بزرگترین بیلبورد تبلیغاتی ایران

جالب است بدانید که بزرگترین بیلبورد ایران در استان مشهد قرار دارد. این بیلبورد واقع در انتهای وکیل آباد (دو راهی طرقبه شاندیز) است. این تابلو تبلیغاتی گردان، بزرگترین بیلبورد گردان کشور است و به عبارتی بزرگترین بیلبورد گردان کشور، بزرگترین بیلبورد مشهد است. اندازه این بیلبورد تبلیغاتی گردان 250 متر است که دید بی نظیری را ارائه می دهند.شرکت تبلیغاتی آراد، صاحب رسانه در سراسر کشوراست و با بیش از 2500 تابلو تبلیغاتی آماده ارائه کمپین های تبلیغاتی در سراسر کشور می‌باشد. جهت اجاره بزرگترین بیلبورد ایران در مشهد می‌توانید با مشاوران هلدینگ آراد در ارتباط باشید.

متن سربرگ خود را وارد کنید

بزرگترین تابلو چرخان ایران، یک رسانه قابل اعتماد و قانع‌کننده برای تبلیغ‌کنندگانی است که به دنبال دسترسی به طیف وسیعی از مشتریان یا مخاطبان جهت معرفی محصول، خدمات، برندسازی کسب و کار و افزایش فروش هستند.تابلوهای تبلیغاتی گردان، حداکثر ترافیک و قرار گرفتن در معرض دید مخاطبان را در بزرگراه ها، جاده ها و شریان های اولیه ارائه می دهند.به طور کلی سازه های تبلیغاتی با فرمت بزرگ واقع در بزرگراه های اصلی، جاده‌ها و شریان های اولیه برای رانندگان و مسافران مسافت طولانی قابل مشاهده هستند. همچنین می‌توانید با استفاده از طراحی های خلاقانه و سه بعدی، قطعات متحرک و افزونه ها توجه مخاطبان را جلب کنید.

به نظر من بزرگترین چیزی که در تبلیغات به دست می آید باورپذیری است و هیچ چیز بیشتر از خود محصول باورپذیر نیست.

لئو برنت

متن سربرگ خود را وارد کنید

بزرگترین تابلو چرخان ایران، یک رسانه قابل اعتماد و قانع‌کننده برای تبلیغ‌کنندگانی است که به دنبال دسترسی به طیف وسیعی از مشتریان یا مخاطبان جهت معرفی محصول، خدمات، برندسازی کسب و کار و افزایش فروش هستند.تابلوهای تبلیغاتی گردان، حداکثر ترافیک و قرار گرفتن در معرض دید مخاطبان را در بزرگراه ها، جاده ها و شریان های اولیه ارائه می دهند.
رضایت شما از این صفحه

لورم ایپسوم متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان