کلینیک تبلیغات محیطی آراد زرین خلیج فارس

اجرای حرفه ایی

از طراحی تا اکران

نوشتن کمپین تبلیغاتی در سراسر کشور

خلاقیت و ایده پردازی

get

بیلبورد های تبلیغاتی آراد در سراسر کشور

اعتبار ما

. تجربه
. نیروهای متخصص
. اعتماد صنایع

0 +
سال تجربه
0 +
مدیران و
کارشناسان متخصص
0 +
برند هایی که از کلینیک تبلیغاتی آراد مشاوره و اجرا گرفته اند.​

ظهور صنعت تبلیغات به ویژه طی دو دهه گذشته در کشور مان و آشنایی هرچه بیشتر صاحبان برند با این صنعت، منجر به در نظرگرفتن بودجه های کلان برای کمپین های تبلیغاتی شده است.
اختصاص بودجه های کلان، شکل گیری آژانس های تبلیغاتی با مدیریت دلالان فاقد تخصص را همراه داشته است.

اعتماد به چنین شرکت هایی، بخش زیادی از این بودجه را صرف واسطه‌گری ها کرده و بخش دیگری هم به دلیل عدم کارشناسی صحیح در انتخاب رسانه هدر می‌رود، از این جهت متاسفانه نتیجه کار با کمترین بازخورد به پایان می‌رسد

این شکست، باعث دلسردی و ناامیدی صاحبین صنایع برای ادامه روند تبلیغاتی خواهد شد.

از آنجایی که تبلیغات لازم و ملزوم هر محصولی می‌باشد کلینیک تبلیغاتی آراد روشی متفاوت در راستای رشد هرچه بهتر برند شما در مقابل رقبای شما ارائه نموده است. این روش همان تهاتر محصولات در ازای تبلیغات محیطی است.

آنچه که باید در مورد اجرای تبلیغات حرفه ای بدانیم .

 • عدم خروج نقدینگی از سازمان
 • اکران آگهی در بیلبورد های سراسر کشور
 • کاهش هزینه های انبارداری
 • کاهش هزینه های مالی
 • کاهش هزینه های حقوقی
 • پوشش مشتریان جدید بدون بازاریابی
 •  ورود نقدینگی بیشمار به مجموعه
 • جلوگیری از اتلاف سرمایه شرکت توسط سودجویان
 • و ...
بیشتر بدانیم

آنچه باید در مورد تـــــــهاتــــــــر بدانیم .

 • افزایش گردش مالی سازمان
 • افزایش فروش هرچه بیشتر
 • ورود محصول به بازار جدید
 • ارجعیت ارزش ریالی نام برند شما نسبت به دارایی های شرکت ( برندینگ )
 • و ...
بیشتر بدانیم

کلینیک آراد بزرگترین صاحب رسانه بدون واسطه در سراسر کشور است.

تیم کارشناسان توسعه رسانه های کلینیک آراد با بررسی تحقیقات میدانی و نیاز صاحبین آگهی بر روی شاه راه های حائز اهمیت هر استان  به انتخاب بهترین موقعیت ها از لحاظ افزایش دید هرچه بهتر مخاطبین در احداث رسانه های خود اقدام می نماید.  این رسانه ها در تمامی محورهای ورودی و خروجی استان، کمربندی، اتوبان های درون شهری و برون شهری و… را تحت پوشش تبلیغاتی خود قرار داده است.

تبلیغات سرمایه گذاریست مگر آن که ما درست ننوشته باشیم

انتخاب مکان مناسب جهت اکران اگهی، مستلزم بررسی دقیق و هوشمندانه هدف از تبلیغ و شناخت مخاطب و … است. به همین علت جهت اکران آگهی خود نیازمند به حضور مشاوران و کارشناسان این صنعت امری ضروریست.

تحقیقات میدانی برند شما

advanced divider
Direction Arrows
مرحله اول

اجرای یک کمپین موفق بدون واسطه با کمترین بودجه

advanced divider
Direction Arrows
مرحله دوم

و شما موفقیتتان را جشن بگیرید

advanced divider
مرحله سوم
اهمیت تبلیغات و میزان تاثیرگذاری آن بر مخاطبین

اهمیت تبلیغات و میزان تاثیرگذاری آن بر مخاطبین هر محصولی بر هیچ‌کس پوشیده نیست چرا که صاحبین صنایع همواره به دنبال معرفی هرچه بهتر محصولات و افزایش تعداد مخاطبین خود هستند. تبلیغات محیطی ( بیلبورد ) همواره به عنوان فروشنده ای همیشه بیدار و تاثیرگذار و البته مقرون به صرفه  ( در مقایسه با سایر شیوه های رایج تبلیغات موثر ) ایفای نقش می‌کند. تبلیغات هدفمند در رسانه های محیطی، صاحبان آگهی را قادر می‌سازد که با مشتریان بالافعل و بالقوه ی خود ارتباط مستقیم برقرار کنند. کلینیک تبلیغاتی آراد از دهه‌ی هفتاد شمسی امتیاز و امکانات ارائه تبلیغات محیطی را  همگام با رشد شهر ها فراهم کرده و در سراسر کشور بعنوان صاحب رسانه با شرایط کاملا متفاوت و خاص مشاور و مجری کمپین های تبلیغاتی می‌باشد.

مزایای تبلیغات محیطی نسبت به تبلیغات مجازی

در فضای مجازی، تبلیغ برند ممکن است اثرات لحظه ای داشته باشد اما به دلیل دسترسی اسان و تعرفه پایین تبلیغات مجازی، هر سطح از کسب و کارها حتی کسبه محترم دستفروش، امکان استفاده از این رسانه تبلیغاتی را دارند، به همین جهت با تکرر میلیونی آگهی ها و پخش تبلیغات یکی پس از دیگری، در نهایت هیچ برندی در ذهن مخاطب ماندگار نخواهد بود. همچنین به دلیل وجود مخاطبین در سنین و اقشار مختلف، امکان دسترسی به جامعه هدف مورد نظر بسیار پایین است.

در صورتی که در تبلیغات محیطی زمان و مکان اکران کاملا تخصصی انتخاب می شوند و کاملا در دید مخاطبان مورد نظر قرار می‌گیرد.
شرکت های معتبر با بهره گیری از تبلیغات محیطی به برندینگ حرفه ای به دلیل عدم دسترسی هر کسب و کاری به این رسانه پرداخته و در نهایت با ارتقا چندین درصدی جایگاه نام برند همراه با سود محصول یا خدمات ارائه شده دست می یابند.

نظر به تمامی موارد بالا در فضای مجازی علیرغم تعداد زیاد مخاطب، جلب مشتری وفادار و واقعی آمار پایینی دارد.  

توجیه تبلیغاتی بالای رسانه‌ی محیطی بر دیگر رسانه ها علی الخصوص تلویزیون

با رسانه محیطی می‌توان مکان تبلیغ را در محل مخاطب آن محصول بصورت مستقیم اجرا نمود بدین ترتیب که هر محصول در مکان متناسب با بازار فروش خود مورد تبلیغ قرار می‌گیرد و امکان آن وجود دارد آگهی را با فرهنگ خاص آن منطقه بطور مجزا طراحی و اجرا نماییم و این امر موجب میگردد بالاترین توجیه اقتصادی و بیشترین تاثیر بر مخاطب را در کمپین های تبلیغاتی خود شاهد باشیم ولی در دیگر رسانه ها علی الخصوص تلویزیون و… صاحب آگهی محکوم به پرداخت بودجه ایی سنگین جهت پخش آگهی خود در یکی از شبکه ها خواهد بود متاسفانه شاید مخاطب آن آگهی در آن زمان و یا آن شبکه با کمترین بیننده رو به رو شود و این باعث به هدر رفتن بخش زیادی از بودجه‌ی تبلیغاتی آن کمپانی می‌گردد.

تبلیغات همان برده داری نوین و ارتقای آن تا اشتغال زایی و کارآفرینی توسط صنعتگران

در سالهای  1700 تا 1922 میلادی کشور انگلستان ( بریتانیا ) با توجه به روحیه تجاوزگری و خشونت، به جنگ با کشورهای دارای منابع مالی غنی و آسیب پذیری بیشتر نسبت به دیگر کشور ها اقدام می کرد. هدف این جنگ ها، تصاحب مال و داشته های آن جوامع و بهره گیری از زنان و مردان هرکدام به شیوه های مختلف تحت عنوان مستعمره بود. پس از گذشت سال ها اتاق فکر بریتانیا به این نتیجه رسید که با این روند در آینده ای نه چندان دور تمام دنیا از وجود این کشور نفرت پیدا خواهند کرد و هزینه های جنگ به اوج خود خواهد رسید و کینه ی برده ها، نسبت به این اربابان هر روز عمیق تر خواهد شد و ادامه دادن این مسیر دیگر توجیه نخواهد داشت.

در همان سال های 1920 ایده تبلیغات با عنوان برده داری نوین توسط این اتاق فکر مطرح گردید و مورد استقبال پادشاه بریتانیا قرار گرفت. محتوای ایده این چنین بود که محصولات تولیدیشان را با کمک تبلیغات گسترده به چندین برابر ارزش واقعی به خریداران محصولاتشان در سراسر کره زمین بفروشند. در بطن این فروش اهداف زیر محقق خواهد شد:

 • عدم نیاز به جنگ و خونریزی بیشتر
 • حذف هزینه های گزاف جنگ و نگه داری مستعمرات
 • تغییر احساسات دنیا نسبت به کشور اشغال گر
 • تحت سلطه گرفتن جوامع در تمامی کره زمین 
 • و نکته مهم این که دیگر این برده ها از اربابان خود نفرت نداشته بلکه به آن نیز افتخار خواهند نمود.

به عنوان مثال امروز جوانان و قشر مرفه کشور های سراسر دنیا کالاهایی را همچون بنتون ، آدیداس، اپل و… بیشتر از ارزش واقعی کالا خریداری نموده و با افتخار آن را به دیگران نشان می دهند. این ها همان برده های کمپانی های بزرگ دنیا می باشند.

چه کمپانی هایی به ما اعتماد دارند؟

تعدادی از برند هایی که در کلینیک آراد مشاوره و یا اجرا داشته اند.

برند، نمایشگر ارزش های اصلی  سازمان در رابطه باکسب و کار و اعتماد مشتریلن و نهایتا مشتریان وفادار است. 
هدف اصلی آژانس تبلیغاتی آراد از برند سازی یک کمپانی، خدمت و ایجاد چشم انداز نسبت به تجارت آن سازمان در جوامع است.