صاحب رسانه بدون واسطه در سراسر کشور ,رزرو بیلبورد
6294 250 0912

خانه » اجاره تابلو تبلیغاتی در اهواز

اجاره تابلو تبلیغاتی در اهواز

get

بیلبورد های تبلیغاتی آراد در سراسر کشور

  • چرا تبلیغات محیطی در اهواز؟


تبلیغات محیطی اهواز می تواند تاثیر بسزایی در رشد کسب و کار داشته باشد. اهواز مرکز استان خوزستان، یکی از کلان‌شهرهای ایران است. همچنین این شهر با جمعیتی بالغ بر 1.7 نفر، هفتمین شهر پر جمعیت و با مساحت حدودی 19 هزار هکتار پنجمین شهر بزرگ ایران به شمار می‌رود. وجود

  • رودخانه پرآب کارون
  • خیابان‌های ساحلی بسیار زیبا

در این شهر همواره باعث جذب گردشگران از سراسر کشور است و این امر بازدهی تبلیغات بیلبوردی در اهواز را به حداکثر می‌رساند.

تبلیغات محیطی در اهواز
  • چرا سرمایه گذار تبلیغاتی در اهواز


شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، بزرگترین تولید کننده نفت ایران، شرکت ملی حفاری ایران بزرگترین شرکت حفاری کشور، شرکت های فولاد خوزستان از تولید کنندگان فولاد خام کشور و برخی از بزرگترین کارخانه های مادر کشور از جمله: شرکت ملی فولاد ایران، شرکت لوله سازی اهواز، شرکت فولاد اکسین و… از جمله صنایع مهم کشور در اهواز واقع است که باعث جذب همیشگی صنعتگران و مدیران به این شهر می‌شود. همین مسئله عامل مهمی در موفقیت تبلیغات محیطی در اهواز است.

قول دادن و عمل به آنها یک راه عالی برای ایجاد یک نام تجاری است.

ست گودین
بیلبورد تبلیغاتی در اهواز

دن ویدن یکی از 25 کار آفرین برتر آمریکا

دن ویدن در سال 1945 در ایالت اورگان متولد شد. وی مدیر تبلیغات آمریکایی و از بنیانگذاران آژانس تبلیغاتی وایدن و کندی است. شعار تبلیغاتی کمپانی نایک “JUST Do It” از خلاقیت‌های اوست. ویدن در سال 1967 از دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات فارغ التحصیل شد.

تبلیغات محیطی اهواز
  • چرا کمپین تبلیغات بیلبوردی در اهواز؟


آزادی کشتی‌رانی در رود کارون، باعث  رونق زیاد تجارت در استان خوزستان به ویژه شهرهای خرمشهر و اهواز است. همچنین اهواز به دلیل وجود جاده کارون (مسیر اصلی اصفهان- اهواز) به عنوان پل ارتباطی محموله های آبی و خشکی در صادرات و واردات است.

به همین جهت در تمامی فصول سال این شهر میزبان بازرگانان و تاجران بسیاری است و از همین بابت تبلیغات محیطی در اهواز توجیه اقتصادی بالایی دارد.

بهره‌گیری از شعار تبلیغاتی

مدیران هوشمند، هرگز از تاثیر شعار تبلیغاتی غافل نخوهند شد. زیرا که شعار تبلیغاتی، تنها یک جمله نیست بلکه نماینده کسب و کار و فعالیت آن‌هاست. برندهای موفق در سراسر جهان با بهره‌گیری از شعار تبلیغاتی، برند خود را در ذهن مخاطبان ماندگار می‌کنند و در ادامه سالیان زیادی فروش موفق خواهند داشت.
شعار تبلیغاتی موثر باید سه ویژگی اصلی داشته باشد :
جامع باشد – قابل اعتماد باشد – مخاطب را از نظر احساسی درگیر کند. از شما دعوت میشود ادامه مقاله شعار تبلیغاتی، معجزه جذب مخاطب را مطالعه بفرمایید.

  • گردشگری، عامل موفقیت تبلیغات در اهواز


یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری اهواز، پل‌ های این شهر هستند. هم اکنون پل بر روی کارون وجود دارد که از اولین آن‌ها (پل سیاه) گرفته تا پل معلق (پل سفید) به دلیل معماری زیبا، چشم اندازهای فوق العاده ای به شهر بخشیده‌اند.

اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اهواز
4.7/5 - (8 امتیاز)

1 دیدگاه دربارهٔ «اجاره تابلو تبلیغاتی در اهواز»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.