تخصصی ترین آژانس تبلیغاتی و گسترده ترین صاحب رسانه تبلیغات محیطی در سراسر کشور

قبل
بعد
قبل
بعد
قبل
بعد

درباره شرکت آراد زرین خلیج فارس

اهمیت تبلیغات و میزان تاثیرگذاری آن بر مخاطبین بر هیچ کس پوشیده نیست چرا که صاحبین صنایع همواره به دنبال معرفی هرچه بهتر محصولات و افزایش تعداد مخاطبین خود هستند. تبلیغات محیطی ( بیلبورد ) همواره به عنوان فروشنده ای همیشه بیدار و تاثیرگذار و البته مقرون به صرفه  ( در مقایسه با سایر شیوه های رایج تبلیغات موثر) ایفای نقش کرده.

تفاوت فاحش این رسانه که از حداکثر افزایش میزان تاثیرگذاری بر مخاطبین برخوردار می باشد در این نکته است که در تبلیغات محیطی نوع محصول مورد تبلیغ، مکان مناسب را تعیین می کند؛ بدین ترتیب که هر محصول در مکان متناسب با بازار فروش خود انتخاب و مورد تبلیغ قرار می گیرد و این امر موجب حداکثر استفاده از پتانسیل میزان تقاضا و خرید محصول مورد نظر می گردد.   

شرکت آراد زرین خلیج فارس، زیر مجموعه گروه اقتصادی آراد، بعنوان بزرگترین صاحب رسانه تبلیغات محیطی (بیلبورد ) با بیش از 750 تابلوی تبلیغاتی در کلانشهرهای کشور و ارائه دهنده خدمات تبلیغاتی بعنوان مشاور و مجری تخصصی رسانه محیطی به بیش از 70 صاحب صنعت معتبر و بنام در زمینه صنایع خانگی، ساختمانی، بیمه، بانک، غذایی و … می باشد.

سرمایه گذاری در تولید و نصب پل های عابر پیاده بصورت B.O.T با شهرداری ها و در قبال آن استفاده از فضاهای تبلیغاتی ( تابلوهای تبلیغاتی ) ایجاد شده با قیمت های مناسب تمام شده این شرکت نسبت به دیگر صاحبین رسانه که از اختلاف چشمگیری بهره مند می‌باشد باعث محبوبیت روز افزون این مجموعه بین صاحبین کالا و در نتیجه درخواست های همکاری هر چه بیشتر با این گروه اقتصادی گردیده است.

aradzarin@

aradzarin

aradzarin

aradzarin

مدیر عامل سیــــد منصـــــــور طباطبایی

09122506294

aradzarin

aradzarin