نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

چگونگی تبلیغات حرفه ای​

اجرای کمپین های تبلیغات محیطی بدون واسطه را
از آراد بخواهید

[suncode_ir_iranmap_pro map_id="3" width="900" height="900"]

نکات کلیدی ضروری در طراحی تبلیغات محیطی

بایدها و نباید های الزامی در طراحی رسانه های مختلف تبلیغات محیطی

دنیای تبلیغات فضای بسیار گسترده ای دارد و هرروزه شاهد ظهور ایده‌ها و روش‌های نوین در این عرصه هستیم. تبلیغات محیطی یکی از پرکاربردترین روش‌های تبلیغاتی در دنیای امروز است.

از ابتدای شکل‌گیری تمدن جوامع، تبلیغات در بطن زندگی اجتماعی انسان ها ریشه دارد. از مواضع دینی و سیاسی گرفته تا ارتباط مستقیم وجود و میزان دسترسی به اجناس و کالا ها، تبلیغ در همه جوانب زندگی اجتماعی انسانها حضور دارد. با این حال اهمیت تبلیغات و گسترش آن به عنوان علم از اواخر قرن 19 آغاز شده و تا به امروزه ادامه دارد.

پرهیز از طراحی روزنامه ای:

از نکات ارزشمند طراحی بیلبورد، پرهیز از توضیحات غیرضروری است. این کار نه تنها به لحاظ بصری جذابیت بنر را کاهش می‌دهد، بلکه به لحاظ تأکید محتوایی نیز باعث عدم انتقال پیام اصلی در مدت زمان موردنظر (3ثانیه) خواهد شد.  با کمک طراح حرفه‌ای با مهارت تولید محتوا، می‌توان پیام تبلیغاتی را در کوتاه‌ترین زمان و تأثیرگذارترین حالت به مخاطب انتقال داد.

استفاده از رنگ سازمانی :

یکی از کلیدی ترین نکات طراحی تبلیغات، استفاده از رنگ سازمانی واحد است. با استفاده از رنگ واحد در تمامی طراحی‌های مربوط به محصول، اعم از: بسته‌بندی، تبلیغات، لوگو و… برندسازی را در مدت زمان کمتر و با تاثیر بیشتر میسر می‌سازد. همچنین نام و شاخه فعالیت سازمان را در ذهن مخاطب ماندگار می‌نماید. اختصاص یک رنگ خاص برای برند، یکی از مهم‌ترین نکات طراحی است که باید درنظر گرفته شود. البته که انتخاب رنگ برای سازمان نیز مستلزم آگاهی از مفاهیم رنگ‌هاست که در مقاله تاثیر رنگها بر تبلیغات به تفصیل به آن پرداخته‌ایم.

چند نکته طلایی
طراحی تبلیغات محیطی

حفظ سادگی:

جلب توجه بیشتر، در سادگی است. به همین جهت از تبلیغات با طراحی شلوغ، نتیجه مطلوب حاصل نمی‌شود. گنجاندن مواردی چون: آدرس دفتر، شماره تماس، آدرس شبکه‌های اجتماعی و… از اشتباهاتی است که در طراحی بنر منجر به کاهش بازدید و نتیجه‌گیری می‌شود.

ارائه پیشنهاد جذاب :

با ارائه پیشنهاد شرایط استثنایی مانند 50% تخفیف به مدت محدود و یا موارد مشابه، می‌توان طیف گسترده‌تری از مشتریان را جذب نمود.

ایجاد حس فوریت :

یکی از مواردی که واکنش سریع و مثبت مخاطب را به همراه دارد، ایجاد حس عقب ماندن از دیگران، محدودیت زمان طلایی، محدودیت دوره امتیازات ویژه و … است.

استفاده از تصویر :

تصاویر و گرافیک هایی که استفاده می‌کنید باید به انتقال هرچه بهتر و سریع‌تر پیام تبلیغاتی کمک کند و دقیقا با محصول یا خدمات مورد تبلیغ ارتباط داشته باشد.

استفاده از فونت مناسب :

فونت مورد استفاده در طراحی تبلیغاتی نباید خیلی ریز یا خیلی درشت باشد. همچین استفاده از فونت‌های شکسته و ناخوانا، از اشتباهات طراحی بیلوردهای تبلیغاتی است.

داشتن کادر:

چشم افراد به‌صورت غریزی محتوای درون کادر مشخص را با دقت بیشتری می‌خواند، با بهره گیری از این اصل، طراحی بنر  با بهره‌وری بیشتر انجام می‌گردد.

متاسفانه یکی از اشتباهات متداول مدیران، کمک گرفتن از طراحان مبتدی برای طراحی تبلیغات محیطی است. طراحی تبلیغات بیلبوردی خود یک تخصص است، همچنین به دلایل مختلف از جمله زمان کم برای ارائه محتوا (حدود 3ثانیه)، فاصله زیاد چشم از بیلبورد و… ، برای تبلیغات محیطی باید از طراح متخصص بهره برد. با توجه به تمامی نکات فوق، همچنین بهره‌گیری از طراح حرفه ای و همچنین تولید محتوای مناسب تبلیغاتی، بالاترین درصد جذب مشتری به نسبت بازدید را خواهیم داشت.

5/5 - (2 امتیاز)
[contact-form-7 id=”e91ef5d” title=”Contact form 1″]

لورم ایپسوم متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان