با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه  ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

برند شو!

قدرت تبلیغات در دستان ماست !

بدون پرداخت وجه (تهاتر) ، با کلینیک تخصصی تبلیغات محیطی آراد (صاحب رسانه‌ی بدون واسطه) تبلیغات خود را در سراسر کشور اکران کنید.

چرا تبلیغات محیطی در کرمانشاه موثر است ؟

کرمانشاه از جمله کلان‌شهرها و نهمین شهر پرجمعیت ایران است. کرمانشاه در جاده ابریشم که از گذشته مهم‌ترین مسیر ارتباطی مرکزی ایران بوده، واقع شده به همین جهت از پر ترددترین استان‌های مرکزی و غرب کشور به شمار می‌رود. این شهر از جمله شهرهای تاریخی و باستانی ایران است. از طاق بستان، سنگ نوشته بیستون، مسجد عمادالدوله و … می‌توان در زمره ارزشمندترین اماکن تاریخی و گردشگری این شهر نام برد. قدمت دیرینه این شهر، آن را مرکز توجه گردشگران داخلی و خارجی قرار داده و این امر عامل مهمی در موفقیت کمپین های تبلیغاتی در کرمانشاه است.

سرمایه گذاری تبلیغاتی در کرمانشاه

به دلایل متعدد ازجمله: تراکم جعیت در این استان، تردد زیاد گردشگران، حضور دائمی مخاطبین در مسیرها و… بازدهی سرمایه گذاری تبلیغاتی در کرمانشاه به حداکثر می‌رسد. از دیگر عوامل توجیه اقتصادی تبلیغات بیلبوردی در کرمانشاه، مرز مشترک این استان با کشور عراق است. شهرستان مرزی قصرشیرین در غرب کرمانشاه، یکی از مهمترین شهرهای غرب کشور و هم مرز با عراق، که برای توسعه روابط اقتصادی با این کشور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و هم مسیری برای زائرین کربلا است و حضور انبوه جمعیت در شهر را به دنبال خواهد داشت.

دن ویدن یکی از 25 کار آفرین برتر آمریکا

دن ویدن در سال 1945 در ایالت اورگان متولد شد. وی مدیر تبلیغات آمریکایی و از بنیانگذاران آژانس تبلیغاتی وایدن و کندی است. شعار تبلیغاتی کمپانی نایک “JUST Do It” از خلاقیت‌های اوست. ویدن در سال 1967 از دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات فارغ التحصیل شد. دن ویدن با همراهی دیوید کندی توانستند در رتبه بیست و دوم لیست، 100 آژانس تبلیغاتی قرن بیستم قرار گیرند. مجله Inc ویدن را به عنوان یکی از 25 کارآفرین برتر آمریکا معرفی کرد.

ویدن ، کارآفرین سال اورگان ، توسط مجله ی تایم به عنوان یکی از 50 نخبه ی سایبری جهان معرفی شد و همچنین یکی از 32 عضو تالار مشاهیر خلاق باشگاه تبلیغاتی یک است.

میزان بهره وری بیلبورد تبلیغاتی در کرمانشاه

دسترسی مناسب به بازارهای عراق و تبادلات بین مرزی، بستر مناسبی جهت تبلیغات بیلبوردی در کرمانشاه ایجاد نموده است. همچنین وجود واحد های صنعتی از جمله شرکت چینی کرد، شرکت کاشی کرد، سیمان غرب و سامان و… و در نتیجه تردد مدیران شرکت‌های ساختمانی، این استان را مقصد مناسبی در زمینه تبلیغات محیطی مصالح ساختمانی قرار داده و جذب کننده فعالان حاضر در صنعت ساختمان سازی است.

چرا کمپین تبلیغات بیلبوردی در کرمانشاه؟

کرمانشاه بزرگترین شهر کردنشین ایران است،همچنین علاوه بر تراکم جمعیت، به واسطه آب و هوای بسیار خوب، طبیعت بکر و مراکز تاریخی وگردشگری، تردد بین شهری همیشگی دارد. از پرترددترین خیابان های کرمانشاه می‌توان به خیابان شریعتی که از اصلی‌ترین مسیرهای حمل و نقل شهر است، اشاره کرد. از دیگر مناطق مهم و پرتردد، بلوار طاق بستان نام دارد که طولانی‌ترین بلوار جنگلی در ایران محسوب می‌شود.  در نتیجه زمان طلایی تبلیغات محدود نخواهد بود، از این جهت اقدام به اکران بیلبورد در کرمانشاه، به انجام شدن هرچه بهتر کمپین تبلیغاتی تاثیر بسزایی خواهد داشت.

نکات طلایی طراحی تبلیغات محیطی

شیوایی، استفاده از رنگ سازمانی، پرهیز از کلیشه نویسی و… از ضرورت های طراحی تبلیغات محیطی هستند. همچنین حفظ سادگی، ایجاد احساسات متفاوت، استفاده از تصاویر و فونت مناسب و … از تکنیک های بسیار تاثیرگذار در طراحی بیلبورد است. از شما دعوت می‌شود ادامه مقاله نکات کلیدی ضروری در طراحی تبلیغات محیطی را مطالعه بفرمایید.

آیا رسانه‌های تبلیغات محیطی کرمانشاه فقط برای صنایع مناسب است؟

کرمانشاه به دلیل شرایط آب و هوایی و خاک مناسب، قطب کشاورزی کشور محسوب می‌شود و از جمله محصولات مهم آن، انار پاوه، گیلاس صحنه، پیاز هرسین و نخود می‌توان اشاره کرد.

لذا برندهایی که جامعه هدفشان عموم مردم هستند، نیز می‌توانند از پوشش تبلیغاتی گسترده رسانه های تبلیغات محیطی کرمانشاه استفاده کنند.


جهت ارتقای محصول و زنده ماندن در ذهن مشتریان خود، انواع آگهی های تبلیغاتی را بیازمایید.
دن ویدن