نتایج بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
گروه اقتصادی آراد

تبلیغات محیطی و شهری در ایام نوروز و فروش بیشتر

تبلیغات محیطی در ایام نوروز، برای بسیاری از کسب و کارها اهمیت فراوانی دارد زیرا عید نوروز یکی از کهن‌ترین جشن‌های به‌جا مانده از دوران ایران باستان است. این ایام فرصت ویژه ای برای شرکت های مختلف تولیدی و خدماتی محسوب می‌شود. از این رو تبلیغات علاوه بر جنبه همراهی با مشتریان، از جنبه فروش نیز برای شرکت ها حائز اهمیت است. نوروز فرصت خوبی است تا برندهای مختلف متناسب با عید در راستای استراتژی‌های بازاریابی خود تبلیغ کنند.
برای اجاره بیلبورد و اجرای تبلیغات محیطی در ایام نوروز، می‌توانید با مشاوران هلدینگ آراد در ارتباط باشید.

هلدینگ آراد با بیش از 2500 تابلو تبلیغاتی آماده ارائه کمپین های تبلیغاتی در سراسر کشور می‌باشد. 

تبیلغات محیطی در عید

جهت دریافت نتیجه مطلوب در کمپین تبلیغاتی و رزرو بیلبورد با مشاوران حرفه‌ای هلدینگ آراد در تماس باشید.

تبلیغات محیطی و رشد کسب و کارها در ایام نوروز

معمولا صاحبان کسب و کار و برندها در ایام نوروز به دلیل تردد زیاد مسافران در جاده‌ها، به تبلیغات و تابلوهای نصب شده در جاده‌ها توجه ویژه ای دارند. به همین دلیل است که این روزها تبلیغات جاده‌ای حال و هوای خاصی به خود گرفته و شرکت‌های تبلیغاتی سعی در ارائه طرح هایی دارند که بتواند مخاطبان جاده‌ای را جذب کند.
آمار زیر را که توسط سایت های نظرسنجی مختلف مانند OAAA یا Nielsen جمع آوری شده است، در نظر بگیرید.

  • از هر 4 نفر، 3 نفر در روزهای تعطیل خریدهای فوری انجام می دهند.
  • افرادی که خارج از خانه هستند در مقایسه با افرادی که در خانه هستند 33 درصد هوشیاری بالاتری دارند.
  • 68 درصد از خریداران اغلب هنگام رانندگی تصمیم به خرید می گیرند.
تبلیغات جاده‌ای در ایام نوروز
بیلبورد تبلیغاتی عید (نوروز)

چرا تبلیغات محیطی در طول تعطیلات نوروز اهمیت دارد؟

تبلیغات محیطی نوروز
تبلیغات محیطی عید و فروش بیشتر

1. امکان دستیابی به مشتریان بیشتر

در طول دوره جشن‌ها و تعطیلات همیشه هیاهو و هیجان زیادی در مورد تبلیغات وجود دارد، تبلیغات محیطی (خارج از خانه) ثابت کرده است که ابزار قدرتمندی برای جذب مخاطبان گسترده‌تر در زمانی از سال است که مردم معمولاً از بازاریابی استقبال می‌کنند و تعداد آنها بیشتر است. JCDecaux خاطرنشان می‌کند: «تعدد افراد در خیابان‌ها و مراکز خرید ما در دسامبر، 25 درصد بیشتر از بقیه سال است». بر این اساس، با قرار دادن تبلیغات خود در مکان‌های اصلی و پر تردد، می‌توانید تعداد بیشتری از افرادی را، هدف قرار دهید و آن‌ها را به مشتری یا مخاطب هدف خود تبدیل کنید.

2. خرید فوری

یک پدر هنوز برای خانواده هدیه نخریده است و تعطیلات نزدیک است. او می خواهد همسر و فرزندانش را خوشحال کند. برای مثال او متوجه تبلیغات مبلمان بالای پل عابر پیاده در مسیر رفت‌وآمد خود به محل کارش می‌شود. 68 درصد احتمال دارد که او مکرراً در حین رانندگی تصمیم به خرید بگیرد. بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که شما مشتری جدیدی داشته باشید.
خانم جوان می خواهد برای خانواده و دوستانش هدیه بخرد. در حالی که برای پیاده روی به بیرون از منزل رفته است و از طریق تبلیغات مترو، اتوبوس، بیلبورد، عرشه پل و … محصولات و خدمات برخی از فروشگاه‌ها را می بیند و برای خرید به سمت آنها جذب می‌شود.
این موقعیت‌ها همیشه و در طول سال اتفاق می‌افتند. با این حال، فصل تعطیلات بهترین زمان برای کنترل این لحظات است زیرا مردم سعی می کنند برای عزیزان خود خرید کنند و احتمال خریدهای فوری افزایش می‌یابد. قرار دادن تبلیغات خود در محورهای پر تردد مانند: نزدیکی مغازه‌ها، جاده‌ها و بزرگراه‌ها باعث می‌شود در طول تعطیلات مشتریان جدیدی پیدا کنید.
تبلیغات محیطی در ایام نوروز در اشکال و سبک‌های مختلفی ارائه می‌شود. از بیلبوردهای برون شهری تا دورن شهری گرفته تا نمایشگرهای دیجیتال درون مترو و تابلوهای تبلیغاتی نصب شده بر وسایل حمل و نقل عمومی.

تبلیغات شهری عید و افزایش فروش
تابلو تبلیغاتی در ایام عید

نقش بیلبورد در تبلیغات ایام نوروز

اغلب، زمانی که مردم به تبلیغات محیطی فکر می کنند، رسانه اصلی بیلبوردها هستند. این تبلیغات چاپی در مقیاس بزرگ معمولاً در خیابان‌ها، متصل به ساختمان ها یا کنار جاده‌ها دیده می شوند. آنها ابزاری فوق العاده مناسب برای گرفتن توجه چشم‌های زیادی از فاصله دور هستند.
یکی از مهمترین مزایای این روش تبلیغاتی، معرفی کالا و خدمات و همچنین افزایش فروش در ایام تعطیلات است. طبیعتا وقتی بتوانید محصول و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به مشتری نشان دهید و مشتری را به خرید آن تشویق کنید، درصد فروش و سود شما نیز افزایش می یابد. از دیگر مزیت‌های این نوع تبلیغات می توان به هدف قرار دادن مشتریان در مراکز تصمیم گیری، اطلاع رسانی از ورود محصول جدید به بازار، معرفی بهتر و بیشتر یک برند به مشتریان و… استفاده کرد. البته همه مزیت‌های این نوع تبلیغات، در صورت رعایت اصول و قواعد برای یک تبلیغ موثر قابل اجراست. در غیر این صورت به دلیل هزینه بالای استفاده از این نوع رسانه ها و عدم کنترل مخاطبان خود، در صورت نداشتن ویژگی های ذکر شده، بدون دستیابی به نتایج مناسب، صرفاً بخش زیادی از بودجه تبلیغاتی خود را هدر داده و سرانجام منجر به حداکثر دستاورد نمی‌شود.

بیلبورد تبلیغاتی در ایام نوروز
بیلبورد تبلیغات محیطی در ایام نوروز

به عنوان مثال انتخاب شهرها، مراکز و بزرگراه‌های پر ترافیک کشور که هدف سفرهای نوروزی هستند و سهم زیادی از ترافیک سفرهای نوروزی را به خود اختصاص می دهند، در جذب حداکثری مخاطب و بیشتر دیده شدن این پیام‌ها تاثیر بسزایی دارند. همچنین استفاده از کمپین‌های تبلیغاتی می‌تواند برای کسب و کار شما بسیار پربازده‌تر و به‌صرفه تر باشد. به عنوان نمونه می‌توان به اجاره بیلبورد در نقاط پرترافیک مانند: بیلبورد تهران، بیلبورد مشهد، بیلبورد تبریز (آذربایجان شرقی)، بیلبورد اصفهان، بیلبورد ارومیه (آذربایجان غربی)، بیلبورد شیراز(فارس)، بیلبورد اتوبان تهران قم، بیلبورد اتوبان تهران ساوه، بیلبورد اتوبان کرج قزوین، بیلبورد اتوبان تهران کرج و سایر مسیرها اشاره کرد.
علاوه بر عامل انتخاب مکان مناسب بیلبورد، یکی دیگر از عوامل و معیارهای موثر در موفقیت کمپین‌های تبلیغاتی مبتنی بر بیلبورد به عامل و موضوع مهم محتوا مربوط می شود. در این راستا توجه به مناسبت ویژه ایام نوروز (به عنوان یک مناسبت شاد باستانی) و استفاده از عناصر متناسب با این ایام در محتوای تصویری یا متنی پیام می تواند به دیده شدن آگهی کمک زیادی کند.

اهمیت تبلیغات ترانزیتی در ایام نوروز

یکی دیگر از مکان‌های محبوب برای قرار دادن تبلیغات محیطی در ایام نوروز، وسایل حمل و نقل عمومی مانند قطار، مترو و اتوبوس است. از آن‌جا که بسیاری از افراد ممکن است برای مدت زمان طولانی در سفر باشند، این مناطق برای هدف قرار دادن تعداد زیادی از افراد عالی هستند.
علاوه بر این، استفاده از چنین عناصر ویژه ای به دلیل برقراری ارتباط نزدیکتر و عاطفی با مخاطب، شانس دیده شدن و درک پیام آگهی را افزایش می دهد. تنها استفاده از المان های نوروزی برای رسیدن به این هدف کافی نیست و علاوه بر آن باید از این عناصر به شکلی متمایز استفاده کرد (در غیر این صورت خطر مشابه بودن آگهی با سایر تبلیغات و کاهش میزان جذب وجود دارد).
تبلیغات محیطی می‌تواند به روش‌های مختلفی شکل بگیرد و به برند شما اجازه می‌دهد تا یک کمپین سفارشی و منحصربه‌فرد را برای مخاطبان در مناطق هدف طراحی کنید. اگر تا به حال شروع نکرده‌اید، اکنون زمان مناسبی است تا مانند برندهای موفق و به‌روز با اجرای کمپین‌های تبلیغاتی خلاقانه و استفاده از بیلبورد در تقویت بازاریابی خود و معرفی شرکت، خدمات و محصولات خود وارد این فرصت شوید و مخاطبین با کیفیت و هدفمند را مستقیماً به محصولات و خدمات خود جذب کنید. واقعیت این است که تبلیغات محیطی تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتری و فروش بیشتر دارد.

تبلیغات ترانزیتی (اتوبوسی) نوروز
تبلیغات ترانزیتی و افزایش فروش عید

4.9/5 - (20 امتیاز)

مشاوران همراه شما

۶۸۰۲ ۸۳۵ ۰۹۱۲

info@aradholding.com

      لورم ایپسوم متن

      لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان