نقاط قوت و ضعف تبلیغات محیطی

[suncode_ir_iranmap_pro map_id=”1″ width=”700″ height=”700″]

  • نقاط قوت و ضعف تبلیغات محیطی


امروزه  رسانه‌ های محیطی،به ابزار تبلیغاتی فعالی برای ارتباط وانتقال پیام به میلیون ها نفر از مخاطبین برندها در سرتاسر دنیا تبدیل شده است.  

طی تغییرات و گسترش صنعت تبلیغات در  یک دهه اخیر، جایگاه رسانه تبلیغات محیطی به عنوان یک پیام رسان کارآمد جهت جذب مشتریان بالقوه نزد تولید کنندگان، ثابت شده است. در واقع تولیدکنندگان می توانند با استفاده از رسانه‌ی تبلیغات محیطی  پیام خود را  به عموم افراد جامعه برسانند.

در عصر حاضر و با گسترش فناوری، مصرف کنندگان بیش از پیش تحولات سریع در شیوه زندگی را تقاضا دارند. همین تغییر رفتار در جامعه سبب افزایش درخواست استفاده از رسانه های محیطی جهت تبلیغات برند ها شده است. رسانه محیطی پیام تبلیغاتی خود را ساده، پر قدرت و با نفوذ بالا به مخاطبین در حال رفت و آمد ، درست در زمانی که در محل خرید  قرار دارند، انتقال  می دهد.

حضور تبلیغات محیطی در مراکز تجاری و مسیر های رفت آمد امکان ایجادارتباطی بین مشترییان بالقوه و تولید کننده را فراهم می کند.

6 دلیل تاثیر گذاری تبلیغات محیطی

هزینه متناسب با بازدهی در تبلیغات محیطی در برابر افزایش تصاعدی و بی ثبات هزینه های تبلیغات در دیگر رسانه ها مثل رادیو تلویزیون و مطبوعات از عوامل موثر در انتخاب این رسانه است.  

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوران همراه شما

د

لورم ایپسوم متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان