادی دارد ، از اینرو بازدهی تبلیغات محیطی در شهرکرد بالا رفته است.

نحوه تبلیغات حرفه ای

از ابتدای شکل‌گیری تمدن بشریت، تبلیغات در بطن زندگی انسان‌ها ریشه دارد. تبلیغات در ابتدای پیدایش، به شکل برده‌داری نوین بوده و به تدریج به اشتغال زایی تبدیل شده است. تبلیغات روح بازرگانیست و واحد بازاریابی هر سازمان وظیفه معرفی محصول، تبلیغات حرفه ای و … را دارد. انتخاب نحوه تبلیغات (محیطی، چاپی، تلویزیونی و…) و همچنین نوع استراتژی تبلیغات (بسته، سریالی و…) نیز برعهده واحد بازرگانی است. آیا می‌دانید تبلیغات محیطی به عنوان رسانه برتر، ماندگارترین روش بین رسانه های تبلیغاتی است؟ در صورت تمایل مقاله چگونگی تبلیغات حرفه‌ای را مطالعه بفرمایید.

سرمایه گذاری تبلیغاتی در شهرکرد

مناطق سرسبز، با جاذبه های گردشگری طبیعی، بستر مناسبی برای جذب توریست های داخلی و خارجی ایجاد کرده و همچنین به‌ واسطه کوهستانی بودن در زمستان بعنوان یکی از قطب‌های ورزش های زمستانی در کشور شناخته می‌شود و هرساله میزبان جمعیت انبوهی از علاقه‌مندان به این نوع ورزش‌ها است. از این رو سرمایه‌گذاری تبلیغاتی در شهرکرد تاثیر بسزایی در افزایش آگاهی از برند شما دارد.