با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه  ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

برند شو!

قدرت تبلیغات در دستان ماست !

بدون پرداخت وجه (تهاتر) ، با کلینیک تخصصی تبلیغات محیطی آراد (صاحب رسانه‌ی بدون واسطه) تبلیغات خود را در سراسر کشور اکران کنید.

get

چرا تبلیغات محیطی در سمنان؟

سمنان یکی ازبزرگترین استان‌های ایران است که با مساحت حدود 98 کیلومتر مربع در رتبه هفتم کشور قرار گرفته و در مسیر اصلی تهران–مشهد واقع شده است. استان سمنان از جنوب با اصفهان، از شمال با مازندران،از شرق با خراسان و از غرب با استان تهران همسایه است. براساس آمار بالای 65% از مسافرت ‌های کشوری سالانه از مبدا و یا به مقصد این 4 استان بزرگ صورت می‌گیرد و سمنان در مرکزیت آن‌ها واقع است. به همین جهت این استان همواره میزبان و محل تردد مسافران متعدد می‌گردد. همین موضوع بهترین توجیه اقتصادی برای تبلیغات بیلبوردی در سمنان است.

جان وانا میکر پیشگام در صنعت تبلیغات

جان وانامایکر متولد سال 1838 در ایالت پنسیلوانیا آمریکا  بوده ودر سال 1922 در درگذشت. بازرگان و فعال سیاسی مدنی  آمریکایی بود که به گفته طرفداران بازاریابی “پیشگام در تبلیغات” است. وی صاحب چندین فروشگاه بود و به عنوان مدیر پست ایالت متحده نیز فعالیت داشت.

چرا سرمایه گذاری تبلیغاتی در سمنان، مقصد تاجران و بازرگانان؟

یکی از مهم‌ترین محصولات صادراتی ایران، پسته است. پسته دامغان، از با کیفیت ترین پسته های زراعی کشور است.

از این جهت، استان سمنان سالانه میزبان شمار قابل توجهی از تاجران و بازرگانان از سراسر کشور است.

همچنین سمنان از نظر معادن گچ، بنتونیت و سلستین، نیز حائز اهمیت است و یکی از بزرگ‌ترین معادن نمک کشور در گرمسار در این استان واقع گردیده است. به همین جهت کمپین های بیلبوردی با جامعه هدف مدیران شرکت‌های بازرگانی، بالاترین بازدهی تبلیغاتی در سمنان را خواهند داشت.

میزان بازدهی کمپین های تبلیغاتی در سمنان

یکی از مهم‌ترین عوامل بازدهی تبلیغات محیطی، انتخاب مکان درست است. در اکران بیلبوردهای درون شهری با جامعه هدف عمومی، خیابان‌های پر تردد بازدهی تبلیغاتی حداکثری خواهند داشت. شهر سمنان با جمعیت حدود 190 هزار نفر، پرجمعیت‌ترین شهر استان سمنان است. بلوار معلم، بلوار بسیج و بلوار قائم از جهت ترافیکی، پرتراکم‌ترین خیابان‌ها هستند که برای اکران کمپین های تبلیغات محیطی در سمنان پیشنهاد می‌شوند.

همچنین مسجد جامع سمنان، گرمابه پهنه، عمارت باغ امیر، برج چهل دختران، دروازه ارگ و… از مراکز تاریخی سمنان هستند، که خیابان‌های اطراف آن‌ها همواره میزبان گردشگران داخلی و خارجی است. نظر به تمامی موارد فوق، قیمت تبلیغات محیطی نسبت به بهره وری در سمنان بسیار به صرفه خواهد بود.

نحوه تبلیغات حرفه ای

از ابتدای شکل‌گیری تمدن بشریت، تبلیغات در بطن زندگی انسان‌ها ریشه دارد. تبلیغات در ابتدای پیدایش، به شکل برده‌داری نوین بوده و به تدریج به اشتغال زایی تبدیل شده است. تبلیغات روح بازرگانیست و واحد بازاریابی هر سازمان وظیفه معرفی محصول، تبلیغات حرفه ای و … را دارد. انتخاب نحوه تبلیغات (محیطی، چاپی، تلویزیونی و…) و همچنین نوع استراتژی تبلیغات (بسته، سریالی و…) نیز برعهده واحد بازرگانی است. آیا می‌دانید تبلیغات محیطی به عنوان رسانه برتر، ماندگارترین روش بین رسانه های تبلیغاتی است؟ در صورت تمایل مقاله چگونگی تبلیغات حرفه‌ای را مطالعه بفرمایید.

اقلیم مناسب، دلیل حضور گردشگران در سمنان

سمنان در صنایع دستی متعددی صاحب سبک است. سفال و سرامیک، چاپ قلمکار، نمدسازی، مکنه مهدیشهر که مهر اصالت یونسکو دارد، در زمره این صنایع قرار می‌گیرند. انار و انجیر و بادمجان از محصولات اصلی کشاورزی این استان هستند.

رونق صنایع دستی و زراعی در سمنان باعث جذب گردشگران اعم از باغداران و عموم مردم می‌گردد. به همین جهت تبلیغات بیلبوردی در سمنان با آمار بازدید بالایی مواجه می‌شود.

چرا سرمایه گذاری تبلیغاتی در سمنان به صرفه است؟

سمنان از اوایل دهه 50 مرکز فضایی ایران لقب گرفت، بدلیل وجود سازمان هوا فضا در 45 کیلومتری شهر سمنان، این استان سالیانه میزبان بسیاری از فعالان در این زمینه است. پرتاب ماهواره ها از جمله سفیر امید و همچنین موشک‌ها نیز از این مرکز انجام می‌گیرد. رودخانه فصلی گل رودبار، یکی از زیباترین رودخانه های کشور، از البرز سرچشمه گرفته و به دشت کویر می‌ریزد و همواره مقصد مناسبی برای مسافران سمنان است. نظر به هرآنچه در این صفحه به تفصیل به آن پرداخته شد، تبلیغات محیطی در این استان بازدهی قابل توجهی دارد و قیمت رسانه های بیلبوردی در سمنان به نسبت اثرگذاری آن بر نمودار فروش توجیه اقتصادی خواهد داشت.