صاحب رسانه بدون واسطه در سراسر کشور ,رزرو بیلبورد
6294 250 0912

خانه » رزرو تابلو تبلیغاتی در شهرکرد

رزرو تابلو تبلیغاتی در شهرکرد

get

بیلبورد های تبلیغاتی آراد در سراسر کشور

  • تبلیغات محیطی در شهرکرد


تبلیغات محیطی در شهرکرد با تابلو های تبلیغاتی که در سطح شهر و جاده ها قرار دارد، می تواند تاثیر بسزایی در توسعه ی کسب و کارها داشته باشد. شهرکرد، که در قدیم با نام”دهکرد” شناخته می‌شد، با افزایش جمعیت به دلیل شرایط خوب آب و هوایی و حاصلخیزی خاک در سال 1314 به شهر تبدیل شد و از آن‌پس”شهرکرد” نامیده شد. این شهر واقع در بخش مرکزی و ملقب به بام ایران است. طبق یافته های باستان‌شناسی، پیشینه 9000 ساله، این استان را مکان مناسبی برای گردشگران داخلی و خارجی کرده است. به واسطه تردد بالا تبلیغات محیطی در شهرکرد تاثیر مستقیمی بر شناسایی برند شما دارد.

اگر فروخته نشود ، خلاق نیست.

دیوید اوگیلوی
رزرو تابلو تبلیغاتی در شهرکرد

ویلیام برن باخ، اسطوره خلاقیت

ویلیام برن باخ متولد سال 1911 درشهر نیویورک بود و در سال 1982 در همان شهر درگذشت. وی خیلی زود متوجه علاقه مندی خود به حرفه تبلیغات شده و در شرکت تبلیغاتی معروف آن زمان یعنی «گری» در نقش یک کپی رایتر مشغول به فعالیت شد، سپس در سال 1947 به سمت مدیر هنری برگزیده شد.

  • آیا رسانه های تبلیغات محیطی شهرکرد تنها برای تبلیغات صنایع مناسب است؟


با توجه به شرایط و اوضاع اقلیمی شهرکرد، بخش های صنعتی که مهم‌ترین آن کارخانه سیمان شهرکرد است، به دلیل دسترسی به معادن بسیار غنی، شرایط منحصر بفردی را در بین تولیدکنندگان داخلی به خود اختصاص داده اند.

تبلیغات محیطی در شهرکرد
  • بازدهی تابلوهای تبلیغاتی در شهرکرد


شهرکرد دارای صنایع بزرگ و کارخانه های مهمی در سطح کشور است. فولاد زاگرس، لوازم خانگی برفاب شهرکرد، سیمان شهرکرد، گازکربنیک شهرکرد، نساجی حجاب شهرکرد و صنایع شیر و لبنی شهرکرد از جمله صنایع بنام این شهر هستند.

اجاره بیلبورد تبلیغاتی شهرکرد

نحوه تبلیغات حرفه ای

از ابتدای شکل‌گیری تمدن بشریت، تبلیغات در بطن زندگی انسان‌ها ریشه دارد. تبلیغات در ابتدای پیدایش، به شکل برده‌داری نوین بوده و به تدریج به اشتغال زایی تبدیل شده است. تبلیغات روح بازرگانیست و واحد بازاریابی هر سازمان وظیفه معرفی محصول، تبلیغات حرفه ای و … را دارد. انتخاب نحوه تبلیغات (محیطی، چاپی، تلویزیونی و…) و همچنین نوع استراتژی تبلیغات (بسته، سریالی و…) نیز برعهده واحد بازرگانی است. آیا می‌دانید تبلیغات محیطی به عنوان رسانه برتر، ماندگارترین روش بین رسانه های تبلیغاتی است؟ در صورت تمایل مقاله چگونگی تبلیغات حرفه‌ای را مطالعه بفرمایید.

تعرفه تبلیغات محیطی در شهرکرد
  • سرمایه گذاری تبلیغاتی در شهرکرد


مناطق سرسبز، با جاذبه های گردشگری طبیعی، بستر مناسبی برای جذب توریست های داخلی و خارجی ایجاد کرده و همچنین به‌ واسطه کوهستانی بودن در زمستان بعنوان یکی از قطب‌های ورزش های زمستانی در کشور شناخته می‌شود و هرساله میزبان جمعیت انبوهی از علاقه‌مندان به این نوع ورزش‌ها است. از این رو سرمایه‌گذاری تبلیغاتی در شهرکرد تاثیر بسزایی در افزایش آگاهی از برند شما دارد.

4.9/5 - (1022 امتیاز)

2 دیدگاه دربارهٔ «رزرو تابلو تبلیغاتی در شهرکرد»

  1. mostafa samani

    سلام و درود برشما ، تبلیغات بدون پرداخت وجه در شهرکرد به چه صورت هستش؟

    1. سلام وقتتون بخیر برای تمامی اطلاعات مربوط به تبلیغات محیطی در شهرکرد با کارشناسان متخصص کلینیک تبلیغات محیطی آراد در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.