با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

با کیلینیک تبلیغات محیطی آراد تبلیغات خود را بدون پرداخت وجه  ( 100% تهاتر) در سراسر کشور اکران کنید.

کمپین تبلیغاتی برند خود را بسازید

مشاوره با کارشناسان متخصص تبلیغات

بررسی چگونگی تبلیغات سریالی و تاثیر آن بر مخاطبین​

اجرای کمپین های تبلیغات محیطی بدون واسطه را از آراد بخواهید
get
متن پیش فرض نقشه در این محل قرار می گیرد

«توانایی ارائه محتوا در بازه زمانی طولانی به روشی ساده و مفهومی برای جذب مخاطب»

مرحله اول، تفسیر مفهوم تبلیغات سریالی و تفکیک آن از سری تبلیغاتی است.محتوای سریالی یک داستان را روایت می‌کند، که هر بخش را به هم وصل می‌کند در صورتیکه سری تبلیغاتی در واقع همان اکران پشت سر هم یک برند در یک مسیر است.

هدف از محتوای سریالی جلب توجه مخاطب و ایجاد کنجکاوی ذهنی به جهت پیگیری محتوای بعدی است. در طراحی بیلبورد تبلیغاتی، ارائه محتوای داستانی ذاتا جذاب بوده  و انتقال محتوا زمانی که به شکل صحیح روایت شود، موثرتر واقع می‌گردد.

1. افزایش بهره وری تبلیغ:

با تبدیل یک ایده به چهارچوب داستانی و پرورش آن، می‌توان  به صورت هدفمند بر جنبه های نوآورانه و یا خلاقانه  محصول برای جذب بیشتر مخاطب تاکید کرد.

2. افزایش پیگیری مخاطب:

ارائه محتوای تبلیغاتی با بهره گیری از استراتژی سریالی، نسبت جذب مخاطب به بازدید را به بالاترین حد رسانده و بیشترین تاثیر ممکن را در جلب مشتری میگذارد، درواقع می توانیم  با ایجاد محتوای ناتمام در ذهن مخاطب وی را  وادار به پیگیری دیگر قسمت ها کنیم.

3.ارائه برنامه دقیق تر

با تجزیه و تحلیل بازار هدف و انتخاب موضوع اصلی به عنوان هسته تبلیغات سریالی، می‌توان برنامه ریزی دقیق تری جهت جذب مخاطب و جلوگیری از ارائه اطلاعات اضافه نمود.

ارائه محتوای سریالی زمانی موثر است که به زبان ساده اطلاعات جدید هر قسمت را به مخاطب ارائه دهد. استفاده از تبلیغات سریالی به معنای واقعی همه جانبه بوده و می‌توان در استراتژی‌های تبلیغاتی با هر هدف از آن بهره برد.