صاحب رسانه بدون واسطه در سراسر کشور ,رزرو بیلبورد
6294 250 0912

خانه » اجاره تابلو تبلیغاتی در قم

اجاره تابلو تبلیغاتی در قم

get

بیلبورد های تبلیغاتی آراد در سراسر کشور

  • چرا تبلیغات محیطی در قم بازدهی بالایی دارد؟


تبلیغات محیطی در قم را می توان از گزینه های رده بالا در جهت بازدهی تبلیغات محیطی دانست. قم از مرکزی‌ترین استان‌های کشور و واقع در جنوب استان تهران و شمال اصفهان و با مرکزیت شهر قم است. وجود این استان مانند پل ارتباطی شمال و جنوب کشور عمل می‌کند و به همین جهت همواره از مسیرهای پرترافیک مرکزی است.

اجاره تابلو تبلیغاتی در قم
  • قم، قطب مذهبی


مهم‌ترین عامل رونق اقتصادی استان قم، جنبه ی گردشگری مذهبی است. حرم حضرت معصومه(س) در این استان واقع گردیده و همه ساله تعداد زیادی زائر به قم مشرف می‌شوند.

بیلبورد تبلیغاتی در قم

دن ویدن یکی از 25 کار آفرین برتر آمریکا

دن ویدن در سال 1945 در ایالت اورگان متولد شد. وی مدیر تبلیغات آمریکایی و از بنیانگذاران آژانس تبلیغاتی وایدن و کندی است. شعار تبلیغاتی کمپانی نایک “JUST Do It” از خلاقیت‌های اوست.

  • چرا کمپین تبلیغات بیلبوردی در قم؟


همچنین استان قم از نظر کشاورزی نیز، در زمره استان‌های مهم کشور به شمار می‌رود و سالانه بالغ بر 300 هزارتن محصولات زراعی در این استان به بهره‌برداری می‌رسد. نظر به تمامی موارد بالا، سالیانه افراد زیادی برای موارد اقتصادی، کشاورزی و … به این شهر سفر می‌کنند به همین جهت استفاده از تبلیغات بیلبوردی در قم با جذب حداکثری مخاطبین همراه است.

بسیاری از چیزهای کوچک با نوع مناسب تبلیغات، بزرگ شده اند.

مارک تواین
قیمت تبلیغات محیطی در قم

معجزه‌ی انتخاب رنگ در بازدهی تبلیغات محیطی

بررسی‌های تخصصی بازدهی تبلیغات محیطی، نشانگر آن است که استفاده از علم روانشناسی رنگ‌ها در صنعت تبلیغات، یکی از ارکان اصلی به شمار می‌رود. استفاده درست از ابزار رنگ در طراحی تبلیغات تاثیر فوق العاده‌ای در جلب توجه مخاطبان دارد همچنین با بکارگیری اثر روانی رنگ‌ها می‌توانیم احساساتی مانند: اشتیاق، هیجان، وسوسه و … را در افراد برانگیخته کنیم که عامل موفقیت بسیاری از کمپین‌های تبلیغاتی است. از شما دعوت می‌شود ادامه مقاله جادوی رنگ و تاثیر بالای آن بر تبلیغات حرفه‌ای را مطالعه بفرمایید.

تعرفه بیلبورد تبلیغاتی در قم
  • تاثیر گردشگری بر بازدهی تبلیغات محیطی در قم


قم علاوه بر اماکن مذهبی، جاذبه های گردشگری طبیعی بسیاری دارد. وجود کویر نمک(دریاچه نمک) که یکی از مکان های دیدنی کشور می‌باشد،

4.7/5 - (1013 امتیاز)

1 دیدگاه دربارهٔ «اجاره تابلو تبلیغاتی در قم»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.