با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه  ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

برند شو!

قدرت تبلیغات در دستان ماست !

بدون پرداخت وجه (تهاتر) ، با کلینیک تخصصی تبلیغات محیطی آراد (صاحب رسانه‌ی بدون واسطه) تبلیغات خود را در سراسر کشور اکران کنید.

get

نقاط قوت و ضعف تبلیغات محیطی

اجرای کمپین های تبلیغات محیطی بدون واسطه را از آراد بخواهید
get
متن پیش فرض نقشه در این محل قرار می گیرد

امروزه  رسانه‌ های محیطی،به ابزار تبلیغاتی فعالی برای ارتباط وانتقال پیام به میلیون ها نفر از مخاطبین برندها در سرتاسر دنیا تبدیل شده است.  

طی تغییرات و گسترش صنعت تبلیغات در  یک دهه اخیر، جایگاه رسانه تبلیغات محیطی به عنوان یک پیام رسان کارآمد جهت جذب مشتریان بالقوه نزد تولید کنندگان، ثابت شده است. در واقع تولیدکنندگان می توانند با استفاده از رسانه‌ی تبلیغات محیطی  پیام خود را  به عموم افراد جامعه برسانند.

در عصر حاضر و با گسترش فناوری، مصرف کنندگان بیش از پیش تحولات سریع در شیوه زندگی را تقاضا دارند. همین تغییر رفتار در جامعه سبب افزایش درخواست استفاده از رسانه های محیطی جهت تبلیغات برند ها شده است. رسانه محیطی پیام تبلیغاتی خود را ساده، پر قدرت و با نفوذ بالا به مخاطبین در حال رفت و آمد ، درست در زمانی که در محل خرید  قرار دارند، انتقال  می دهد.

حضور تبلیغات محیطی در مراکز تجاری و مسیر های رفت آمد امکان ایجادارتباطی بین مشترییان بالقوه و تولید کننده را فراهم می کند.

6 دلیل تاثیر گذاری تبلیغات محیطی

هزینه متناسب با بازدهی در تبلیغات محیطی در برابر افزایش تصاعدی و بی ثبات هزینه های تبلیغات در دیگر رسانه ها مثل رادیو تلویزیون و مطبوعات از عوامل موثر در انتخاب این رسانه است.