با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه  ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

برند شو!

قدرت تبلیغات در دستان ماست !

بدون پرداخت وجه (تهاتر) ، با کلینیک تخصصی تبلیغات محیطی آراد (صاحب رسانه‌ی بدون واسطه) تبلیغات خود را در سراسر کشور اکران کنید.

get

چرا تبلیغات محیطی در قزوین؟

قزوین در بخش شمال غربی ایران واقع شده است. استان قزوین از جمله نقاط تاریخی و باستانی ایران و دارای بالغ بر 11 درصد آثار تاریخی ثبت ملی کشور می‌باشد که از این نظر در بین تمامی استان‌ها پیشتاز است.

از جاذبه های گردشگری این شهر میتوان به قلعه تاریخی الموت، قلعه سمیران، آتش‌کده زیرین مسجد جامع قزوین و… اشاره کرد. به واسطه این مراکز تاریخی، این استان مورد توجه گردشگران بسیاری قرار می‌گیرد. از این جهت تبلیغات محیطی در قزوین به بهتر شناخته شدن برند شما از طریق تبلیغات بیلبوردی کمک بسزایی می‌نماید.

دیوید آگیلوی از پیشگامان تبلیغات مدرن دنیا

دیوید آگیلوی در سال 1911 در بریتانیا متولد شد و در سال 1999 درگذشت. او در کنار بزرگانی مانند دکتر گالوپ (بنیان گذار موسسه گالوپ)، ریموند رابیکم و استنلی رزور از پیشگامان تبلیغات مدرن به شمار می رود. وی فعالیت حرفه ای خود را از موسسه گالوپ شروع کرده و در سال 1948با همراهی آقای ماثر برای اجرای ایده های تبلیغاتی خود اقدام به تأسیس آژانس تبلیغاتی آگیلوی کرد.
آگیلوی مدیر تبلیغاتی برجسته ای بود، تاجایی که به وی لقب پدر تبلیغات داده شد. از جمله تألیفات وی در زمینه تبلیغات می توان به کتاب اعترافات یک تبلیغاتچی اشاره کرد. در سال 1962 مجله تایم او را جادوگر تبلیغات معرفی نمود.
درحال حاضر آژانس تبلیغاتی آگیلوی به عنوان هشتمین آژانس بزرگ تبلیغاتی جهان با حدود 18000 کارمند در 120 کشور جهان فعالیت دارد.

بالاترین بازدهی تبلیغات محیطی در قزوین

قزوین تنها به توانمندی اقتصادی در صنایع محدود نمی‌شود بلکه به واسطه تنوع اقلیمی و تنوع محصولات زراعی ( گرمسیری وسردسیری ) به لحاظ کشاورزی نیز غنی است.

به همین جهت این استان یکی از قطب های سیفی‌جات به شمار می‌رود. طبق گزارشات اخیر، کد شناسایی سلامت 5 محصول زراعی و باغی این استان ثبت شده است، لذا برندهایی که جامعه هدفشان عموم مردم یا کشاورزان و باغداران محترم است، نیز می‌توانند از تبلیغات بیلبوردی در قزوین بهره گیرند.

قزوین، قطب صنعتی کشور

فعالیت برخی از واحدهای صنعتی در قزوین، به عصر صفوی می‌رسد، در دوره‌ی معاصر نیز با احداث اولین شهرک صنعتی کشور (البرز) این استان جایگاه ویژه‌ای در صنعت کسب نمود.

سیلیس البرز، مهرام، تولی پرس، سپهرالکتریک، کاچیران، لوازم خانگی پارس و … از مشهورترین صنایع کلان این استان به شمار می‌روند. نظر به تمامی موارد بالا، قزوین جزو بزرگترین قطب های صنعتی کشور و سالانه میزبان شمار زیادی صنعتگران و مدیران است. از این رو قزوین در زمره‌ی مناسب‌ترین مقاصد تبلیغات محیطی به شمار می‌رود.

با توجه به گستردگی نواحی صنعتی قزوین، فرصت اشتغال قابل توجهی برای ساکنین نقاط روستایی و شهرهای کوچک در این استان وجود دارد.، بنابراین سرمایه گذاری تبلیغاتی در قزوین، شما را به سوی هدف اصلی، یعنی شناخته شدن هرچه بیشتر محصول و برندتان می‌برد.

نحوه تبلیغات حرفه ای

از ابتدای شکل‌گیری تمدن بشریت، تبلیغات در بطن زندگی انسان‌ها ریشه دارد. تبلیغات در ابتدای پیدایش، به شکل برده‌داری نوین بوده و به تدریج به اشتغال زایی تبدیل شده است. تبلیغات روح بازرگانیست و واحد بازاریابی هر سازمان وظیفه معرفی محصول، تبلیغات حرفه ای و … را دارد. انتخاب نحوه تبلیغات (محیطی، چاپی، تلویزیونی و…) و همچنین نوع استراتژی تبلیغات (بسته، سریالی و…) نیز برعهده واحد بازرگانی است. آیا می‌دانید تبلیغات محیطی به عنوان رسانه برتر، ماندگارترین روش بین رسانه های تبلیغاتی است؟ در صورت تمایل مقاله چگونگی تبلیغات حرفه‌ای را مطالعه بفرمایید.

قیمت تبلیغات محیطی در قزوین

ابعاد و موقعیت مکانی در تعیین قیمت بیلبورد های تبلیغاتی قزوین تأثیر بسزایی دارند. در درواقع انتخاب صحیح مناطق پر رفت و آمد، اصلی ترین ملاک بازدهی تبلیغات محیطی است.

از این‌رو با اعتماد به کارشناسان تبلیغات محیطی و استفاده از مشاوره تخصصی آن‌ها می‌توانید شاهد بهتر دیده شدن برند خود باشید.